Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 26.570
|
čitano: 5.285.047
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Imam dvije konzole, ali samo jedan PS+ account, trebao bi povremeno na ovoj drugoj konzoli pristup da se odigra nešto (game catalog itd...)...Jel najlakše makunt acc ko primary i stavit ga na drugoj konzoli, pa vratit kasnije? Ili ima neko elegantanije riješenje?

 

I to nebi trebalo sjebat/lockat igre ili progress po konzolama? Mislim jednom kad se vrati primary.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Promster kaže...

Imam dvije konzole, ali samo jedan PS+ account, trebao bi povremeno na ovoj drugoj konzoli pristup da se odigra nešto (game catalog itd...)...Jel najlakše makunt acc ko primary i stavit ga na drugoj konzoli, pa vratit kasnije? Ili ima neko elegantanije riješenje?

 

I to nebi trebalo sjebat/lockat igre ili progress po konzolama? Mislim jednom kad se vrati primary.

 

Jedna konzola ti je primary, druga nije... to je i poanta te postavke.

Igraš na obje sa tim istim accountom i nema problema.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Mogu onda svejedno skidat ps+ igre na tu non-primary konzolu?

16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Promster kaže...

Mogu onda svejedno skidat ps+ igre na tu non-primary konzolu?

 

S tim userom koji ima ps+ možeš. Na sekundarnim konzolama jedino ostali accounti ne mogu igrati tvoje igre.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
9 godina
offline
Sony PlayStation 5

otišao i moj dualsense u pm, odnosno počeo driftat. Jel završena ta priča da samo doneseš u Sanctu i da ga zamijene?

 

O samoj kvaliteti nema smisla ni govoriti, već je sve rečeno ovdje na temi, ja ću samo dodati da ga imam dvije godine, prve godine se igralo 100njak sati, druge oko 50, ajmo reći ako sam fulao nek je 200 sati igranja, razdvojeno na 2 dualsense kontrolera (redovito sam izmjenjivao kontrolere), znači ošao je u pizdu mater nakon najviše 100 sati igranja, al nije ni toliko. Smeće i od konzole i od kontrolera. 

Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Cansee kaže...

otišao i moj dualsense u pm, odnosno počeo driftat. Jel završena ta priča da samo doneseš u Sanctu i da ga zamijene?

 

O samoj kvaliteti nema smisla ni govoriti, već je sve rečeno ovdje na temi, ja ću samo dodati da ga imam dvije godine, prve godine se igralo 100njak sati, druge oko 50, ajmo reći ako sam fulao nek je 200 sati igranja, razdvojeno na 2 dualsense kontrolera (redovito sam izmjenjivao kontrolere), znači ošao je u pizdu mater nakon najviše 100 sati igranja, al nije ni toliko. Smeće i od konzole i od kontrolera. 

Ja sam do sada 2 gamepada reklamirao radi drifta i odmah su mi zamijenjena (day 1 modeli).

Upravo idem u SD još 2 reklamirat.

Javim kako je prošlo :)

 

Meni je konzola odlična.

Imam dvije konzole day 1 i nikakvih problema.

Očistim ih 2 puta godišnje i sve tip top.

 

PSN: Muskarcina77 / Xbox: Muskarcina
Poruka je uređivana zadnji put pon 22.7.2024 18:15 (Virty).
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Nikakvih problema?!
Prika, 4 gamepada su ti se pokvarila.

Board Games Fanatic
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Meni day1 konzola i nema drifta.
Mislio sam da imam, ali nemam.
Imam 2 gamepada.

Brat dobio drift, ali on unistava gamepad s agresivnim igranjem, i igranjem 8h dnevno fife online.

Mislim da casual igraci nemaju problema s driftom/gamepadima.
Moj PC  
2 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Motorna Testera kaže...

Nikakvih problema?!
Prika, 4 gamepada su ti se pokvarila.

Gamepad nije konzola. Ako se već nešto mora pokvariti, bolje gamepad kojeg je lakše zamijeniti ili nadomjestiti nego konzola.

13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Stvarno ne znam što radite tim joysticima. Ak su ti se 4 pokvarila u 2 godine to mora biti ekstremno loša sreća ili igraš u prosjeku 12 sati dnevno ili nešto krivo radiš.

Ja imam launch verziju - dakle 3 godine staru, joystick radi i izgleda kao prvi dan, drugi kupljen godinu kasnije također. Štoviše, imao sam sve generacije PS-a, niti jedna konzola ni joystick mi se nisu pokvarili. Evo, još koristim 5 godina star DualShock 4 za igranje na PC-u.

PS5 također radi nečujno. Dva puta sam ga čistio do sad u 3 godine. Nebo i zemlja u odnosnu na PS4 generaciju i što se tiče hlađenja, blu ray čitača a i same plastike.

Moj PC  
2 0 hvala 0
2 godine
offline
Sony PlayStation 5

Ja sam u prvih 9 mjeseci imao drift na 3 razlicita kontrolera, a konzolu sam nabavio krajem 2022.

 

Od ta 3 su se 2 koristila samo kad je igralo 3 i 4 igraca (FIFA ili Overcooked), a koristila su se sigurno manje od 15 sati prije pojave drifta.

Od tad svi kontroleri rade kako treba, ovaj glavni kojeg koristim je sigurno skupio i preko 400 sati.

 

Stvarno mi se svidaju kontroleri, no cini se da su bas skloni driftu.

 

Inace, sve kontrolere su mi zamijenili cim bih ih odnio u SD, nisu ih ni testirali na probleme, tako da mi nije ni zao sto su poceli driftati jer sam de facto dobio produljenje garancije :)

Moj PC  
1 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Motorna Testera kaže...

Nikakvih problema?!
Prika, 4 gamepada su ti se pokvarila.

Nikakvih problema sa konzolom, a ne sa gamepad-ovima.

PSN: Muskarcina77 / Xbox: Muskarcina
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Chronosus kaže...

Stvarno ne znam što radite tim joysticima. Ak su ti se 4 pokvarila u 2 godine to mora biti ekstremno loša sreća ili igraš u prosjeku 12 sati dnevno ili nešto krivo radiš.

Ja imam launch verziju - dakle 3 godine staru, joystick radi i izgleda kao prvi dan, drugi kupljen godinu kasnije također. Štoviše, imao sam sve generacije PS-a, niti jedna konzola ni joystick mi se nisu pokvarili. Evo, još koristim 5 godina star DualShock 4 za igranje na PC-u.

PS5 također radi nečujno. Dva puta sam ga čistio do sad u 3 godine. Nebo i zemlja u odnosnu na PS4 generaciju i što se tiče hlađenja, blu ray čitača a i same plastike.

Proguglaj pa ćeš vidjeti da je driftanje učestali problem.

Kontroleri se koriste "normalno" čak ne i svakodnevno.

Kako sam imao tonu konzola počevši od PS1 i Xbox 360, znam rukovati sa istima :)

 

Jednostavno, drift je boljka ove genracije kontrolera.

 

PSN: Muskarcina77 / Xbox: Muskarcina
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
najveća žalost kad je spiderman 2 prodriftao nakon 2 mjeseca a oni nemaju drugog nude drugi model ili povrat novca ;(
9 godina
offline
Sony PlayStation 5

 

naišao danas u Sancta Domenicu sa kontrolerom i računom, imam kontroler godinu i pol, morao sam imati račun, oni su tamo sve utipkali i unijeli i odmah mi napravili zamjenu i još mi se ispričali što ne mogu napraviti servis nego daju odmah novi kontroler.

 

Uglavnom ako imaš račun sve štima, garancija ti vrijedi dvije godina na kontroler. Tako su mi rekli. 

 

Najjače je to što uopće ne provjeravaju kontroler, tak da se teoretski može otići pred kraj garancije i zamijeniti za novi bez problema. 

Poruka je uređivana zadnji put uto 23.7.2024 16:29 (Cansee).
Moj PC  
3 2 hvala 0
16 godina
offline
Sony PlayStation 5

Reklamirao 2 kontrolera radi drifta i nisam dobio zamjenu.

Oba će poslati u servis te mi se javiti za 10-ak dana.

PSN: Muskarcina77 / Xbox: Muskarcina
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Meni je jedan prodriftao nakon 4 mjeseca. A nije da se baš nešto puno koristio. Uglavnom je klinac od 6 godina igrao s tim kontrolerom. U SD nisu imali istu boju pa se tip zezao da će ju možda imati kod sljedeće zamjene i da dođem zamijeniti čim se pojavi problem, da se ne radi preduga pauza neigranja FIFE. A konzola FIFU nije ni vidjela.

PSN - darklydexter
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Dobio bijeli kontroler sa konzolom.
Narucio jos crni. Crni je bio nekako lose sklopljen i grebao mi je dlan tako da sam uzeo novi preko garancije. A i taj novi nekako nije bio robusan kao i bijeli koji je dosao sa konzolom.
Tada mi je R2 poceo nesto stekati na bijelom, ocistio sam koliko sam mogao ali se opet povremeno vrati.
I sada se krenuo glasnije cuti motoric u njemu. Sa tim da kontroler nikad nije pao, niti je udareno sa njime.

Gale
Poruka je uređivana zadnji put sri 24.7.2024 10:46 (Legasus).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Dostupan je Rise of the Ronin demo.
Piše citav prvi chapter sto mi se cini jako puno jer igra ima samo 3 chaptera.

Tko nije igrao neka proba igru.
Moj PC  
1 0 hvala 1
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ljudi jedno pitanjce za vas ako se je tko nasao u slicnoj situaciji. Dobio sam plejku od brata i na njoj je njegov user, kartica i mail. Imam i premium paket pretplate jos pet mjeseci. Zanima me mogu li promijeniti user, mail i staviti svoju karticu a da mi ostane pretplata i igre koje sam do sada skinuo? Hvala i lp
Hardware: the parts of a computer that can be kicked.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Sony PlayStation 5

Bok ekipa,

 

molio bih pomoć oko sheranja.

 

Situacija:

Ps4 – ps+ pretplata na njemu i kupljene igre 

Ps5 – već shera s ps4 pretplatu i igre

Može li se u 'kombinaciju' ubaciti još jedan ps5 koji bi isto koristio ps+ pretplatu i kupljene igre s njega ?

 

Koliko sam pročitao predviđeno je po jedan ps4 i ps5 ali ne i ps4 + dva ps5 ali vjerujem da ima neka 'caka'.

 

Eto ako netko zna i želi/može pomoći...

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Možeš napraviti sve navedeno.

Prvo u postavkama promijeni mail adresu profila. Onda, resetiraj postojeći password preko weba ili PS mobilne aplikacije, i onda u postavkama walleta/plaćanja obriši postojeću karticu i dodaj drugu.

Ne bi trebalo biti nekog velikog problema.

P.S. kad već mijenjaš podatke od accounta, svakako preporučam aktivirati 2FA za dodatnu zaštitu.
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
robogo kaže...
Možeš napraviti sve navedeno.

Prvo u postavkama promijeni mail adresu profila. Onda, resetiraj postojeći password preko weba ili PS mobilne aplikacije, i onda u postavkama walleta/plaćanja obriši postojeću karticu i dodaj drugu.

Ne bi trebalo biti nekog velikog problema.

P.S. kad već mijenjaš podatke od accounta, svakako preporučam aktivirati 2FA za dodatnu zaštitu.

 A može zasad i ostaviti tu postojeću karticu pa trošiti od brata pare dok god ovaj ne skuži.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
7 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Hexfire kaže...

 A može zasad i ostaviti tu postojeću karticu pa trošiti od brata pare dok god ovaj ne skuži.

Samo zato što bi ti napravio takvo nešto, ne znači da je to u redu i da i on treba tako.

14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Hexfire kaže...
robogo kaže...
Možeš napraviti sve navedeno.

Prvo u postavkama promijeni mail adresu profila. Onda, resetiraj postojeći password preko weba ili PS mobilne aplikacije, i onda u postavkama walleta/plaćanja obriši postojeću karticu i dodaj drugu.

Ne bi trebalo biti nekog velikog problema.

P.S. kad već mijenjaš podatke od accounta, svakako preporučam aktivirati 2FA za dodatnu zaštitu.

 A može zasad i ostaviti tu postojeću karticu pa trošiti od brata pare dok god ovaj ne skuži.

 Dobije platinu ako mjesečno potroši 80 eura, a brat ne skuži godinu dana.

PSN - darklydexter
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Hvala lijepa na odgovoru kolega !
Hardware: the parts of a computer that can be kicked.
3 mjeseca
offline
Sony PlayStation 5

Lost Soul Aside

 

 
0 0 hvala 0
3 mjeseca
offline
Sony PlayStation 5

8 minuta gameplaya Astro Bota

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 29.7.2024 18:47 (Witcher1).
 
6 0 hvala 5
13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Jel mi se čini ili su maknuli onaj 20% kupon za Santa Domenicu preko 'Moj HT' aplikacije + nova registracija?

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 mjeseca
offline
Sony PlayStation 5

Astro Bot DualSense Controller

 

 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice