Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.619
|
čitano: 4.754.387
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Entry Point kaže...

Zasada nisam impresioniran Portalom. Zna lagat brutalno, rezolucija početnog ekrana je koma, igre su li la. 500/250 veza. Zasad ocjena 3/10.

 

Potpuno su pogriješili što su se zakačili za WiFi protokol.

Trebali su napraviti propriatary priču, kao što je Wii U imao još prije 12 godina.

To je funkcioniralo besprijekorno.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Koji Wi-Fi ruter imaš? 

10 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Tp-link Archer AX95. Mislim da je okej router 😃

Signal je odličan, stan nije veliki. U zadnjoj sobi u kutu pod 90 stupnjeva od routera imam 450/250
Nadglednik dina
Poruka je uređivana zadnji put sri 17.1.2024 18:27 (Entry Point).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Stavi u ruter QSE tj. prioritet za stream za PS5 i Portal, probaj ugasit opcije koje sam napisao na prosloj strani pa javi relzutate...

 

Ne da je dobar nego je odlican ruter...

Poruka je uređivana zadnji put sri 17.1.2024 18:41 (4mal).
11 godina
offline
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Popravilo se nakon restarta 🤘

 

Edit:

Radi ko metak sad. Slika je predobra. Moram jedino neke slušalice na žicu pronaći u mojoj kutiji sa tonu kabela, punjača i uređaja

Nadglednik dina
Poruka je uređivana zadnji put sri 17.1.2024 19:45 (Entry Point).
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Entry Point kaže...

Popravilo se nakon restarta 🤘

 

Edit:

Radi ko metak sad. Slika je predobra. Moram jedino neke slušalice na žicu pronaći u mojoj kutiji sa tonu kabela, punjača i uređaja

 

Da, treba routere restartat povremeno :-)

Taman sam odlučio da ne kupujem, kad evo tebe ovaj put sa pohvalama :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
5 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Evo i moj sinći i ja se zajebavamo s portalom, za sada jako dobro radi i na kučnoj A1 mreži i na Telemachu mobilnog.Najveći nedostatak za mene je da se ne može switchat igre po aacountu unutar portala sve ostalo je vrh.Dobar ekran , dobro napravljeno sve u paketu....

Poruka je uređivana zadnji put sri 17.1.2024 21:57 (Blackcastle).
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Blackcastle kaže...

Evo i moj sinći i ja se zajebavamo s portalom, za sada jako dobro radi i na kučnoj A1 mreži i na Telemachu mobilnog.Najveći nedostatak za mene je da se ne može switchat igre po aacountu unutar portala sve ostalo je vrh.Dobar ekran , dobro napravljeno sve u paketu....

 

Koji paket i ruter imaš? Jesi li konfigurirao nešto po pitanju rutera? 

Kod mene također radi, lijepo izgleda, ali imam dosta laga i fps naginje više prema 30 nego 60, osnovni a1 paket je u pitanju.

Poruka je uređivana zadnji put sri 17.1.2024 22:10 (lobotomac90).
5 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Imam 2 gbs preko Fritza na coax-u a ispod kod susjede je Mash isto Fritz koji sam od njih dobio...al mislim da je uplaod isti na osnovnoj i ovoj bržoj brzini....

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Moj je Technicolor, upload mi je slab, 6-7 mb/s, down je solidan 150+,ali ekipa tvrdi da nije bitna brzina koliko neki drugi parametri, al džabe kad se kontam rutere ko Mara u krivi **rac.Čekam da mi se javi tehničar iz a1 u nadi da donese bolji ruter, jbg.

5 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Po mome ovdje je najbitniji upload da pošalje datu pa sad ako si doma treba biti bolje ako si vani na mobilnom onda ti je bitno da ti je mobilni net opčenito dobar......ne znam za sada koliko smo probali odlična igračka....iako ima jedan veliki zajeb.....ako ugasiš PS i ne ugasiš ga na rest mode...onda bolje da ti susjeda ima kontroler doma da ti PS upali

15 godina
offline
Sony PlayStation 5

Bilo bi fora da se može preko Portala i upaliti ali kontam ne moguće za izvesti.

Nego meni je uređaj odličan, još da dodaju youtube kroz neki update i ja zadovoljan.

EDIT: Nego koliko je pametno držati PS u rest modu na dulji period? Do sada sam navikao gasiti konzolu.

Poruka je uređivana zadnji put sri 17.1.2024 23:04 (lobotomac90).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Sony PlayStation 5

Evo probao sam sa switchem i extenderom, radi dobro ali to nije to, ima trzaja i pad fpsa, ocito to nekaj ne stima da ne radi dobro, probat cu na poslu di je brzina interneta dobra, inace doma mi je dow 15 nekih, upl 2

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 mjeseci
online
Sony PlayStation 5

nije portal, ali je fora

 

 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
lobotomac90 kaže...

Bilo bi fora da se može preko Portala i upaliti ali kontam ne moguće za izvesti.

Nego meni je uređaj odličan, još da dodaju youtube kroz neki update i ja zadovoljan.

EDIT: Nego koliko je pametno držati PS u rest modu na dulji period? Do sada sam navikao gasiti konzolu.

 Moj je uvijek u Rest mode znaci od izlaska konzole. Inace tko kod kuce igra a ima Pulse Sluske moze na Portalu stisat zvuk i koristi sluske spojene sa PS5 ta kombinacija mi je najbolja. 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
7 godina
offline
Sony PlayStation 5

meni je također stalno u rest modeu, iako ga ne igram često.. 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Evo jedan moj prastari video od prije skoro 10 godina, dok je Playstation remote play radio samo na xperia mobitelima i tabletima. Kladim se da ni danas lag na Portalu nije bitno manji.

Iskreno ne kužim pomamu za Portalom kad svi imaju smartphone na kojem mogu raditi isto.

Ako je problem praktičnost nakeljenog dualsensea, razer kishi npr. košta cca 50-60 eura ak se ne varam pa imate i nakaljeni kontroler na mobitelu.

Portal mi je samo još jedan nepotreban gadget viška u kući. Reklo bi se potreban ko semafor u gta.

Video nije previše bitan za temu ali fali mi još 392 subscribera da pocnem masno zarađivati i kupiti vam svima Portale

 

 

 

PSN - darklydexter
Moj PC  
5 0 hvala 0
11 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ah battlefield 4 koliko sam samo sati igrao tu igru. Meni osobno najbolji BF. 

 

PSN:Tomislav025
 
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
omomomomoomm kaže...

Ah battlefield 4 koliko sam samo sati igrao tu igru. Meni osobno najbolji BF. 

 

 Meni bad company 2, jer mi je bio prvi. A samo prvi se pamte.

Prvi battlefield i prvi fps na konzoli. Do tad sam bio uvjeren da ne ide igranje fpsova sa kontrolerom.

 

PSN - darklydexter
6 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
crorockycro kaže...

Dajte mi neke prijedloge za vaše najdraže igre u zadnje vrijeme. Igra mi se nešto, a nisam tocno siguran sto bih :D Zadnje dvije koje sam odigrao, a da sam bio potpuno zalijepljen za PS su bile Demon's souls i Ragnarok. Sta god nakon toga krenem prebacim se na FIFU i CoD MP jer mi postane dosadno :)

 Ja se već duže vremena zabavljam sa Alan Wake 2. Predobra igra. U pauzama igram i WRC, ali to onak, ne mogu preporučiti. 

12 godina
offline
Sony PlayStation 5

Sori dupli.

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 19.1.2024 1:35 (greysaint0).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ezio kaže...

Evo jedan moj prastari video od prije skoro 10 godina, dok je Playstation remote play radio samo na xperia mobitelima i tabletima. Kladim se da ni danas lag na Portalu nije bitno manji.

Iskreno ne kužim pomamu za Portalom kad svi imaju smartphone na kojem mogu raditi isto.

Ako je problem praktičnost nakeljenog dualsensea, razer kishi npr. košta cca 50-60 eura ak se ne varam pa imate i nakaljeni kontroler na mobitelu.

Portal mi je samo još jedan nepotreban gadget viška u kući. Reklo bi se potreban ko semafor u gta.

Video nije previše bitan za temu ali fali mi još 392 subscribera da pocnem masno zarađivati i kupiti vam svima Portale

 

 

 

 

Ja bi najradije uzeo Portal (PS5 na stolu spojen na monitor pa da poštedim leđa jer već sjedim po cijeli dan na poslu za laptopom), ali mi zdravi razum govori da bi to bila loša odluka. Za FPS, TPS igre i bilo što gdje se traži preciznost je jednostavno loš. Šteta što se Sony nije niti najmanje potrudio uložiti u R&D kakve anti-lag tehnologije gdje će se to minimizirati kod remote playa.

 

Najveći L su si stavili na čelo time što ne podržavaju WiFi6(E) na Portalu pošto je u tim standardima stavljen specijalni fokus na smanjenje latencije. I takav uređaj su izdali krajem 2023. godine kada svaki pa i najjeftiniji telefon ima WiFi6 podršku a svaki flagship podršku za 6e standard.

 

Jad i bijeda. Da su barem stavili nativnu podršku za PS Now streaming ali niti to nema unutra. Najtužnije je što se dobro prodaje, pa je to dobar feedback Sonyu da će ljudi kupiti svašta dokle god je naljepnica "Playstation" gore.

10 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
greysaint0 kaže...

 

Ja bi najradije uzeo Portal (PS5 na stolu spojen na monitor pa da poštedim leđa jer već sjedim po cijeli dan na poslu za laptopom), ali mi zdravi razum govori da bi to bila loša odluka. Za FPS, TPS igre i bilo što gdje se traži preciznost je jednostavno loš. Šteta što se Sony nije niti najmanje potrudio uložiti u R&D kakve anti-lag tehnologije gdje će se to minimizirati kod remote playa.

 

Najveći L su si stavili na čelo time što ne podržavaju WiFi6(E) na Portalu pošto je u tim standardima stavljen specijalni fokus na smanjenje latencije. I takav uređaj su izdali krajem 2023. godine kada svaki pa i najjeftiniji telefon ima WiFi6 podršku a svaki flagship podršku za 6e standard.

 

Jad i bijeda. Da su barem stavili nativnu podršku za PS Now streaming ali niti to nema unutra. Najtužnije je što se dobro prodaje, pa je to dobar feedback Sonyu da će ljudi kupiti svašta dokle god je naljepnica "Playstation" gore.

 Da, istina, manjak wifi6 je totalno glupa odluka i ne razumijem zašto nisu stavili (možda troškovi?). Ali sveukupno uređaj je još i "jeftin" s obzirom na kvalitetu, pa su možda ciljali na to. Ne znam. Igrao sam u jučer Uncharted 4 na njemu i super mi je. Funkcionira. Mada mislim da ću više igrati neke jednostavne avanture i slično na njemu, ono mozak na pašu.

Nadglednik dina
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Entry Point kaže...
greysaint0 kaže...

 

Ja bi najradije uzeo Portal (PS5 na stolu spojen na monitor pa da poštedim leđa jer već sjedim po cijeli dan na poslu za laptopom), ali mi zdravi razum govori da bi to bila loša odluka. Za FPS, TPS igre i bilo što gdje se traži preciznost je jednostavno loš. Šteta što se Sony nije niti najmanje potrudio uložiti u R&D kakve anti-lag tehnologije gdje će se to minimizirati kod remote playa.

 

Najveći L su si stavili na čelo time što ne podržavaju WiFi6(E) na Portalu pošto je u tim standardima stavljen specijalni fokus na smanjenje latencije. I takav uređaj su izdali krajem 2023. godine kada svaki pa i najjeftiniji telefon ima WiFi6 podršku a svaki flagship podršku za 6e standard.

 

Jad i bijeda. Da su barem stavili nativnu podršku za PS Now streaming ali niti to nema unutra. Najtužnije je što se dobro prodaje, pa je to dobar feedback Sonyu da će ljudi kupiti svašta dokle god je naljepnica "Playstation" gore.

 Da, istina, manjak wifi6 je totalno glupa odluka i ne razumijem zašto nisu stavili (možda troškovi?). Ali sveukupno uređaj je još i "jeftin" s obzirom na kvalitetu, pa su možda ciljali na to. Ne znam. Igrao sam u jučer Uncharted 4 na njemu i super mi je. Funkcionira. Mada mislim da ću više igrati neke jednostavne avanture i slično na njemu, ono mozak na pašu.

 meni nije jasno kako je ovo jeftino
uređaj na kojem se skoro pa ništa ne "vrti"
moras imati ps5, znaci startni ulog cca 500 eura
ovdje ti prodaju mali ekran(i to LED) i umanjenu verziju controllora za 200€.

znaci vec si na 700€

 

p.s. uz to sve uređaj nije u koraku sa tehnologijama koje bi mu trebale (npr. bluetooth audio, wifi6)

15 godina
offline
Sony PlayStation 5

Meni se isto ne čini skupo, ali bi moralo raditi besprijekorno. 

A previše potencijalnih problema može biti.

 

Najveći turn off mi je nemogućnost laganog switchanja usera, to mi je glavni razlog zašto ga neću kupiti sad. Ako to dodaju uzet ću ga.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
sporttest kaže...
Entry Point kaže...
greysaint0 kaže...

 

Ja bi najradije uzeo Portal (PS5 na stolu spojen na monitor pa da poštedim leđa jer već sjedim po cijeli dan na poslu za laptopom), ali mi zdravi razum govori da bi to bila loša odluka. Za FPS, TPS igre i bilo što gdje se traži preciznost je jednostavno loš. Šteta što se Sony nije niti najmanje potrudio uložiti u R&D kakve anti-lag tehnologije gdje će se to minimizirati kod remote playa.

 

Najveći L su si stavili na čelo time što ne podržavaju WiFi6(E) na Portalu pošto je u tim standardima stavljen specijalni fokus na smanjenje latencije. I takav uređaj su izdali krajem 2023. godine kada svaki pa i najjeftiniji telefon ima WiFi6 podršku a svaki flagship podršku za 6e standard.

 

Jad i bijeda. Da su barem stavili nativnu podršku za PS Now streaming ali niti to nema unutra. Najtužnije je što se dobro prodaje, pa je to dobar feedback Sonyu da će ljudi kupiti svašta dokle god je naljepnica "Playstation" gore.

 Da, istina, manjak wifi6 je totalno glupa odluka i ne razumijem zašto nisu stavili (možda troškovi?). Ali sveukupno uređaj je još i "jeftin" s obzirom na kvalitetu, pa su možda ciljali na to. Ne znam. Igrao sam u jučer Uncharted 4 na njemu i super mi je. Funkcionira. Mada mislim da ću više igrati neke jednostavne avanture i slično na njemu, ono mozak na pašu.

 meni nije jasno kako je ovo jeftino
uređaj na kojem se skoro pa ništa ne "vrti"
moras imati ps5, znaci startni ulog cca 500 eura
ovdje ti prodaju mali ekran(i to LED) i umanjenu verziju controllora za 200€.

znaci vec si na 700€

 

p.s. uz to sve uređaj nije u koraku sa tehnologijama koje bi mu trebale (npr. bluetooth audio, wifi6)

 Cijena je realna. To je samo dodatak za PS5, da je samostalna handheld konzola koštala bi 700 eura. Ako imaš potrebu za tim vrijedit će ti zlata i isplatiti će ti se, ako nemaš normalno da ti je skupo. Ja prije ne kužim one koje radije igraju na backboneu i mobitelu ili sličnim stvarima

8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
NathanDrek kaže...
sporttest kaže...
Entry Point kaže...
greysaint0 kaže...

 

Ja bi najradije uzeo Portal (PS5 na stolu spojen na monitor pa da poštedim leđa jer već sjedim po cijeli dan na poslu za laptopom), ali mi zdravi razum govori da bi to bila loša odluka. Za FPS, TPS igre i bilo što gdje se traži preciznost je jednostavno loš. Šteta što se Sony nije niti najmanje potrudio uložiti u R&D kakve anti-lag tehnologije gdje će se to minimizirati kod remote playa.

 

Najveći L su si stavili na čelo time što ne podržavaju WiFi6(E) na Portalu pošto je u tim standardima stavljen specijalni fokus na smanjenje latencije. I takav uređaj su izdali krajem 2023. godine kada svaki pa i najjeftiniji telefon ima WiFi6 podršku a svaki flagship podršku za 6e standard.

 

Jad i bijeda. Da su barem stavili nativnu podršku za PS Now streaming ali niti to nema unutra. Najtužnije je što se dobro prodaje, pa je to dobar feedback Sonyu da će ljudi kupiti svašta dokle god je naljepnica "Playstation" gore.

 Da, istina, manjak wifi6 je totalno glupa odluka i ne razumijem zašto nisu stavili (možda troškovi?). Ali sveukupno uređaj je još i "jeftin" s obzirom na kvalitetu, pa su možda ciljali na to. Ne znam. Igrao sam u jučer Uncharted 4 na njemu i super mi je. Funkcionira. Mada mislim da ću više igrati neke jednostavne avanture i slično na njemu, ono mozak na pašu.

 meni nije jasno kako je ovo jeftino
uređaj na kojem se skoro pa ništa ne "vrti"
moras imati ps5, znaci startni ulog cca 500 eura
ovdje ti prodaju mali ekran(i to LED) i umanjenu verziju controllora za 200€.

znaci vec si na 700€

 

p.s. uz to sve uređaj nije u koraku sa tehnologijama koje bi mu trebale (npr. bluetooth audio, wifi6)

 Cijena je realna. To je samo dodatak za PS5, da je samostalna handheld konzola koštala bi 700 eura. Ako imaš potrebu za tim vrijedit će ti zlata i isplatiti će ti se, ako nemaš normalno da ti je skupo. Ja prije ne kužim one koje radije igraju na backboneu i mobitelu ili sličnim stvarima

 700 eura?
o cemu pricas
evo ti Switch, koji samostalan, ima opciju da igras handheld i da igras na tv-u i jos ima OLED ekran za 320 eura.....
to je realna cijena, 200 eura za kontrolor, los ekran, i vec sad zastarjele tehnologije nije realna cijena 

7 godina
offline
Sony PlayStation 5

Imaš ga pa znaš da je na Portalu loš ekran? Jer nije oled? Switch nije u rangu PS5 mogućnosti, zašto ga nisi usporedio sa cijenom Steam Deck oleda? PS5 u handheld verziji sa dualsense haptic kontrolerom i većim oled ekranom bi trebao koštati 320 eura? Ne kužim zašto tu cviliš, nemoj kupiti i gotovo. Ako nije za tebe onda ko da ni ne postoji. Ko za mene bakalar. Ko je kupio zna zašto je kupio, ko nije zna zašto nije.

 
3 0 hvala 0
3 godine
offline
Sony PlayStation 5

Evo jedna detaljna recenzija , ima tu još dosta mana .

 

https://www.hcl.hr/recenzija/playstation-portal-remote-player-211724/

 
1 0 hvala 1
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice