Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.619
|
čitano: 4.751.849
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
lobotomac90 kaže...

 

Hebi me ako kontam išta sada, a mislio sam da kontam jer sam i na PS 4 koristio šeranje accounta.

Nije li šema da se može staviti 1 primarni account po konzoli?

Dakle imam svoj account na kojem se igram i skupljam trofeje, imam legin account koji sam stavio da bude na mojoj konzoli primaran kako bih koristio njegov PS plus, napravim jučer japanski accunt za Spidermana, stavim igru skidati, uđem na svoj acccount na kojem skupljam trofeje i koristim PS plus sa leginog, te Spidermana iz Japana, a primarni mi je samo legin acc.

Jbg možda sam se malo nejasno izrazio, ali bio sam uvjeren do sada da mogu samo jedan account na PS 5 imati kao primaran i sve s tog accunta igram na svim ostalim koji su prikačeni na konzolu, a ja trenutačno koristim igre sa dva accouna iako je samo jedan primarni.

 

Ne, nema konzola primarni account, nego svaki account ima primarnu konzolu.

Tako da ako gledaš po konzoli, svaka konzola može imati više accounta kojima je ona primarna konzola.

 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Ja bio uvjeren da može 1 acc po konzoli godinama, to je zapravo super stvar jer teoretski mogu od svih legosa uzet accounte i igrat sve njihove igre na svom accountu, naravno ukoliko ih oni ne koriste kao primarne.

Onda mi se vjerojatno prilikom izrade novog accounta i logina automatski podesilo da je i Japan primarni.

Sve u svemu super, nadam se samo da ne popijem ban na svom accountu da ne bi trofeji koje skupljam skoro 10 godina ošli u PM 

Poruka je uređivana zadnji put čet 14.3.2024 11:23 (lobotomac90).
11 godina
online
Sony PlayStation 5

Ovo je odlično. Hvala kolegama, za te novce ulovit Spidermana, vrh! Ako još ima igara sa okej cijenama, javite. 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ja nikad nisam morao ništa ekstra namještati kad god kupim igru sa drugog accounta i druge regije. Automatski mi je uvijek dostupna za igranje na svom glavnom accountu.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
antimadridista kaže...
Ja nikad nisam morao ništa ekstra namještati kad god kupim igru sa drugog accounta i druge regije. Automatski mi je uvijek dostupna za igranje na svom glavnom accountu.

 Što ovdje treba grad i poštanski broj?

13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
hummer0 kaže...
antimadridista kaže...
Ja nikad nisam morao ništa ekstra namještati kad god kupim igru sa drugog accounta i druge regije. Automatski mi je uvijek dostupna za igranje na svom glavnom accountu.

 Što ovdje treba grad i poštanski broj?

 Tu sam i ja zapeo, ali sam onda išao ponovno i nekako preskočio taj dio. Isto sam preko weba išao kreirati. Možda je preko konzole pametnije.

 

Kad sam se ulogirao na konzolu tražio me valjda isto, ali mi je automatski za grad nudilo Akita, pa sam našao i unio postal code 010000 i to je bilo to.

 

Uglavnom igra se skida.

 

Arigato antibarca. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
hummer0 kaže...
antimadridista kaže...
Ja nikad nisam morao ništa ekstra namještati kad god kupim igru sa drugog accounta i druge regije. Automatski mi je uvijek dostupna za igranje na svom glavnom accountu.

 Što ovdje treba grad i poštanski broj?

 Pa sve ti lijepo piše 

13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gajotres kaže...
hummer0 kaže...
antimadridista kaže...
Ja nikad nisam morao ništa ekstra namještati kad god kupim igru sa drugog accounta i druge regije. Automatski mi je uvijek dostupna za igranje na svom glavnom accountu.

 Što ovdje treba grad i poštanski broj?

 Pa sve ti lijepo piše 

 Dobar sjedi 5.

Lakše je preko konzole sve ide kao podmazano na kompu je kompliciranije.

Kupio Spiderman-a, a skoro osim nogometa ništa ne igram. Nema veze neka se nađe. 

11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Na kojim regijama su najjeftinije igre?
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Indija možda, tamo sam uzeo PS Extra.

Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
6 mjeseci
offline
Sony PlayStation 5

Koliko sam uspio vas pohvatat, trebalo bi funkconirati ovako nekako:

Zamolim frenda da se logiram s njegovim accountom na svoju konzolu, stavim sve igre skidat sa njegovog accounta na moju koznolu.

Njega odlogiram i ja mogu sa svojim accountom igrat na svojoj konzoli te igre kao da sam ih kupio?

 

Ili?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Tako je, ali pod uvjetom da uključiš na svojoj konzoli "console sharing" opciju za njegov account, a to može biti uključeno samo na jednoj konzoli po pojedinom accountu.

Dakle ako je uključena kod tebe ta opcija, ne može istovremeno biti i kod lege, ali ako je njegov account, on ulazi na svoj, a ti na svoj, a igraš igre sa njegovog...samo prvo moraš ući na njegov account i pokrenuti download igre, zatim se izlogiraš s njegovog i peglaš sve sa svog accounta.

Ono što sam napisao već, teoretski možeš uzet 5 accounta i staviti ih kod sebe da su Primary (Console sharing opcija na PS 5) i igaš sa šestog accounta sve sa ovih 5 na svojoj konzoli.

Nisam ni ja znao sve ove godine da to tako funckionira, ali eto funckionira 

Poruka je uređivana zadnji put pet 15.3.2024 12:45 (lobotomac90).
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Meni ovo ne zvuči kao pouzdana infromacija. Koliko znam, console sharing ne ide na više od dva korisnika. Drugo, ne može istu igru igrati dvoje ljudi u isto vrijeme. Treće, mislim da je čovjek zapravo zainteresiran za "account sharing".

 

Imaš konzolu A i konzolu B. Imaš 2 korisnika: Miro i Pero. Može korisnika biti i više, ali ajmo se zaustavit na Miri i Peri.

Miro je vlasnik konzole A i na njemu ima svoj account koji se zove Miromrcina. Pero je vlasnik konzole B i ima na njoj svoj account koje se zove Perorazbijac.

Ako Miro želi igrati na svojoj konzoli igre koje je Pero sa svojim accountom Perorazbijac kupio, Miro mora na svoju konzolu dodati i Perin account Perorazbijac. Ulogirat će se kao Perorazbijac moci skinuti njegove igre.

Kvaka je u tome da će Perine igre na konzoli A moći igrati samo ako je ulogiran kao Perorazbijac.

A ako Miro želi igrati kao Miromrcina, onda mora svoju konzolu A staviti kao primarnu konzolu za account Perorazbijac. Obzirom da samo jedna konzola moze biti primarna za neki account, Pero ce svoju konzolu B koristiti kao sekundarnu konzolu Perorazbijac. Ali ona njemu ni ne treba kao primarna jer će igrati sa svojim Perorazbijac accountom. Mana toga je sto nece moci igrati igre koje je upio sa nekim drugim accountom na istoj toj konzoli. Perin brat, žena, muž, deda... svi oni moći ce igre koje je Pero kupio igrati samo na Perorazbijac accountu. S druge strane, Mirina žena, Mirin sin, Mirin ljubavnik moći će igrati sa svojim X accountima na A konzoli sve igre koje je Pero kupio. Jer je A konzola primarna za Perorazbijac account.

Isto vrijedi za Mirine igre na Perinoj konzoli.

PSN - darklydexter
Moj PC  
1 0 hvala 0
6 mjeseci
offline
Sony PlayStation 5

A1 ima ovaj vikend jebene ponude na Plejke i Premium Subscription + neki paket i s 5 igara eksluziva... tko nije nek baci pogled.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Sony PlayStation 5

3x vece raytrace performanse naspram baznog modela bi znacilo da bi Ps5 Pro verzije mogle imat vecinu Ray funkcija PC verzija.

 

https://www.tweaktown.com/news/96880/playstation-5-pro-rumored-to-be-45-faster-than-standard-ps5-2-3x-in-ray-tracing/index.html

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ezio kaže...

Meni ovo ne zvuči kao pouzdana infromacija. Koliko znam, console sharing ne ide na više od dva korisnika. Drugo, ne može istu igru igrati dvoje ljudi u isto vrijeme. Treće, mislim da je čovjek zapravo zainteresiran za "account sharing".

 

Imaš konzolu A i konzolu B. Imaš 2 korisnika: Miro i Pero. Može korisnika biti i više, ali ajmo se zaustavit na Miri i Peri.

Miro je vlasnik konzole A i na njemu ima svoj account koji se zove Miromrcina. Pero je vlasnik konzole B i ima na njoj svoj account koje se zove Perorazbijac.

Ako Miro želi igrati na svojoj konzoli igre koje je Pero sa svojim accountom Perorazbijac kupio, Miro mora na svoju konzolu dodati i Perin account Perorazbijac. Ulogirat će se kao Perorazbijac moci skinuti njegove igre.

Kvaka je u tome da će Perine igre na konzoli A moći igrati samo ako je ulogiran kao Perorazbijac.

A ako Miro želi igrati kao Miromrcina, onda mora svoju konzolu A staviti kao primarnu konzolu za account Perorazbijac. Obzirom da samo jedna konzola moze biti primarna za neki account, Pero ce svoju konzolu B koristiti kao sekundarnu konzolu Perorazbijac. Ali ona njemu ni ne treba kao primarna jer će igrati sa svojim Perorazbijac accountom. Mana toga je sto nece moci igrati igre koje je upio sa nekim drugim accountom na istoj toj konzoli. Perin brat, žena, muž, deda... svi oni moći ce igre koje je Pero kupio igrati samo na Perorazbijac accountu. S druge strane, Mirina žena, Mirin sin, Mirin ljubavnik moći će igrati sa svojim X accountima na A konzoli sve igre koje je Pero kupio. Jer je A konzola primarna za Perorazbijac account.

Isto vrijedi za Mirine igre na Perinoj konzoli.

 

Kako ne može? Pa poanta sheranja i je da se sa dva različita accounta igra igra koja je kupljena na samo jednom accountu.

Ja sam shvatio da ako želiš šerati igre sa XY accounta taj mora biti stavljen kao primary (na ps5 biti uključena console sharing opcija za taj account), ali ako imaš 3 različita accounta i da ti je za sve uključena na samo tvojoj konzoli console sharing opcija, na istoj konzoli možeš sa četvrtog accounta igrati igre sa preostala 3 accounta.

Evo ja trenutno imam na 2 accounta uključen console sharing i sa svog accounta koji sam dao legi da shera moje igre na svojoj konzoli, igram sve igre sa druga dva accounta koja su prikačena na moju konzolu.

Možda sam krivo objasnio nešto, ali i meni je bilo čudno što si sa jednog accounta sheram PS +, a s drugog accounta Spiderman 2, a sve navedeno radi na trečem accountu koji koristim stalno. 

9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Moj PC  
2 0 hvala 1
6 mjeseci
offline
 
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
MEGATAMA kaže...

3x vece raytrace performanse naspram baznog modela bi znacilo da bi Ps5 Pro verzije mogle imat vecinu Ray funkcija PC verzija.

 

https://www.tweaktown.com/news/96880/playstation-5-pro-rumored-to-be-45-faster-than-standard-ps5-2-3x-in-ray-tracing/index.html

 Dokle god 60FPS-a nije standard u igrama na konzolama ne vidim preveliku poantu u raytraceingu. 

10 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Vandit kaže...
MEGATAMA kaže...

3x vece raytrace performanse naspram baznog modela bi znacilo da bi Ps5 Pro verzije mogle imat vecinu Ray funkcija PC verzija.

 

https://www.tweaktown.com/news/96880/playstation-5-pro-rumored-to-be-45-faster-than-standard-ps5-2-3x-in-ray-tracing/index.html

 Dokle god 60FPS-a nije standard u igrama na konzolama ne vidim preveliku poantu u raytraceingu. 

 točno to. kratko i jasno.

 

još niti PS5 (običan) realno nije iskoristio puni potencijal.

Steam ID: Engineer ; Origin ID: DadEngineer
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Vandit kaže...
MEGATAMA kaže...

3x vece raytrace performanse naspram baznog modela bi znacilo da bi Ps5 Pro verzije mogle imat vecinu Ray funkcija PC verzija.

 

https://www.tweaktown.com/news/96880/playstation-5-pro-rumored-to-be-45-faster-than-standard-ps5-2-3x-in-ray-tracing/index.html

 Dokle god 60FPS-a nije standard u igrama na konzolama ne vidim preveliku poantu u raytraceingu. 

 Što to znači standard? Jer osobno ne pamtim igru koju sam igrao na ovoj generaciji konzola a da nije imala 60 fps opciju, osim Starfielda koji je neoptimizirano sranje. Ili to kažeš zato što u igrama postoje i dalje 30 fps opcije? To će postojati uvijek jer će se uvijek ciljati na to da se gura što je bolje moguća grafika.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put pet 15.3.2024 21:43 (antimadridista).
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Vandit kaže...
MEGATAMA kaže...

3x vece raytrace performanse naspram baznog modela bi znacilo da bi Ps5 Pro verzije mogle imat vecinu Ray funkcija PC verzija.

 

https://www.tweaktown.com/news/96880/playstation-5-pro-rumored-to-be-45-faster-than-standard-ps5-2-3x-in-ray-tracing/index.html

 Dokle god 60FPS-a nije standard u igrama na konzolama ne vidim preveliku poantu u raytraceingu. 

Pa na Ps5 je skoro pa svaka igra u 60fps a hrpa njih i vise kad je unlockana uz VRR.

Ista stvar kao i PC,podignes postavke padne framerate,spustis ih digne se fps.

 

14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Jel ima kakva novija igra u trećem licu a da je realističnija s okej pričom? Nešto u stilu starog Max Paynea, the last of us, hitman itd?

http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Meni su u posljednje vrijeme super sjele Control i Returnal. Nijedna realistična, ali baš dobre.
13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Evo mojih prvih impresija nakon instalacije Spider Man 2.

 

は、素晴らしいゲームの素晴らしい続編です。それはより大きく、

より焦点が絞られており、最初のゲームを機能させたすべてがキ

ャプチャされています。最初から最後まで、前作と同じように楽し

くプレイできます。ただし、1 つ「欠点」があるとすれば、それは

、期待どおりの結果が得られるということです。ゲームをやり

込むことができないので、ゲームをクリアするとすぐにすべての

チャレンジを完了MAGATAMA GOTY 2023™することに取り掛

意を表します。は、素晴らしいゲームの素晴らしい続編です。そ

れはより大きく、より焦点が絞られており、最初のゲームを機能

させたすべてがキャプチャされています。最初から最後まで、前

作と同じように楽しくプレイできます。ただし、1 つ「欠点」

があるとすれば、それは、期待どおりの結果が得られるというこ

とです。ゲームをやり込むことができないので、ゲームをクリア

するとすぐにすべてのチャレ11.5/10ンジを完了することに取り掛か

 

 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
14 0 hvala 3
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Hexfire kaže...

Evo mojih prvih impresija nakon instalacije Spider Man 2.

 

は、素晴らしいゲームの素晴らしい続編です。それはより大きく、

より焦点が絞られており、最初のゲームを機能させたすべてがキ

ャプチャされています。最初から最後まで、前作と同じように楽し

くプレイできます。ただし、1 つ「欠点」があるとすれば、それは

、期待どおりの結果が得られるということです。ゲームをやり

込むことができないので、ゲームをクリアするとすぐにすべての

チャレンジを完了MAGATAMA GOTY 2023™することに取り掛

意を表します。は、素晴らしいゲームの素晴らしい続編です。そ

れはより大きく、より焦点が絞られており、最初のゲームを機能

させたすべてがキャプチャされています。最初から最後まで、前

作と同じように楽しくプレイできます。ただし、1 つ「欠点」

があるとすれば、それは、期待どおりの結果が得られるというこ

とです。ゲームをやり込むことができないので、ゲームをクリア

するとすぐにすべてのチャレ11.5/10ンジを完了することに取り掛か

 

 

Evo i prevoda za ne Japance LOL 

 

Spider Man 2  je sjajan nastavak sjajne igre. veće je, Fokusiraniji je i ključno je sve što je omogućilo da prva utakmica funkcionira. Zarobljeno je. Od početka do kraja, jednako je zabavan kao i njegov prethodnik. Možete igrati koliko god želite. No, ako i postoji neka "mana", jest , dobit ćete očekivane rezultate. igrati igru Čim očistite igru, sve Započnite s ispunjavanjem izazova MAGATAMA GOTY 2023™ Izrazite svoje namjere. je sjajan nastavak sjajne igre. Tako Veći je, fokusiraniji i sadrži prvu igru. Sve što radite je snimljeno. Od početka do kraja, prije Jednako je zabavno igrati kao i original. Međutim, postoji jedan "nedostatak" Ako postoji, to znači da će se postići očekivani rezultat. To je to. Ne mogu ući u igru, pa sam očistio igru. Zatim odmah krenite s ispunjavanjem svih izazova 11.5/10.

Poruka je uređivana zadnji put sub 16.3.2024 11:13 (hummer0).
6 tjedana
offline
Re: Sony PlayStation 5
MEGATAMA kaže...

3x vece raytrace performanse naspram baznog modela bi znacilo da bi Ps5 Pro verzije mogle imat vecinu Ray funkcija PC verzija.

 

https://www.tweaktown.com/news/96880/playstation-5-pro-rumored-to-be-45-faster-than-standard-ps5-2-3x-in-ray-tracing/index.html

 AMD nikada ćete imati ray tracing na razini NVIDIA, a pošto PS5 koristi AMD arhitekturu očito je da PS5 neće imati ray tracing na razini PC-a koji koriste NVIDIA GPU. PlayStation i Xbox sigurno neće imati path tracing koji je daleko bolji od ray tracing

Poruka je uređivana zadnji put sub 16.3.2024 11:32 (Arcanist1).
11 godina
offline
Sony PlayStation 5

Glasine su kako se cini bile legit

 

https://wccftech.com/latest-ps5-pro-specs-are-real-says-insider-sony-still-targeting-holiday-2024/

 

Ako je Sonyev upscale u rangu DLSS2 to je onda to,4k koji izgleda kao native ili cak i bolje uz visoki framerate.

Cudi malo da su isli radit svoju varijantu hardverske AI upscale tehnologije jer je AMD nedavno najavio i svoju verziju.

Po tim specifikacijama ciljaju na 4k uz 60/120fps i potentniji Raytrace.

Ali to ne cudi posto i sve glasine u vezi NS2 tvrde da ce imat podrsku za DLSS 3.5 tojest raytrace tekonstrukciju uz dlss2 upscale.

Takodjer se lagano javljaju glasine da postoji i jaci Xbox series X u razvoju koji onda zasigurno podrzava AI upscale itd.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 tjedana
offline
Re: Sony PlayStation 5
MEGATAMA kaže...

Glasine su kako se cini bile legit

 

https://wccftech.com/latest-ps5-pro-specs-are-real-says-insider-sony-still-targeting-holiday-2024/

 

Ako je Sonyev upscale u rangu DLSS2 to je onda to,4k koji izgleda kao native ili cak i bolje uz visoki framerate.

Cudi malo da su isli radit svoju varijantu hardverske AI upscale tehnologije jer je AMD nedavno najavio i svoju verziju.

Po tim specifikacijama ciljaju na 4k uz 60/120fps i potentniji Raytrace.

Ali to ne cudi posto i sve glasine u vezi NS2 tvrde da ce imat podrsku za DLSS 3.5 tojest raytrace tekonstrukciju uz dlss2 upscale.

Takodjer se lagano javljaju glasine da postoji i jaci Xbox series X u razvoju koji onda zasigurno podrzava AI upscale itd.

 

 Sony i Microsoft bi mogli ugraditi AI značajke u svoje konzole

16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Od jučer mi R2 ne radi kak treba.
U Gran Turismu nemrem uvijek dati gas do kraja...
Nije u pitanju prašina, a i mazim ga i pazim ko i svu ostalu elektroniku...

Dal to garancija pokriva, ipak je kvar u pitanju?
Kupljeno u HG Spotu.
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice