Cyberpunk 2077 izdvojena tema

poruka: 6.048
|
čitano: 1.203.305
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
SamoPitam3 kaže...

Uz sve pokusaje odustao sam. Vidim da se sam teram da ju zavrsim, a jednostavno mi se ne igra. Eto. Deinstalirao. Ne vjerujem da cu je ikada vise instalirati. Cak niti kada je "poprave", jer to nije niti priblizno onome sto sam ocekivao. Mozda su i oni trebali biti vjecno u alfi/beti/gama/delti kao i onaj star citizen. Muziti novce do besvijesti i lagano ubaciviti sadrzaj - mislim, mogli su koliko su "najhajpali" igru. Ne znam. Necu puno pljuvati. Zapravo necu vise uopce pljuvati po igri. Svaka cast vama koji uzivate. Ja ne mogu niti uz najbolje namjere. 

 

 Preteška ti igra? Ima i tetris, to ti je lakše.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
13 godina
offline
Cyberpunk 2077

Igra je bugovita, backstory nema smisla, odluke se ne granaju, priča je linearna, može se exploitat kako bi se zaradili milijunu, main story pređeš za 10-tak sati na easy settingu, vožnja je očaj......

 

I opet ima svoji trenutaka kad zabljesne, kad rješavaš totalno nebitni gig usred kojeg imaš intezivan razgovor sa Johnny-em o smislu života. Pokupiš nebitan poziv, preuzmeš naočigled glupi quest, a ispadne jedan od najboljih gigiva koje si rješio. Odbijaš se voziti do odredišta koje je 3-4 km daleko nego hodaš ulicama grada i upijaš zvukove.

Da je bilo vremena, da nisu bili požurivani, da su je odgodili još godinu dana i popeglali sve, kakva bi to igra bila.

 

 

 

Ja osobno sam na 50 sati gameplaya. Side quest i gig list su mi prazni, street cred maxed out, level negdje 40., ostao mi je nocturno quest za koji znam kad krenem da je to to.

Plan je napraviti save prije preuzimanja questa i onda ga ponoviti par puta da vidim barem 2-3 završetka.

A onda za 5-6 mjeseci, kad se većina stvari dovede u red, i izađe koji DLC, zaigrat ponovno.

 

Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Cyberpunk 2077

Kad si kupin mali motorin, aj ća ću letit s njim

 

Judy me zvala na date, nisam puštao gas dok sam joj vozio, stvorila se stjena ispred mene i odletio sam 50m u zrak

(za one koji ne znaju stihove)

 

BTW:

Našao sam u trgovini identičnu majcu kakvu fura Judy

 
 
 
 
 

Tu sam primjetio da ja nemam ovaj slot u glavi za insertat one tokene za brain dance, ali ih ova moja ženska uredno nekam ušteka?

Poruka je uređivana zadnji put sub 26.12.2020 19:49 (1BIT).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Cyberpunk 2077
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
online
Re: Cyberpunk 2077
ansha kaže...
Obi Wan kaže...
ansha kaže...

Pa ista stvar je bila i s Witcherom, vjerojatno najprecijenjenijom igrom svih vremena. Sve sta je Witcher imao, osim grafike, bilo je puno bolje uradjeno barem 20 godina prije...

nije istina i to sto govoris ili je elementarno nepoznavanje ili namjerno dramis

witcher 3 je imao jako jednostavan sistem craftanja koji se primarno bazirao na receptima i gear setovima (povrh zelenih itema, bili su i relics iliti narancasti koji su donekle mogli konkurirati zelenima i bilo je odredenih relic gear setova ali jako slabo ponajprije jer su zeleni imali superiornije statove (prvenstveno armor i resistances, a za oruzje crit chance i crit damage). u witcheru 3 su bili staticni statovi na gearu koji se nisu mijenjali, a materijala si imao ko šljake, bilo da si igrao bez modova ili da si igrao sa modom koji dize weight na 9000 (na taj nacin si mogao pokupiti sve sta ti je palo na pamet pa ili prodavati ili razbijati za mateijale). općenito bi izabrao jedan witcher school set i drzao bi se istoga ko pijan plota jer druge alternative nije bilo s obzirom da se taj gear set direktno naslanjao na build i obrnuto. tako je cat set bio melee build, griffin set sign build, bear je bilo nekakav adrelanine/alchemy build i slicno. najvaznije je sto craftanje nije bilo limitirano nikakvim atributima ili perkovima. mogao si craftati u bilo kojem trenutku.

 

Ti ocito nisi igrao dobar RPG kad ti je itemizacija u Witcheru dobra... Pretpostavljam i da je borba izvrsna, vrlo takticka i trazi skill? 

 

Witcher je RPG za malu djecu koja vole lijepu grafiku..

 

moram se ovdje složiti barem djelomično, iako jako volim witchera i mislim da ima fenomenalnu priču, al RPG element je tako tako. I jasno mi je da developer mora kalkulirati, oni su se fokusirali na nešto drugo i to je to.

 

a sličnu situaciju ima i cyberpunk. iskreno malo sam se trenutno prebacio na jebeni Planescape Torment, igru 20 godina staru, jer sam baš imao želju za nekim old school RPGom. Ali beskompromisno i witcher i cyberpunk imaju raznih drughih odličnih kvaliteta

 

 

10 godina
suspendiran
offline
Cyberpunk 2077

Jos malo puno glitchewa, autor poznati youtuber Rerez.

 

 

 

Da. Early access i nista vise od tog. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
online
Re: Cyberpunk 2077
Planescape Torment i opcenito to razdoblje igara..... Vrh.
Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

Jos malo puno glitchewa, autor poznati youtuber Rerez.

 

 

 

Da. Early access i nista vise od tog. 

 Još si stavio Unpatched. Bravo. 

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
16 godina
moderator
offline
Cyberpunk 2077

Uz napucan body stat, igra mi je sve više zabavna. Uživam tjerati bodyguarde s vrata, ulazim svuda bez da plaćam ulaz, tjeram sitne kriminalce pogledom uz zabavne komentare, otvaram vrata silom.

Kod onog ripperdoca iz jednog questa sam ušao preko reda samo jer sam rekao da mi treba 3 sekunde da prevrnem lokal naopako pa su me one trebice pustile. Vrata s mu bila zaključana ali sam ih razvalio.

U Clouds sam ušao bez oružja jer sam morao ostaviti, u wcu je choomba dobio batine i nakon što sam mu uzeo SMG, izašao sam sa hrpom oružja i ostavio tijela, kao Arnie.

Beat the Brat žensku iz Animalsa sam upucao jer sam ušao u gym zbog gig-a, napali me i dobili po guzici, igra je to računala kao completed (lol).

INT i Cool su mi ostali na početnim vrijednostima, 3 i 4. Priprost momak s Balkana, mozga nemam al znam pucati.

 

 
8 0 hvala 2
15 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

Jos malo puno glitchewa, autor poznati youtuber Rerez.

 

 

 

Da. Early access i nista vise od tog. 

 Hvala ti puno kolega na ovoj objavi.Nisam pogledao video ali ti vjerujem na rijec.
Jedino mi je zao sto nisi prije to objavio jer vec sam utuko 73 sata na igru.
Bolje da sam u kafani bio za to vrijeme.Imam srece sto nisam naisao na te bugove
ali svejedno cu igru deinstalirat.Hvala ti i drzite mi fige da mi se refund odobri.

Poruka je uređivana zadnji put sub 26.12.2020 21:57 (dani20).
6 godina
offline
Cyberpunk 2077

toliko mi se svidja ovaj PhotoMode u igri da je to strasno :D 

 

 

Moj PC  
5 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
DrNasty kaže...

Uz napucan body stat, igra mi je sve više zabavna. Uživam tjerati bodyguarde s vrata, ulazim svuda bez da plaćam ulaz, tjeram sitne kriminalce pogledom uz zabavne komentare, otvaram vrata silom.

Kod onog ripperdoca iz jednog questa sam ušao preko reda samo jer sam rekao da mi treba 3 sekunde da prevrnem lokal naopako pa su me one trebice pustile. Vrata s mu bila zaključana ali sam ih razvalio.

U Clouds sam ušao bez oružja jer sam morao ostaviti, u wcu je choomba dobio batine i nakon što sam mu uzeo SMG, izašao sam sa hrpom oružja i ostavio tijela, kao Arnie.

Beat the Brat žensku iz Animalsa sam upucao jer sam ušao u gym zbog gig-a, napali me i dobili po guzici, igra je to računala kao completed (lol).

INT i Cool su mi ostali na početnim vrijednostima, 3 i 4. Priprost momak s Balkana, mozga nemam al znam pucati.

 

 i dalje građen ko afrički vodovod...da se bar povećaju statsi i fizički i prate taj stat.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
16 godina
moderator
offline
Re: Cyberpunk 2077
fila2208 kaže...

 i dalje građen ko afrički vodovod...da se bar povećaju statsi i fizički i prate taj stat.

 Nema tu mesa, samo željezo, krom, motori i hidraulika.

 

"Žika je rođen sa čudesnim darom,

sarani kad potegne desnicu,

Zato je tuko samo šamarom,

nije koristio pesnicu"

13 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
DrNasty kaže...
fila2208 kaže...

 i dalje građen ko afrički vodovod...da se bar povećaju statsi i fizički i prate taj stat.

 Nema tu mesa, samo željezo, krom, motori i hidraulika.

 

"Žika je rođen sa čudesnim darom,

sarani kad potegne desnicu,

Zato je tuko samo šamarom,

nije koristio pesnicu"

 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077

ako imate problema sa optimizacijom (ili cete cekati dos se cdpr ne smiluje pa napravi optimizaciju kako treba) probajte ovo

 

 

ja cu stavit cisto for lolz da vidim sta ce napravit.

It is not who you are, it is who you know.
14 godina
protjeran
offline
Re: Cyberpunk 2077
Obi Wan kaže...

ako imate problema sa optimizacijom (ili cete cekati dos se cdpr ne smiluje pa napravi optimizaciju kako treba) probajte ovo

 

 

ja cu stavit cisto for lolz da vidim sta ce napravit.

Svi ti toolovi su teske placebo pizdarije... Isprobao...

 

Da, boosta fps, al igra izgleda ko govno, puno bolje mozes sam u standardnom meni-u od igre...

 

Plus... taj tool koji si linkao je ukradeni i preimenovani software...  

Poruka je uređivana zadnji put ned 27.12.2020 12:28 (ansha).
14 godina
offline
Cyberpunk 2077

 

 

 

 

Moj PC  
2 0 hvala 0
6 godina
offline
Cyberpunk 2077

rijesio skoro sve side misije ostala mi jos jedna one grafite po gradu naci, imam trenutno 4 od 20 i ostala mi jedna main misija ova zadnja. 

 

imam preko 60 sati u igri, i mislim da necu igrati drugi ' life path ' jer je ono sve isto, malo pocetak drugaciji i to je to. 

 

mozda nekad, ali za sada dovoljno. super je igra.

 

9/10 od mene. 

 

Moj PC  
13 0 hvala 2
5 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
DrNasty kaže...
Srce Isusovo kaže...

 Kako ne, ostavila mu je Wazikashi nakon prčenja... Samo, ko je bio prčen?

 Kakva je poza bila, lako je moguće da sam i ja dobio po guzici.

 Dala je i meni malo svoje stare dagnje... Mislio sam da ona ide samo sa muškima i koliko vidim iste su poze za muško i žensko. Bome je i moja V naje8ala.

Scissoring... Scissoring...
Sve Vas Volim
14 godina
offline
Cyberpunk 2077

Meni je priča nakon ove scene postala vrhunska.

 

Izostavimo bug-ove, fakat mi je sve bolja i bolja igra, samo treba čitati i smisleno odgovarati tjekom dialoga...

Počeo sam razmišljati da si istetoviram ovu mačku negdje

 

Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Cyberpunk 2077
Srce Isusovo kaže...

 Dala je i meni malo svoje stare dagnje... Mislio sam da ona ide samo sa muškima i koliko vidim iste su poze za muško i žensko. Bome je i moja V naje8ala.

 It ain't much, but it's honest work.

12 godina
offline
Cyberpunk 2077

Evo Anketa:Da li biste "tucnuli" Judy u real-lifeu ?

25 Bih
3 Ne bih
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
fila2208 kaže...

Zamisli da si toliko fasciniran jebačinom i ženama u videoigri i sa tolikm žarom to prosipaš po forumu.

 

Igra je našla svoju publiku, nema šta

 Pa u nečemu moraš uživat, kaj ne?

 

Vidim da nisam jedini tu na forumu

 

Šalim se, ali fasciniram sam više da sam iz prve pogodio sve dialoge u videoigri

 

EDIT:
Zaboravio sam napisati, 18+ scene su jedine bez bug-ova u igri

Čak su se i developeri posebno potrudili oko toga i tu nema greške

 

EDIT2:
Pustimo na stranu 18+ content

Judy u onoj sceni kod dock-a ti ispriča svoju priču kako je odrasla kao klinka, neću sad spoilat, ali osim 18+contenta, na to sam mislio,+ taj dock, samo mjesto je specifično i nije slučajno ta scena tamo, fakat su odlično odradili i sve mi je bolja i bolja igra, nisam opće očekivao da ću u toj sceni saznati nešto o Judy, tako da kad potrefiš dialoge sa likovima, igra te fakat iznenadi, sa Panam nisam niš posebno saznao osim njene obitelji/zajednice baba u svakom task-u neke piz**rije radi di je moraš spašavati...

Poruka je uređivana zadnji put ned 27.12.2020 23:35 (1BIT).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Cyberpunk 2077

Ja ugasim igru nakon što moram hodati 5km sa nekim nagruvanim crncem da bi me poslao da uđem u neki trg. centar.

 

Znači moram šetat 5km da mi on kaže e idi kroz garažu u centar. SUper je, traje igra 100 sati kad se šećeš i pričaš gluposti.

Tipka C mi je najdraža, za skipanje dijaloga.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Poruka je uređivana zadnji put pon 28.12.2020 0:22 (fila2208).
Moj PC  
2 11 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Cyberpunk 2077

Evo nakon 50 sati igre sam ju napokon presao. Dobio sam neki kraj koji i sam ne razumijem najbolje, a igri bi, ako zanemarim tehnicku katastrofu, dao 6.5/10. Vecina stvari u igri je objektivno lose odradjena (svijet, voznja, rpg elementi, policija, itemizacija, hakiranje, progresija kroz igru itd.), medjutim igra ima neke dosta dobre likove i dijaloge tj. kad se izolira linearni dio igre, taj dio je dobar. S obzirom na tehnicku katastrofu dao bih igri i 5/10 sveukupno. Mislim da je maksimalni doseg ove igre nekakav zanimljivi DLC scenarij u kojeg uranjate ko glavni kiborg sa svim implantima i zabavnim oruzjem i odradite nekakav story arc od 20ak sati koji se fokusira na jednu od dotaknutih distopijskih tema tako da se maksimalno iskoristi sposobnost ovog studija da radi dobre dijaloge i likove, a rpg elementi po meni se mogu totalno odbaciti jer su nista vise nego nekakvi poeni na ekranu i u njima nema gusta.

LoL acc THCJoshi
Moj PC  
2 0 hvala 0
6 godina
offline
Cyberpunk 2077

Hej, prešao sam sa i7 6700k na R9 5900x i na 3060Ti sam dobio sigurno nekih 10-20% fps, zavisno od dijela igre. Vožnja po gradu zahtjeva procesor sa što više jezgara i tu nemam više sjeckanja kod naglog skretanja i sločno. Iako nisam imao velikih problema sa fps (55-75), bilo je tih blagih trzanja, dovoljno da zasmeta.

Ono što mi se i dalje ne sviđa, a gdje vidim da je tim štedio na resursima je kratka vidljivost kod nekih objekata, pa dok se vozite sporo se iscrtavaju, i nekada imate osjećaj da se neki viseći most samo pojavi i sl. Također mi se ne sviđa treptanje sijenki i također njihovo sporo iscrtavanje.

Elem, u igri sam 65 sati i završio sam questove sa Panam, te sve side questove do tog dijela.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Cyberpunk 2077

Evo di je otislo 90% dev vremena i truda.. Photo mode :D

 

 

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Cyberpunk 2077

Ja sam casual gamer. Po par godina znam jedino PES upaliti sa ekipom. Sada sam spojio dva mjeseca da sam odigrao Mafia Remake koja mi se je baš svidjela, i Cyberpunk. Nisam dovršio sve side jobs niti gigove. Ostalo mi ih je desetak. U priči sam odigrao dva kraja, tj sa crnom kovrčavom i sa japankom. 

Igra mi je sve u svemu dobra, dinamična i držala me je cijelo vrijeme. Zabavnija mi je od GTA5 npr. Igrao sam ju glatko na medium fullHD. Odigrati ću ju još jednom kada ju ispeglaju kako treba i kada si nabavim Omena sa RTXicom.

Moram ipak priznati da su mi malo cringe brije oko tih virtualnih komada, kao i slikanje i postanje istih tu na forumu 

Moj PC  
5 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Cyberpunk 2077

Ae choombe malo chillajte.

 
3 0 hvala 1
13 godina
offline
Cyberpunk 2077

...

To Each His Own.
Moj PC  
7 1 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice