Xbox Series X izdvojena tema

poruka: 6.232
|
čitano: 1.322.098
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
2 godine
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X
To je najbitnije.Da znamo kad se skine igra.
11 godina
offline
Re: Xbox Series X
Do kraja godine, Xcloud na konzolama (u RH vjerojatno ništa od toga).

https://news.xbox.com/en-us/2021/08/24/cloud-gaming-comes-to-xbox-series-x-s-and-xbox-one-consoles/
PSN - DeniZg80; Xbox - DeniZg#5788
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Xbox Series X
DeniZg kaže...
Do kraja godine, Xcloud na konzolama (u RH vjerojatno ništa od toga).

https://news.xbox.com/en-us/2021/08/24/cloud-gaming-comes-to-xbox-series-x-s-and-xbox-one-consoles/

 Zbog tog supporta i ne zelim kupit xbox...

Bnet: mNik987#2148
11 godina
offline
Xbox Series X

Stigli Psychonauts 2, a u prosincu stiže The Gunk.

 

 

PSN - DeniZg80; Xbox - DeniZg#5788
Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
offline
Re: Xbox Series X
toxic kaže...
DeniZg kaže...
Do kraja godine, Xcloud na konzolama (u RH vjerojatno ništa od toga).

https://news.xbox.com/en-us/2021/08/24/cloud-gaming-comes-to-xbox-series-x-s-and-xbox-one-consoles/

 Zbog tog supporta i ne zelim kupit xbox...

Cloud gaming je supportan u svega 22 zemlje, RH je premalo tržište za njih, ne treba se čuditi, a i da ima support mi bi i dalje koristili jeftinije regije kao i do sada... Ali meni cloud gaming radi savršeno preko DE VPN-a... A i sve ostalo vezano za xbox radi kako treba kada se odabere bilo koja supportana EU regija, nema razloga da bude RH...

11 godina
offline
Xbox Series X

Odlican je Psychonauts,jako igrivo i u 120fps izuzetno fluidno.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Xbox Series X

Ekipa ,

Je li ova stranica sigurna za kupnju turskog golda ?

https://www.eneba.com/xbox-xbox-live-gold-12-months-xbox-live-key-turkey

 

Konkretno, jedan od ovih tri izbora za kupnju ?

Joca Mastercard
Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X

Nisam kupovao turski gold tamo, ali sam uzimao xbox gift cardove i imao sam samo pozitivna iskustva. Ima i kod za 3% popusta, guglaj i izbacit će ti njih dosta.

15 godina
neaktivan
offline
Xbox Series X

Imam pitanje oko kupovine igara.

 

Ne treba mi Gamepass jer uzimam za jednu jedinu svrhu, i konzolu neću koristiti ja nit će biti kod mene. Igrat će se samo Flight Simulator na konzoli (digital igra na Series S), samo offline.

 

Budući da nisam dosad imao Xbox konzolu, imam par sivih zona i generalno prije nego pokušam, zanima me da li je ovo ispod izvedivo:

 

1. novi MSFT account u našoj regiji

2. kupovina igre na MSFT storeu (LINK), aktivacija na tom accountu

 

Dakle bez VPN-a, sve što čišće i bezbolnije moguće. Je to izvedivo ili se mora kemijati?

The guy who wants too much risks losing absolutely everything. Of course, the guy who wants too little from life might not get anything at all.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Xbox Series X

Možeš tako kako si napisao. Staviš regija na microsoft accountu croatia i kupuješ igrice sa hrvatskog microsoft storea. Billing adresa na kartici ce ti potvrditi da si iz croatia i moći ćeš kupiti sa našeg storea.

 

A za VPN se stavi regija čiji si cd key kupio, uključiš VPN na tu regiju i reedemaš key na webu. Par sekundi posla, ništa komplicirano. I to govorim ja koji sam dobio prvi xbox u životu prije 7 dana.

Poruka je uređivana zadnji put sri 25.8.2021 16:02 (Dr.Feel).
 
1 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Xbox Series X

E super.

 

Ma jasno sve za VPN, u toj sam priči svaki dan pa ne bi bio nikakav problem poklikati. Ali u ovom slučaju, doslovno je one-time pa nema potrebe za 5 eura razlike ići na turski store.

 

Hvala puno!

The guy who wants too much risks losing absolutely everything. Of course, the guy who wants too little from life might not get anything at all.
Moj PC  
1 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X
Ne možeš igrat Flight Simulator offline jer igra traži Online konekciju zbog streamanja mape sa Azure servera.
15 godina
neaktivan
offline
Xbox Series X

Mislio sam singleplayer, ne online. U smislu da mi ne treba xbox live.

The guy who wants too much risks losing absolutely everything. Of course, the guy who wants too little from life might not get anything at all.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Xbox Series X

Bundle dostupan za 549€ (free delivery)
Nisam kupio jer čekam ponudu za neku ćelavu konzolu (bez ovog Halo skin) sa dodatnim kontrolerom, no checkout process sam proveo maltene do kraja

Eto koga je volja... još malo pa nestalo

Konfigurieren Sie Ihr Xbox Series X – Halo Infinite Limited Edition Bundle | Xbox

Poruka je uređivana zadnji put čet 26.8.2021 9:55 (bubr3g).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xbox Series X
bubr3g kaže...

Bundle dostupan za 549€ (free delivery)
Nisam kupio jer čekam ponudu za neku ćelavu konzolu (bez ovog Halo skin) sa dodatnim kontrolerom, no checkout process sam proveo maltene do kraja

Eto koga je volja... još malo pa nestalo

Konfigurieren Sie Ihr Xbox Series X – Halo Infinite Limited Edition Bundle | Xbox

 Nestalo

 

Ovo s XsX je vrlo frustrrajuče, gotovo ju je nemoguće kupiti.

PS5 je mala beba za ovo 

2 godine
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X
Kak ne.Ja sam XSX kupio prije nego PS5.U 6 mjesecu.A sad je i PS5 dostupniji,doduše sa ciganskim bundleovima.
14 godina
offline
Xbox Series X

Evo jedna prelosa stvar oko xboxa (ili mozda same igre?). Uglavnom igram watch dogs legion i dosad sam uvijek izlazio da samo ugasim konzolu i dok je upalim pokrene mi se quick resume.. i tako igram vec 15 sati igru i danas upalim ju opet i vidim da ju pokrece iznova skroz, i imam.sta viditi, nije mi spremilo valjda 10 sati gameplaya 🤦🤦🤦🤦

http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xbox Series X
maxy0 kaže...

Evo jedna prelosa stvar oko xboxa (ili mozda same igre?). Uglavnom igram watch dogs legion i dosad sam uvijek izlazio da samo ugasim konzolu i dok je upalim pokrene mi se quick resume.. i tako igram vec 15 sati igru i danas upalim ju opet i vidim da ju pokrece iznova skroz, i imam.sta viditi, nije mi spremilo valjda 10 sati gameplaya 🤦🤦🤦🤦

Pa zar nije auto save svako malo u Legionu??

 

Sa druge strane ja igram Hades  na XsX i igra je play anywhere  i skinem ju danas i za PC jer sam htio probat u 4k 120fps i sve je syncano sto se tice save pozicija ali u biti nije,falilo mi je podosta toga sto sam skupio igranjem na  XsX.

U svakom slucaju lose od strane Microsofta,guraju ovo guraju ono a 90% im  ne radi kako treba.

 

EDIT

Imas samo jedan acount na boxu...da nisi greskom pokrenuo igru na drugom acountu?....

Poruka je uređivana zadnji put sub 28.8.2021 17:05 (MEGATAMA).
13 godina
offline
Re: Xbox Series X
To mi nema baš smisla. Veli internet da Legion podržava quick resume. Ali čak i da ne radi i igra se zatvorila ne vjerujem da 10h nije bilo savea. Tu se nešto čudno dogodilo.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
14 godina
offline
Re: Xbox Series X
Pa cudno se nesto dogodilo da... Neda mi se vise uopce ni igrati dalje jer mi se neda to sve prolaziti opet... Inace, odlicna igra
http://trakt.tv/user/MjezZza
14 godina
offline
Re: Xbox Series X
Ništa neobično za Ubisoftove beta igre. To je poznati Bug koji je napadao većinu platformi. Očito ga još uvijek nisu riješili. Zato njihove igre ako i kupim, čekam bar da prođe 2g dok ne izađu iz Bete, odnosno dok te poluproizvode ne popatchiraju.
Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X
Pozdrav
Prošli misec sam uzeo Xbox imao sam još prastari acc sa 360 konzole bio je UK acc sve lipo radilo uzeo za 1 funtu game pass i uživanje.
Sad mi istekao game pass pa reko idem uzeti malo jeftinije i uzmem sa cd keysa ovaj https://www.cdkeys.com/xbox-live/1-month-xbox-game-pass-ultimate-xbox-one-pc-eu reko eu regija nece biti problema, ali nebi ga bog dragi aktivirao stavio sam konzolu sad na Njemačku pokušavam i sa vpn-om minjati države ali ne ide.

Jeli san triba uzeti game pass baš za određenu državu i onda sa vpn-om probati jer stvarno neman pojma kako naprid
 
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X
Bok Miro.
Ako ti je račun za UK onda si morao uzet za UK taj gamepass kod.
Inače imaš free TunnelBear VPN pa kod aktiviraj preko njega kad se prebaciš na njemački VPN.
2 godine
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X
Ja iskreno više ništa neznan.
Acc mi je britanski to se jos sican kad san ga pravio na 360, sad gledan microsoftov mi je pisalo da je americki, na konzoli san prebacio na njemacki.

Preko vpna minjan drzave redon ali nikako ovaj kod ukucati
2 godine
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X
Microsoftov račun i onaj za Xbox nisu isti,iako su povezani.Neznam kad su to promjenili.Kod mene je Xbox račun UK a Microsoft račun naš.Ja kupujem te kodove izričito za UK sada kada nisu više u EU pa možda i to ima veze.
10 godina
neaktivan
offline
Xbox Series X

Probaj staviti na microsoft acc npr. njemacka, spoji VPN na njemacku i pod biling adress upisi tu adresu s VPN-a. Googlaj checkmyip adress i prepisi adresu. Onda kada ides reedem key ti treba pisati u zagradi njemacka.

 
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X
A ja vidin kako uzimate gold i igre za druge regije pa ih normalno ukucate sa vpn-om.
Jedino ako to za ultimate ne prolazi?
 
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Xbox Series X

Pozdrav ekipa, trebam pomoć vezan uz Xbox account. Uzeo sam rabljeni Xbox malom i gore je bilo brdo igrica vezano uz account od prodavača. Sve je radilo super do jednog dana kad smo ga iskopčali iz struje i automatska ispuna lozinke se obrisala i naravno, gospodin od kojeg sam kupio se ne sjeća lozinke od maila kojim se registrirao. Da li je ikako moguće doći do toga ili mogu zaboraviti na library? :D

Ko riješi (ako je rješivo) plaćam ćevape i pivicu 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xbox Series X
marushin kaže...

Pozdrav ekipa, trebam pomoć vezan uz Xbox account. Uzeo sam rabljeni Xbox malom i gore je bilo brdo igrica vezano uz account od prodavača. Sve je radilo super do jednog dana kad smo ga iskopčali iz struje i automatska ispuna lozinke se obrisala i naravno, gospodin od kojeg sam kupio se ne sjeća lozinke od maila kojim se registrirao. Da li je ikako moguće doći do toga ili mogu zaboraviti na library? :D

Ko riješi (ako je rješivo) plaćam ćevape i pivicu 

Meni se to bilo dogodilo s mojom haha. Imaš ono kao recover account i onda moraš ispuniti neke osobne podatke i ako ih ispuniš ispravno pošalju ti link preko kojeg možeš napraviti/dobiti novu lozinku. Samo eto morat ćeš u tom slučaju gospodina zamoliti uslugu.

Poruka je uređivana zadnji put pon 30.8.2021 11:29 (Hazar).
2 godine
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X
Evo uzeo brazilski gold ali kad god odem na reedem.microsoft tamo piše Hrvatska koji god ja vpn koristija, jesan toliko glup ili koji k
 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice