Xbox Series X izdvojena tema

poruka: 6.233
|
čitano: 1.332.111
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
offline
Re: Xbox Series X
azzie kaže...
Gemmy kaže...

ja razmisljam uzet xbox, ali nebi dao vise od 400e za polovnu konzolu, pogotovo jer sada ima dosta dealova za malo iznad 512 s dobrom igrom, ili dvije

 

GP cijena je sada tricky, jer se vise nemoze tako jeftino produzit na 3g, rekao bi 500e je realna cijna za tu kozolu

Ne znam kako se kreću cijene polove Series X konzole pa tu neću ulaziti ali 2 godine i 2 mjeseca Ultimate pretplate koju sada dobiješ (3xGame Pass Core 12 Months ) na novom računu ili produženju košta od 85-100 eura ako se radi putem VPN-a. 

 meni GPU traje do kraja prvog mjeseca, znači kad istekne mogu produziti za 2 godine i 2 mjeseca za nekih 100 eura ?

Zadnji put sam napravio dvije godine za 450 kuna, preko Turske.

11 godina
offline
Re: Xbox Series X
MadDogMattis kaže...
azzie kaže...
Gemmy kaže...

ja razmisljam uzet xbox, ali nebi dao vise od 400e za polovnu konzolu, pogotovo jer sada ima dosta dealova za malo iznad 512 s dobrom igrom, ili dvije

 

GP cijena je sada tricky, jer se vise nemoze tako jeftino produzit na 3g, rekao bi 500e je realna cijna za tu kozolu

Ne znam kako se kreću cijene polove Series X konzole pa tu neću ulaziti ali 2 godine i 2 mjeseca Ultimate pretplate koju sada dobiješ (3xGame Pass Core 12 Months ) na novom računu ili produženju košta od 85-100 eura ako se radi putem VPN-a. 

 meni GPU traje do kraja prvog mjeseca, znači kad istekne mogu produziti za 2 godine i 2 mjeseca za nekih 100 eura ?

Zadnji put sam napravio dvije godine za 450 kuna, preko Turske.

 Yep , samo sada dobiješ 2 godine i 2 mjeseca za nešta više novca ali opet je to odličan deal za cijenu jedne današnje AAA igre.

9 godina
neaktivan
offline
Xbox Series X

Meni istiće za 10 dana GPU. Kako da ga produžim preko golda? Imam UK account

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Xbox Series X

Xbox Series X na amazon.de za 399€

Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Xbox Series X

Kome treba, trenutno najniža cijena nove konzole je 414€ u gamershopu što je super ponuda :)

 

https://www.gamershop.hr/xboxseries/xbox-series-x-1tb

 

 

 

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Xbox Series X

Za par dana mi stiže Xbox Series S Starter Bundle koji dolazi s 3 mjeseca Ultimatea. Taj ultimate ne dolazi kao kod nego se aktivira na prvom accountu koji se spoji s konzolom. Kako napraviti MS account koji radi na gamepassu. Koju regiju odabrati?

 

Edit: Napravio sam njemački acc i tamo stavio neku random njemačku adresu. Povezao sam Revolut karticu i gamepass se uredno sam aktivirao.

Poruka je uređivana zadnji put sri 22.11.2023 12:58 (pqweasdyxc).
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Xbox Series X

gledam što da uzmem nakon ps4pro...i idem složiti PC...kad ono 1200E da bi igrao u fullHD...za te pare ovu generaciju xbox-a i još slijedeće dvije:)

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Xbox Series X
assassin.st kaže...

Xbox Series X na amazon.de za 399€

 Kupljeno. Imam PS5 2god i nije mi uopce sjeo, bit cu najsretniji na svijetu kad ga prodam. Jos ova gramziva Sony govna, momci nedam vam nista vise.  Vraca se xbl account 

He who is brave is free.
12 godina
offline
Re: Xbox Series X
Da li netko zna gdje se moze nabaviti eksterni ssd 1tb ili 2tb,moze bit Seagate ili WD C50 nebitno mi je,samo da je sluzbeni sa tim visokim brzinama?
Pregledao sam ponudu u hr,slo,ita i nigdje prakticki nista,gamershop ga je imao nekad ali ga nema vise,jedino direktno od Wd-a sam nasao sa popustom i besplatnom dostavom za Hr
dodje 158e samo sta sam citao recenzije za wd eu shop i iskustva nisu bas bajna sto se tice dostave.

https://www.westerndigital.com/en-ie/products/external-drives/wd-black-c50-expansion-card-for-xbox-ssd?sku=WDBMPH0010BNC-WCSN
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Xbox Series X

to je veliki minus naspram PS, oni uredno kupe nmve i ubace unutra

nikako maknit to propreitery sranje da i mi mozemo nadogradit

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xbox Series X
Hvala kolega na linku,sta je moguce da pise dostava cca 10.01.2024,da treba vise od 40 dana da dodje iz Nje u Hr?Ima tko kakvih iskustava s Amazonom za Hr ili stave datum onako kao zadnju mogucu pretpostavku da ce doc do tad?
Da steta sto nemamo opciju kao sto je moguce u ps5 easy install da nemamo ovih muka,kraj 2023god a samo 2 opcije za external ssd i to jos po 150e za 1tb
Poruka je uređivana zadnji put pon 27.11.2023 19:21 (Shevshi).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Xbox Series X
Shevshi kaže...
Hvala kolega na linku,sta je moguce da pise dostava cca 10.01.2024,da treba vise od 40 dana da dodje iz Nje u Hr?Ima tko kakvih iskustava s Amazonom za Hr ili stave datum onako kao zadnju mogucu pretpostavku da ce doc do tad?
Da steta sto nemamo opciju kao sto je moguce u ps5 easy install da nemamo ovih muka,kraj 2023god a samo 2 opcije za external ssd i to jos po 150e za 1tb

 Vjerojatno jer si prekasno narucio, moje je poslano jucer i vjerojatno je tu do petka 

He who is brave is free.
12 godina
offline
Re: Xbox Series X
Gledat cu negdje da ubodem 2tb i da budem miran jako dugo vremena..
Poruka je uređivana zadnji put uto 28.11.2023 13:47 (Shevshi).
13 godina
offline
Xbox Series X

Jesu to nešto mijenjali za game pass core. Uzeo godinu dana Južnoafričkog, otišao tamo tunnelbearom i idem ga aktivirati i kaže This code can't be redeemed. It was purchased in a different region from your account.

 

Jel to znači da baš mora biti isti region kao i region mojeg acca?

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xbox Series X
Hazar kaže...

Jesu to nešto mijenjali za game pass core. Uzeo godinu dana Južnoafričkog, otišao tamo tunnelbearom i idem ga aktivirati i kaže This code can't be redeemed. It was purchased in a different region from your account.

 

Jel to znači da baš mora biti isti region kao i region mojeg acca?

Ne vjerujem , pretpostavljam da imaš problema s tunnelbearom i tom "čudnom" regijom . Probaj s nekim drugim VPN-om . Regija ne mora biti ista , ja sam stavio brazil i tursku na njemacki acc. 

9 godina
offline
Re: Xbox Series X
Igre za Prosinac

Game Pass Ultimate
Remnant II
Remnant: From The Ashes
SteamWorld Build
Far Cry 6
World War Z: Aftermath
Goat Simulator 3
Rise of the Tomb Raider
Against the Storm
Clone Drone in the Danger Zone
Tin Hearts
While the Iron’s Hot
Spirit of The North

Game Pass Core
Totally Reliable Delivery Service
Chivalry 2
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Xbox Series X

Odlično, nisam Remnant nikad igrao, a vidim dvojka se hvali naveliko. I boss fightovi su navodno jako dobri, jedino ne znam koliko je zabavna kad igraš sam. 

 

Od ostalog moža ponovno odigram Tomb Raidera (nadam se da nije 30fps lock) i probam FC6, ali Far Cry ko Far Cry. 

 

Ostalo mi nije baš poznato. Za Spirit of the North sam čuo da je ok, ali nisam stigao isprobati makar mi je i na PS+.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
9 godina
offline
Re: Xbox Series X
Vec skinuo Remnant 2
13 godina
offline
Re: Xbox Series X

Aj napiši dojmove ako ćeš igrati sam. Imam nekih 140 igara koje moram odigrati prije toga pa neću zasad skidati.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
9 godina
offline
Re: Xbox Series X
Drifta mi kontroler prema gore, ima li netko savjet za neki bolji kontroler od ovog sto se dobije uz series S. Series S koristim daleko manje nego PS5 a eto drifta mi kontroler. Djeluje mi strasno jeftino i plastično.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Xbox Series X
Gogy7 kaže...
Drifta mi kontroler prema gore, ima li netko savjet za neki bolji kontroler od ovog sto se dobije uz series S. Series S koristim daleko manje nego PS5 a eto drifta mi kontroler. Djeluje mi strasno jeftino i plastično.

Pa xbox kontroleri su nešto najbolje što možeš kupiti.. kako misliš drifta ti za gore? Imaš onaj Elite koji je premium izrade... ali osnova je ista.

 

Izdržljivi su ful, kvalitetno izrađeni, ergonomski puno bolji nego bilo koji PS ili 3rd party kontroler. Ne razumijem što ti djeluje jeftino? Jedina razlika između series S i series X kontrolera je boja (bijela / crna).

It is always darkest just before the dawn.
13 godina
offline
Re: Xbox Series X

A jedino onaj Elite ili kak već se zove, ako baš ne želiš opet isti, ali osobno nisam imao nikakvih problema sa njihovim kontrolerima. A zadnjih 5 godina sam ih redovno koristio 6-7 komada sigurno. Dualsense izgleda malo više premium, ali Xboxovi mi izgledaju baš robusno.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
9 godina
offline
Re: Xbox Series X
Ma nemam ni 100h na S konzoli a drifta i to prema naprijed. Baš mi je nakako plastičan kontroler i škripi.
Zar nema neki third party? Mora baš elite? Za ps da ima par kontrolera koji podržavaju konzolu.
Mogu li nekako popraviti drift a da ne otvaram game pad?
8 godina
offline
Re: Xbox Series X
Hexfire kaže...

A jedino onaj Elite ili kak već se zove, ako baš ne želiš opet isti, ali osobno nisam imao nikakvih problema sa njihovim kontrolerima. A zadnjih 5 godina sam ih redovno koristio 6-7 komada sigurno. Dualsense izgleda malo više premium, ali Xboxovi mi izgledaju baš robusno.

 Pa ti elite kontroleri su imali daleko vise problema nega ovi standardni

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
6 godina
offline
Re: Xbox Series X
Gogy7 kaže...
Drifta mi kontroler prema gore, ima li netko savjet za neki bolji kontroler od ovog sto se dobije uz series S. Series S koristim daleko manje nego PS5 a eto drifta mi kontroler. Djeluje mi strasno jeftino i plastično.

Ako ne drifta previse,postavi deadzone da ti ne reagira bas na najmanji pokret.

 

Kaj se tice kvalitete,po mom iskustvu su daleko izdrzljiviji i kvalitetniji od Dualsense-a.Imam 2 jos od Xbox One i rade ko urice dok mi je Dualsense od launch konzole riknuo nakon godinu dana slabog koristenja...

12 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X

Imao sam isti problem sa controllerom za xbox one x konzolu.

Nema šta nisam radio i jedino šta mi je pomoglo jeste zamjena switch-a.

Naručio sam sa Alija switch i odnio u servis mob telefona da mi zamjene jer je baš nezgodno odlemiti/zalemiti.

 

 

9 godina
offline
Re: Xbox Series X
28$
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 mjeseci
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X
Gogy7 kaže...
28$

 Na argentinskom store STAR WARS Jedi: Survivor košta oko 9,16 eura

 

https://www.xbox.com/es-AR/games/store/star-wars-jedi-survivor/9PGC82V0DXFS

12 godina
offline
Re: Xbox Series X
Lijep popust samo kako kupiti? Ne prolaze naše kartice...
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice