Xbox Series X izdvojena tema

poruka: 6.231
|
čitano: 1.316.100
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Xbox Series X
Meni je VRR stalno upaljen i nemam tih problema
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Xbox Series X
Meni se pali i gasi ekran ako mi je upaljen
15 godina
offline
Xbox Series X

Jucer za pocetak stavio depth mode na 30bita i mislim da nisam dobio niti jedan privremeni black screen.

Bnet: mNik987#2148
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Xbox Series X

To se prije povezivalo sa bugovima u hdmi 2.1 standardu ali do sad je to trebalo bit ispeglano.

Ja sam imao black outove na Q90R ali na G1 niti jedan....

Ali ok Q90R je bio hibridno rijesenje a ne 2.1 pa tko zna sto se tu desavalo...

Poruka je uređivana zadnji put sub 14.5.2022 10:27 (MEGATAMA).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
online
Xbox Series X

Moj Frame ne može sa Xbox nikako. Tj onaj 120hz hdmi ulaz. Drugi rade al taj ne. Dok C1 nikad problema.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xbox Series X
x18x05x kaže...

Moj Frame ne može sa Xbox nikako. Tj onaj 120hz hdmi ulaz. Drugi rade al taj ne. Dok C1 nikad problema.

Imas samo jedan hdmi 2.1 ulaz?

Mozda moras ukljucit onaj deep color ili kako se vec zove na tom hdmi ulazu?

14 godina
online
Re: Xbox Series X
MEGATAMA kaže...
x18x05x kaže...

Moj Frame ne može sa Xbox nikako. Tj onaj 120hz hdmi ulaz. Drugi rade al taj ne. Dok C1 nikad problema.

Imas samo jedan hdmi 2.1 ulaz?

Mozda moras ukljucit onaj deep color ili kako se vec zove na tom hdmi ulazu?

 Da samo jedan ima. Mada sad sam spojio u HDMI 1, piše pod info da je 120hz, a onaj info kad se konzola upali pokazuje 119hz.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
12 godina
neaktivan
offline
Xbox Series X

Pozdrav.

 

Koji monitor bi preporučili za Xbox series x? 

 

Šteta je prelaziti sa C1 OLEDa na monitor, no u zadnje vrijeme sve manje dođem na red za TV jer su uvijek neke sapunice i serije itd. 

 

Išao bih na 27` dijagonalu pa me zanima ima li smisla uzimati 1440p monitor uz xbox series x i hoće li raditi na 120Hz uz 1440p na HDMI 2.0? 

 

Ili da idem na 27`4K pa može biti i 60Hz? 

 

Za 4K sam zasad našao ovaj ASUS TUF Gaming VG289Q1A (2.550 kn).

 

Cijena do 3.000 kn.

 

Thx

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xbox Series X
Opet otkazivanja 1st party Microsoft igara. Još jedna godina za zaborav. Nije stvar samo baciti novac i kupiti studije, ima tu i više posla koji Microsoft mora napraviti da bi popravili situaciju. Još će na kraju najviše ove godine profitirati Nintendo jer Switch ima bogatu listu nadolazećih igara. Na kraju Microsoftu ostaju te neke igre koje dolaze na Gamepass do kraja godine ali nema tu ništa specijalno. Eventualno Stalker ali mislim da će i tu pasti odgoda.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Xbox Series X
antimadridista kaže...
Opet otkazivanja 1st party Microsoft igara. Još jedna godina za zaborav. Nije stvar samo baciti novac i kupiti studije, ima tu i više posla koji Microsoft mora napraviti da bi popravili situaciju. Još će na kraju najviše ove godine profitirati Nintendo jer Switch ima bogatu listu nadolazećih igara. Na kraju Microsoftu ostaju te neke igre koje dolaze na Gamepass do kraja godine ali nema tu ništa specijalno. Eventualno Stalker ali mislim da će i tu pasti odgoda.

 Općenito su zakazali Sony i Microsoft.

Nextgen ponuda ekskluziva im je kriminalna.
Ovu godinu bi mogao spasiti Rockstar ako na ljeto najavi novi GTA za kraj godine.

12 godina
offline
Re: Xbox Series X
Mene spasava kod series x to kaj ima tu kompatibilnost sa xb one generacijom koju sam kompletno preskocio.

Baš peglam ac odyssey, prije toga gears 5, witcher 3, fallout 4, mafia remaster, tomb raider trilogija, mgs 5, gta v fh 5 tu i tamo zaigram zbog tjednog bonusa... evo sad cu valhallu kad bude popust na goty ili neko izdanje da ne placam te debilne dlc-ove odvojeno i me legendary.

Uglavnom, sve stare igre izuzdev forze. Od novih veselim se starfieldu koji je ionako odgođen ga 2023. Baš ne neka suša novih ip-ova. Na trgovini sve neki remasteri, definitiv edišni, paketne trilogije...

Jel kaj na tom gamepassu bolja situacija?
Tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi!
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xbox Series X
Na Gamepass stalno dolaze nove indie igre. Zna biti dobrih, koje vjerojatno ne bi nikad odigrao.
Ali, ako te zanimaju AAA third party igre, njih uglavnom nema na Gamepassu day 1.
PSN - DeniZg80; Xbox - DeniZg#5788
13 godina
offline
Re: Xbox Series X
Počeo Trek to Yomi. Vizualno genijalno, sa zanimljivim kutovima kamere koji se izmjenjuju tokom gameplaya. Isplati se probati samo radi toga, ako imate gamepass.

Frame dropovi su očigledni, a nema baš nekog razloga za to. Tehnički se moglo to puno bolje odraditi. Combatu ili fali responzivnost ili ja nešto krivo radim, ali ne mogu baš skužiti parry/counter mehaniku. Nije da zasad ne mogu bez toga, ali nije mi jasan timing. Da nisam prošao Sekiro dvaput u zadnjih mjesec dana rekao bih da je problem u meni.

U suštini osim vizualnog dijela ne izgleda mi da tu ima nešto puno više . Vjerojatno ću odigrati do kraja jer koliko sam čuo nije duga, ali da ju nemam na gamepassu sumnjam da bih kupio.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Xbox Series X

Kad bi trebala Forza 8 van?

Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X
Valjda na jesen.
Nakon 5 god. već je i vrijeme za novu pravu Forza Motorsport igru.
U 6.mjesecu će valjda prikazat igru na eventu.
11 godina
offline
Xbox Series X

Previse su se fokusirali na Horizon serijal,ne znam mozda je popularniji taj arkadni open world pristup ali meni su draze klasicne voznje.

Sve se vise spominje Gears remaster kolekcija ili nesto takvo,odigrao sam sve nastavke tako da to ne iscekujem.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Xbox Series X
Coming soon to Game Pass


Today
- Her Story
- Jurassic World Evolution 2
- Skate
- Little Witch
- Umurangi Generation SE

May 19
- Farming Sim 22
- Vampire Survivors

May 24
- Floppy Knights
- Hardspace: Shipbreaker

May 26
- Sniper Elite 5

May 27
- Cricket 22
- Pac-Man Museum+

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Xbox Series X

Sniper Elite se čeka.

 

Za sve koji ne znaju, Her Story je baš odlično iskustvo. Top tier indie naslov. Ne znam doduše kako je na kontroleru, vjerojatno malo nezgrapno.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X
Od tih nabrojanih jedino me Sniper Elite 5 zanima.
Ostalo opet sve Indie shranja izuzev Jurskog parka.
U zadnje vrijeme se Gamepass pretvorio u Indiepass.Jako loše.
Poruka je uređivana zadnji put uto 17.5.2022 22:55 (MSXhunT3R).
11 godina
offline
Re: Xbox Series X
Nema novih AAA igara, a stare smo odigrali. Preostaju nam onda samo Indie naslovi.
Čeka se Xbox showcase 12.lipnja.
PSN - DeniZg80; Xbox - DeniZg#5788
13 godina
offline
Xbox Series X

Ne razumijem toliko negodovanje oko sadrzaja na Gamepassu....

 

vecina je ionako radila upgrade golda po brazilskoj cijeni, a gold ionako moras imati da bi konzola full radila...

 

shvatis to kao dodatnu opciju... :)

 

 

a i ako to gledas tako, 100€ za tri godine je nista... pa makar jednom godisnje bila neka dobra dobra igra

 
0 1 hvala 0
11 godina
offline
Xbox Series X

Nismo svi fejkali,ja placam legit cijenu za gamepass ultimate,to sto vi ekipa nadjete nacine je individualno a ne globalno stanje oko cijene gamepassa.

Moj PC  
0 1 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X
Glupost.Uopće ne moraš imati Gold.
Ako te ne zanima MP ko mene.
A Save Game file na Cloud radi i bez Golda.
Poruka je uređivana zadnji put čet 19.5.2022 10:32 (MSXhunT3R).
2 godine
offline
Re: Xbox Series X
MEGATAMA kaže...

Nismo svi fejkali,ja placam legit cijenu za gamepass ultimate,to sto vi ekipa nadjete nacine je individualno a ne globalno stanje oko cijene gamepassa.

Hmmm, a kako si ti legit kada za HR uopce nema podrske? Uopce nije niti bitno tko koliko placa, nikoga ne tjeraju da placa nesto sto ne zeli. Nekome odgovara, nekome ne, nema smisla o tome raspravljati.

14 godina
online
Re: Xbox Series X
zontafer6 kaže...
MEGATAMA kaže...

Nismo svi fejkali,ja placam legit cijenu za gamepass ultimate,to sto vi ekipa nadjete nacine je individualno a ne globalno stanje oko cijene gamepassa.

Hmmm, a kako si ti legit kada za HR uopce nema podrske? Uopce nije niti bitno tko koliko placa, nikoga ne tjeraju da placa nesto sto ne zeli. Nekome odgovara, nekome ne, nema smisla o tome raspravljati.

 Nisu svi u hr.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
2 godine
offline
Re: Xbox Series X
x18x05x kaže...

 Nisu svi u hr.

Kakve to veze ima, ako u HR nije dostupna usluga onda ne možemo biti legit pa da ne znam koju regiju kupimo. Ali poanta je da svatko odabire dali želi ili ne želi tu uslugu, uopće nije bitno koliko ju je platio. Ako je netko platio i ne odgovara mu može jednostavno otkazati.

13 godina
offline
Re: Xbox Series X
Mislim da nisi shvatio. Čovjek uopće ne živi u Hrvatskoj. U državi gdje živi je Xbox službeno podržan.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
13 godina
offline
Re: Xbox Series X
MEGATAMA kaže...

Nismo svi fejkali,ja placam legit cijenu za gamepass ultimate,to sto vi ekipa nadjete nacine je individualno a ne globalno stanje oko cijene gamepassa.

 Ako gledaš ovaj forum (a to je jedino bitno) onda je praktički globalno. Baš me zanima koliko aktivnih ljudi u ovoj temi u RH plaćaju mjesečno 10 eura ili koliko već za gamepass. Ne treba nikakva anketa da znaš da nas je 90% ovdje "državljana" Argentine, Indije, Turske itd. Sigurno bi ova rasprava i stajališta mnogih uključujući i mene bila drugačija da je cijena 800 kuna godišnje.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
8 godina
offline
Xbox Series X

Preko ove fore sa vpn-om i goldom se GP isplati uzet svakako, ali 15 eura mjesecno nema sanse da bi dao. 
Ne igram puno igara. 
Elden Ring igram jos sada od izlaska igre i tu i tamo upalim Cities: Skylines kojeg igram vec godinama i to je to.

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xbox Series X
Mislim da globalno jako mali postotak ljudi se bavi tim konverzijama i slično da bi prošli jeftinije. Recimo tu u Irskoj i UK je Xbox jako popularan brend i kad god pitam nekoga tko igra na Xboxu jel upoznat s tom konverzijom Golda u Ultimate, gledaju me ljudi u čudu. Većina ih plaća normalnu pretplatu kao Netflix bez ikakvih konverzija.

U Hrvatskoj je sigurno drugačija situacija kad već u startu moraš kemijati i koristiti druge regije i pizdarije da bi uopće koristio konzolu.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put čet 19.5.2022 15:56 (antimadridista).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice