Cyberpunk 2077 izdvojena tema

poruka: 6.048
|
čitano: 1.197.517
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Cansee kaže...
Dado_ZG78 kaže...

Eto.. po anketi NOMAD, kak sam i htio u prvi playthrough...  

 

mene najviše zanima jel ovaj jedan što je glasao za sva 3 stvarno to misli ili se zeza

A ova tvoja anketa "Isprobat ću sva tri odmah".. to sam ja glasao da ti zeznem statistiku.

Ali možda i hoću ako se mogne tri karaktera napraviti.. ono kao tri savea. Radio sam malo prije onaj wizard ili šta već da ispadne šta si Nomad, onaj Corp i treže nešto.. mislim logično je bilo zaključiti na što te pitanja vode.. kako ćeš dobiti informaciju od barmena.. pa logika ako je flert onda si corp a ako je pištolj u glavu onda si nomad.. isto kao i gdje jedeš bilo je tamo ono u elitnim restoranima ili negdje na periferiji.
Probao sam nekoliko puta tačno sam predvidio rezultate.

9 godina
offline
Cyberpunk 2077

 svaka čast za Nvidiju koja je već izbacila drivere za igru

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Cansee kaže...

 svaka čast za Nvidiju koja je već izbacila drivere za igru

 

Gdje? Na službenoj stranici ima driver samo od 2. prosinca.

9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
lobotomac90 kaže...
Cansee kaže...

 svaka čast za Nvidiju koja je već izbacila drivere za igru

 

Gdje? Na službenoj stranici ima driver samo od 2. prosinca.

 

objavili su na twitteru. jesi probao skidati?

9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
lobotomac90 kaže...
Cansee kaže...

 svaka čast za Nvidiju koja je već izbacila drivere za igru

 

Gdje? Na službenoj stranici ima driver samo od 2. prosinca.

 https://prnt.sc/vz1bwd driveri su tu, preko g force expeirencea uvijek skidaj...

14 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Sprema li se to jedan flop.
Gamespot dao sedmicu.
Naravno da igra nije losa dapace. Ali ocito je daleko od onog sto se ocekivalo.

Igra koju radis skoro desetljece i koju si odgadja iks puta na kraju ima hrpu bugova,neoptimiziranost i pomalo je supljikava. Meni je lova od refunda sjela tak da sam miran
Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
1 30 hvala 0
15 godina
offline
Cyberpunk 2077

Evo preko experienca skidam kako je kolega preporučio, na službenoj nije još objavljeno.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Cyberpunk 2077

Može pomoć? Gdje je najjeftinije za kupiti cd key?
Preferiram steam, da nemoram još jedan launcher u nizu imati...

everyday i'm shuffling...
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Allkeyshop
Luc
3 godine
offline
Re: Cyberpunk 2077
Kill Frenzy kaže...
Sprema li se to jedan flop.
Gamespot dao sedmicu.
Naravno da igra nije losa dapace. Ali ocito je daleko od onog sto se ocekivalo.

Igra koju radis skoro desetljece i koju si odgadja iks puta na kraju ima hrpu bugova,neoptimiziranost i pomalo je supljikava. Meni je lova od refunda sjela tak da sam miran

 Igra doslovno ima 91 na metacriticu o kakvom ti flopu pricas lol, jel ovo prvi put da pratis neki launch

 

Da su bugovi razlog da igre floppaju, Bethesda, DICE i Ubisoft bi propali odavno.

13 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Može se direkt preko GOG sa ruskim VPN za 170kn. Pa vidi koliko ti je bitno da je baš Steam
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
5 godina
offline
Cyberpunk 2077

Eto kaze cohh da sa novim driverima radi dosta bolje. Mozda se ipak bude moglo igrati i na 1060

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
amagi kaže...
Kill Frenzy kaže...
Sprema li se to jedan flop.
Gamespot dao sedmicu.
Naravno da igra nije losa dapace. Ali ocito je daleko od onog sto se ocekivalo.

Igra koju radis skoro desetljece i koju si odgadja iks puta na kraju ima hrpu bugova,neoptimiziranost i pomalo je supljikava. Meni je lova od refunda sjela tak da sam miran

 Igra doslovno ima 91 na metacriticu o kakvom ti flopu pricas lol, jel ovo prvi put da pratis neki launch

 

Da su bugovi razlog da igre floppaju, Bethesda, DICE i Ubisoft bi propali odavno.

 Traži razlog da povrati svoj novce pa će sad sa torrenta skinut igru.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
13 godina
offline
Cyberpunk 2077

Evo kako igra radi na PS5. Zapravo PS4 verzija na PS5 uz backwards compatibility.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Kill Frenzy kaže...
Sprema li se to jedan flop.
Gamespot dao sedmicu.
Naravno da igra nije losa dapace. Ali ocito je daleko od onog sto se ocekivalo.

Igra koju radis skoro desetljece i koju si odgadja iks puta na kraju ima hrpu bugova,neoptimiziranost i pomalo je supljikava. Meni je lova od refunda sjela tak da sam miran

 Avatartvoj i gamespot  idu ruku pod ruku

15 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Kill Frenzy kaže...
Sprema li se to jedan flop.
Gamespot dao sedmicu.
Naravno da igra nije losa dapace. Ali ocito je daleko od onog sto se ocekivalo.

Igra koju radis skoro desetljece i koju si odgadja iks puta na kraju ima hrpu bugova,neoptimiziranost i pomalo je supljikava. Meni je lova od refunda sjela tak da sam miran

Nisi u toku. Gamespot ili IGN su firme koje zarađuju na potplati recenzija.
Možda se sjećaš one dvojice iz Gamespota (možda da je to bila 2004-ta) koji su popljuvali neku igru i dobili otkaz jer je ista igra platila Gamespotu da joj da dobru ocjenu.

Tada sam se prvi put posvađao sa drugom sa faksa koji je rekao "gdje će jedan Bug biti bolji od Gamespota".. O yeah.. bio je i uvijek će biti bolji.

Inače čekamo svog recezenta na ovom forumu: Obi Wan a i HCL-ova recenzija je poprilično korisna. Meni je ubila želju za igrom jer ima tih dialoga pun kufer... ali sa druge strane mi je dala neki elan da istražujem taj svijet Night Citya... ja mogu čekati.. pa ćemo da vidimo.
 

Hexfire kaže...
Može se direkt preko GOG sa ruskim VPN za 170kn. Pa vidi koliko ti je bitno da je baš Steam

Još će samo preko GOG-a ići GeForce Now kao što smo pisali prije par stranica. 

Ljudi, molite boga samo da na ovaj dio ne dođu oni troleri iz AMD vs. Intel teme.. još uvijek se prepucavaju kako naclocakt 7,4 MHz više CPU od deklariranog.

16 godina
offline
Cyberpunk 2077

Za Gamespot je sve rečeno. Ženska nije niti igrala igru; niti je radila sidequestove jer "nevoli policiju", niti je koristila nadogradnje oružja... Nije ništa radila nego je protrčala kroz glavnu priču

 

 

Uzeo za 177 kuna igru. 

I to direktno sa GOGa tako da nisam lopov 

Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Cansee kaže...

 svaka čast za Nvidiju koja je već izbacila drivere za igru

A znalo se da će CP2077 biti podržan od strane Nvidije.

Ali si vidio kvaku:
"Naši zadnji driveri omogoćavaju RT i DLSS tehnologijen na CP2077 i za Micecraft RTX za Windows 10." Tako da.. možda šipak za seriju 10.

Ali si me malo i trznuo.. jer kontam.. šta je ovo već mi skida drivere i to za Quadrovku.. jer sam ipak lik Plug'n'Play.. pobodi sve na ploču i pusti da Windowsi uzmu što im treba i to je to... vozi miško :-D 

9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Kill Frenzy kaže...
Sprema li se to jedan flop.
Gamespot dao sedmicu.
Naravno da igra nije losa dapace. Ali ocito je daleko od onog sto se ocekivalo.

Igra koju radis skoro desetljece i koju si odgadja iks puta na kraju ima hrpu bugova,neoptimiziranost i pomalo je supljikava. Meni je lova od refunda sjela tak da sam miran

 Naporan si ko kurac jbt, odi si kupi gajbu piva i šteku cigara za te pare i uživaj, baš nas zaboli što si ti refundao igru, evo ti tvoj gamespot po kojem se ravnaš i koja tupača je recenzirala igru 

i barely update my weapons, i dont touch skill tree, ajme i oni ovakvoj daju da piše recenziju? I onda poput ovog padobranca Frenzya ljudi to puše. 

14 godina
neaktivan
offline
Cyberpunk 2077

I steam i gog verzija će ići preko geforce now.

Ja uzeo steam ruski gift za nešto malo manje nego je preko vpn-a na gog-u.

Poruka je uređivana zadnji put sri 9.12.2020 15:27 (zrimo).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
doktor1 kaže...

Za Gamespot je sve rečeno. Ženska nije niti igrala igru; niti je radila sidequestove jer "nevoli policiju", niti je koristila nadogradnje oružja... Nije ništa radila nego je protrčala kroz glavnu priču

 

 

Uzeo za 177 kuna igru. 

I to direktno sa GOGa tako da nisam lopov 

 

najjače je kad kaže da ne kuži zašto bi uopće radila questove u igri. Postavlja se pitanje zašto uopće igramo role-playing igru ili zašto uopće igramo igre

7 godina
protjeran
offline
Re: Cyberpunk 2077
zrimo kaže...

I steam i gog verzija će ići preko geforce now.

Ja uzeo steam ruski gift za nešto malo manje nego je preko vpn-a na gog-u.

 

Igra ce ti biti na cirilici i svi NPC-i zavrsavaju recenicu sa Blyat Komrad!

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
16 godina
offline
Cyberpunk 2077

Inicijalne ocjene 'kritičara' su sasvim zadovoljavajuće....  još za par dana kad igrači malo vide, baš me zanima.. 

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Cansee kaže...
* * *

 

najjače je kad kaže da ne kuži zašto bi uopće radila questove u igri. Postavlja se pitanje zašto uopće igramo role-playing igru ili zašto uopće igramo igre

Aiiiiiiii... pa plačem od smijeha!

Shia LaBeouf je kralj! Oooooj matero suze mi krenuše. 

10 godina
offline
Cyberpunk 2077

Nema sanse da cu gledati Streams dok sam ne poigram i ne predjem igru,cak nisam ni zelio trailere gledati kao sto sam uradio i sa W3 ali nije mi vrag/hype dao mira,a najsretniji bi bio da sam full blind krenuo igrati ali eto sta je tu je vecer malo baciti prije spavanja a mozda se i ne bude spavalo ako popodne oko ubijem 

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Cyberpunk 2077
Čitatelj kaže...
zrimo kaže...

I steam i gog verzija će ići preko geforce now.

Ja uzeo steam ruski gift za nešto malo manje nego je preko vpn-a na gog-u.

 

Igra ce ti biti na cirilici i svi NPC-i zavrsavaju recenicu sa Blyat Komrad!

 Neće 

 

Nema nikakvih ograničenja jer je drm free, to radi samo ubishit.

12 godina
offline
Cyberpunk 2077

 

Ovaj ce danas zakucat 100k iz zajebancije.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
doktor1 kaže...

* * *

Uzeo za 177 kuna igru. 

I to direktno sa GOGa tako da nisam lopov 

Daj upustva kako do tog ruskog GOG-a za 177 kuna... Ne budi škrt  

12 godina
offline
Cyberpunk 2077

Zar sam ja jedini koji nema VPN... čak i pokušavam naći neki sa TRIAL opcijom... ali doslovno 5 njih gledao nemoš dok nestaviš paypal ili nešto download

everyday i'm shuffling...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Envy kaže...
doktor1 kaže...

* * *

Uzeo za 177 kuna igru. 

I to direktno sa GOGa tako da nisam lopov 

Daj upustva kako do tog ruskog GOG-a za 177 kuna... Ne budi škrt  

 Gog.com , upalis vpn tipa hola vpn,prebacis na rusiju,logiras se na svoj acc,cijene su u rubljima,
kupis sa paypal ili visom i to je to

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice