Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 26.179
|
čitano: 5.194.513
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
To da smanje cijenu. Mozes sam kupiti disc drive. To ti je potez da odvuku ljude s diskova. Hoces igrati na disku, kupi si sam disc drive, dodatno... I da vidiš kako je ljudima tesko dat malo vise para. Trenutno je 80% prodaje digitalno. Iduce godine vjerojatno i 85%. Do PS6 ce biti preko 90%.

Super je dok još Sony nudi Disc drive nadogradnju. Reći ce da im se ne isplati proizvoditi dodatni disc drive kad prodaja diskova padne ispod 10%.
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
To da smanje cijenu. Mozes sam kupiti disc drive. To ti je potez da odvuku ljude s diskova. Hoces igrati na disku, kupi si sam disc drive, dodatno... I da vidiš kako je ljudima tesko dat malo vise para. Trenutno je 80% prodaje digitalno. Iduce godine vjerojatno i 85%. Do PS6 ce biti preko 90%.

Super je dok još Sony nudi Disc drive nadogradnju. Reći ce da im se ne isplati proizvoditi dodatni disc drive kad prodaja diskova padne ispod 10%.

Iskreno, uopće zaboravio da prodaju to odvojeno.

Poruka je uređivana zadnji put čet 29.8.2024 13:11 (Promster).
16 godina
online
Sony PlayStation 5

Možda će za njega trebati Pro BluRay Drive.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Moj PC  
2 0 hvala 0
7 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ja uopće ne vidim svrhu Pro konzole. Otkako je PS5 na tržištu ne sjećam se da je ijedna igra koristila maskimalne resurse konzole. Hoćemo sada preko noći dobiti 60 FPS-a i 4K rezoluciju?

 
2 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
Vandit kaže...

Ja uopće ne vidim svrhu Pro konzole. Otkako je PS5 na tržištu ne sjećam se da je ijedna igra koristila maskimalne resurse konzole. Hoćemo sada preko noći dobiti 60 FPS-a i 4K rezoluciju?

 

Poučeni iskustvom i koliko puta su nam prodali spiku, nećemo. A 60 FPSa je već i ranije vrijeme pregazilo. :-D

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Vandit kaže...

Ja uopće ne vidim svrhu Pro konzole. Otkako je PS5 na tržištu ne sjećam se da je ijedna igra koristila maskimalne resurse konzole. Hoćemo sada preko noći dobiti 60 FPS-a i 4K rezoluciju?

 Kako znaš da nije iskorišten maksimalni resurs konzole? U današnjim okvirima GPU snaga PS5 dosta kaska za PC i ako se ide uspoređivati igre između platforme, mogu se vidjeti očite razlike.

Više snage za ray tracing i high refresh rate. To bi bila dobra svrha Pro konzole

7 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
Vandit kaže...

Ja uopće ne vidim svrhu Pro konzole. Otkako je PS5 na tržištu ne sjećam se da je ijedna igra koristila maskimalne resurse konzole. Hoćemo sada preko noći dobiti 60 FPS-a i 4K rezoluciju?

 

Poučeni iskustvom i koliko puta su nam prodali spiku, nećemo. A 60 FPSa je već i ranije vrijeme pregazilo. :-D

 Ja općenito kaskam za FPS-ovima, tako da je kod mene još uvijek aktualno 60. :) 

zuper kaže...
Vandit kaže...

Ja uopće ne vidim svrhu Pro konzole. Otkako je PS5 na tržištu ne sjećam se da je ijedna igra koristila maskimalne resurse konzole. Hoćemo sada preko noći dobiti 60 FPS-a i 4K rezoluciju?

 Kako znaš da nije iskorišten maksimalni resurs konzole? U današnjim okvirima GPU snaga PS5 dosta kaska za PC i ako se ide uspoređivati igre između platforme, mogu se vidjeti očite razlike.

Više snage za ray tracing i high refresh rate. To bi bila dobra svrha Pro konzole

 U kojoj bi to bilo igri? Nema šanse da je iskorišteno, znači igre sa početka PS5 ciklusa kao npr Ratchet & Clank izgleda jednako, ako ne i bolje od većine današnjih igara na PS5. 

7 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Vandit kaže...

Ja uopće ne vidim svrhu Pro konzole. Otkako je PS5 na tržištu ne sjećam se da je ijedna igra koristila maskimalne resurse konzole. Hoćemo sada preko noći dobiti 60 FPS-a i 4K rezoluciju?

Kolektivno masturbiranje na real-time ray tracing. Ništa drugo.

 

Ako će to biti 4K 60 fps plus ray tracing (dakle, quality mode na 60 fps), onda mi je donekle jasno. Ali nekako sumnjam.

14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ako netko pređe uskoro Star wars outlows, a zeli ju prodati neka se javi .

Poruka je uređivana zadnji put čet 29.8.2024 14:23 (zaki23).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Vandit kaže...
Bitanga kaže...
Vandit kaže...

Ja uopće ne vidim svrhu Pro konzole. Otkako je PS5 na tržištu ne sjećam se da je ijedna igra koristila maskimalne resurse konzole. Hoćemo sada preko noći dobiti 60 FPS-a i 4K rezoluciju?

 

Poučeni iskustvom i koliko puta su nam prodali spiku, nećemo. A 60 FPSa je već i ranije vrijeme pregazilo. :-D

 Ja općenito kaskam za FPS-ovima, tako da je kod mene još uvijek aktualno 60. :) 

zuper kaže...
Vandit kaže...

Ja uopće ne vidim svrhu Pro konzole. Otkako je PS5 na tržištu ne sjećam se da je ijedna igra koristila maskimalne resurse konzole. Hoćemo sada preko noći dobiti 60 FPS-a i 4K rezoluciju?

 Kako znaš da nije iskorišten maksimalni resurs konzole? U današnjim okvirima GPU snaga PS5 dosta kaska za PC i ako se ide uspoređivati igre između platforme, mogu se vidjeti očite razlike.

Više snage za ray tracing i high refresh rate. To bi bila dobra svrha Pro konzole

 U kojoj bi to bilo igri? Nema šanse da je iskorišteno, znači igre sa početka PS5 ciklusa kao npr Ratchet & Clank izgleda jednako, ako ne i bolje od većine današnjih igara na PS5. 

 Pa evo samo pogledaj ovaj novi BM: Wukong. Razlika između PS5 i PC je drastična.

Ne kažem da je PS5 loš, dapače obzirom na cijenu je vrh. Ali grafički gledano je samo osrednji u 2024.

7 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
zuper kaže...

 Pa evo samo pogledaj ovaj novi BM: Wukong. Razlika između PS5 i PC je drastična.

Ne kažem da je PS5 loš, dapače obzirom na cijenu je vrh. Ali grafički gledano je samo osrednji u 2024.

 Ma to ok. Mislim da smo davnih dana došli do konsensusa da će igre na PC-u uvijek izgledati bolje zbog vjerujem svima znanih razloga. 

 

Grafički izgledaju osrednje (u odnosu na high spec PC), ali to ne znači da će sa Pro verzijom izgledati wow odlično. Neće proći ni par mjeseci dok se ne pojave prive priče o ograničenjima Pro konzole. Al' dobro, Sony očito ima računicu, pa neka ih. 

16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Vandit kaže...
Bitanga kaže...
Vandit kaže...

Ja uopće ne vidim svrhu Pro konzole. Otkako je PS5 na tržištu ne sjećam se da je ijedna igra koristila maskimalne resurse konzole. Hoćemo sada preko noći dobiti 60 FPS-a i 4K rezoluciju?

 

Poučeni iskustvom i koliko puta su nam prodali spiku, nećemo. A 60 FPSa je već i ranije vrijeme pregazilo. :-D

 Ja općenito kaskam za FPS-ovima, tako da je kod mene još uvijek aktualno 60. :) 

zuper kaže...
Vandit kaže...

Ja uopće ne vidim svrhu Pro konzole. Otkako je PS5 na tržištu ne sjećam se da je ijedna igra koristila maskimalne resurse konzole. Hoćemo sada preko noći dobiti 60 FPS-a i 4K rezoluciju?

 Kako znaš da nije iskorišten maksimalni resurs konzole? U današnjim okvirima GPU snaga PS5 dosta kaska za PC i ako se ide uspoređivati igre između platforme, mogu se vidjeti očite razlike.

Više snage za ray tracing i high refresh rate. To bi bila dobra svrha Pro konzole

 U kojoj bi to bilo igri? Nema šanse da je iskorišteno, znači igre sa početka PS5 ciklusa kao npr Ratchet & Clank izgleda jednako, ako ne i bolje od većine današnjih igara na PS5. 

Ovako na prvu probaj star wars jedi survivor, helldivers 2, ja osobno jedva čekam PS5 pro pa da te igre rade nadam se normalno 

16 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
PS5 Pro info


Malo deblji od Slim verzije
Digital only
Isti Dualsense
3 crne linije sa strane konzole
2 usb c naprijed
Najava pocetkom rujna, hardware reveal krajem rujna na State of play
Izlazi vjerojatno sredinom Studenog

Pa baš i ne digital only po ovome.

16 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
movie kaže...

Pa baš i ne digital only po ovome.

 

Play has no limits!

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
10 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Izvor?
2 godine
offline
Re: Sony PlayStation 5
movie kaže...
Gogy7 kaže...

3 crne linije sa strane konzole

 

 Hoće ih Adidas tužiti? 

16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Neću kupovati Pro sigurno, no nadam se da će uvijek ostati bluray pogon jer jednostavno nemam mjesta za zasebni player, a gledam i filmove putem istog.
The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Astro Bot izgleda kao najzabavnija igra godine 💙

Moj PC  
4 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Jel igrao tko New Star GP? Pratio sam na YouTubeu i većina ljudi je oduševljenja igrom. Barem sam ja tako stekao dojam:)
Vidim da je 29.99 eura na ps store. Da se ne bi zaletio kao za mnoge igre prvo sam je skinuo na Torrentu i isprobao. Nisam dugo uživao u nekoj trkaćoj igri kao u New Star GP. Za F1 igru sam dosta loš, ali ovo je top igra za mene. Jedino cijena bi trebala biti manja i definitivno ću je kupiti jer mi je pružila toliko zabave da vrijedi kupnje. Nadam se da će je još dugo nadograđivati.
https://m.youtube.com/watch?v=MPzgriVd1-A
Moj PC  
0 1 hvala 0
10 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Astro bot nudi do 15h gameplaya za 100%. Nekima je to malo za 60$ no to je sasvim solidno za platformer.
Moj PC  
3 0 hvala 2
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Astro bot nudi do 15h gameplaya za 100%. Nekima je to malo za 60$ no to je sasvim solidno za platformer.

Pa nije ni 60$/€ nego 70...Ali da malo svakako za te pare. Kao i većina igara danas, ne čini se vrijedno uzimati po izlasku.

Poruka je uređivana zadnji put uto 3.9.2024 8:23 (Promster).
7 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ja se nikako ne mogu naviknuti na nove cijene igara. Iako rijetko kupujem igre po izlasku, točno osjetim kako mi mozak odbija prihvatiti "novo normalno" da igra od 15 sati košta 70 Eura. 

 
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Promster kaže...
Gogy7 kaže...
Astro bot nudi do 15h gameplaya za 100%. Nekima je to malo za 60$ no to je sasvim solidno za platformer.

Pa nije ni 60$/€ nego 70...Ali da malo svakako za te pare. Kao i većina igara danas, ne čini se vrijedno uzimati po izlasku.

 70$ ti je delux verzija, 60$ je regularna verzija dok je kod nas regularna verzija 70€. Na Indisjkom storeu je oko 45€

Poruka je uređivana zadnji put uto 3.9.2024 9:36 (Gajotres).
16 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
Vandit kaže...

Ja se nikako ne mogu naviknuti na nove cijene igara. Iako rijetko kupujem igre po izlasku, točno osjetim kako mi mozak odbija prihvatiti "novo normalno" da igra od 15 sati košta 70 Eura. 

 

Ja konačno sad kupio Hogwarts Legacy što me klinac žica već godinu i pol. Na akciji je 18€ (US store). U zadnje vrijeme kupujem igre po max 30ak EUR.

Neću reći da sam postao potpuno imun na hype, ali poprilično se dobro držim.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
Vandit kaže...

Ja se nikako ne mogu naviknuti na nove cijene igara. Iako rijetko kupujem igre po izlasku, točno osjetim kako mi mozak odbija prihvatiti "novo normalno" da igra od 15 sati košta 70 Eura. 

 

Ja konačno sad kupio Hogwarts Legacy što me klinac žica već godinu i pol. Na akciji je 18€ (US store). U zadnje vrijeme kupujem igre po max 30ak EUR.

Neću reći da sam postao potpuno imun na hype, ali poprilično se dobro držim.

 isto tako

nema vise placanja pune cijene za nedovrsene proizvode

ovako do barem 50% popusta se igra ispatcha koliko treba

13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ekipa jel ima itko kakvu informaciju dali stiže u petak Astro Bot i kontroler kod santca domenice tj napravio sam prednarudžbu u 8mj sada vidin da više kod njih nema kontrolera za uzet pa me samo zanima dali stiže u petak na kućnu adresu,unaprid hvala na odg

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ja također čekam popuste, evo recimo primjer Wu kong, nema uopće fizičke verzije igre pa da me dugoročno izađe jeftinije, nego izvali 70 eura i to je to, a da ne pričam da US PSN ima apsolutno sve igre jeftinije nego mi...čeka se lagani Božić pa taman bude i Wu-kong na poniženju.

Ne mogu si jednostavno u glavi opravdat dati za igru 70 eura, po punoj cijeni po izlasku sam uzeo do sada možda 3-4 igre i to obavezno u fizičkom obliku da se može kasnije trampat i prodat.

Poruka je uređivana zadnji put uto 3.9.2024 10:34 (lobotomac90).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Dosta se prica da ce igre ici i na 80$ s izlaskom pro konzole tj. da ce GTA 6 biti prva igra od 80$.

Developeri se potajno nadaju da Rockstar digne cijenu tako da i oni mogu dići cijene.

Mislim da porast cijene igara nije uopce upitan vec je samo pitanje vremena. Nitko se ne usudi biti prvi koji ce dignuti cijenu. S obzirom koliko kosta GTA6, Rockstar bi mogao biti prvi.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Dosta se prica da ce igre ici i na 80$ s izlaskom pro konzole tj. da ce GTA 6 biti prva igra od 80$.

Developeri se potajno nadaju da Rockstar digne cijenu tako da i oni mogu dići cijene.

Mislim da porast cijene igara nije uopce upitan vec je samo pitanje vremena. Nitko se ne usudi biti prvi koji ce dignuti cijenu. S obzirom koliko kosta GTA6, Rockstar bi mogao biti prvi.

Pa ima već igara po 80€...Evo redom sve standard editioni: EA SPORTS FC 25, NBA 2K25, COD: BO6, AC: Shadows, Dragon Age: The Veilguard...

 

Neću dat 80€ za igru nikad, pogotovo ako pričamo o digitalnoj verziji. Neke vanserijske igre mogu imat tu cijenu, ali ne ovaj mid shit.

10 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
To se odnosi na $70/80€ igre
Ja pricam da ce ici na $80/90€
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice