Xbox Series X izdvojena tema

poruka: 6.231
|
čitano: 1.313.447
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
online
Xbox Series X

7nm prinosi za X Box S APU, oni su preko 80% dakle neče ih zafalit.S obzirom na ranije glasine, taj identičan APU ekipa iz Mikrošufta namjerava ubacit u domači Surface laptop.

 

https://forum.bug.hr/forum/topic/igrace-konzole/xbox-series-x/272478.aspx?page=3&jumpto=6194298&sort=asc&view=flat

 

https://twitter.com/BitsAndChipsEng/status/1306510463094730752

AMD,........is that Epyc or what?
Poruka je uređivana zadnji put čet 17.9.2020 13:34 (rambox).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Xbox Series X

A kakva je situacija što se online gejmanja tiče, recimo FIFA, NBA, s obzirom da manje ljudi u Europi igra na XBOX-u, nego na PS-u, osjeti li se ti, treba li dulje da vam nađe protivnika ili tako nešto?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xbox Series X

I ovaj game pass ultimate izgleda brutalno, mislite da će se i dalje moć izvodit ova shema s brazilom, to je top.

11 godina
offline
Re: Xbox Series X
Kruže glasine kako će sutra Microsoft najaviti rezanje cijene novih konzola za 50$.
Nekako se poklapa sa onim što sam pisao ranije, da su stavili ERP (estimated), a ne RRP (recommended) cijenu, jer čekaju Sonya i ostavljaju mogućnost rezanja. Saznat ćemo uskoro.
PSN - DeniZg80
Poruka je uređivana zadnji put ned 20.9.2020 19:31 (DeniZg).
Moj PC  
3 0 hvala 0
8 godina
online
Re: Xbox Series X
DeniZg kaže...
Kruže glasine kako će sutra Microsoft najaviti rezanje cijene novih konzola za 50$.
Nekako se poklapa sa onim što sam pisao ranije, da su stavili ERP (estimated), a ne RRP (recommended) cijenu, jer čekaju Sonya i ostavljaju mogućnost rezanja. Saznat ćemo uskoro.

 svaka im cast ak uspiju srezat cijenu X konzoli

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
14 godina
offline
Re: Xbox Series X
Tko će tu konzolu u Hr prodavati? Ima li kakvih vijesti o tome?
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xbox Series X

Imaš već i cijene

 

https://www.gamershop.hr/sve/potraga/Xbox+series

 

Kod njih sam uzeo One X pa ću s vremenom i seX ili seS.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
14 godina
offline
Xbox Series X

Ja sve nekako razmisljam da zbog povoljnijeg igranja pređem na xbox. Jedino mi je zao sta nisu unaprijedili malo taj joystick i malo pojacali exclusive. Radim u americkoj firmi i imam americkog psa i zadovoljan sam sa njima pa se nadam cu biti i sa xbox-om

Još ako cijenu smanje mogao bi biti moja day one konzola.

★★★★★ ako sam ti pomogo stisni HVALA!!!★★★★★
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Xbox Series X

da li tko zna,da li postoji mogucnost da ce se moci igrati sa/spojiti tastartura i mis ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xbox Series X
cropunk kaže...

da li tko zna,da li postoji mogucnost da ce se moci igrati sa/spojiti tastartura i mis ?

 Ta mogućnost postoji i na sadašnjoj generaciji Xbox konzola.

PSN - DeniZg80
15 godina
offline
Re: Xbox Series X
DeniZg kaže...
cropunk kaže...

da li tko zna,da li postoji mogucnost da ce se moci igrati sa/spojiti tastartura i mis ?

 Ta mogućnost postoji i na sadašnjoj generaciji Xbox konzola.

 e to nisam znao :/

 

na koji nacin se to spaja usb direkt na konzolu jel ?

thx za info

11 godina
offline
Re: Xbox Series X

Da, direktno.

Nije puno igara podržano, ali možda će se i to promijeniti.

PSN - DeniZg80
16 godina
online
Re: Xbox Series X
DeniZg kaže...
Kruže glasine kako će sutra Microsoft najaviti rezanje cijene novih konzola za 50$.
Nekako se poklapa sa onim što sam pisao ranije, da su stavili ERP (estimated), a ne RRP (recommended) cijenu, jer čekaju Sonya i ostavljaju mogućnost rezanja. Saznat ćemo uskoro.

 Očekivano, jer ionako na direktnoj prodaji konzola nema neke zarade.Mjesečna preplata tu je lova, dakle recimo X BoX S za smješnih 250$ pa računaj milijune kupaca ili mjesečne preplate itd.

AMD,........is that Epyc or what?
16 godina
online
Xbox Series X

Izgleda da je Mikrošuft opet nekaj kupil, ili "večom lovom ekipu namamil u svoj tabor".

 

https://news.xbox.com/en-us/2020/09/21/welcoming-bethesda-to-the-xbox-family/

AMD,........is that Epyc or what?
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Xbox Series X

vidim par prodaja druge konzole na mj. bazi (placanje jel)

 

se zna mozda  dal ima di kod nas tako i za ovaj xbox ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Xbox Series X

Ja uzeo prije par minuta Gamepass Ultimate, ova kupovina Bethesde i ostalih studija presudila jer imam osjecaja da fora sa 36 mjeseci gold-a pa upgrade na ultimate za 1 euro brzo ukinuti.

Napravio novi xbox acc (Njemacka radi 1 eura upgrade)
Kupio na kinguin kod 3×12 mjeseci Gold Subscription Card USA €27.90
Ukucao codove preko VPN (USA)
Otisao na njemacki VPN i platio putem Paypala 1 euro upgrade na Ultimate.
I sada sam miran do 28.09.2023
btw – Coupon code “KING8” na kinguinu skine jos 6-7 eura sa kupovine.

Sve zajedno me doslo 81-82 eura (oko 615 kn ) ili jedna hit PS5 igra.

Jos moram vidit ako cu kupiti Xbox Series X ili Series S jer imam solidan komp pa mi je i Series S sasvim dovoljan. 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 21.9.2020 18:50 (azzie).
Moj PC  
4 0 hvala 2
11 godina
offline
Re: Xbox Series X
Moram i ja to napraviti. Koji VPN si koristio?
PSN - DeniZg80
11 godina
offline
Re: Xbox Series X

Sa TunnelBear vpn-om , kao free user svaki mjesec imas 1500mb prometa, taman za ovakve sitnice.

15 godina
offline
Xbox Series X

i mene vuce to napravit...a nekak nemam "muda" za to 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xbox Series X
A evo ja baš kupio na Kinguinu. Sad čekam da stignu keyevi.
Ispalo me 632 kune preko Paypala.
PSN - DeniZg80
14 godina
offline
Re: Xbox Series X
Da li je bolje raditi novi account ili koristiti stari. Ne bih volio da mi blokiraju acc. I ako kreiram novi outlook acc, mogu li sa starim biti logiran u windowse, a s tim novim u xbox app i koristiti pass?
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Xbox Series X

to ako smo vec koristili upgrejde nememo vise jel tako. zato se ide na novi acc ?

i za novi ac se stavi tako isto njemacki ?

 

i ovo iznad pitanje me isto zanima. kako radi log in - jel moguce igrat  i na kompu i na win ili ?

smotao sam  i sam sebe sad sa svim ovim pitanjima... :/

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xbox Series X
Ako sam ja dobro pratio teme, moraš pustiti da ti istekne pretplata, pa onda možeš opet kupiti. Samo što ovaj put ne ide konverzija za 1€ već moraš kupiti najjeftiniji ultimate koji košta oko 15€. Ali možda iskusnije kolege bolje znaju
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xbox Series X
cropunk kaže...

to ako smo vec koristili upgrejde nememo vise jel tako. zato se ide na novi acc ?

i za novi ac se stavi tako isto njemacki ?

 

i ovo iznad pitanje me isto zanima. kako radi log in - jel moguce igrat  i na kompu i na win ili ?

smotao sam  i sam sebe sad sa svim ovim pitanjima... :/

 

Ja sam vec imao Ultimate na 3 mjeseca pa sam zato napravio novi acc . Mozda je cak i moguci upgrade na starom acc ali onda placas 15 eura (jednomjesecnu ultimate pretplatu) a ovako je samo 1 euro. Ali nisam isprobao tako da neznam. I zemlja ne mora biti njemacka , mozes stavit UK ili koju hoces ali samo da ima opciju upgrade za 1 euro.  Citao sam da su neki radili acc na USA pa im paypal nije prolazio pa oprez.

Moguce je igrati na kompu i na xbox-u isto vrijeme, ako je to pitanje.

15 godina
offline
Xbox Series X

pa radije bi onda isao sa svojim acc koji imam - znaci razlika bi onda bila u cijeni - 15 eura ?

to mi nije toliko bitno onda.

da pretplata je istekla odavno.

 

znaci onda uzmem ovako 3 puta usa  - vpn aktiviram na svom acc - i onda platim 15 eura i imam ultimate.

 

 

jos jedno pitanje trebam jedanput uplatit ultimate ili 3 puta ? 3 x 15 ?

Poruka je uređivana zadnji put pon 21.9.2020 20:29 (cropunk).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xbox Series X
cropunk kaže...

pa radije bi onda isao sa svojim acc koji imam - znaci razlika bi onda bila u cijeni - 15 eura ?

to mi nije toliko bitno onda.

da pretplata je istekla odavno.

 

znaci onda uzmem ovako 3 puta usa  - vpn aktiviram na svom acc - i onda platim 15 eura i imam ultimate.

 

Ja ti to nisam radio na starom acc pa ne mogu garantirat , pogledaj jos malo po netu ali mislim da je moguce.

 

izzy007

 

Da , mozes na windowsima biti sa jednom microsoft adresom a u gaming app-u sa drugom (na kojoj je ultimate pass ) .

11 godina
offline
Xbox Series X

Dodao sam 36 mjeseci Golda na svoj account. Izgleda da mi je sada US account, pa ne mogu platiti 1$ preko PayPala, koji je hrvatski.

Što mi je najpametnije učiniti?

PSN - DeniZg80
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xbox Series X
DeniZg kaže...

Dodao sam 36 mjeseci Golda na svoj account. Izgleda da mi je sada US account, pa ne mogu platiti 1$ preko PayPala, koji je hrvatski.

Što mi je najpametnije učiniti?

 

A jbg , koliko sam citao neki su kupili Ultimate 1 mjesec ili 14 dana (amazon,ebay) pa bi dobili upgrade a netko je rekao da mu je prosla 5 dolar Visa Gift Card  . Istrazi jos malo po netu , mislim da je netko ovdje na forum imao slican problem. Zato preporucaju njemacku ili uk kada radis racun jer paypal prolazi bez problema.

 

https://dundle.com/visa-mastercard/

Poruka je uređivana zadnji put pon 21.9.2020 20:37 (azzie).
14 godina
offline
Re: Xbox Series X
Zar se račun ne može prebaciti na drugu regiju? Js sam svoj outlook.com prebacio sa USA u UK. To sam kroz postavke na web-u odradio. Da li i UK provjerava od kud je račun? Mislim kad se pokuša PayPalom platiti
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Xbox Series X

Kupio sam US Gold 36 mjeseci, ukucao preko VPN-a i to je prošlo. Inače je Xbox account bio UK.

Sada kada pokušavam aktivirati taj Gamepass Ultimate me zeza. Čak sam kupio i aktivirao 5$ US gift card, kako bih zaobišao Paypal i kartice i ne želi.

Probao Gamepass akivaciju za 1funtu i ne prima PayPal. "You currently have a subscription from a different region".

Onda sam prebacio account na US i opet neće niti sa 5$ koje sad imam na accountu.

PSN - DeniZg80
Poruka je uređivana zadnji put pon 21.9.2020 21:11 (DeniZg).
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice