Naj prijenosna konzola

poruka: 5
|
čitano: 1.622
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Naj prijenosna konzola

Namjeravam nabaviti prijenosnu konzolu, no pitanje je koju?

Nintendo DS, PSP ili nešto treće?

 

Molim za vaša mišljenja, koja ima najbolje igre, koja ja najisplativija te naravno koja je vama najbliže srcu.

 

 

 

 

Bob Rock "ALI NJIH JE DVOJE A MI SMO SAMI"
 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Naj prijenosna konzola

Ako imaš novaca kupi dobar PC,ali ako baš moraš birati ja bih uzeo PSP,imao sam prilike isprobati obadvije konzole i nekako mi je PSP po grafici i ugođaju bolji..Nintendo ima dosta dobre naslove,ali PSP ga po igrivosti i doživljaju pobjeđuje u bilo kojem segmentu..

Poruka je uređivana zadnji put pon 16.2.2009 12:07 (nfsbaby).
16 godina
neaktivan
offline
Naj prijenosna konzola

Meni osobno Nitendo DS je malo djetinjast. Ima jako dobrih igara ali većinom su casual tipa. Ja bih definitivno odabrao PSP, iako ima manje igara na raspolaganju od DS-a. Imao sam PSP jedan dan i moram priznat da sam ostao impresioniran.

FOXCONN P9657AA; INTEL CORE 2 DUO E4300 (1.8GHz) oc @ 2.5GHz; ASUS EN7300GT SILENT (400/800) oc @ 570/960; 2 GB DDR2 RAM TwinMOS 667MHz; HDD 160 GB WD; LENOVO L171 17"; "Gravitacija je *učka"
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Naj prijenosna konzola

Ja bi isto odabrao PSP - velik ekran, dobra grafika, zanimljive i dobre igre, puno mogućnosti koje se redovito proširuju novim firmwareom i dodacima, wi-fi, možeš igrati piratske igre uz neke modifikacije (mnogima jako važan faktor).

Windows XP is a 32-bit shell for a 16-bit extension to an 8-bit operating system designed for a 4-bit microprocessor by a 2-bit company that can't stand one bit of competition
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Naj prijenosna konzola
Paolo2612 kaže...

Ja bi isto odabrao PSP - velik ekran, dobra grafika, zanimljive i dobre igre, puno mogućnosti koje se redovito proširuju novim firmwareom i dodacima, wi-fi, možeš igrati piratske igre uz neke modifikacije (mnogima jako važan faktor).

 na nintendo sa-u može se igrati piratske igre preko R4 kartice, i ds i wi-fi, bolje ds
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice