Xbox 360 - pitanja i odgovori

poruka: 7.690
|
čitano: 2.181.054
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

Ekipa trebam pomoc, ak mozda znate.
Kupio sam rabljeni Xbox360 E burazu, slim 250gb, bez modifikacija...kad sam dosao k covjeku probali smo kod njega i sve je normlno izgledalo(hdmi) i onda sam ga poslao postom bratu doma i sad ovaj smrkljo ne zna slozit. tj. pospojio je sve sto treba ali kaze da je slika jako ruzna, kao vide se jako pikseli, mala rezolucija...posto ja ne mogu ic doma da vidim, imate kakav prijedlog u cem bi mogao bit problem?

Buraz kaze da je probo spojit i preko scarta, ali onda je jos gore, probao je prckat i po onim postavkama, ali opet nista, probao je i na drugi TV i opet isto...
Tv je novi lcd samsung, tak da nije problem u tv-u... 

Mjera čovjekova stvarna karaktera je ono što bi učinio kada za to nitko ne bi saznao...
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

ima u postavkama display settings ili nesto tako pa moze namistit oce 720p, 1080 i tako dalje

HŽV
Poruka je uređivana zadnji put uto 24.6.2014 21:37 (rookica19).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori

Mora u postavkama namjestiti nativnu rezoluciju monitora/Tv-a

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
10 godina
neaktivan
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

Pozz dečki trebala bi mi pomoč.Kad ubacim igricu u X-box neče mi ju učitat,disk je čist i nije izgreban! Da nije možda otišao čitač diska?

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

Pozdrav ljudi. Trebam odgovore na par pitanja.

-Poslao sam svoj xbox(jasper-elite) modificirat na rgh ali kada ju je čovijek otvori konzola je dobila RROD(error 0022) i dogovorili smo se da ju pošalje na reball, pa me zanima jeli taj reball trajno rjesenje ili tek privremeno(ako privremeno koliko bi otprilike trajalo)

-Pod kojom temperaturom bi trebali biti gpu, cpu,ram i ostalo, i koliko dugo bi smio igrati odjednom a da se xbox ne pregrije i koliko bi trajala stanke između igranja

-Načini hlađenja xbox-a

Hvala unaprijed

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
Silver Smoke kaže...

Pozdrav ljudi. Trebam odgovore na par pitanja.

-Poslao sam svoj xbox(jasper-elite) modificirat na rgh ali kada ju je čovijek otvori konzola je dobila RROD(error 0022) i dogovorili smo se da ju pošalje na reball, pa me zanima jeli taj reball trajno rjesenje ili tek privremeno(ako privremeno koliko bi otprilike trajalo)

-Pod kojom temperaturom bi trebali biti gpu, cpu,ram i ostalo, i koliko dugo bi smio igrati odjednom a da se xbox ne pregrije i koliko bi trajala stanke između igranja

-Načini hlađenja xbox-a

Hvala unaprijed

Ti ili baš imaš sreće da ti je Jasper vrisnuo jer u pravilu od Jaspera pa na dalje RROD se puno manje dešava ili je taj koji radi RGH nešta us*o. Reball bi trebao biti najtrajnije riješenje, ali Xbox koji jednom dobije RROD, dobit će ga opet, i nitko ti nemože reći kada. A za te pare koje češ dati za reball i koje si mislio dati za RGH moš komotno nabavit slima.

 

Što se tiče načina hlađenja, možeš kupiti ove aftermarket hladnjake koji se prodaju ili probati sam nešto smisliti. Ja sam na svom nešto malo para uložio, a nešto i sam i meni je najtoplija stavka na Xboxu CPU koji ne prelazi 67C u ovim ljetnim danima, zimi dakle su još manje temperature.

10 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori

Za RGH davam 400 kn a za reball oko 200 kn, tako da to nije dovoljno za slim(jedino ako netko od vas ima za prodat po toj cijeni{#}) i mislio sam kasnije kada mu istekne garancija prodat ga i kupit slima.

E da i koliko bi odprilike trajao reball?

Poruka je uređivana zadnji put uto 8.7.2014 16:26 (Silver Smoke).
14 godina
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
St0ka kaže...
Ti ili baš imaš sreće da ti je Jasper vrisnuo jer u pravilu od Jaspera pa na dalje RROD se puno manje dešava ili je taj koji radi RGH nešta us*o. Reball bi trebao biti najtrajnije riješenje, ali Xbox koji jednom dobije RROD, dobit će ga opet, i nitko ti nemože reći kada. A za te pare koje češ dati za reball i koje si mislio dati za RGH moš komotno nabavit slima.

Ja sam taj koji slaže konzolu i nisam ništa usro, nego je konzola refurbrished, MS je radio reball, ima unutra naljepnica. A svatko tko je radio s fat konzolama zna što se događa kad se popravljana fat ploča opet izvadi iz kućišta nakon nekog vremena.

 

Predložio sam silveru da kupi slim, samo konzolu bez ičeg drugog, takvih se u zadnje vrijeme lako nađe na njuškalu za 600-700 kuna.

STB-7710/SG8000/VIP1003 Firmware Development: http://blagus.info
Poruka je uređivana zadnji put uto 8.7.2014 16:43 (blagus).
14 godina
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
Silver Smoke kaže...

Za RGH davam 400 kn a za reball oko 200 kn, tako da to nije dovoljno za slim(jedino ako netko od vas ima za prodat po toj cijeni{#}) i mislio sam kasnije kada mu istekne garancija prodat ga i kupit slima.

E da i koliko bi odprilike trajao reball?

Napisao sam ti, ne može ti to nitko reć, jer ak taj reball nije napravljen kako treba, on ti može vrisnut nakon 2 sata igranja. Kao što rekoh, kad jednom dobije RROD dobit će ga opet. Ali potraži po netu razne modifikacije hlađenja pa si probaj napravit. Npr. ja sam na svom izvadio van DVD drive i na gornju stranu namontiro 2 120mm Scytheova  ventilatora i spojio ih na zaseban strujni adapter. Hlade kao blesavi (2000rpm). Jest da su glasni, ali Xbox ne ide preko 67C.

 

EDIT:

@blagus

Onda je ono prvo, imo je sreće da je dobio jedan od onih koji vrisnu.

Poruka je uređivana zadnji put uto 8.7.2014 16:43 (St0ka).
10 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori

Da li bi mi mogao onda netko nać neki slim i dat link jer ja sam vec tražio i nisam našo ništa ispod 900 kn

Ili ako neko na forumu ima za prodat?

Poruka je uređivana zadnji put uto 8.7.2014 16:52 (Silver Smoke).
15 godina
neaktivan
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

Imam par pitanja za live gold account? di se to kupi? kako se aktivira? di je najjeftinije?
di su igre najjeftinije?
takoder ima ko da prodaje povoljno gta 5, black ops 2? 

Mjera čovjekova stvarna karaktera je ono što bi učinio kada za to nitko ne bi saznao...
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori

1. Live mozes kupiti direktno kod MS-a ili kupis sa ebay-a kod samo moras kupiti kod koji pase za tvoj acc! Samo se reedema kod i aktivira se samo!

 

2.Igre su najbolje na Rebuy.de , zavvi, amazon, ebay...

 

3.nemam :-)

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Poruka je uređivana zadnji put pet 11.7.2014 14:43 (CroVandal).
9 godina
neaktivan
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

Pozz. Imam xbox 360 ii pokusao sam ga flashovati ali prilikom pisanja novog firmwara racunar se ugasio . Sada moj xbox ne moze otvoriti disk drive ii blica zeleno svetlo u sredini .Zelio bi Vas pitati dali iko zna kako da to popravim. Ps jungleflasher ne ocitava disk drive , aa imam njegov originalni firmware. Hvala unapred!

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
ado012 kaže...

Pozz. Imam xbox 360 ii pokusao sam ga flashovati ali prilikom pisanja novog firmwara racunar se ugasio . Sada moj xbox ne moze otvoriti disk drive ii blica zeleno svetlo u sredini .Zelio bi Vas pitati dali iko zna kako da to popravim. Ps jungleflasher ne ocitava disk drive , aa imam njegov originalni firmware. Hvala unapred!

Koji model DVD-a?

STB-7710/SG8000/VIP1003 Firmware Development: http://blagus.info
9 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
BenQ VAD6038
14 godina
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

Jesi pročitao JF tutorial koji dođe uz aplikaciju? Ako ga ne možeš nikako dobiti u vendor mode vjerojatno imaš nekompatibilni chipset. Ja imam X360USB Pro s kojim ga mogu oživjeti ako ne uspiješ.

 

I daj malo detaljnije objasni kako ga to "ne očitava"? JF javlja "No drive detected" ili je nešto drugo?

STB-7710/SG8000/VIP1003 Firmware Development: http://blagus.info
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

Prodajem povoljno slijedece igre za xbox 360:

 

GTA V  prodano

COD:MW3

COD:MW2

BULLETSTORM

NFS: SHIFT2

TC: SPLINTER CELL CONVICTION

TC: SPLINTER CELL DOUBLE AGENT

TC: HAWX 2

FIFA 12

MAX PAYNE 3

METRO 2033

DIRT 3

 

Igre su u kutiji sa uputama, diskovi su neosteceni, svaka igra radi bez problema. 

 

Za cijenu, slike i ostala pitanja posaljite privatnu poruku. Saljem postom u sva mjesta u RH.

Moze pojedinacno ili vise od ponuđenih.

 

Never let a computer know you're in a hurry.
Poruka je uređivana zadnji put pon 14.7.2014 9:01 (IVOX).
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori

Da,  pise "no drive detected" , kada ga prikljucim na racunar pokrenem JF  nadjem port na kojem je pise no drive detected . A kada ga vratim ponovo u xbox zeleno svjetlo treperi i disk drive ne zeli izaci . Prvi put kada sam pokusao da flashujem , JF je ocitao originalni firmware i prilikom pisanja LT+3.0 racunar se ugasio i posle toga ne moze ga ucitati .

14 godina
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

Pogledaj malo po internetu, probaj preko Dosflasha ga ubaciti u vendor mode. Ako ne radi, javi mi se na PP.

STB-7710/SG8000/VIP1003 Firmware Development: http://blagus.info
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori

Evo imas tu - http://www.njuskalo.hr/xbox/xbox-360-live-gold-microsoft-points-oglas-7946548 (po meni dosta jeftino)

Kak aktivirat mozes nac na youtube-u (napravi si account isponova na englesku adresu jer mislim da ti na hrvatsku nece primit, bar meni nije)

10 godina
neaktivan
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

Danas u tocno 8 sati i 50 minuta(navecer) sjeo za kauc pred svoj tv upalio xbox i dogodlio mi se ovo dolje na slici, fuck! Ima li ko ideju kako poraviti?

[img]http://artige.org/store/62/62308.gif[/img]
Poruka je uređivana zadnji put uto 15.7.2014 21:20 (Skillzor69).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
Skillzor69 kaže...

Danas u tocno 8 sati i 50 minuta(navecer) sjeo za kauc pred svoj tv upalio xbox i dogodlio mi se ovo dolje na slici, fuck! Ima li ko ideju kako poraviti?

Metoda i načina za popravak RRODa ima milijun. Najbolje bi bilo kad bi našao nekoga ko može i zna napraviti reball.

10 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
St0ka kaže...
Skillzor69 kaže...

Danas u tocno 8 sati i 50 minuta(navecer) sjeo za kauc pred svoj tv upalio xbox i dogodlio mi se ovo dolje na slici, fuck! Ima li ko ideju kako poraviti?

Metoda i načina za popravak RRODa ima milijun. Najbolje bi bilo kad bi našao nekoga ko može i zna napraviti reball.

Poznajes li nekoga, cuo sam da dosta njih ide "prckat" po njemu, otvarat ga i slicno pa da ogrebu kuciste..., a to nebi htio jer konzola je u top stanju, ne ogrebana,ne ostecena ovo je prvi kvar a imam ju od 2008 cini mi se.

[img]http://artige.org/store/62/62308.gif[/img]
14 godina
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

Uff, od 2008., to je Falcon, i dobro da je i izdržao do danas. Pročitaj secondary RRoD code: upališ ga, kad se pojavi RRoD stisneš i držiš Sync gumb i onda 4 puta stisneš Eject. Svaki put kad stisneš zapamti koliko lampica trepće, one predstavljaju broj:

4 lampice - 0

1 lampica - 1

2 lampice - 2

3 lampice - 3

 

STB-7710/SG8000/VIP1003 Firmware Development: http://blagus.info
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
Skillzor69 kaže...
St0ka kaže...
Skillzor69 kaže...

Danas u tocno 8 sati i 50 minuta(navecer) sjeo za kauc pred svoj tv upalio xbox i dogodlio mi se ovo dolje na slici, fuck! Ima li ko ideju kako poraviti?

Metoda i načina za popravak RRODa ima milijun. Najbolje bi bilo kad bi našao nekoga ko može i zna napraviti reball.

Poznajes li nekoga, cuo sam da dosta njih ide "prckat" po njemu, otvarat ga i slicno pa da ogrebu kuciste..., a to nebi htio jer konzola je u top stanju, ne ogrebana,ne ostecena ovo je prvi kvar a imam ju od 2008 cini mi se.

Za popravak tvog kvara konzola se svakako mora otvarati, to je neizbježno. Proleti kroz oglase vjerojatno ima netko ko to radi. Čak mislim da ima netko ovdje u ovoj temi ko to zna radit, proleti kroz prethodnnih nekoliko stranica bio sam se raspravljo nešto u vezi toga s jednim forumašem koji zna i može napravili reball.

 

 

10 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
St0ka kaže...
Skillzor69 kaže...
St0ka kaže...
Skillzor69 kaže...

Danas u tocno 8 sati i 50 minuta(navecer) sjeo za kauc pred svoj tv upalio xbox i dogodlio mi se ovo dolje na slici, fuck! Ima li ko ideju kako poraviti?

Metoda i načina za popravak RRODa ima milijun. Najbolje bi bilo kad bi našao nekoga ko može i zna napraviti reball.

Poznajes li nekoga, cuo sam da dosta njih ide "prckat" po njemu, otvarat ga i slicno pa da ogrebu kuciste..., a to nebi htio jer konzola je u top stanju, ne ogrebana,ne ostecena ovo je prvi kvar a imam ju od 2008 cini mi se.

Za popravak tvog kvara konzola se svakako mora otvarati, to je neizbježno. Proleti kroz oglase vjerojatno ima netko ko to radi. Čak mislim da ima netko ovdje u ovoj temi ko to zna radit, proleti kroz prethodnnih nekoliko stranica bio sam se raspravljo nešto u vezi toga s jednim forumašem koji zna i može napravili reball.

 

 

Pogledat cu, ali dali ga se uopce isplati popravljat? Posto je iz 2008

[img]http://artige.org/store/62/62308.gif[/img]
14 godina
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

Ako imaš financijske mogućnosti uzmi x360 slim, taj manje crkava. A moš popravit i ovog, pošto ti je bitno neogrebano i očuvano kučište neću ti preporučiti da ga režeš da popraviš hlađenje ko što sam ja napravio.

Poruka je uređivana zadnji put uto 15.7.2014 22:02 (St0ka).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
Skillzor69 kaže...

Pogledat cu, ali dali ga se uopce isplati popravljat? Posto je iz 2008

Kratko i jasno - ne. Najpametnije ju je prodati pod neispravnu i kupiti polovni slim.

Daj javi secondary code pa da imamo bar približnu informaciju o tome što bi moglo biti.

STB-7710/SG8000/VIP1003 Firmware Development: http://blagus.info
10 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
blagus kaže...

Uff, od 2008., to je Falcon, i dobro da je i izdržao do danas. Pročitaj secondary RRoD code: upališ ga, kad se pojavi RRoD stisneš i držiš Sync gumb i onda 4 puta stisneš Eject. Svaki put kad stisneš zapamti koliko lampica trepće, one predstavljaju broj:

4 lampice - 0

1 lampica - 1

2 lampice - 2

3 lampice - 3

 

0103, islo je 4,1,4,3

[img]http://artige.org/store/62/62308.gif[/img]
Poruka je uređivana zadnji put uto 15.7.2014 22:11 (Skillzor69).
14 godina
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

0013 je greška na RAM-u, ali taj kod dolazi samo uz 2 RLOD, ne uz 3 kao na tvojoj slici. Jel to baš slika tvoje konzole?

STB-7710/SG8000/VIP1003 Firmware Development: http://blagus.info
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice