Xbox Series X izdvojena tema

poruka: 6.231
|
čitano: 1.316.687
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
offline
Xbox Series X

ma joj to je jos uvijek stari kod za stare konzole samo su digli limite

nista od optimizacije za nove konzole

 

Razocaravajuce je vidjet 720p u ovoj godini, ali mislim da je to i do developera kolko i do same konzole. U ovom slucaju bi reko vise do developera

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Poruka je uređivana zadnji put čet 14.1.2021 20:50 (Santana).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xbox Series X
Nuclear_Phoenix kaže...
MEGATAMA kaže...

Xbox series S ne moze drzat 1080p i pada na 720p....LOL!!

 

Aj mi pokazi novi PC od 2350kn koji može.

Nextgen konzola-720p....nope.

11 godina
offline
Re: Xbox Series X
Santana kaže...

ma joj to je jos uvijek stari kod za stare konzole samo su digli limite

nista od optimizacije za nove konzole

Ta igra je poprilicno nextgen kada ju dignes na ultra.

Izgleda fantasticno.

8 godina
offline
Re: Xbox Series X
MEGATAMA kaže...
Santana kaže...

ma joj to je jos uvijek stari kod za stare konzole samo su digli limite

nista od optimizacije za nove konzole

Ta igra je poprilicno nextgen kada ju dignes na ultra.

Izgleda fantasticno.

 Pa da, ali ovo nije igra rađena za next gen. Jesi gledo video, vise puta spominju kak se jos uvijek izvodi u BC modu patch samo dize rezoluciju. Nema nikakve optimizacije.
Igra jos uvijek trza na svim mogucim platformama. Igrao sam na PC-u i to mi je na zivce islo.

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Poruka je uređivana zadnji put čet 14.1.2021 20:52 (Santana).
14 godina
offline
Re: Xbox Series X
MEGATAMA kaže...
Santana kaže...

ma joj to je jos uvijek stari kod za stare konzole samo su digli limite

nista od optimizacije za nove konzole

Ta igra je poprilicno nextgen kada ju dignes na ultra.

Izgleda fantasticno.

 Ti je digni na ultra sa svojom grafom od 1000 Eura koju si spomenuo 1000 puta lol

BE HAPPY 要開心 : )
11 godina
offline
Re: Xbox Series X
Meni djeluje kao da XSS radi u skladu s očekivanjima.
RX5500XT je jača grafička, pa ima problema održavati 1080p/60 u Jedi Fallen Order.
PSN - DeniZg80; Xbox - DeniZg#5788
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Xbox Series X
MEGATAMA kaže...
Nuclear_Phoenix kaže...
MEGATAMA kaže...

Xbox series S ne moze drzat 1080p i pada na 720p....LOL!!

 

Aj mi pokazi novi PC od 2350kn koji može.

Nextgen konzola-720p....nope.

To nije odgovor na moje pitanje.

11 godina
offline
Re: Xbox Series X
Joe Cooker kaže...
MEGATAMA kaže...
Santana kaže...

ma joj to je jos uvijek stari kod za stare konzole samo su digli limite

nista od optimizacije za nove konzole

Ta igra je poprilicno nextgen kada ju dignes na ultra.

Izgleda fantasticno.

 Ti je digni na ultra sa svojom grafom od 1000 Eura koju si spomenuo 1000 puta lol

Pa to covjek ceka da ga se pita , kako graficka ?

10 godina
offline
Xbox Series X

ne znam kaj se taj gospon brine o konzolama pored takvog kompa

Moj PC  
3 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Xbox Series X

Da ne oćoravimo od 720p slike i 30 fps.

 

A i tješi se dok može, dao nenormalnu hrpu love a ima par fps više a kad se patchaju igre, opere ga konzola od parsto eura 

13 godina
offline
Re: Xbox Series X

Do proljeća se vjerojatno neće moći doći do konzole?

13 godina
offline
Re: Xbox Series X

Mislim da će se moći, jutros je recimo Argos u UK imao restock čak su imali i dosta konzola ali je kroz sat vremena sve rasprodano. Kod nas bi navodno Mall.hr trebao imati konzole negdje krajem mjeseca ali ih neće dobiti previše tako da si kontam da će sve biti rasprodano kroz 15ak minuta .........

14 godina
protjeran
offline
Re: Xbox Series X
MEGATAMA kaže...
Nuclear_Phoenix kaže...
MEGATAMA kaže...

Xbox series S ne moze drzat 1080p i pada na 720p....LOL!!

 

Aj mi pokazi novi PC od 2350kn koji može.

Nextgen konzola-720p....nope.

Igram ju, definitivno nije 720p jer imam i neke igre koje jesu i to je nebo i zemlja. Radi na 900-1080p i izgleda fenomenalno.. naravno, kad se uzme u obzir da je cijela konzola ~2200kn...

11 godina
offline
Re: Xbox Series X
ansha kaže...
MEGATAMA kaže...
Nuclear_Phoenix kaže...
MEGATAMA kaže...

Xbox series S ne moze drzat 1080p i pada na 720p....LOL!!

 

Aj mi pokazi novi PC od 2350kn koji može.

Nextgen konzola-720p....nope.

Igram ju, definitivno nije 720p jer imam i neke igre koje jesu i to je nebo i zemlja. Radi na 900-1080p i izgleda fenomenalno.. naravno, kad se uzme u obzir da je cijela konzola ~2200kn...

 No resolution metrics are provided in the patch notes, but we're seeing a dynamic resolution window in the range of 720p to 900p, leaning into Unreal Engine 4's temporal upscaling to give the perception of a higher pixel count, most effective in more static scenes.

11 godina
offline
Re: Xbox Series X
MEGATAMA kaže...
ansha kaže...
MEGATAMA kaže...
Nuclear_Phoenix kaže...
MEGATAMA kaže...

Xbox series S ne moze drzat 1080p i pada na 720p....LOL!!

 

Aj mi pokazi novi PC od 2350kn koji može.

Nextgen konzola-720p....nope.

Igram ju, definitivno nije 720p jer imam i neke igre koje jesu i to je nebo i zemlja. Radi na 900-1080p i izgleda fenomenalno.. naravno, kad se uzme u obzir da je cijela konzola ~2200kn...

 No resolution metrics are provided in the patch notes, but we're seeing a dynamic resolution window in the range of 720p to 900p, leaning into Unreal Engine 4's temporal upscaling to give the perception of a higher pixel count, most effective in more static scenes.

 

 

Ae , pusti ti resolution metrics , pixel counte , static scenes , reci ti nama kako radi zvir od graficke ?

 

Ili moze odgovorit onom gospodinu di je taj komp od 2300 kuna koji sve super vrti !?

 

14 godina
offline
Re: Xbox Series X
azzie kaže...
MEGATAMA kaže...
ansha kaže...
MEGATAMA kaže...
Nuclear_Phoenix kaže...
MEGATAMA kaže...

Xbox series S ne moze drzat 1080p i pada na 720p....LOL!!

 

Aj mi pokazi novi PC od 2350kn koji može.

Nextgen konzola-720p....nope.

Igram ju, definitivno nije 720p jer imam i neke igre koje jesu i to je nebo i zemlja. Radi na 900-1080p i izgleda fenomenalno.. naravno, kad se uzme u obzir da je cijela konzola ~2200kn...

 No resolution metrics are provided in the patch notes, but we're seeing a dynamic resolution window in the range of 720p to 900p, leaning into Unreal Engine 4's temporal upscaling to give the perception of a higher pixel count, most effective in more static scenes.

 

 

Ae , pusti ti resolution metrics , pixel counte , static scenes , reci ti nama kako radi zvir od graficke ?

 

Ili moze odgovorit onom gospodinu di je taj komp od 2300 kuna koji sve super vrti !?

 

 Gdje ima ta konzola za 2300kn?

14 godina
protjeran
offline
Re: Xbox Series X
MEGATAMA kaže...
ansha kaže...
MEGATAMA kaže...
Nuclear_Phoenix kaže...
MEGATAMA kaže...

Xbox series S ne moze drzat 1080p i pada na 720p....LOL!!

 

Aj mi pokazi novi PC od 2350kn koji može.

Nextgen konzola-720p....nope.

Igram ju, definitivno nije 720p jer imam i neke igre koje jesu i to je nebo i zemlja. Radi na 900-1080p i izgleda fenomenalno.. naravno, kad se uzme u obzir da je cijela konzola ~2200kn...

 No resolution metrics are provided in the patch notes, but we're seeing a dynamic resolution window in the range of 720p to 900p, leaning into Unreal Engine 4's temporal upscaling to give the perception of a higher pixel count, most effective in more static scenes.

Mozes ti citirat sta hoces, ja igru imam ispred sebe na 65" ekranu i to u niti jednom trenutku nije vidjelo 720p jer imam i 720p igre (Greedfall). Uostalom, kojom metodom su dosli do zakljucka s koje rezolucije se upscale-a? Ako je ovo upscale sa 720p, dabogda onda sve buduce igre bile takve...

 

Necu ulazit u to koliko frustriran trebas bit za ici to shareat u temi budget konzole koju ne posjedujes...

 

Tvoj ego je temeljen na par jeftinih elektronickih proizvoda masovne proizvodnje koje posjedujes, svaka cas. 

8 godina
offline
Re: Xbox Series X
forumaš kaže...

 Gdje ima ta konzola za 2300kn?

https://www.gamershop.hr/sve/potraga/xbox+series+s+512gb

 

Dobavljivo uskoro... Tako kaže. Ja sam svoju dobio dan nakon releasea...

 

Da, još čekam specifikacije PCja od 2350kn koji vrti taj Starwars 1080p60fps. Ne mora čak niti to, ajd i tih fantomskih 960p. Doduše, već vidim - bez windowsa, bez wifi, bez kontrolera...

11 godina
offline
Xbox Series X

forumaš

 

Trenutno nigdje kod nas , bila je na mall.hr oko nove godine ( 2200kn sa bonom) i neki dan na gamershopu za 2340 kuna.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Xbox Series X

uskoro kao za tjedan dana ili šest mjeseci?

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Xbox Series X

Pa iskreno, svako malo vidim da netko uspije nabaviti tu i tamo koji, pogotovo ako su napravili prednarudžbu. Baš nemožeš očekivati da ćeš sad kliknuti i da će doći za 3 dana.

 

Ako ćemo biti zločesti, nema ustvari ničeg. Ovo grafičkih što ima cijene su napuhane, koštaju 30-50% više nego prije mjesec dana, novi Ryzeni se traže povećalom a i kad ga nađeš, cijene su baš sexy.

14 godina
offline
Xbox Series X

ta konzola za tu lovu uz najam igara je vrhunska stvar, naravno kada jednom bude dostupna. 1080p na 4K TV-u izglada izvrsno ako ne sjediš metar od TV-a. I sam nek se drže 60 fpsa.

PC platforma je trenutno u teškoj dubiozi sa cijenama.

Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Xbox Series X

nije ni digital founrdy bez greske, za fifu review su recimo rekli da radi na 4 rezuluciji na series s sto aposlutno nije tocno..a i kada rade recenzije i kada ih slusam kad govore, ono mislim si kakav uzasan fps, a na onom fps counteru padne fps sa 60 na 57

http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Xbox Series X
maxy0 kaže...

nije ni digital founrdy bez greske, za fifu review su recimo rekli da radi na 4 rezuluciji na series s sto aposlutno nije tocno..a i kada rade recenzije i kada ih slusam kad govore, ono mislim si kakav uzasan fps, a na onom fps counteru padne fps sa 60 na 57

Taj pad sa 60 na 57fps je veci problen nego sta mislis jer uzrokuje stutter, drasticno utjece na glatkocu pokreta, to je veci problem u ovom naslovu nego rezolucija...

8 godina
neaktivan
offline
Xbox Series X
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Xbox Series X

Za tih 200kn razlike, da.

Poruka je uređivana zadnji put pet 15.1.2021 19:53 (Nuclear_Phoenix).
10 godina
offline
Xbox Series X

osobno od edigitala ne bi ni da je dzabe. Ne dao bog da ti se nešto pokvari pa da trebaš slat na popravak ili nešto takvo

Moj PC  
5 0 hvala 1
10 godina
offline
Xbox Series X

Isprike na offtopicu

 

pitanje za ove koji su kupovali konzolu sa gamershopa, način plaćanja je samo gotovinski prilikom preuzimanja?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xbox Series X
Da
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
11 godina
offline
Re: Xbox Series X

Da  , svi proizvodi koje prodaju se plaćaju gotovinom pri preuzimanju (nemaju placanje karticom). Dosta ljudi kupuje kod njih i koliko znam nije bilo problema. Nedavno sam naručio igre za PS4 od njih i stiglo za 2 dana bez problema.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice