Preporuka Wii igri

poruka: 6
|
čitano: 3.424
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Preporuka Wii igri

Pozdrav.

Ovako zanima me preporuka igara za Wii, trenutno imam samo Mario Kart Wii, to mi je došlo u paketu uz konzolu. Zanima me par igri koje iskorištavaju posebnosti Wii konzole, znaći nešto što je dizajnirano da radi isključivo na Wii konzoli, osim Nintendovih naslova, tj. Zelde.

 

 

http://www.norgems.com
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Preporuka Wii igri
woodgamesfx kaže...

Pozdrav.

Ovako zanima me preporuka igara za Wii, trenutno imam samo Mario Kart Wii, to mi je došlo u paketu uz konzolu. Zanima me par igri koje iskorištavaju posebnosti Wii konzole, znaći nešto što je dizajnirano da radi isključivo na Wii konzoli, osim Nintendovih naslova, tj. Zelde.

 

 

Fifa,pes :D

Origin ID:Draksides,Steam ID:drakul101,Xfire-Darksides
14 godina
neaktivan
offline
Preporuka Wii igri

To sam igral na PS3-u :)

http://www.norgems.com
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Preporuka Wii igri

ja bi trebala isto preporuke, neku dobru igricu za klince? Imamo Maria kart, i onu sport koja dođe s konzolom. Molim preporuku!? hvala

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Preporuka Wii igri

Pokušaj Super Smash bros. Braw to vam je borilačka igra ali je napravljana drugčije od ostalih borilačkig igara.

 

Likovi su is svakakvih nintendo igara + 2 gosta(Sonic, Snake)

 

Ima online podršku (ako je itko voli igrati online)

 

Podržava 4 igrača

 

Može se igrati sa: wii remote, wii remote+nunchuck, clastic controler i gamecure controler.

 

evo malo gameplay videa

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Preporuka Wii igri

Evo par odličnih igara za sve uzraste: 1. Super Mario galaxy i Super Mario galaxy 2 je vrhunski platformer u kojem sa Mariom putujete po mnogim galaksijama i planetima sakupljajući zvjezdice koje će vam pomoći da spasite princezu Peach. Igra je proglašena igrom godine od IGN-a kada je izašla, a posebnost je što se i drugi igrač može uključiti kao pomagač u određenim trenucima ako zatreba.      

                                                            2. Warioware: Smooth moves je igra za pozvati prijatelje ( može se igrati i sam) , dobro se nasmijati i zabaviti. Radi se o kolekciji mini igara na koje treba brzo reagirati te iskorištava sve prednosti Wii kontrolera.      

      

 

                                                            3. Pikmin i Pikmin 2 je za sve one koji vole strategije i zagonetke. Igra vas stavlja u ulogu kapetana  čiji se svemirski brod pokvari na nepoznatom planetu. Tamo uz pomoć malih i slatkih stvorenja Pikmina morate naći sve što je potrebno za popravak svemirskog broda i povratak kući.  

                                                                                  

 

                                                           4. Animal crossing :Let"s go to the city je Nintendova verzija Simsa gdje se nalazite u ulozi novog stanovnika maloga grada te imate potpunu slobodu što želite raditi. Tako možete graditi kuću, brinuti o vrtu , baviti se aktivnostima poput primjerice pecanja, upoznavati stanovnike ili ako se spojite na internet igrati sa drugim igračima iz cijeloga svijeta itd.           

 

                                                           5. Mario sports mix ,ako volite sport i sportske igre ovdje  sa Mariom i društvom se možete okušati u odbojci, graničaru, košarci i hokeju. Igra se može igrati istovremeno sa do četvero igrača ako poželite igrati sa društvom.           

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.3.2013 17:14 (yoshi).
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice