Xbox 360 - pitanja i odgovori

poruka: 7.690
|
čitano: 2.183.942
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
620 Kn sry, ne mogu editat post na mobitelu
Som la gent blaugrana
13 godina
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
rookica19 kaže...
Aj da pitam za misljenje, ovako, iman trenutno 620 gb u dzepu, neznan bi li minja laser i radija svs sta ide s tim ili stavija rgh, samo sta bi mi tribale dodatne pare za hdd onda

  Stavi rgh, nećeš požaliti. Nema zezanja sa payload toolom/burnermax pržilicama, abgx-om i ostalim problemima. Samo skineš igru, provučeš kroz program i kopiraš. Ne treba ti hdd, za 90% igara usb od 8gb je sasvim dovoljan, za sve ostale 16gb. Plus, ako imaš rgh možeš staviti bilo koji 2.5'' hard disk(kakvi se koriste u prijenosnicima), netreba biti originalni

Ako si stisnuo TU, stisni i HVALA da znam tko si
10 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
rookica19 kaže...
Aj da pitam za misljenje, ovako, iman trenutno 620 gb u dzepu, neznan bi li minja laser i radija svs sta ide s tim ili stavija rgh, samo sta bi mi tribale dodatne pare za hdd onda

kako si doso na 620kn?{#}

ako je rijec o slim konzoli onda svakako napravi rgh. jer ako zamjenis samo laser i dalje ces morati kupovati skupe medije i prziti igre.

 

sto se tice hdd-a, uzmi onaj koji nosis u dzepu. {#} 

jos jedna prednost rgh modifikacije je ta sto mozes koristiti bilo koji 2.5" sata hdd

13 godina
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
Imam 620 kn za potrosit na popravak xboxa to govorim, pa ne znam bi li stavio rgh jer bi triba opet novce skupljat za hdd, al cini se da cu rgh, najbolje je. Sad da pitam, di je najjeftinije poslat? U sophos lab 600 kn, a gledan neke firme na njuskalu ima za 450-500, pa ako znate negdi di ima jeftino da mi ostane koja para za hdd :)
Som la gent blaugrana
10 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori

LT+3.0, a RGH mi nije problem uradio bi ga ako bi bilo potrebe.RGH je u Bosni oko 520kn + igri koliko moze da stane na hdd :D Hvala 

 

 

10 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
Ivan_hacker kaže...
hhhasy kaže...

Zelim da kupim XBOX 360 slim 250gb CIPOVANA. Datum proizvodnje je 2011-02-14.  Ta konzola posjeduje TRINITY plocu.Pa sad da li je neko imao xbox sa tom plocom, kako se pokazala ili da li neko zna nesto o toj ploci {#}.Cijena 500KM ; 2000kn + 3 wireless controllera i oko 50 igrica. Hvala unaprijed {#}

 

  Trinity konzole su sigurne od rroda. Jeli RGH ili LT modifikacija? Zasigurno se isplati za taj novac

LT+3.0 , a RGH mi nije problem uradio bi ga ako bi bilo potrebe.RGH je u Bosni oko 520kn + igre koliko moze da stane na hdd. Hvalaa

14 godina
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
funky boy kaže...

Walking dead je bio skinut....Uglavnom,ovako meni trokira,skoro pa isto,pogledajte i bit ce vam jasno....

Meni ne trokira isto igram sa usb-a i nemam problema. Uglavnom RGH je odlicno ako neplanirate koristiti vise xbox live ako planirate onda radite LT +3.0/Ultimate.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
11 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
CroVandal kaže...
funky boy kaže...

Walking dead je bio skinut....Uglavnom,ovako meni trokira,skoro pa isto,pogledajte i bit ce vam jasno....

Meni ne trokira isto igram sa usb-a i nemam problema. Uglavnom RGH je odlicno ako neplanirate koristiti vise xbox live ako planirate onda radite LT +3.0/Ultimate.

Meni je 1 disk instaliran na HDD a sa drugog igram.Nemam Usb stick od 16 GB pa....

Get a life! What? I'm a gamer, I have tons of lives!
13 godina
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
Odlucija sam, stavljam rgh, 550 kn pa jos malo triban skupit za externi hard i eto ga :)
Som la gent blaugrana
11 godina
neaktivan
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

Bas mi je zao sta sam kupio xbox.Sranje cisto,za koji K trokiraju te igre ne kuzim,pa to se spusti na 15 fps,pogotovo na Gta v tamo u planinama,dodes izmedu 3 drveca ko da si dosao u zemlju trokiranja,kupis konzolu da ti ne troka i opet dodes na isto.....

Get a life! What? I'm a gamer, I have tons of lives!
Poruka je uređivana zadnji put sub 14.12.2013 17:20 (funky boy).
 
0 2 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori

Moguce da ti je zbog te kombinacije stick i konzola, ja nemam bas sam isprobavao svuda se vozat i ide sasvim normalno! jedino mi troka the walking dead GOTY ali to su sami priznali gresku da ima za 4gb konzole!

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
13 godina
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
Ja isto imam kombinaciju stick konzola i ne steka nigdje, samo san ima puno problema sa driveom, valjda ce to prestat sa rgh
Som la gent blaugrana
14 godina
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori

Koliko te traze za promjenu lasera? Naravno da ce prestati ali ako igras online igre preko xbox live-a neces vise moci!

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
10 godina
neaktivan
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori
sta meni preporucujete s mojim problemom
ubacim forzu 4
przilica mi je liteON iHAS 524b
xbox izbaci error the disc is unreadable
ja bi ga najradije prodo
ako ima tko jednostavno rjesenje nek mi pomogne
ovaj sam problem vec bio naveo prije cca 1tj,
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
500 Kn uzimaju, ne igran nista priko livea
Som la gent blaugrana
14 godina
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
robert1995 kaže...
sta meni preporucujete s mojim problemom
ubacim forzu 4
przilica mi je liteON iHAS 524b
xbox izbaci error the disc is unreadable
ja bi ga najradije prodo
ako ima tko jednostavno rjesenje nek mi pomogne
ovaj sam problem vec bio naveo prije cca 1tj,

Testiraj disc sa nero disc speed pa postaj rezultate KLIK tu imas kako provjeriti...osobno sam spalio 10ak Verbatima dok nisam nasao prave postavke za przilicu! I da DVD medij mora biti Verbatim inace nece sprziti kako treba...

 

@rookica ako ti traze za laser 500kn i ako neigras nista preko live-a bolje stavi RGH-a ista je cijena.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Poruka je uređivana zadnji put sub 14.12.2013 18:10 (CroVandal).
11 godina
neaktivan
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

u ponedeljak cu je dat infomarku,sta bi ju mogli napravit,ne jrejuem da ce mi dat novu konzolu

Get a life! What? I'm a gamer, I have tons of lives!
 
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
Ocu, stavit cu rgh :)
Som la gent blaugrana
11 godina
neaktivan
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

Isao sam kod susjeda probat Gta V,ista prica,trokira,to mi je cudno stvarno,a oba dva disca su cista,ista je prica bila i sa far cryom,isto je tamo trokao:imamo istu konzolu,Corona matična,sada dali je moguce da se samo na tim konzolama to desava?

Get a life! What? I'm a gamer, I have tons of lives!
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

Dali vi mislite ta gta V troka na 0:50 , kada se vozi po gradu?

Get a life! What? I'm a gamer, I have tons of lives!
Poruka je uređivana zadnji put ned 15.12.2013 8:41 (funky boy).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

dragi konzolasi, lagano ludim ... Imam zelju si piknuti XBOX 360, no jednostavno se ne snalazim u moru svega toga, buduci da mi je ovo prva konzola nakon PS1 kaj uzimam. Naime, htio bih uzeti iskljucivo NOVU ( zbog rata ) konzolu, ali bih volio igrati piratske igre, da ne kupujem nove, preskupe su. Koja mi je najbolja i ujedno best buy solucija, sto se tice modifikacije i vrste konzole ( jedan kontroler vec imam ), a da ne prelazi nekih 1800 ili 2000 kn sve zajedno ? Svi savjeti su dobrodosli :)

 

P.S. Trenutno je najjeftinija konzola u nas u extreme digital ducanu, razlika je samo 100 kn u cijeni one bez i sa harda, pa me nekako vise vuce na onu s hardom :D

 
0 3 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
BorgMater kaže...

dragi konzolasi, lagano ludim ... Imam zelju si piknuti XBOX 360, no jednostavno se ne snalazim u moru svega toga, buduci da mi je ovo prva konzola nakon PS1 kaj uzimam. Naime, htio bih uzeti iskljucivo NOVU ( zbog rata ) konzolu, ali bih volio igrati piratske igre, da ne kupujem nove, preskupe su. Koja mi je najbolja i ujedno best buy solucija, sto se tice modifikacije i vrste konzole ( jedan kontroler vec imam ), a da ne prelazi nekih 1800 ili 2000 kn sve zajedno ? Svi savjeti su dobrodosli :)

 

P.S. Trenutno je najjeftinija konzola u nas u extreme digital ducanu, razlika je samo 100 kn u cijeni one bez i sa harda, pa me nekako vise vuce na onu s hardom :D

Modificirat se moze svaka 500kn rgh, uzmi odmah sa hardom, ako hoces online igrat onda ixtreme modifikacija...

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
14 godina
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
funky boy kaže...

Dali vi mislite ta gta V troka na 0:50 , kada se vozi po gradu?

 

 

Gle, tako svima radi, ako ti to ne odgovara, prodaj Xbox pa kupi komp. Xbox je već osam godina stara konzola i naravno da igre neće raditi potpuno glatko kao na high-eng PC-evima.

10 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori

osim toga, ovo je vrhunac grafičkih mogućnosti xbox-a, tako da povremene trzavice nisu ništa čudno. dobro da ne trza jače i češće,  ovako je još itekako u granicama igrivosti.

13 godina
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
Eto, danas xbox ide na servis, i vraca se sa zdravim rgh, bar se nadam :)
Som la gent blaugrana
10 godina
neaktivan
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

ej ljudi nasao sam xbox 360 250gb novi zapakirani s racunom i 2 orginal igrice za 1500kn...dali je to dobra cijena xboxa i koliko bi me jos doslo cipiranje za mogu kopije igrat...

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
iberlauf kaže...

osim toga, ovo je vrhunac grafičkih mogućnosti xbox-a, tako da povremene trzavice nisu ništa čudno. dobro da ne trza jače i češće,  ovako je još itekako u granicama igrivosti.

Pa meni češće pogotovo kad se vozim po gradu....

Get a life! What? I'm a gamer, I have tons of lives!
14 godina
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
jamas2 kaže...

ej ljudi nasao sam xbox 360 250gb novi zapakirani s racunom i 2 orginal igrice za 1500kn...dali je to dobra cijena xboxa i koliko bi me jos doslo cipiranje za mogu kopije igrat...

Super cijena, najmanje jos 500kn...

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
10 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
jamas2 kaže...

ej ljudi nasao sam xbox 360 250gb novi zapakirani s racunom i 2 orginal igrice za 1500kn...dali je to dobra cijena xboxa i koliko bi me jos doslo cipiranje za mogu kopije igrat...

ja ti prodajem cipiranog 1300

 http://www.njuskalo.hr/xbox/slim-250gb-zamjena-ps3-oglas-9984213

13 godina
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
Jel zna neko ocu sa rgh moc nastavit svoje stare saveove?
Som la gent blaugrana
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice