The last of us 2

poruka: 841
|
čitano: 219.006
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: The last of us 2
DeniZg kaže...
Evo jedna djelomično (ne)vezana vijest s Neogafa.

Twitch je formirao vijeće za procjenu sigurnosti chata, na kojem između ostalog sjedi transgender osoba koja misli da je jelen (ili glumi kako bi digla lovu od budala koje to loži).

https://www.neogaf.com/threads/twitch-introduces-safety-advisory-council-to-promote-inclusivity-members-include-trans-furry-who-thinks-voice-chat-in-games-is-non-inclusive.1541460/

 Ovo mora bit neka zajebancija.

11 godina
offline
Re: The last of us 2
emerik kaže...
DeniZg kaže...
Evo jedna djelomično (ne)vezana vijest s Neogafa.

Twitch je formirao vijeće za procjenu sigurnosti chata, na kojem između ostalog sjedi transgender osoba koja misli da je jelen (ili glumi kako bi digla lovu od budala koje to loži).

https://www.neogaf.com/threads/twitch-introduces-safety-advisory-council-to-promote-inclusivity-members-include-trans-furry-who-thinks-voice-chat-in-games-is-non-inclusive.1541460/

 Ovo mora bit neka zajebancija.

 Ne pratiš zbivanja u USofA u zadnjih par godina.

Ovo se već neko vrijeme svim silama gura pod normalno.

Nacija im je radikalno podijeljena.

Nije zajebancija.

PSN - DeniZg80
10 godina
odjavljen
offline
Re: The last of us 2
VladimirLem kaže...

 Netko tko je umislio da je jelen bolestan je u svakom kutku ovog planeta.

 Jel moguce da mi je izbrisan komentar koji si citirao? 

9 godina
offline
Re: The last of us 2
Koliko sam ja skuzio smeta mu/joj voice chat koji otkriva muski/zenski glas dok se zapravo nezna spol osobe pa dolazi do diskriminacije. Zar nikome nije palo na pamet ugasiti voice chat ili koristiti discord.
Uzmite u obzir da se osoba izlaze javnosti na twitchu a smeta joj voice chat u igrama? Chat na Twitteru joj ne smeta? Hoce li traziti da Twitch ukine chat? Svasta si ljudi daju na pravo.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: The last of us 2
Ludnica!
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
The last of us 2

The Last of Us Part II - Inside the Gameplay:

 

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
1 1 hvala 0
4 godine
odjavljen
offline
Re: The last of us 2

Otvorio video samo da pogledam jesu omogućeni komentari 

Have no fear, Vlad is here
14 godina
offline
The last of us 2

Mislim da je velika greška što su popustili pod pritiskom Interneta i omogućili komentare jer eto već vidim da je u komentarima stotine dječice koja nemaju život i pišu spoilere. Ima djece koja su doslovno čekala sekundu kad će se video objaviti da krenu sa kampanjom. Svašta.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
3 0 hvala 0
8 godina
offline
The last of us 2

gameplay izgleda super

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
odjavljen
offline
Re: The last of us 2
Steta za ekipu koja je radila na ostalim aspektima igre, poput gameplaya, glazbe, animacija, grafike itd. Storytelleri sve shebali 🤷‍♂️
 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: The last of us 2
IvanDado kaže...
Steta za ekipu koja je radila na ostalim aspektima igre, poput gameplaya, glazbe, animacija, grafike itd. Storytelleri sve shebali 🤷‍♂️

 Kako ću se naslađivati u ovoj temi kad igra izađe i pokaže se da je remek djelo. Kad se mitovi sa stranica poput 4chana pokažu lažnima.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
10 godina
odjavljen
offline
Re: The last of us 2

:)

13 godina
offline
Re: The last of us 2
antimadridista kaže...

 Kako ću se naslađivati u ovoj temi kad igra izađe i pokaže se da je remek djelo. Kad se mitovi sa stranica poput 4chana pokažu lažnima.

 Naslađivati kome točno? Pa i oni koji trenutno imaju sumnje zbog pročitanih spoilera sigurno neće imati ništa protiv ako igra stvarno ispadne 10/10 i većina onoga što se pisalo ne ispadne tako loše na kraju. Kako stvari trenutno stoje, ljudi su s pravom skeptični.  

 

 

 

 

Gameplay ko gameplay, ništa revolucionarno, ali izgleda jako jako dobro. Jedina ustvari baš zanimljiva stvar mi je dio gdje lik govori kako igra neće biti sasvim linearna nego će čak biti moguće "promašiti" određena područja i combat encountere.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
11 godina
protjeran
offline
Re: The last of us 2
antimadridista kaže...
IvanDado kaže...
Steta za ekipu koja je radila na ostalim aspektima igre, poput gameplaya, glazbe, animacija, grafike itd. Storytelleri sve shebali 🤷‍♂️

 Kako ću se naslađivati u ovoj temi kad igra izađe i pokaže se da je remek djelo. Kad se mitovi sa stranica poput 4chana pokažu lažnima.

 Ti i dalje zivis u iluziji nekih mitova a najveci problem i ono sto je diglo mrznju nisu nikakvi mitovi nego ono sto se vidjelo od gameplay-a, odnosno price leakovane.

Poruka je uređivana zadnji put sri 20.5.2020 20:08 (arnes_king).
14 godina
offline
Re: The last of us 2
arnes_king kaže...
antimadridista kaže...
IvanDado kaže...
Steta za ekipu koja je radila na ostalim aspektima igre, poput gameplaya, glazbe, animacija, grafike itd. Storytelleri sve shebali 🤷‍♂️

 Kako ću se naslađivati u ovoj temi kad igra izađe i pokaže se da je remek djelo. Kad se mitovi sa stranica poput 4chana pokažu lažnima.

 Ti i dalje zivis u iluziji nekih mitova a najveci problem i ono sto je diglo mrznju nisu nikakvi mitovi nego ono sto se vidjelo od gameplay-a, odnosno price leakovane.

 Rekao si ranije u temi da mi se nećeš više obraćati. Odlepršaj lagano.

 

Edit: @Hexfire - pa naslađivati se pojedincima koji doslovno pišu da žele da igra bude promašaj zbog nekih svojih uvjerenja. Ne govorim ništa za ljude koji su oprezni ali žele biti pozitivno iznenađeni. Nego za one koji se mole da igra bude promašaj zbog svojih političkih uvjerenja.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put sri 20.5.2020 20:12 (antimadridista).
10 godina
offline
Re: The last of us 2
Tako i ND zeli da igra uspije radi svojih politickih uvjerenja.
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: The last of us 2
Spacecraft kaže...
Tako i ND zeli da igra uspije radi svojih politickih uvjerenja.

 Činjenica je da Naughty Dog iza sebe nema loše igre već 2-3 generacije konzola. I svima vam mrski Neil Druckmann isto tako. Mogo bi se okladiti bez problema od bilo što da će TLoU 2 biti vrhunska igra.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put sri 20.5.2020 20:22 (antimadridista).
9 godina
online
Re: The last of us 2
antimadridista kaže...
Spacecraft kaže...
Tako i ND zeli da igra uspije radi svojih politickih uvjerenja.

 Činjenica je da Naughty Dog iza sebe nema loše igre već 2-3 generacije konzola. I svima vam mrski Neil Druckmann isto tako. Mogo bi se okladiti bez problema od bilo što da će TLoU 2 biti vrhunska igra.

 Gameplay će biti vrhunski, ali dali će ti se sviđati igranje sa Abby pola igre? Jel ti se malo ne gadi takav scenarij, igrat sa nekim novim mutavim likom i ganjat likove iz prve lige? 

14 godina
offline
Re: The last of us 2
BeLLicus kaže...

 Gameplay će biti vrhunski, ali dali će ti se sviđati igranje sa Abby pola igre? 

 Bilo bi lijepo kad bi prestali pisati stvari koje su izmišljene na 4chanu. Apsolutno u niti jednom leaku nije potvrđeno niti viđeno da se igra sa Abby pola igre. Isto kao što su neki likovi na 4chanu rekli da Ellie umre na kraju igre što je netočno.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
10 godina
offline
Re: The last of us 2
Svemi se cini da si ti Neil Druckman.
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
The last of us 2

Neil Drunkman 

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
The last of us 2

Ne pišite gluposti, zna se kraj i cijela radnja.

 

Od leaka.

 

Naknadno je špekulirano da je to early build te pravi kraj bude drugačiji, znači ostaje prostora.

 

Napisao sam to par strana prije, vidim i na FFA forumu masovno brane igru ko da im plaća ovisi o tome.

Nije mi to jasno ali nema veze.

Prvi kažem da 500 kn za igru ne igra ulogu, bitno je poslati poruku developeru i Sonyu da nam prestanu servirati takve pizdarije.

Ljudi su hejtanjem promijenili izgled Sonica na bolje.

Znači otpor nije uzaludan i može se.

Oni 0.3 posto koji podržavaju takvu politiku i pizdarije mogu komotno na neki plus 18 site pa viditi pravu stvar, badava. 

 

 

 

 

 
6 0 hvala 1
4 godine
protjeran
offline
Re: The last of us 2
Strelok kaže...

Ne pišite gluposti, zna se kraj i cijela radnja.

 

Napisao sam to par strana prije, vidim i na FFA forumu masovno brane igru ko da im plaća ovisi o tome.

Nije mi to jasno ali nema veze.

Prvi kažem da 500 kn za igru ne igra ulogu, bitno je poslati poruku developeru i Sonyu da nam prestanu servirati takve pizdarije.

Ljudi su hejtanjem promijenili izgled Sonica na bolje.


 

 

 

 niti meni nije jasno kada se igre opcenito brane jer iza njih stoji veliko ime ili studio.
 tak mi puca ona stvar za tvorca igre ak mi ovakve pizdarije i poruke salje kroz nesto
 sto bi me trebalo zabavljat. ak ga muce pitanja ravnopravnosti nek izade na ulicu
 i maršira s njima onom svom debilu trumpu. da nisam vec platio otkazao bi preorder.

9 godina
offline
The last of us 2

Stvarno mi je žao zbog toga što znam da će tehnički dio biti izveden odlično i vjerujem da će kombinacija gameplaya i atmosfere držati igrače napetim do samog kraja. 

 

Ali ne mogu podržati svojim novcem tjeranje ljudi kao što su Amy Hennig, a dovođenje tog sjw đubreta Anite Sarkeesian. To smeće, ta odvratnoća, je pokušala javno natjerati CDPR da nju unajme za konzultacije oko Cyberpunka 2077, i to na način da je napisala na twitteru "ako ne želite imati problema, unajmite mene za konzultiranje". Ono ala Vito Corleone, pokušava dati ponudu koja se ne odbija. A prvi gameplay koji je CDPR prikazao za Cybperpunk 2077, protagonist je bila žena. Ali je CDPR ju je otkantao uz masovnu podršku 99.9% fanova.

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 21.5.2020 12:29 (Cansee).
Moj PC  
4 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: The last of us 2
Jakovp kaže...
Cansee kaže...

Stvarno mi je žao zbog toga što znam da će tehnički dio biti izveden odlično i vjerujem da će kombinacija gameplaya i atmosfere držati igrače napetim do samog kraja. 

 

Ali ne mogu podržati svojim novcem tjeranje ljudi kao što su Amy Hennig, a dovođenje tog sjw đubreta Anite Sarkeesian. To smeće, ta odvratnoća, je pokušala javno natjerati CDPR da nju unajme za konzultacije oko Cyberpunka 2077, i to na način da je napisala na twitteru "ako ne želite imati problema, unajmite mene za konzultiranje". Ono ala Vito Corleone, pokušava dati ponudu koja se ne odbija. A prvi gameplay koji je CDPR prikazao za Cybperpunk 2077, protagonist je bila žena. Ali je CDPR ju je otkantao uz masovnu podršku 99.9% fanova.

 

Ta glupača je dno dna od ljudi koja se pokušava napraviti releventnom na sve moguće načine, ali na sreću nikoga ne boli kurac za nju. Nadam se da joj neće dati nikavog utjecaja.

 

https://www.youtube.com/results?search_query=thunderfoot+anita+sarkeesian

 

Može te boliti ili ne boliti, ali ona je konzultant u Last of us 2. Ona se kao brine da nečije pravo ne bi bilo povrijeđeno. Klošarka najobičnija

 

Otkad znam za sebe u hrpi igara smo imali izbor muškog ili ženskog lika, crnca, bijelca, azijata. Jesmo igrali s Larom Croft? Jesmo. Jesmo igrali s Aloy u HZD? Jesmo. Jesmo već igrali s Ellie u prvom TLOU? Jesmo. Jesmo li se svaki put odlično zabavili? Itekako.

 

A koga smo najčešće ubijali u igrama? Bijele muškarce. Tko su najčešći negativci u svim igrama i drugim medijima? Bijeli muškarci. A kad smo se mi bijeli muškarci žalili na našu prezentaciju u svim medijima?? Nikad, jer nas boli tuki. Sada kad kažemo da odbijamo biti nečija goveda i ne želimo da nas Anita školuje smo odmah fašisti. Zašto nas se nije prozivalo fašistima kad smo igrali sa Aloy u HZD u totalno matrijarhalnom društvu i bili sretni kao mala djeca i oduševljeni s igrom? Tko su opet tamo bili masovno negativci? Pogađate, bijeli muškarci

Moj PC  
6 0 hvala 2
12 godina
neaktivan
offline
The last of us 2

Taman posla da se još zamaram sa razno raznim likovima koji su sudjelovali u stvaranju igre, pa makar bili i konzultanti kao dotična za koju prvi put čujem.

Kupim igricu, ubacim je u plejku, odigram.

Ako mi se svidjela super, ako nije jbga, izbora ima na pretek.

 

Kod Amera sve ide u ekstreme, ali to je njihov problem i životni stil, zato u globalu i imaju jedno umjetno plastično društvo. Političku korektnost su toliko iskarikirali da su na kraju uništili jednu pozitivnu "ideju". Ali nije to ni prvi ni zadnji put da ljudi unište nešto što je izvorno pozitivno i pretvore u negativno.

 

 

 
4 0 hvala 0
14 godina
offline
The last of us 2

Review-ovi će početi dolaziti 12. lipnja, tjedan dana ptije izlaska igre. Što je odličan znak. Neki YouTuberi i novinari su dobili igru.

 

Sutra je State of Play od 25 minuta gdje će biti prikazan novi gameplay.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
odjavljen
offline
Re: The last of us 2
Odlican znak za placene recenzije koje utjecu na mase.
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: The last of us 2
IvanDado kaže...
Odlican znak za placene recenzije koje utjecu na mase.

 Znači već ste počeli sa novim izlikama u slučaju da je igra dobra 

 

Kako to da "plaćene recenzije" nisu pomogle Days Gone i nekim drugim prosječnim Sony ekskluzivama koje su popljuvane u recenzijama?

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
10 godina
odjavljen
offline
Re: The last of us 2
Vec tjednima govorimo kako ocekujemo hvalospjeve od "gaming" novinara. Pitam se jel AJ dobio igru nakon svog videa gdje diskutira o spojlerima...
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice