Cyberpunk 2077 izdvojena tema

poruka: 6.048
|
čitano: 1.203.686
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Cansee kaže...

ovo si dobro napisao, s jedne strane ima super stvari, s druge je ne bi preporučio, totalno nešto čudno.

 

Ovo što si rekao za questove, ova igra jednostavno nema quest u razini nekih iz Witchera 3, npr. onaj quest sa vampirima u Novigradu, vjerojatno jedan od najboljih koje sam igrao uopće, onda kada sa Zoltanom ganjaš one stvarno zajebane tipove radi nekih gwent karata. Ma sad kad pričam odmah bi opet instalirao W3. Cyberpunk jednostavno to nema, i koliko god se natezali oko toga to je činjenica

 Ja nekako mislim da je sve to (to = questovi koji prerastaju u nešto wow) trebalo bit u city centru i u pacifki. Tu se je po meni sve trebalo zakuhati ali se je iz nekog razloga maklo... Ima još tih djelova mape koji su prazni u smilsu da nema questova niti gigova (oil fields) a opet dosta veliki - pa čisto sumnjam da su išli radit toliko veliki dio mape za kurac... 

Sve Vas Volim
12 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077

130 sati si igrao cyberbug?? Jesi uspio sve questove završiti?

Ja prošao igru, loadao nazad da bih se vratio na bugirane side questove i gluposti, te zatim uninstall igru.

everyday i'm shuffling...
5 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Luka123 kaže...

130 sati si igrao cyberbug?? Jesi uspio sve questove završiti?

Ja prošao igru, loadao nazad da bih se vratio na bugirane side questove i gluposti, te zatim uninstall igru.

 Apsolutno cijelu mapu počistio... Samo auta ostala za pokupovat a za to ću iskoristiti cheat pa da ovo sranje/biser bude prva igra u kojoj ću imati sve achivemente. I opet da kažem, ja niti jedan gamebreaking bug nisam imao, u svih ovih 130 sati sam vidio jedan T pose, par semafora nije imalo stup na kojem stoje i jedan japanac je pušio shotgun.

Sve Vas Volim
14 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Srce Isusovo kaže...
jedan japanac je pušio shotgun.

 AHahahaha umro na ovo 

-
5 godina
neaktivan
offline
Cyberpunk 2077

Ako prodam ovaj pc što sada imam jer mi jedva vrti CP na 25-30 fpsa medium, i odlučim kupiti novi, hoce li se moj progress spremiti negdje ili je samo lokalno na disku kod mene?

 

AJ
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Synca se, ako igras preko neke od legitimnih plaformi
-
5 godina
neaktivan
offline
Re: Cyberpunk 2077

Je preko GOG GALAXY ! Super onda, hvala!

AJ
5 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
jureško kaže...

Je preko GOG GALAXY ! Super onda, hvala!

 ...provjeri dali ti je upaljen cloudsync.

Sve Vas Volim
16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Srce Isusovo kaže...

 Jutros sam završio igru, cca 130 sati... 

ne znam gdje si 130 sati uspio nabit. moj playthrough s kojim sam cijelu mapu ocistio je trajao najvise 80 sati...

It is not who you are, it is who you know.
5 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Obi Wan kaže...
Srce Isusovo kaže...

 Jutros sam završio igru, cca 130 sati... 

ne znam gdje si 130 sati uspio nabit. moj playthrough s kojim sam cijelu mapu ocistio je trajao najvise 80 sati...

 Ako laže Srce ne laže GOG. Pojma nemam... Zapravo znam , cijeli centar sam pješke prošao dok sam išao od ikone do ikone pa malo exploringa, lova na legendary obleku, voajerizma i tako to, skupi se. Ako se dobro sječam, bio si napisao da nisi rješavao one Assault in progress - a tih ikona ima more... 

Sve Vas Volim
16 godina
moderator
offline
Re: Cyberpunk 2077
jureško kaže...

Ako prodam ovaj pc što sada imam jer mi jedva vrti CP na 25-30 fpsa medium, i odlučim kupiti novi, hoce li se moj progress spremiti negdje ili je samo lokalno na disku kod mene?

 

 Odi na

c:\users\tvoj user\saved games\project red\

pa uradi backup save game foldera Cyberpunk 2077

16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Srce Isusovo kaže...
Obi Wan kaže...
Srce Isusovo kaže...

 Jutros sam završio igru, cca 130 sati... 

ne znam gdje si 130 sati uspio nabit. moj playthrough s kojim sam cijelu mapu ocistio je trajao najvise 80 sati...

 Ako laže Srce ne laže GOG. Pojma nemam... Zapravo znam , cijeli centar sam pješke prošao dok sam išao od ikone do ikone pa malo exploringa, lova na legendary obleku, voajerizma i tako to, skupi se. Ako se dobro sječam, bio si napisao da nisi rješavao one Assault in progress - a tih ikona ima more... 

je, nisam rjesavao to na prvom playthrough, zato na drugom jesam i na drugom imam manual save gdje mi pise 75:56 playtime. ajd ako nije problem da pogledas unutar Load Screen sta ti pise na kraj saved game.

druga stvar, ne osudujem ja sto si ti tako dugo igrao naprotiv, samo mi je malo cudno da je ti je playtime skoro duplo duzi nego meni.

It is not who you are, it is who you know.
5 godina
offline
Cyberpunk 2077

Tamo piše 113 sati, hm. A što ti sati u sejvu ne uzimaju u obzir?

Sve Vas Volim
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Srce Isusovo kaže...

Tamo piše 113 sati, hm. A što ti sati u sejvu ne uzimaju u obzir?

a ne kuzim ni ja koja je stvar sa tim, mozda ako ostavis igru u pauzi pa odes afk il tako nesto, gog zabiljezava trenutak od kad si pokrenuo pa kad si igru ugasio, dok interno valjda uzima samo raw gametime. nisam ni ja 100% siguran

 

edit: jedna stvar vezana za legendary clothing items (il legendary iconic, whatever)... rekoh, ajd da i ja skupim jedan set cisto onako reda radi, kad sta ce ti bit, dvije lokacije na kojima se navodno nalaze ti itemi nemaju ono sto meni treba nego sam nasao neke radnom stvari sta veze nemaju sa onim sto ja trazim... meh, izgleda da cu to zanemarit do neke druge epizode.

edit 2: ispravak netocnog navoda, ipak ima, ali nema dodatnog teksta ispod itema (pojavi se tek kada ga skupite) pa sam isao za tim da to nije to. tako da pripazite da vam se ne dogodi isto kao i meni. a sukladno tome, volio bih da svaki legendary item koji pokupi ima svoj recept, pa onda da ga ja mogu kasnije napravit da ko budala ne radim upgrade ako ga nadem na nizem levelu.

It is not who you are, it is who you know.
Poruka je uređivana zadnji put pet 8.1.2021 22:05 (Obi Wan).
11 godina
offline
Cyberpunk 2077

Tolko sam se nazivcirao sa ovom igrom,nist ne kuzim.

Onaj tutorial trening,sat vremena sam potrosio jer ne kuzim kontrole,tiskam sve i nece ne radi, nisam mogo vjerovat..

 

Ono sto me zanima:

1. Ima li gdje opcija za prikaz fpsa ili za to moram skidat neki program?

2. Koje postavke osjetljivosti imate za mis, jer kako god da odaberem je ili prebrzo ili presporo, uopce mi nije fluidno da se sve fino okrece.

3. Kako da znam koliko mi je vRama popunjeno, kad nigdje ne pise koliko je zazeto u grafickim postavkama, to mi je preglupo!

Moj Youtube kanal - DAKI92 (Subscribe me for more videos)
Poruka je uređivana zadnji put sub 9.1.2021 1:49 (mp3david).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Cyberpunk 2077
mp3david kaže...

Tolko sam se nazivcirao sa ovom igrom,nist ne kuzim.

Onaj tutorial trening,sat vremena sam potrosio jer ne kuzim kontrole,tiskam sve i nece ne radi, nisam mogo vjerovat..

 

Ono sto me zanima:

1. Ima li gdje opcija za prikaz fpsa ili za to moram skidat neki program?

2. Koje postavke osjetljivosti imate za mis, jer kako god da odaberem je ili prebrzo ili presporo, uopce mi nije fluidno da se sve fino okrece.

3. Kako da znam koliko mi je vRama popunjeno, kad nigdje ne pise koliko je zazeto u grafickim postavkama, to mi je preglupo!

 Za 1. i 3. stisneš WIN+G i možeš si "pinnat" da ti stalno tu metriku pokazuje ingame; za 2. ne sjećam se više opcija za miš, al ugasi ako ima bilo kakav "smoothing". Najbolje ako si na miš možeš stavit par različitih DPI-a pa promijenit dok vidiš koliko najbolje radi s igrom.

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
mp3david kaže...

Onaj tutorial trening,sat vremena sam potrosio jer ne kuzim kontrole,tiskam sve i nece ne radi, nisam mogo vjerovat..

pa imas ingame prikazano koja tipka korespondira odredenoj akciji. na kraju krajeva, mozes mijenjat vecinu tipki unutar opcija.

It is not who you are, it is who you know.
5 godina
offline
Cyberpunk 2077

!!!SPOILERI!!!

 

Odradio jutros napad na Arasaku sa Panam - i moram reć da mi je i tu bolja opcija da dam Johnnyu tijelo... Onaj kraj sa Nomadima je fora i sve ali opet - V će umrijeti kad tad dok Johnny, koji se je napokon opametio, će barem nositi nekakvu uspomenu tj sjećat će se V i pokušavati i dalje pozitivno utjecati na svijet kroz muziku ili kako već. Ono na kraju kad dobivaš glasone poruke, pa su svi ljuti jer se V ne javlja; ne kužim zašto barem Vicu ne kaže da V više nema, on je barem upoznat bio sa situacijom - a i ostali ako si im rekao.. Al dobro, sve u svemu - Johnny mi ima najkompletniji kraj.

Sve Vas Volim
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Cyberpunk 2077

Ekipa jel se sta popravilo ovim updejtovima ja sam odlucio ne igrat igru dok je bar ne fiksaju vecinu stvari...

Bnet: mNik987#2148
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
toxic kaže...

Ekipa jel se sta popravilo ovim updejtovima ja sam odlucio ne igrat igru dok je bar ne fiksaju vecinu stvari...

 Čekaj još, samo ko zna koliko... Mislim da ovi patchevi što dolaze u 1 i 2 mjesecu su više usmjereni na one digitrone od konzola tako da ono - čekaj. 

Sve Vas Volim
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077

gog program ti broji sve vrijeme u igri, dakle dok ti je i pauzirano i sve. A unutar igre ono što piše na sejvu ti je vrijeme koje si baš igrao, bez pauze. Meni je recimo razlika jako velika, oko 80 sati na gogu a oko 50 u igri, kad me klinci zaskoče onda ostavim na pauzi pa si mislim da ću se vratiti svakog trena, a zapravo mi ostane tako po sat ili dva

11 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Uspio sam modat osjetljivost misa, pa sad mogu mjenjati za 0.10% a ne 1%

Fpsove sam ukljucio u nvidia programu

A na mom slabasnom laptopu dobivam do 30fps na i5 8300h procesoru i nvidia 1050 4gb na low postavkama
Moze li se kako dobiti jos jos vise?
Moj Youtube kanal - DAKI92 (Subscribe me for more videos)
11 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Znaci dosli smo do zaključka da je igra daleko od onog sto je najavljivano. Sto znaci podbacila.
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Endymon kaže...
Znaci dosli smo do zaključka da je igra daleko od onog sto je najavljivano. Sto znaci podbacila.

 Najrađe bi rekao da da ali ne mogu - u isto vrijeme ovo je jedna od najboljih kojih sam ikad odigrao a u drugu ruku.. pa nije najgora, niti blizu ali... Nije mi žao lipe, niti vremena kojeg sam utukao a bome ću je još igrati... Eto.

Sve Vas Volim
16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Endymon kaže...
Znaci dosli smo do zaključka da je igra daleko od onog sto je najavljivano. Sto znaci podbacila.

sve ovisi sto si ocekivao od igre. ako si isao sa ogromnim ocekivanjima igra je abnormalno podbacila, ako si isao bez ocekivanja igra je ok al ima signifikantnih mana. e sad, imas i varijablu na kojoj si platformi igrao. ako je konzola u pitanju jao si ga tebi, ako je pc (bar sto se tice mene i par kolega koji sudjeluju ovdje na forumu) vecih problema nije bilo, odnosno problema za koje nisi mogao nac realtivno brz workaround. 

dosta je bilo toga najavljivano i imas na redditu detaljno prikazane "missing features". zasto navodnici? zato jer je na svakom gameplay filmicu bilo istaknuto "does not represent final product" al ocito su ljudi taj segment ignorirali i to smo di jesmo. s druge strane, dosta tih elemenata sto nedostaje zapravo nije niti dovrseno (wanted system, enemy i npc AI, da sad ne nabrajam, sve lijepo pise u reddit postu). zato i vidis dosta ljudi koji kazu da im je igra bila vrlo dobra/odlicna al da je ne bi preporucili dok ne izadu patchevi. e sad, koliko ce patchevi rijesti stvari, to cemo jos vidjeti.

 

It is not who you are, it is who you know.
15 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Cansee kaže...

ovo si dobro napisao, s jedne strane ima super stvari, s druge je ne bi preporučio, totalno nešto čudno.

 

Ovo što si rekao za questove, ova igra jednostavno nema quest u razini nekih iz Witchera 3, npr. onaj quest sa vampirima u Novigradu, vjerojatno jedan od najboljih koje sam igrao uopće, onda kada sa Zoltanom ganjaš one stvarno zajebane tipove radi nekih gwent karata. Ma sad kad pričam odmah bi opet instalirao W3. Cyberpunk jednostavno to nema, i koliko god se natezali oko toga to je činjenica

Meni je najgore što ima više questova čija premisa djeluje kao da će očito imati više različitih ishoda, a na kraju ipak dobiješ šipak. Najbolji primjer je quest sa zatvorskim Isusom.

15 godina
offline
Cyberpunk 2077

Sinnerman? Taj quest ima vise ishoda.
Quest spoiler!
Quest mozes zavrsit ako uzmes bribe,inace se quest nastavlja te dalje tvoji dijalozi
ovise i tome hoce li braindance uspjeti ili failati,sto opet dalje vodi kasnije na drugi quest.

Vjerujem da je vecina igraca mislila da ce tu izbor biti mogucnost da se Joshua predomisli,
ali on je inako osudjeni ubojica,sta bi se desilo da se predomisli? Nazad u gajbu xd

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Cyberpunk 2077

Jel znadete da igra ima i tajnih questova? Oni nisu oznaceni na mapi.Jucer sam sasvim slucajno
stisnuo tab i vidio da se jedna garazna vrata mogu otvoriti.I to je vodilo do tajnog questa koji cijelo 
vrijeme nema map markera,samo opis.Na kraju dobijes rare motor.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
dani20 kaže...

Jel znadete da igra ima i tajnih questova? Oni nisu oznaceni na mapi.Jucer sam sasvim slucajno
stisnuo tab i vidio da se jedna garazna vrata mogu otvoriti.I to je vodilo do tajnog questa koji cijelo 
vrijeme nema map markera,samo opis.Na kraju dobijes rare motor.

yep... motor mi nije nesto al dosta je zeznuto nac taj quest, odnosno lokacije koje imaju trigger za quest, narocito kad trazis curu od onoga lika...

It is not who you are, it is who you know.
16 godina
moderator
offline
Cyberpunk 2077

Prešao. Mlako, cheesy. Jedva dočekao kraj. Nema šanse da ovo zaigram ponovo.

 
5 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice