Xbox Series X izdvojena tema

poruka: 6.231
|
čitano: 1.313.373
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
offline
Re: Xbox Series X
maxy0 kaže...
movie kaže...

 Kako izbjegavaju prikazati bilo kakav gameplay na series s, ni youtuberima nisu podijelili s verzije. Sve mi se vise cini da SeS ce jednostavno biti preslab za next gen

 pa mislio bi si i da X je slab (znam da nije)posto nit za njega nema bas nekog prikaza next gen-a... ono hype za konzolu mi je nula

 

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Poruka je uređivana zadnji put uto 27.10.2020 0:07 (Santana).
13 godina
offline
Xbox Series X

Problem je sto Microsoft očigledno ide u nekom drugom smjeru i oni više ne gledaju na svaku novu generaciju konzola kao na nešto revolucionarno, nego samo eto jača konzola na papiru od prethodne i to je to. Nema onog genracijskog hypea kao kod Sonya recimo. Prelazak sa Xbox One and Series X je nešto kao da upgradeaš PC i to je to. UI je ostao praktički isti, gamepad isti itd.

Dok Sony još čvrsto vjeruje u generacije konzola. Zato je veći hype. Bio je hype za kontroler prije nego su ga pokazali, pa za UI itd. Microsoftova konzola je "dosadnija". Nema tu puno promjena.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
2 0 hvala 0
8 godina
offline
Xbox Series X

pa da, al di su igre?

ovo kaj pokazuju dirt 5 i stari gears of war meni bas nista ne znaci.

 

Daj Forzu novu pokazi bar nesto da vidimo kaj znaci next gen...

 

Cim vise se preseravaju sa igrama sa starih konzola to su mi sve jadniji

 

 

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Moj PC  
0 1 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xbox Series X

Sony čvrsto vjeruje u generacije, dok ih nisu mediji pritisnuli, onda su rekli da će PS5 podržavati PS4 igre.

Dakle slično kao i Xbox, samo nedovoljno dorađeno. U čemu je razlika?

U tome da će sve Xbox igre (Xbox, X360, XB1) dobiti barem 16x AF i auto HDR upgrade. Vjerojatno će s vremenom popularnije stare (ne-MS) igre dobiti i 60 FPS upgrade. 

 

Igre su na Gamepassu (na stotine) i na MS Storeu.
Osim ako pod igre podrazumijevaš samo igru koja je zaključana na jednu platformu i naplaćuje se po premium cijeni od 600 kuna. U tom slučaju ne, nema igara.

PSN - DeniZg80
Poruka je uređivana zadnji put uto 27.10.2020 9:09 (DeniZg).
12 godina
neaktivan
offline
Xbox Series X

Ako mi može netko upućeniji pojasniti problematiku korištenja xboxa u hrvatskoj. Vidim da se spominju VPNovi, otežana kupovina igara u storeu i sl.

Hvala puno.

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Xbox Series X
DeniZg kaže...

Sony čvrsto vjeruje u generacije, dok ih nisu mediji pritisnuli, onda su rekli da će PS5 podržavati PS4 igre.

Dakle slično kao i Xbox, samo nedovoljno dorađeno. U čemu je razlika?

U tome da će sve Xbox igre (Xbox, X360, XB1) dobiti barem 16x AF i auto HDR upgrade. Vjerojatno će s vremenom popularnije stare (ne-MS) igre dobiti i 60 FPS upgrade. 

 

Igre su na Gamepassu (na stotine) i na MS Storeu.
Osim ako pod igre podrazumijevaš samo igru koja je zaključana na jednu platformu i naplaćuje se po premium cijeni od 600 kuna. U tom slučaju ne, nema igara.

Ocito Sony ne smatra da je to neka previse bitna stvar za next gen konzolu u svrhi marketinga. To samo pokazuje da konzola moze ono isto sto moze i ona stara samo tek nesto bolje. 

Cijeli Xbox marketing se bazira na igranju igara sa starih konzola.
Backwards Compatibility je nice to have, a ne neki system seller... stari igrali smo te igre necu ih sad ponovo igrat radi 16x AF....

Nije uopce stvar u ekskluzivama nego marketingu, ne koriste nikakvu igru koja bi pokazala kaj Xbox moze. Mozda bi Cyberpunk pokazali, ali next gen upgrade dolazi tek iduce godine...


Gledas njihove stvari samo Gears 5... gledas Digital Foundry oni analiziraju te stare igre ko da ih do novog xbox-a nismo mogli igrat.



Meni je to sve žalosno

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Poruka je uređivana zadnji put uto 27.10.2020 13:15 (Santana).
11 godina
offline
Re: Xbox Series X

Console launch ekskluzive su uvijek bile slabe.

Nije ni sad nešto puno bolje, bilo na PS5 ili XSX.

 

Mislim da nije uopće bitno što XSX konzola može, dok god je najjači hardware na tržištu konzola.

A svima je stavljeno na znanje da jest.

 

Njihov marketing se ne bazira na starim igrama.

 

Ali starije Xbox igre su isto bitne, zato jer:

  • nije baš toliko ljudi odigralo Xbox igre, kad je daleko više ljudi kupilo PS4 nego XB1.
  • ako Microsoft želi privući što više ljudi na svoju platformu, treba imati što više igara (novih, ali i starih "igrivih" igara po današnjim standardima).

 

I sad je tu "catch". Njihova platforma u stvari više nije Xbox, nego Gamepass.

 

PSN - DeniZg80
Poruka je uređivana zadnji put uto 27.10.2020 14:28 (DeniZg).
13 godina
offline
Re: Xbox Series X
DeniZg kaže...

Console launch ekskluzive su uvijek bile slabe.

Nije ni sad nešto puno bolje, bilo na PS5 ili XSX.

 

Mislim da nije uopće bitno što XSX konzola može, dok god je najjači hardware na tržištu konzola.

A svima je stavljeno na znanje da jest.

 

Njihov marketing se ne bazira na starim igrama.

 

 

Ali starije Xbox igre su isto bitne, zato jer:

  • nije baš toliko ljudi odigralo Xbox igre, kad je daleko više ljudi kupilo PS4 nego XB1.
  • ako Microsoft želi privući što više ljudi na svoju platformu, treba imati što više igara (novih, ali i starih "igrivih" igara po današnjim standardima).

 

I sad je tu "catch". Njihova platforma u stvari više nije Xbox, nego Gamepass.

 

 A koje to Xbox One igre će ljudi jedva čekati da odigraju a da ih nema na PS4 i PS5? Eto osim mozda Forze (a takva vrsta igre nije za svakoga) ja ne znam jednu Xbox igru vrijednu spomena koje nema na onoj drugoj platformi.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
8 godina
offline
Re: Xbox Series X
DeniZg kaže...

Console launch ekskluzive su uvijek bile slabe.

Nije ni sad nešto puno bolje, bilo na PS5 ili XSX.

 

Mislim da nije uopće bitno što XSX konzola može, dok god je najjači hardware na tržištu konzola.

A svima je stavljeno na znanje da jest.

 

Njihov marketing se ne bazira na starim igrama.

 

Ali starije Xbox igre su isto bitne, zato jer:

  • nije baš toliko ljudi odigralo Xbox igre, kad je daleko više ljudi kupilo PS4 nego XB1.
  • ako Microsoft želi privući što više ljudi na svoju platformu, treba imati što više igara (novih, ali i starih "igrivih" igara po današnjim standardima).

 

I sad je tu "catch". Njihova platforma u stvari više nije Xbox, nego Gamepass.

 

 Jedno je slabo, a drugo je apsolutno nista

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
11 godina
offline
Re: Xbox Series X

Netko će možda htjeti Forzu, Gears, Halo, netko Sunset Overdrive, netko stari Fable, a netko GTA 4 u 60 fps. 

A možda nekom nisu bitne sve te igre i želi imati 300 igara na dohvat ruke samo s jednom kupovinom.

 

Iz tih svih razloga će uzeti Gamepass. Za MS je to mission accomplished.

 

Ja ne znam kako ne razumijete da jedna kompanija prodaje igru po igru (Sony), a druga pretplatu (Microsoft).

Sony je Universal Pictures, a Microsoft je Netflix.

PSN - DeniZg80
Poruka je uređivana zadnji put uto 27.10.2020 14:43 (DeniZg).
13 godina
offline
Re: Xbox Series X
DeniZg kaže...

Ja ne znam kako ne razumijete da jedna kompanija prodaje igru po igru (Sony), a druga pretplatu (Microsoft).

Sony je Universal Pictures, a Microsoft je Netflix.

 PS Now i dalje postoji. Imam oba servisa i realno ne znam po čemu je to Gamepass toliko bolji? U PS Now za 60 eura godišnje isto tako dobiješ hrpu dobrih multiplatform igara, neke top igre iz starijih generacija kao i neke 1st party igre. Jedina veća razlika je što će Gamepass imati Xbox igre day 1, al ono, nije baš da su im ekskluzive neke kvalitete pa će ljudi biti ludi za njima day 1.

 

Ako mi je do starijih igara, sigurno bi prije uzeo PS Plus collection ili PS now i igrao God of War, TLoU, Horizon Zero Dawn nego neke tamo trećerazredne Xbox ekskluzive.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put uto 27.10.2020 14:56 (antimadridista).
8 godina
offline
Re: Xbox Series X
DeniZg kaže...

Netko će možda htjeti Forzu, Gears, Halo, netko Sunset Overdrive, netko stari Fable, a netko GTA 4 u 60 fps. 

A možda nekom nisu bitne sve te igre i želi imati 300 igara na dohvat ruke samo s jednom kupovinom.

 

Iz tih svih razloga će uzeti Gamepass. Za MS je to mission accomplished.

 

Ja ne znam kako ne razumijete da jedna kompanija prodaje igru po igru (Sony), a druga pretplatu (Microsoft).

Sony je Universal Pictures, a Microsoft je Netflix.

 Kak ti ne razumijes da nas zanima koje igre prodaju, a ne nacin na koji ih prodaju.

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
11 godina
offline
Re: Xbox Series X
antimadridista kaže...

 PS Now i dalje postoji. Imam oba servisa i realno ne znam po čemu je to Gamepass toliko bolji? 

Tebi nije bolji po ničemu kad si Sony fanboy i ništa drugo te ne zanima.

Onih 15 milja ljudi koji su kupili Gamepass (naspram 2 milje PSNow), su skužili da im je Gamepass bolji, jer ne ovise o Playstation platformi, dobiju GWG uključeno, Microsoft igre day one i još je jeftiniji.  

 

Santana kaže...
DeniZg kaže...

 

Ja ne znam kako ne razumijete da jedna kompanija prodaje igru po igru (Sony), a druga pretplatu (Microsoft).

Sony je Universal Pictures, a Microsoft je Netflix.

 Kak ti ne razumijes da nas zanima koje igre prodaju, a ne nacin na koji ih prodaju.

Da te zanima koje igre prodaju, pogledao bi na netu za 3 sekunde i ignorirao temu ako te ne zanima.

Ne bi ovdje trolao kako je sve jadno i sranje. 

 

PSN - DeniZg80
13 godina
offline
Xbox Series X

Gle s tobom se neda raspravljati jer ćeš uvijek prvom prilikom nazivati druge fanboyima i što već ne. Nemam volje raspravljati na toj razini. Da sam zagriženi Sony fanboy nebi sigurno koristio i Xbox usluge i plaćao Gamepass ultimate.

 

Nisam rekao da je Gamepass nije bolji, nego da razlika i nije tako velika. Ti si rekao da Sony prodaje igru po igru i nema nikakve servise. Xbox je sa Gamepassom stvorio dobar marketing jer je to jedini način da se natječu sa Sonyem. Dok Sony i nije nešto reklamirao PS Now previše. Tako da, po tebi je valjda i hrana u McDonaldsu uvjerljivo najbolja jer najviše ljudi tamo jede.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 5 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xbox Series X
antimadridista kaže...

Gle s tobom se neda raspravljati jer ćeš uvijek prvom prilikom nazivati druge fanboyima i što već ne. Nemam volje raspravljati na toj razini. Da sam zagriženi Sony fanboy nebi sigurno koristio i Xbox usluge i plaćao Gamepass ultimate.

 

Nisam rekao da je Gamepass nije bolji, nego da razlika i nije tako velika. Ti si rekao da Sony prodaje igru po igru i nema nikakve servise. Xbox je sa Gamepassom stvorio dobar marketing jer je to jedini način da se natječu sa Sonyem. Dok Sony i nije nešto reklamirao PS Now previše. Tako da, po tebi je valjda i hrana u McDonaldsu uvjerljivo najbolja jer najviše ljudi tamo jede.

 Po tebi, koja je prednost PS5 u odnosu na Xbox? Što je tebi bitno da kupiš PS5 u odnosu na Xbox?

13 godina
offline
Re: Xbox Series X
izzy007 kaže...
antimadridista kaže...

Gle s tobom se neda raspravljati jer ćeš uvijek prvom prilikom nazivati druge fanboyima i što već ne. Nemam volje raspravljati na toj razini. Da sam zagriženi Sony fanboy nebi sigurno koristio i Xbox usluge i plaćao Gamepass ultimate.

 

Nisam rekao da je Gamepass nije bolji, nego da razlika i nije tako velika. Ti si rekao da Sony prodaje igru po igru i nema nikakve servise. Xbox je sa Gamepassom stvorio dobar marketing jer je to jedini način da se natječu sa Sonyem. Dok Sony i nije nešto reklamirao PS Now previše. Tako da, po tebi je valjda i hrana u McDonaldsu uvjerljivo najbolja jer najviše ljudi tamo jede.

 Po tebi, koja je prednost PS5 u odnosu na Xbox? Što je tebi bitno da kupiš PS5 u odnosu na Xbox?

 Kupit ću i jedno i drugo (Xbox sljedeće godine). A koji je razlog za PS5? Pa bolje ekskluzive. Konzole kupujem zbog igara. Microsoft je evo kupio Bethesdu, ali Sony već ima brdo studija u svom vlasništvu i sve je već nekako uhodano godinama. Igre kao God of War, Horizon, sljedeću Naughty Dog igru itd. neću moći igrati na drugoj konzoli.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
11 godina
offline
Re: Xbox Series X

Ako u McDonaldsu više ljudi jede nego u Burger Kingu, onda je vjerojatno bolji.

Ali McDonalds nije bolji od ramsteka, samo je jeftiniji. Kao što je Gamepass jeftniji od RTX 3090.

 

Ako dođeš na temu o XSX i pričaš zašto bi netko kupio MS igru ili uslugu kad može igrati God of War, onda si Sony fanboy. To je jednostavno tako.

Odi na Witcher ili Cyberpunk temu pa pitaj ekipu zašto to igraju kad mogu igrati novog Spidermana, pa nam javi kako je bilo.

PSN - DeniZg80
11 godina
offline
Xbox Series X

Na Gamepass-u ( konzole library) se nalaze samo trećerazredne Xbox ekskluzive ?! Pa cemu taj kretenluk ?

 

Znaci da su - doom eternal, forza, witcher 3, outer worlds, subnatica, rage 2, pillars of eternity, mount and blade, monster hunter, hellblade ,final fantasy ,pes 2020 ,plague tale i jos tonu drugih sve trecerazredna sranja naspram PS ekskluziva. Very Nice nacin razmisljanja

 

 

BTW - Ne raspravljate o Xboxu nego podjebavate na finjaka , uzdizete PS i time hranite svoje ego , zasto ? vjerovatno imate nekih problema u zivotu pa je ovo ispusni ventil. Pogotovo ovaj Santana koji svakih par dana dode sa nekom kritikom i provokacijom na ovu temu .(pogledaj mu samo parolu ispod poruke )

 

A da netko to dode raditi na PS5 temu pojeli bi ga ... 

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xbox Series X
DeniZg kaže...

Ako u McDonaldsu više ljudi jede nego u Burger Kingu, onda je vjerojatno bolji.

Ali McDonalds nije bolji od ramsteka, samo je jeftiniji. Kao što je Gamepass jeftniji od RTX 3090.

 

Ako dođeš na temu o XSX i pričaš zašto bi netko kupio MS igru ili uslugu kad može igrati God of War, onda si Sony fanboy. To je jednostavno tako.

Odi na Witcher ili Cyberpunk temu pa pitaj ekipu zašto to igraju kad mogu igrati novog Spidermana, pa nam javi kako je bilo.

 Ček ti zbilja razmisljaš na taj način? Znači u ovoj temi je jedino prihvatljivo napisati da Sonny prodaje igru po igru i nema dobre servise (što si ti napisao, a očito je krivo). I nedaj Bože da netko spomene da je i PS Now odličan, odmah si fanboy? I jos sam uz to napisao da razumijem da je Gamepass bolji, samo sam te ispravio za onaj dio da Sony prodaje isključivo igru po igru, što je netočno.

 

I opet ću ponoviti, Xbox usluge koristim, a konzolu ću kupiti. Isto kao što sam koristio Xbox 360 više nego PS3 recimo. Nije moj problem što je tebi neprihvatljivo da netko napiše da je njemu PS5 bolji izbor, iako ću kupiti obje konzole. Ti si valjda jedini koji stvari tu gleda na taj način da postoji jedan ili drugi tabor i ono drugo treba mrziti.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
11 godina
offline
Xbox Series X

bla . bla , bla ....

 

 - evo ova tema pa tamo nastavite pametovati, analizirat i kritkovat a ovu pustite za neke vijesti i normalne rasprave.

 

https://forum.bug.hr/forum/topic/igrace-konzole/ps5-vs-xbox-series-x/277776.aspx

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xbox Series X
azzie kaže...

Na Gamepass-u ( konzole library) se nalaze samo trećerazredne Xbox ekskluzive ?! Pa cemu taj kretenluk ?

 

Znaci da su - doom eternal, forza, witcher 3, outer worlds, subnatica, rage 2, pillars of eternity, mount and blade, monster hunter, hellblade ,final fantasy ,pes 2020 ,plague tale i jos tonu drugih sve trecerazredna sranja naspram PS ekskluziva. Very Nice nacin razmisljanja

 

 

BTW - Ne raspravljate o Xboxu nego podjebavate na finjaka , uzdizete PS i time hranite svoje ego , zasto ? vjerovatno imate nekih problema u zivotu pa je ovo ispusni ventil. Pogotovo ovaj Santana koji svakih par dana dode sa nekom kritikom i provokacijom na ovu temu .(pogledaj mu samo parolu ispod poruke )

 

A da netko to dode raditi na PS5 temu pojeli bi ga ... 

 Čekaj, tko je napisao da se nalaze SAMO Xbox ekskluzive? Ti očito imaš problema sa čitanjem. Napisano je da PS Now isto tako ima hrpu third party igara na servisu. Ove igre koji si naveo, neke od njih su na PS Now isto kao na Gamepassu. Nije moj problem ako se netko na to uvrijedi.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
8 godina
offline
Re: Xbox Series X
DeniZg kaže...
antimadridista kaže...

 PS Now i dalje postoji. Imam oba servisa i realno ne znam po čemu je to Gamepass toliko bolji? 

Tebi nije bolji po ničemu kad si Sony fanboy i ništa drugo te ne zanima.

Onih 15 milja ljudi koji su kupili Gamepass (naspram 2 milje PSNow), su skužili da im je Gamepass bolji, jer ne ovise o Playstation platformi, dobiju GWG uključeno, Microsoft igre day one i još je jeftiniji.  

 

Santana kaže...
DeniZg kaže...

 

Ja ne znam kako ne razumijete da jedna kompanija prodaje igru po igru (Sony), a druga pretplatu (Microsoft).

Sony je Universal Pictures, a Microsoft je Netflix.

 Kak ti ne razumijes da nas zanima koje igre prodaju, a ne nacin na koji ih prodaju.

Da te zanima koje igre prodaju, pogledao bi na netu za 3 sekunde i ignorirao temu ako te ne zanima.

Ne bi ovdje trolao kako je sve jadno i sranje. 

 

 lol znaci svaka kritika sada je trolanje ? Daj molim te uozbilji se. Dost si star.

Ja sam razocaran jer nisam jos vidio nista konkretno od next gen konzole i vama je opravdanje gamepass... koji nema nikakve veze s tim.

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
11 godina
offline
Re: Xbox Series X

Nije nitko vidio ništa konkretno od bilo koje nove igre što bi opravdalo novi hardver, pa eto sve Nvidije za 12k 13k+ kuna su rasprodane.

Kako sad to? 

PSN - DeniZg80
Poruka je uređivana zadnji put uto 27.10.2020 16:18 (DeniZg).
8 godina
offline
Re: Xbox Series X
DeniZg kaže...

Nije nitko vidio ništa konkretno od bilo koje nove igre što bi opravdalo novi hardver, pa eto sve Nvidije za 12k 13k+ kuna su rasprodane.

Kako sad to? 

 Pa bas me briga lol

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
11 godina
offline
Re: Xbox Series X

Pa daj im reci tamo na Ampere temi da je to žalosno i pitaj ih koje to oni igre misle igrati na tim beštijama.

Javi nam kak je bilo. 

 

PSN - DeniZg80
8 godina
offline
Re: Xbox Series X
DeniZg kaže...

Pa daj im reci tamo na Ampere temi da je to žalosno i pitaj ih koje to oni igre misle igrati na tim beštijama.

Javi nam kak je bilo. 

 

 Pa evo igrat ce cyberpunk uskoro koji ce sigurno opteretit te graficke

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
13 godina
offline
Re: Xbox Series X
DeniZg kaže...

Pa daj im reci tamo na Ampere temi da je to žalosno i pitaj ih koje to oni igre misle igrati na tim beštijama.

Javi nam kak je bilo. 

 

 Pa uspoređuješ kruške i jabuke. Na kraju krajeva PC ima dobrih ekskluziva kojih nema na konzolama. Ali kad imaš dvije nove konzole koje konkuriraju jedna drugoj, onda je očito da igre koje su dostupne na te dvije konzole igraju veliku ulogu.

 

btw. nitko nije napisao da je "žalosno" kupiti Xbox. Ja ne znam otkud ti to zaključuješ.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put uto 27.10.2020 16:31 (antimadridista).
11 godina
offline
Re: Xbox Series X
antimadridista kaže...

btw. nitko nije napisao da je "žalosno" kupiti Xbox. Ja ne znam otkud ti to zaključuješ.

 

Santana kaže...


Meni je to sve žalosno

 

PSN - DeniZg80
13 godina
offline
Re: Xbox Series X
DeniZg kaže...
antimadridista kaže...

btw. nitko nije napisao da je "žalosno" kupiti Xbox. Ja ne znam otkud ti to zaključuješ.

 

Santana kaže...


Meni je to sve žalosno

 

 Ako sam dobro razumio, napisao je da je njemu žalosno što nisu pokazali neke igre, ne da je žalosno kupiti Xbox?

8 godina
offline
Xbox Series X

pa da marketing nove konzole ti se bazira na starim igrama, pa to jos se nije dogodilo niti sa jednom konzolom ikad (barem vjerujem da nije)

 

 

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Moj PC  
0 1 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice