Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 26.308
|
čitano: 5.218.394
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ezio kaže...

Isus je izmišljeni lik i po meni nebitno je koje je nijanse boja kože glumca koji ga glumi. Kao i malu sirenu. Možda nije posve autentično knjizi/priči ali postoji nešto što se zove umjetnička sloboda.

Sve je to super fredne ali ovaj današnji patch za Helldiverse je tragedija. Flamethrower and breaker incendiary nerfani u zemlju, ne znam koji im je smisao novog warbenda.

 

Nema pouzdanog načina da chargeru skineš oklop sad. Nabijem ih. 

Poruka je uređivana zadnji put uto 6.8.2024 15:39 (Gajotres).
16 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
Gajotres kaže...
Ezio kaže...

Isus je izmišljeni lik i po meni nebitno je koje je nijanse boja kože glumca koji ga glumi. Kao i malu sirenu. Možda nije posve autentično knjizi/priči ali postoji nešto što se zove umjetnička sloboda.

Sve je to super fredne ali ovaj današnji patch za Helldiverse je tragedija. Flamethrower and breaker incendiary nerfani u zemlju, ne znam koji im je smisao novog warbenda.

 

Nema pouzdanog načina da chargeru skineš oklop sad. Nabijem ih. 

 

Ja sam prestao igrati prije mjesec dana... dosadilo mi je opet skupljanje milijardi sampleova za minimalni upgrade.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
A da to je baš blesavo, posebno te zadnje nadogradnje. Čovjek bi barem očekivao neku top uber nadogradnju a ne meh
15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
Ezio kaže...

Isus je izmišljeni lik i po meni nebitno je koje je nijanse boja kože glumca koji ga glumi. Kao i malu sirenu. Možda nije posve autentično knjizi/priči ali postoji nešto što se zove umjetnička sloboda.

nisam vjernik, ateist sam i ne vjerujem u apsolutno nista.

that being said, ko god kaze da je isus izmisljeni lik nema blage veze o povijesti. isus je definitivno postojao kao osoba, a sad ovo ostalo sto mu se pripisuje to ostavljam svakom da zakljuci za sebe. 

16 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
mar123 kaže...
Ezio kaže...

Isus je izmišljeni lik i po meni nebitno je koje je nijanse boja kože glumca koji ga glumi. Kao i malu sirenu. Možda nije posve autentično knjizi/priči ali postoji nešto što se zove umjetnička sloboda.

nisam vjernik, ateist sam i ne vjerujem u apsolutno nista.

that being said, ko god kaze da je isus izmisljeni lik nema blage veze o povijesti. isus je definitivno postojao kao osoba, a sad ovo ostalo sto mu se pripisuje to ostavljam svakom da zakljuci za sebe. 

 
”Definitvno” je vrlo jaka riječ za nešto o čemu se niti najveći znanstvenici ne mogu potpuno složiti. Pravi dokazi za tako nešto ne postoje, sve ostalo je filozofija tipa ”zašto bi itko pisao o njemu ako stvarno nije postojao”, ”zašto bi neki novi pokret izmislio smrt svog velikog vođe”, ”nema dokaza da su se protivnici kršćanstva iz tog vremena protivili postojanju Isusa” i sl.

 

Ali da, teška je to tema, opet ćemo dobiti upozorenje da se držimo teme :)

 

 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Znam da nije post o Isusu pa se ne uklapa u temu, ali čisto za info da sam uspio bez problema dobiti refund pozivom na PS podršku (lokalni broj). Trajalo je sve skupo par minuta - hvala kolegi na savjetu da tako probam.

 

Prije toga sam 2x otvarao ticket i to sa extra pažnjom da sam na HR support siteu (još sam dobivao upozorenje da to je HR support site i ako trebam drugu zemlju da pripazim) ali se iz nekog razloga svi requesti od tamo rutaju na UK support koji me dvaput otpilio. To sam isto prijavio agentici na telefon i zamolio da dalje prijavi da ticketing za HR uopće ne radi preko weba.

 

 

 
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Sony PlayStation 5

Evo ban na redditu zato što sam prigovori na patch od helldiversa 2 OMG da nije prošlo previše vremena sad bih tražio porvrat novca. 

 
1 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
Gajotres kaže...

Evo ban na redditu zato što sam prigovori na patch od helldiversa 2 OMG da nije prošlo previše vremena sad bih tražio porvrat novca. 

 

Nemaš ti šta prigovarati, na tebi je samo da igraš :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
3 mjeseca
offline
 
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Astro Bot limited edition controller je danas dostupan za preorder.

https://www.sancta-domenica.hr/ps5-dualsense-wireless-controller-astro-bot-limited-edition.html

Ja sam si ugrabio jedan 💙
Požurite jer ih nema puno.
Moj PC  
3 0 hvala 1
6 mjeseci
suspendiran
offline
Sony PlayStation 5

Trebam pomoć 

Bio sam par dana kod brata, preko njegovog accounta sam igrao Assassin Creed, prešao 10ak sati. Mogu li prekopirati samo save game file i prebaciti ga na svoj Playstation (account)? Igra je na disku, nije digitalna kopija.

Akagi, Kaga, Sōryū, Hiryū, Shōkaku, Zuikaku
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
mar123 kaže...
 isus je definitivno postojao kao osoba, a sad ovo ostalo sto mu se pripisuje to ostavljam svakom da zakljuci za sebe. 

 Vidis, gledao sam nedavno neki dokumentarac, koji govori da je u to vrijeme, na toj lokaciji, postojalo nekoliko "Isusa", odnosno Jeshua (ili kako tko vec pise to ime), i svi su oni bili proroci, svi su zagovarali kraljevstvo bozje, svi su imali veci ili manji broj svojih sljedbenika, svi su obilazili siromasne, nemocne, bla bla bla.... jedina razlika je ta sto je jedino ovaj "nas" isus zagovarao mir, bratstvo i jedinstvo, dok su ostali pribjegavali manje vise teroristickim aktivnostima u pokusaju rjesavanja problematike rimske vlasti na tom prostoru. I za razliku od ovog naseg, za vecinu njih postoje jako dobri dokumenti i zapisi, u smislu "a onda smo ih sve pobili, ukljucujuci i njihovog vodju isusa"...

 

Da ne bude ot - ps5.

Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
16 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
Kido Butai kaže...

Trebam pomoć 

Bio sam par dana kod brata, preko njegovog accounta sam igrao Assassin Creed, prešao 10ak sati. Mogu li prekopirati samo save game file i prebaciti ga na svoj Playstation (account)? Igra je na disku, nije digitalna kopija.

 
Ne bih rekao... a i zgodno je reći koji Assassin's Creed, ima ih 20 barem :)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
7 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
A i 10-ak sati nije baš nešto puno 😄
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Jel mi se čini ili u zadnje vrijeme uopće ne izlaze igre sa nekim realnim likovima i realnom pričom. Koliko vidim sve su igre neke fantasy sa likovima kao iz crtića sa puno boja, eksplozija i čudovišta i borbom izbliza

http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
maxy0 kaže...

Jel mi se čini ili u zadnje vrijeme uopće ne izlaze igre sa nekim realnim likovima i realnom pričom. Koliko vidim sve su igre neke fantasy sa likovima kao iz crtića sa puno boja, eksplozija i čudovišta i borbom izbliza

 

A neke igra uopće izlaze?

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
16 godina
offline
Sony PlayStation 5

sudeci prema metacriticu izlaze, samo sta nisu sve igre AAA i razvikane

neznam kada sam kupio zadnju igru, samo rijesavam backlog, ili online iste igre

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ovo je jedna od najdosadnijih godina za gaming, a najbolja po pitanju koliko failova ima među dugo očekivanim naslovima, sad izgleda i ovaj Star Wars kao promašaj, samo neka....

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Danas krepao PS5 Slim. Jučer navečer igrao nešto sitno mass effect, ugasio tv i konzolu. Danas idem upalit preko gamepada, gamepad blinka plavo, a konzola muk. Probao preko fizičkog gumba na konzoli - niš.

Nadam se da neće sad jamstveni popravak trajati jedno 45 dana...

Osim toga, danas mi i zasvijetlila lampica greške motora i ušao u safe mode, očito brzizgaljka goriva sa kojom već ratujem 3. put.

 

Al ono, supruga je ušla u 5. mjesec trudnoće i sinoć postao 2. put stric , pa me bar tu ide :D

Halo Bing! Kako bratac?
 
11 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ionako nećeš imati vremena za igranje kad stigne beba. Bolje da već sad počneš sa odvikavanjem :)
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
7 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Frendovi koji imaju klince kažu da su najviše igrali dok su klinci bili bebe.

A što se tiče krepanog PS-a, druga utičnica? Ili isključiti na 10ak min iz struje pa pokušati ponovno.
Poruka je uređivana zadnji put ned 11.8.2024 21:59 (robogo).
16 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
Apachy kaže...

Danas krepao PS5 Slim. Jučer navečer igrao nešto sitno mass effect, ugasio tv i konzolu. Danas idem upalit preko gamepada, gamepad blinka plavo, a konzola muk. Probao preko fizičkog gumba na konzoli - niš.

Nadam se da neće sad jamstveni popravak trajati jedno 45 dana...

Osim toga, danas mi i zasvijetlila lampica greške motora i ušao u safe mode, očito brzizgaljka goriva sa kojom već ratujem 3. put.

 

Al ono, supruga je ušla u 5. mjesec trudnoće i sinoć postao 2. put stric , pa me bar tu ide :D

 

Ona stara, ko nema sreće u kartama ima u ljubavi :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Prije nego odneseš na reklamaciju, definitivno probaj ponovno uštekati konzolu u struju i upaliti je.

Meni se to na slim modelu dogašalo svaka 2-3 mjeseca, ko da se zamrzne, nekad nakon gašenja nije se htjela upaliti, nekad u sred igre se ugasi nakon čega se nije htjela upaliti, pa sam našao na netu kao da 10-ak min isključiš iz utučnice i da će nakon toga raditi normalno, što i je bio slučaj.

 

Nije mi se dalo preje*avati sa reklamacijom i ciganima iz linksa, jer mi to sigurno nikad ne bi uvažili, pa probaj i ti da ne visiš bez konzole sad još dok možeš igrati :D

 

Na kraju dana, ko šljivi i ps i auto - bitno da beba bude zdrava, ovo sve drugo će doći i opet proći...

Alane, bježmo, njih je dvojica, a mi smo sami.
 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Hexfire kaže...
Ionako nećeš imati vremena za igranje kad stigne beba. Bolje da već sad počneš sa odvikavanjem :)

E pa to nije točna informacija 

Ja sam nekoć hvala Bogu dobio dva sina i gemblam uredno, a i dan danas.

Sve je stvar organizacije i manjka sna.

 

PSN: Muskarcina77 / Xbox: Muskarcina
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Apachy kaže...

Danas krepao PS5 Slim. Jučer navečer igrao nešto sitno mass effect, ugasio tv i konzolu. Danas idem upalit preko gamepada, gamepad blinka plavo, a konzola muk. Probao preko fizičkog gumba na konzoli - niš.

Nadam se da neće sad jamstveni popravak trajati jedno 45 dana...

Osim toga, danas mi i zasvijetlila lampica greške motora i ušao u safe mode, očito brzizgaljka goriva sa kojom već ratujem 3. put.

 

Al ono, supruga je ušla u 5. mjesec trudnoće i sinoć postao 2. put stric , pa me bar tu ide :D

Imao sam takvu situaciju sa PS5 i pomogne ištekavanje strujnog kabela iz plejke.

 

PSN: Muskarcina77 / Xbox: Muskarcina
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Virty kaže...
Hexfire kaže...
Ionako nećeš imati vremena za igranje kad stigne beba. Bolje da već sad počneš sa odvikavanjem :)

E pa to nije točna informacija 

Ja sam nekoć hvala Bogu dobio dva sina i gemblam uredno, a i dan danas.

Sve je stvar organizacije i manjka sna.

 

Ovo definitivno, makar kad dobiješ djecu onda vidiš da je san precijenjen :D :D :D :D 

 

Onda uz dugogodišnji trud dođeš do točke da možeš reči djetetu ajd mi pređi ovaj dio 

16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gajotres kaže...
Virty kaže...
Hexfire kaže...
Ionako nećeš imati vremena za igranje kad stigne beba. Bolje da već sad počneš sa odvikavanjem :)

E pa to nije točna informacija 

Ja sam nekoć hvala Bogu dobio dva sina i gemblam uredno, a i dan danas.

Sve je stvar organizacije i manjka sna.

 

Ovo definitivno, makar kad dobiješ djecu onda vidiš da je san precijenjen :D :D :D :D 

 

Onda uz dugogodišnji trud dođeš do točke da možeš reči djetetu ajd mi pređi ovaj dio 

Istina, brži su od mene pa kada puknem, izdam naredbu za prelazak prepreke 

PSN: Muskarcina77 / Xbox: Muskarcina
16 godina
online
Sony PlayStation 5

Meni se još i rugaju "pa kak to ne možeš proć... to je prelagano."

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Moj PC  
3 0 hvala 0
7 godina
offline
Sony PlayStation 5

Gaming scena je toliko živa da sam si upgrejdao PS Plus pretplatu i sada igram igre iz 2013. godine. Sada ne planiram kupovati novu igru dok mi ne istekne pretplata. 

 
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Hej

 

Pitanje za vas fanove Sony-a

 

Na kojim stranicama pronalazite najbolja šuškanja i info o nadolazećim igrama kroz 2-3godine, znači ono što još nema trailer, ali se priča da se radi ili će se krenuti raditi itd?

 

Isto tako pitanje, za koju igru ste saznali da će biti napravljena za PS5 i koju najviše očekujete, nebitno koje godine će izaci?

 

Hvala!

Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice