Xbox Series X izdvojena tema

poruka: 6.231
|
čitano: 1.315.370
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
protjeran
offline
Re: Xbox Series X
x18x05x kaže...
blackened_bm kaže...
ansha kaže...
blackened_bm kaže...

Ako se ne ide preko brazilskog vpna gdje najjeftinije uzeti ultimate gamepass? Ja sam se rego na UK i postavio u windowsima UK za onih prvih mjesec dana besplatno i to mi prošlo no sada ističe. Ima li šta jeftinije od cd keys?

Ako vec imas gamepass, onda je trenutno najjeftiniji nacin za produzit ga to da uzmes ea play koji ce se konvertirat u gp na nacin da ce 1 god ea play-a postat 4 mjeseca gp-a. Trenutno to izadje ispod 5€ za mjesec gp-a...

 Istekao mi...

 Onda kupi 3x12 mj gold na cdkeys. Te 1 mj gamepass, prvo aktiviraj gold i na kraju gamepass i bude ti prebacilo sve u gamepass.

Vec je aktivirao gamepass na tom accountu...

10 godina
offline
Re: Xbox Series X

i opet ti konvertira gold u ultimate

14 godina
protjeran
offline
Re: Xbox Series X
Del_Boy97 kaže...

i opet ti konvertira gold u ultimate

Pa da, al omjer konverzije je 1/3, dobije 4 mjeseca gp-a za 1 godinu golda, isto ko sa ea play-em, samo je ea play dosta jeftiniji od golda. 

10 godina
offline
Re: Xbox Series X

al veli da mu je istekao game pass sto znaci da sad moze nakrcat golda opet i napravit 1/1 konverziju. Tako sam ga barem ja shvatio

Poruka je uređivana zadnji put pet 9.4.2021 14:24 (Del_Boy97).
14 godina
protjeran
offline
Re: Xbox Series X
Del_Boy97 kaže...

al veli da mu je istekao game pass sto znaci da sad moze nakrcat golda opet i napravit 1/1 konverziju. Tako sam ga barem ja shvatio

Naravno da ne, to je jednom po accountu....

10 godina
offline
Re: Xbox Series X

mislim da nisi u pravu

 

stvar je toga da ako ćeš konvertirat drugi put na ultimate, onda ćeš samo platit puni mjesec, a ne onaj jedan euro.

 

Vjerujem da je i tu bilo ljudi koji su tako konvertirali i drugi put

11 godina
offline
Xbox Series X

Još uvijek se može konvertirati Gold u GP Ultimate.

Ako je već imao Ultimate, onda ne može po akcijskoj cijeni od 1$/€, nego mora kupiti 1 mjesec Ultimate i s time konvertirati Golde.

Naravno, ako se nije nešto mijenjalo u zadnjih mjesec dana.

Najbolje prije kupovine na chat pitati support, za svaki slučaj.

PSN - DeniZg80; Xbox - DeniZg#5788
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Xbox Series X

Ima li tko Xbox Seires S i kakvi su dojmovi? Cijena je i više nego dobra ,a  dobavljivi su.

Poruka je uređivana zadnji put sub 10.4.2021 22:39 (lobotomac90).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xbox Series X
Zasad nemam zamjerki. Baš odigrao Yakuza 6 u 60fps, sad čekam da dođe Judgment, očekujem da također radi savršeno. Ali imam 1080p TV, ne znam kakvo je stanje sa 4K.

U svakom slučaju nemam ga namjeru uskoro mijenjati sa SeX, ako i uopće.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
10 godina
offline
Re: Xbox Series X

sve super osim memorije. Meni osobno premalo

15 godina
offline
Xbox Series X

Kako radi u 120 fps? Igram se na AOC 27G2U FHD 144hz pa me zanima dal da uzmem za takvu namjenu ili da bolje pričekam ps 5? Series S vidim da ima za 2300 kn u gamershopu dostupno. I koju regiju ste postavili? Kako funckonira uopće kod nas, ima li podršku ikakvu?

Poruka je uređivana zadnji put sub 10.4.2021 23:13 (lobotomac90).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Xbox Series X

Skuzio sam da kontroler nekad ne prima tipke.. odnosno mora se jace gumb stisnuti da primi tipku, jel i vama tako?

http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Xbox Series X
lobotomac90 kaže...

Kako radi u 120 fps? Igram se na AOC 27G2U FHD 144hz pa me zanima dal da uzmem za takvu namjenu ili da bolje pričekam ps 5? Series S vidim da ima za 2300 kn u gamershopu dostupno. I koju regiju ste postavili? Kako funckonira uopće kod nas, ima li podršku ikakvu?

 raspitaj se dal tvoj monitor podrzava VESA timing za 1440p 120hz. Jer ako ne podrzava ili nema firmwarea za monitor koji bi to promjenio onda ces moc samo 1080p i 120hz max.

maxy0 kaže...

Skuzio sam da kontroler nekad ne prima tipke.. odnosno mora se jace gumb stisnuti da primi tipku, jel i vama tako?

 ne, servisiraj to

 

meni je recimo na jednom controller desni trigger ljepljiv bio ako me razumijete. Kad bi ga pritisnuo do kraja zaljepio bi se malo za dno doslovce.

 

Ali je prestalo nakon nekog vremena

Poruka je uređivana zadnji put sub 10.4.2021 23:26 (Del_Boy97).
6 godina
offline
Re: Xbox Series X
lobotomac90 kaže...

Kako radi u 120 fps? Igram se na AOC 27G2U FHD 144hz pa me zanima dal da uzmem za takvu namjenu ili da bolje pričekam ps 5? Series S vidim da ima za 2300 kn u gamershopu dostupno. I koju regiju ste postavili? Kako funckonira uopće kod nas, ima li podršku ikakvu?

 uzeo sam iz Austrije star mjesec dana po serijskom broju ima garu po microsoftu do 16.2.23,ostavio sam regiju austrija a jezik engleski,igre koje su bile instalirane osatle su gore i rade,mislim da igre treba preko kompa ili moba aktiviraš,ukopčaš vpn pa gdje je jeftinije brazil arg usa eu gb,moj mali igra fortnite i rocket league za to ne treba live gold,već 10-ak dana mu rade i forza horizon 4 i ea play star wars jedi fallen order,no man sky pa mislim da mu je aktivan i gamepass ili je to besplatno prvi mjesec ne znam nisam upućen,radi u 4k 60fps na samsung 28 lu28e590ds 

14 godina
protjeran
offline
Re: Xbox Series X
lobotomac90 kaže...

Kako radi u 120 fps? Igram se na AOC 27G2U FHD 144hz pa me zanima dal da uzmem za takvu namjenu ili da bolje pričekam ps 5? Series S vidim da ima za 2300 kn u gamershopu dostupno. I koju regiju ste postavili? Kako funckonira uopće kod nas, ima li podršku ikakvu?

120fps? Zaboravi na to na Series S, tek je 60 postao standard na konzolama... Tih par igara koje imaju 120fps opciju i onako toliko vizualno degradiraju da je potpuno neisplativo...

15 godina
offline
Re: Xbox Series X

Reklamiraju ga kao nex gen 120 fpsa pa mi je cilj onda u igrama koje to podržavaju i koristiti, npr. Cold war gdje mi je bitnije imati fluidniji gameplay nego lijepu grafiku. Trenutno se igram na gtx 1060 3gb, a kako stvari stoje ps5 neće skoro biti dostupan. Zanima me generalno kakva je ta mala konzolica, vrijedli li tih 2300 barem za neki prijelazni period od godinu dana dok ps 5 bude dostupan? 

Poruka je uređivana zadnji put ned 11.4.2021 10:34 (lobotomac90).
11 godina
offline
Xbox Series X

Ja sam probao na Ps5 u 120fps Destiny 2 koji taj mod ima samo za pvp i tu se vidi spustanje detalja iako to i dalje izgleda odlicno.

Takodjer sam probao Dirt5 u 120fps i on taj mod ima za cjelu igru,vrti se u 1440p i ima graficke detalje iz mislim resolution moda,izgleda odlicno i vrti se odlicno.

Ali losem igracu nece pomoc niti 360fps tako da ekipa koja brije da ce postat bolja samo visim framerateom...ne.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Xbox Series X

Lošem igraču neće pomoći apsolutno ništa, ali nije stvar neke prednosti nego što na većem fpsu je puno fludiniji gameplay i ugodniji, a iskreno po meni je to veći nex gen za konzole nego sama grafika.

Poruka je uređivana zadnji put ned 11.4.2021 11:27 (lobotomac90).
12 godina
offline
Re: Xbox Series X

Uzeo na kraju za 30 eura 3 mjeseca ultimate i za pc i konzolu. 120 eura godišnje svejedno kad se zbroji nije puno za što sve nudi.

13 godina
offline
Re: Xbox Series X
Pa ima valjda jeftinije? Mene je došlo 700kn za 36 mjeseci.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
13 godina
offline
Re: Xbox Series X
Hexfire kaže...
Pa ima valjda jeftinije? Mene je došlo 700kn za 36 mjeseci.

 Također, samo treba kupiti gold i pretvoriti ga u ultimate.

11 godina
offline
Re: Xbox Series X
Poskupili su Gold keyevi otkad je konzola izašla. Veća je potražnja. Nije ih čak ni bilo krajem godine.
PSN - DeniZg80; Xbox - DeniZg#5788
11 godina
offline
Xbox Series X

Zanima me ako je netko probao i ako radi kombinacija "EA Play - 12 Month Subscription Xbox" ( oko 17 eura) za 4 dodatna mjeseca uz vazeci ultimate gamepass ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Xbox Series X
azzie kaže...

Zanima me ako je netko probao i ako radi kombinacija "EA Play - 12 Month Subscription Xbox" ( oko 17 eura) za 4 dodatna mjeseca uz vazeci ultimate gamepass ?

Probao prije 7 dana i radilo uredno...

14 godina
offline
Re: Xbox Series X
azzie kaže...

Zanima me ako je netko probao i ako radi kombinacija "EA Play - 12 Month Subscription Xbox" ( oko 17 eura) za 4 dodatna mjeseca uz vazeci ultimate gamepass ?

 Gdje ima za 17€.?

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
14 godina
protjeran
offline
Re: Xbox Series X
lobotomac90 kaže...

Lošem igraču neće pomoći apsolutno ništa, ali nije stvar neke prednosti nego što na većem fpsu je puno fludiniji gameplay i ugodniji, a iskreno po meni je to veći nex gen za konzole nego sama grafika.

Da, i ta razlika u fluidnosti je puno ocitija pri prelasku sa 30 na 60fps nego sa 60 na 120...

11 godina
offline
Xbox Series X

Koliko vidim na kinguin i gamivo

 

Ovo je dobra stranica za pracenje cijena na key shopovima

 

https://www.allkeyshop.com/blog/buy-ea-play-xbox-cd-key-compare-prices/

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Xbox Series X

Hvala. Kupio dva sa gamvio i jedan sa kinguin. Produljio za godinu dana.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xbox Series X
lobotomac90 kaže...

Lošem igraču neće pomoći apsolutno ništa, ali nije stvar neke prednosti nego što na većem fpsu je puno fludiniji gameplay i ugodniji, a iskreno po meni je to veći nex gen za konzole nego sama grafika.

Apsolutno se slazem,razlika izmedju 30 i 60fps je enormna i u vizualnom dojmu jer se makne sav onaj ghosting i cesto lagani stutter povezan sa vsyncom na 30fps i framepacingom.

Dok je skok sa 60fps na 120fps daleko manje vizualno primjetan ali se primjeti u onoj finoci i glatkoci pokreta kamere.

Zaboravih rec da sam na Ps5 zaigrao i Borderlands 3 u 120fps i radi odlicno ali u konacnici uvjek izaberem 4k 60fps i HDR koji je ultimativno bitan za prikaz na kvalitetnom displayu koji ga moze prikazat.

 

U svakom slucaju napokon smo docekali 60fps pa cak i 120fps generaciju konzola ❤

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice