Xbox Series X izdvojena tema

poruka: 6.231
|
čitano: 1.313.105
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
offline
Re: Xbox Series X
movie kaže...
DeniZg kaže...

Xbox Series X heat and noise levels tested

 

 

Full load - Ne ide preko 49 C i 40db, 165W.

Za razliku od izjava nekih koji su se ranije igrali s novom konzolom, Venturebeat je ciljano testirao hardver nebi li izmjerio temperature pod većim opterećenjem. Ipak, rezultate ne bismo smatrali skroz relevantnim budući da je testirana backwards compatibility igra Hitman 2 koju bi Xbox Series X trebao progutati s pola snage.

Treba napomenuti da se ne radi o temperaturi APU-a već o toplini koja se generira iz hadrvera. Kao što smo već zaključili, za neke relevantnije rezultate pričekat ćemo testiranje s pravom next-gen igrom. Zasad većina recenzenata smije igrati samo starije igre dostupne na Game Passu.

 165W mi nekak nije full load kad je napajanje 310W. Preko 200W moze povuc sigurno

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
11 godina
offline
Xbox Series X

Nisu mi jasni ovakvi potezi....

Reklamiraju full 4k konzolu i onda sucelje samo 1080p i to se naravno kuzi na 4k panelu.

https://wccftech.com/xbox-series-x-ui-only-1080-ps5-ui-native-4k-hdr/

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xbox Series X
Pa žele identičan UI za X i S. Baš mi svejedno.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
11 godina
offline
Xbox Series X

Sramota , mislio sam satima buljiti u sucelje ali posto je samo u 1080p prisiljen sam igrati igrice na konzoli. Strasno

Poruka je uređivana zadnji put pet 16.10.2020 10:38 (azzie).
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Xbox Series X

Nije to nikakav big deal, al zbilja dal je problem prebacit to sucelje u 4k ? Pa jebemu taj microsoft ko da nema veze sa software-om

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xbox Series X

Pa nije to finalna verzija sučelja.

 

Uostalom, rezolucija sučelja, iako na prvi pogled bitna, je po meni manje važna u odnosu na izgled i responsivnost.

Još bih shvatio da se netko žali na reklame koje MS ima u svojem Xbox sučelju. To je baš bezveze ako se ne može ugasiti. (edit: ne vidim ih u videu dolje)

 

PSN - DeniZg80
Poruka je uređivana zadnji put pet 16.10.2020 10:57 (DeniZg).
15 godina
offline
Re: Xbox Series X
Hexfire kaže...
Pa žele identičan UI za X i S. Baš mi svejedno.

Meni se čini da žele dati za pravo svima onima koji su govorili a će slabija konzola kočiti im jaču konzolu na ovaj ili onaj način. 

8 godina
offline
Re: Xbox Series X
DeniZg kaže...

Pa nije to finalna verzija sučelja.

 

Uostalom, rezolucija sučelja, iako na prvi pogled bitna, je po meni manje važna u odnosu na izgled i responsivnost.

Još bih shvatio da se netko žali na reklame koje MS ima u svojem Xbox sučelju. To je baš bezveze ako se ne može ugasiti. (edit: ne vidim ih u videu dolje)

 

 ah kad jos nisu nist next gen pokazali mogli su barem UI

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
11 godina
offline
Xbox Series X

Phil Spencer Interview.

 

“I think demand is just going to outstrip supply of pre-orders. For us and PlayStation, I think that the manufacturing supply chain is going to dictate [market] share more than anything else.”

 

“Is it possible to recoup a $7.5 billion investment if you don’t sell Elder Scrolls VI on the PlayStation?” I asked.

“Yes,” Spencer quickly replied.

“This deal was not done to take games away from another player base like that. Nowhere in the documentation that we put together was: ‘How do we keep other players from playing these games?’ We want more people to be able to play games, not fewer people to be able to go play games. But I’ll also say in the model—I’m just answering directly the question that you had—when I think about where people are going to be playing and the number of devices that we had, and we have xCloud and PC and Game Pass and our console base, I don’t have to go ship those games on any other platform other than the platforms that we support in order to kind of make the deal work for us. Whatever that means.”

 

 

PSN - DeniZg80
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Xbox Series X

Dosta objektivni komentari i usporedba novog Xboxa i PS5 (od 8:09 na dalje).

 

PSN - DeniZg80
Poruka je uređivana zadnji put ned 18.10.2020 20:24 (DeniZg).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Xbox Series X

Evo DF test o potrosnji struje i zagrijavanju

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xbox Series X

Ma konzola je zvijer, baš što je ovaj rekao, Sony možda zaradi koji dolar na svojoj konzoli, ali nema šanse da MS zaradi išta na svojoj. Ne patim na PS ekskluzive, Cyberpunk, Forza Horizon i NBA i to mi je dosta za neko vrijeme, plus Gamepass, ma bit će i viška, već dugo vrijeme važem PS5 ili Xbox SeX, ali sve više nekako naginjem na stranu Xbox-a.

11 godina
offline
Xbox Series X

Xbox X je odlican hardverski pa ga koristim manje nego Ps Pro ili Switch.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xbox Series X
MEGATAMA kaže...

Xbox X je odlican hardverski pa ga koristim manje nego Ps Pro ili Switch.

 

Ma šta kome najbolje odgovara to si treba uzet, netko najviše gejma na mobitelu, netko na PC-ju itd, treba vidjet šta su ti prioriteti po pitanju gejmanja i na temelju toga odlučit.

11 godina
offline
Re: Xbox Series X
Hazar kaže...
MEGATAMA kaže...

Xbox X je odlican hardverski pa ga koristim manje nego Ps Pro ili Switch.

 

Ma šta kome najbolje odgovara to si treba uzet, netko najviše gejma na mobitelu, netko na PC-ju itd, treba vidjet šta su ti prioriteti po pitanju gejmanja i na temelju toga odlučit.

Stvar je da imam sve gaming platforme pa tu X izvisi kad sve na njemu imam i za PC.

11 godina
offline
Re: Xbox Series X
Svatko ima neke druge potrebe, pa je dobro da imamo izbora.

Ja da sad uzmem PS5, kupio bih Demons Souls po punoj cijeni, kojeg sam već igrao i nakon toga bi mi konzola stajala, jer imam i PC za nove igre, a PS4 igre sam odigrao koje su me zanimale. Ratchet i Spidermana sam kupio na PS4 i to se nikom doma ne igra.

Na XSX preko Gamepassa imamo igre koje nismo igrali ni klinci ni ja. Izbor je velik, pa ćemo mijenjati kad nam dosadi koja igra.
PSN - DeniZg80
Poruka je uređivana zadnji put sri 21.10.2020 9:43 (DeniZg).
13 godina
offline
Re: Xbox Series X
MEGATAMA kaže...
Hazar kaže...
MEGATAMA kaže...

Xbox X je odlican hardverski pa ga koristim manje nego Ps Pro ili Switch.

 

Ma šta kome najbolje odgovara to si treba uzet, netko najviše gejma na mobitelu, netko na PC-ju itd, treba vidjet šta su ti prioriteti po pitanju gejmanja i na temelju toga odlučit.

Stvar je da imam sve gaming platforme pa tu X izvisi kad sve na njemu imam i za PC.

 Da vidiš ja imam laptop čiji su krajnji dosezi Football Manager i Civilization, tako da mi je konzola za gejmanje ovih grafički zahtjevnijih igara.

13 godina
offline
Re: Xbox Series X
Imam i ja sve pa je PC izvisio u borbi s Xboxom. Prestar sam za gnjavažu koja dolazi s pc-em.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
6 godina
offline
Re: Xbox Series X
Hexfire kaže...
Imam i ja sve pa je PC izvisio u borbi s Xboxom. Prestar sam za gnjavažu koja dolazi s pc-em.

 Tocno to.Zato sam ja prodao gamerski pc za 8k kn bez monitora i uzeo odmah ps5 i sad cekam di da ubodem x box series x.Uzeo sam jos i 2 god ps+ za 420kn i 3 god  xbox gamepass ultimate koji sam ugrabio za 750kn.lol.Istina je da sam glumio amera i brazilca da dobijem tak jeftino al se isplatilo.Sa obje konzole pokrivam sve igre i nema zahebavanja sa driverima itd.Neznam dal ste vidli ali Gears 5 bolje izgleda na series x i radi u 60 fpsa u 4k nego na rtx 3090.Evo usporedba.

11 godina
offline
Xbox Series X

Kazu da ce DMC5 Special Edition za Series X (vjerovatno i za PS5) imati cetri graficke opcije za izabrati , nadam se da ce i ostali nadolazeci naslovi imati ovu mogucnost . Meni osobno 4k/60 with no Ray Tracing najbolji izbor.

 

4k/30 with Ray Tracing

1080/60 with Ray Tracing

4k/60 with no Ray Tracing

Up to 120fps with no Ray Tracing

 

 

https://twitter.com/GameLeaksRumors/status/1318959574309851138/photo/1

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Xbox Series X
4k 30 with ray tracing jer se 30 fps na konzoli ne osjeti.Bar ja ne osjetim.A ak sam mogo dosad na ps4 pro igrat u 30 fpsa ne vidim razlog zasto nebi i nastavio.Po meni je raytracing ako je dobro implementiran u igru dan i noc razlika.Npr cyberpunk u noci ce izgledat nenadjebivo bolje sa ray tracingom.
Poruka je uređivana zadnji put sri 21.10.2020 23:42 (Ares001).
11 godina
offline
Xbox Series X

Implementirane touch controle na (nekim) Xcloud igrama.

 

 

 

Xbox Series X: Auto HDR Mode Tested - What Works and What Doesn't

 

 

 

PSN - DeniZg80
Poruka je uređivana zadnji put čet 22.10.2020 19:50 (DeniZg).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Xbox Series X

Xbox chief hints at TV streaming sticks for xCloud

 

“I think you’re going to see lower priced hardware as part of our ecosystem when you think about streaming sticks and other things that somebody might want to just go plug into their TV and go play via xCloud,” says Spencer. “You could imagine us even having something that we just included in the Game Pass subscription that gave you an ability to stream xCloud games to your television and buying the controller.”

PSN - DeniZg80
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Xbox Series X
Pa dobro jel ovaj microsoft zeli prodat te konzole ili kaj?
Pa nigdje se nemoze narucit a izlazi za 20 dana.Koje ducane gledat uopce za xbox?
 
0 1 hvala 0
8 godina
offline
Re: Xbox Series X

Malo kasniš... Preorder je trebalo napraviti prije mjesec dana. Ja naručio ovdje https://www.gamershop.hr/sve/potraga/Xbox+series a vidim da je bilo i na mall.hr... Sretno.

6 godina
offline
Xbox Series X

Znam da kasnim jer onda kad su bile dostupne konzole nisam bio ziher dal bum uzimao ili ne jer sam uzeo ps5 ali posto sam prodao gaming pc odlucio sam da cu uzet i series x.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Xbox Series X

Sada ces morati pricekati.. isto kao i da sada mislis kupiti ps5 nemas gdje rasprodalo se kroz dan-dva

★★★★★ ako sam ti pomogo stisni HVALA!!!★★★★★
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Xbox Series X

Xbox Series X Fridge Unboxing

 

 

Šteta da nisu ugradili ekran pa da se zaigra nešto preko Xclouda.

PSN - DeniZg80
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Xbox Series X

Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Xbox Series X
movie kaže...

 Kako izbjegavaju prikazati bilo kakav gameplay na series s, ni youtuberima nisu podijelili s verzije. Sve mi se vise cini da SeS ce jednostavno biti preslab za next gen

http://trakt.tv/user/MjezZza
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice