Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.740
|
čitano: 4.922.547
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Da to je ta. To sam uzeo odavno,isto za Mac-a. 

8 mjeseci
offline
Re: Sony PlayStation 5

Odlično, onda ju odmah bacam u košaricu.

Sad da mi je još samo miša nać, da ne uzimam na blef.

 

Navodno ovaj Miš Logitech G305 LIGHTSPEED, gaming, bežični, crni radi. Jel ima netko? :D

Poruka je uređivana zadnji put uto 28.11.2023 22:08 (QKYMON).
5 godina
offline
Sony PlayStation 5

Evo ovako da podjelim iz prve ruke:

Logitech K380 - radi
Logitech MX Anywhere 3 - ne radi na BT mode ali radi na dongle
logitech G305 Lightspeed - radi ali vidi ga kao tipkovnicu u settingsu... ali radi sve

Moj PC  
1 0 hvala 1
5 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
QKYMON kaže...

Odlično, onda ju odmah bacam u košaricu.

Sad da mi je još samo miša nać, da ne uzimam na blef.

 

Navodno ovaj Miš Logitech G305 LIGHTSPEED, gaming, bežični, crni radi. Jel ima netko? :D

 

Evo ti i kod za SD ako češ kupovat? 


MULTIPLUS-BDAY-15 (na PC periferiju)

MULTIPLUS-BDAY-20 (na PS4/5 igre i neku opremu)

 

Vrijedi do 30.11.

Poruka je uređivana zadnji put uto 28.11.2023 22:34 (FrostyHR).
8 mjeseci
offline
Sony PlayStation 5

Hvala ti!

Evo naručeno, nije 116 eur, već 95 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Sony PlayStation 5

Zvao sam upravo broj Playstation podrške i pitao što je sa promocijama i kad možemo očekivati da se iste vrate - rečeno mi je da nemaju konkretan datum vraćanja promocija.

 

Na moje pitanje o tome da li će to uopće biti ove godine ili tek nakon 1.1.2024. rečeno mi je da se svakako nadaju da će ove godine biti vraćene promocije jer su već black friday promocije propuštene.

 

Eto, ništa novoga u osnovi, ali nadamo se da će barem biti nešto za božić ili novu godinu.

 
5 0 hvala 8
8 mjeseci
offline
Sony PlayStation 5

Ja sam odustao od njih.

 

Primoran sam uzimati igre na disc-ovima, a to nikako ne volim.

 

Muka mi je stalno stavljat disc da bi igrao neku igru. 

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Danas je 10 Godina od izlaska PS4 konzole u Europi.

PS4 je prodao 117 M primjeraka u 10 godina
PS5 je prodao 47 M primjeraka u 3 godine.

Kad se uracuna nedostupnost konzole, korona i scalperi, ovo su jako dobre brojke i PS5 bi mogao dogurati i do 150M prodanih konzola.
Moj PC  
6 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
PS Plus igre za Prosinac


LEGO 2K Drive
Powerwash Simulator
Sable
Moj PC  
1 0 hvala 3
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Sretan Božić i tebi Sony.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
5 godina
offline
Sony PlayStation 5

Jezzus! Mislio sam da će malo bolje ponudit oko Božića al ovo je fakat... Ajd ovaj Lego će možda klinac igrat malo?
Morao sam nakratko skočit u Punjabi, pa da se utješim sa RE2 + RE3 za 13EUR. 

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Mene veseli Sable. SkillUp ga je ful nahvalio, izgleda jako zanimljivo. Mislim da ga je stavio i na listu najboljih igra godine. 

Vidim i trajanje taman, 10ak sati. Ful dobro.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Sony PlayStation 5

pitanje za iskusnije

 

kontroler stavim u charging deck i zasvjetli na sekundi kao da se puni i nakon toga nula bodova

ukopcam direkt u ps5 - nula bodova

ukopcam sa punjacem od moba - nula bodova

 

nije do kabla/charge decka/plejke jer se drugi kontroler puni normalno

 

ima tko ideju kako rijesiti ili da bacam u smece? garancija istekla naravno

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
duxx369 kaže...

pitanje za iskusnije

 

kontroler stavim u charging deck i zasvjetli na sekundi kao da se puni i nakon toga nula bodova

ukopcam direkt u ps5 - nula bodova

ukopcam sa punjacem od moba - nula bodova

 

nije do kabla/charge decka/plejke jer se drugi kontroler puni normalno

 

ima tko ideju kako rijesiti ili da bacam u smece? garancija istekla naravno

Jesi probao reset napravit na onu rupicu iza controllera, držat par sekundi? Usb port na controlleru da nema prašine ili čipsa. 

Nemam druge ideje osim rastavit i vidit bateriju.

8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

port pocistio, reset isprobao :(

5 godina
offline
Sony PlayStation 5

Teoretski prije neg kaj baciš, ako imaš volje, možeš probat preselit bateriju iz onog koji valja pa ako je samo baterija u pitanju, ima na Aliexpressu po 10 eura zamjenska.
E sad kolko se to isplati kad su controlleri novi po 37 eura?

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
FrostyHR kaže...

Teoretski prije neg kaj baciš, ako imaš volje, možeš probat preselit bateriju iz onog koji valja pa ako je samo baterija u pitanju, ima na Aliexpressu po 10 eura zamjenska.
E sad kolko se to isplati kad su controlleri novi po 37 eura?

 

ma necu prcakt po jedinom ispravnom, si lud 

 

di su kotroleri po 37 e? kod mene su po 75

5 godina
offline
Sony PlayStation 5

U Sancti su bili po 49.99 i jos je kod radio za 20% dolje. Sad trenutno nisu vise po toj cijeni.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Kupio sam preko svog računa horizon forbiden West i prošao glavni story. Sad sam kupio preko frendivog računa s kojim dijelim racun dlc nastavak burning shores i kad pokrenemo igru sa svog računa ne prepoznaje mi dlc. Jel se.moze šta tu napraviti?

http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
duxx369 kaže...

pitanje za iskusnije

 

kontroler stavim u charging deck i zasvjetli na sekundi kao da se puni i nakon toga nula bodova

ukopcam direkt u ps5 - nula bodova

ukopcam sa punjacem od moba - nula bodova

 

nije do kabla/charge decka/plejke jer se drugi kontroler puni normalno

 

ima tko ideju kako rijesiti ili da bacam u smece? garancija istekla naravno

 Garancija je 2 godine na Joy... a dosta ljudi misli i receno im je da je samo godinu dana... pa ak si i ti jedan od tih i nije star dvije godine imas jos garanciju

7 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
A što je s neispravnim? Možda se da srediti.
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
maxy0 kaže...

Kupio sam preko svog računa horizon forbiden West i prošao glavni story. Sad sam kupio preko frendivog računa s kojim dijelim racun dlc nastavak burning shores i kad pokrenemo igru sa svog računa ne prepoznaje mi dlc. Jel se.moze šta tu napraviti?

 Jesu računi u istoj regiji? Npr. ako je igra kupljena na HR store-u, a DLC na američkom onda se DLC neće moći igrati. Ako sam u krivu neka me netko ispravi.

8 mjeseci
offline
Re: Sony PlayStation 5
greysaint0 kaže...

Zvao sam upravo broj Playstation podrške i pitao što je sa promocijama i kad možemo očekivati da se iste vrate - rečeno mi je da nemaju konkretan datum vraćanja promocija.

 

Na moje pitanje o tome da li će to uopće biti ove godine ili tek nakon 1.1.2024. rečeno mi je da se svakako nadaju da će ove godine biti vraćene promocije jer su već black friday promocije propuštene.

 

Eto, ništa novoga u osnovi, ali nadamo se da će barem biti nešto za božić ili novu godinu.

 

Kaj si ti lud, pa od te podrške nema nikave koristi.

Ja ih zovem prije 2 dana da ih pitam za kompatibilnost miša i tipkovnice i doslovno mi ništa nisu znali reć.

Kaže on meni, pošaljtie nam na mail koju tipkovnicu i miš imate, pa ćemo provjeriti. A možemo i istražiti koje bi odgovarale.

Mislim si ja super, bit će nešto od toga.

Nakon 24 sata dobivam mail, ne, nisu kompatiblni sa PS5. WTF - pa to sam skužio i sam jer mi ne radi!

 

Opet šaljem mail novog miša i tipkovnice da mi kažu da li su možda one kompatibilne (još pošaljem link da vide i čemu se radi - Sancta Domenica webshop) - znači njihov partner?!?!?!?!?

Dobijem nakon 24 sata ovakav odgovor: Nažalost, ne možemo otvarati poveznice koje nismo zatražili. Informacije o kompatibilnosti i korištenju uređaja potražite u uputama koje ste dobili s uređajem. Ne rade svi uređaji s Vašom konzolom.

Hahaha, pa ja ću se ranit, al iskreno! Vidiš iz linka o kojoj se tipkovnici radi, pa daj je upiši u google i nađi je.

 

Sve u svemu, skužio sam da PS podrška u Hrvatskoj nema nikakvog jebenog smisla.

Napisao sam im da motaju kablove i idu doma, tko njih plaća da mi je znat. Očito mi.

 

Da je neka podrška kod nas, onda bi par tih dotičnih otvorili account na bug.hr ili nekom drugom adekvatnom forumu i malo se potrudili oko svega.

Poruka je uređivana zadnji put čet 30.11.2023 10:00 (QKYMON).
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
QKYMON kaže...

 

Kaj si ti lud, pa od te podrške nema nikave koristi.

Ja ih zovem prije 2 dana da ih pitam za kompatibilnost miša i tipkovnice i doslovno mi ništa nisu znali reć.

Kaže on meni, pošaljtie nam na mail koju tipkovnicu i miš imate, pa ćemo provjeriti. A možemo i istražiti koje bi odgovarale.

Mislim si ja super, bit će nešto od toga.

Nakon 24 sata dobivam mail, ne, nisu kompatiblni sa PS5. WTF - pa to sam skužio i sam jer mi ne radi!

 

Opet šaljem mail novog miša i tipkovnice da mi kažu da li su možda one kompatibilne (još pošaljem link da vide i čemu se radi - Sancta Domenica webshop) - znači njihov partner?!?!?!?!?

Dobijem nakon 24 sata ovakav odgovor: Nažalost, ne možemo otvarati poveznice koje nismo zatražili. Informacije o kompatibilnosti i korištenju uređaja potražite u uputama koje ste dobili s uređajem. Ne rade svi uređaji s Vašom konzolom.

Hahaha, pa ja ću se ranit, al iskreno! Vidiš iz linka o kojoj se tipkovnici radi, pa daj je upiši u google i nađi je.

 

Sve u svemu, skužio sam da PS podrška u Hrvatskoj nema nikakvog jebenog smisla.

Napisao sam im da motaju kablove i idu doma, tko njih plaća da mi je znat. Očito mi.

 

Da je neka podrška kod nas, onda bi par tih dotičnih otvorili account na bug.hr ili nekom drugom adekvatnom forumu i malo se potrudili oko svega.

 Sorry, al za tipkovnicu i miša si mogao i sam izguglati, što bi ti trebali oni reć?

 

Eto, meni su napravili refund kad sam kupio DLC za koji sam mislio da je standalone, a nisam imao baznu igru.

 

Fascinantno da se ljudi žale što Sony plaća lokalni support. Jel bi bio sretniji da zoveš nekog indijca?

8 mjeseci
offline
Re: Sony PlayStation 5
Chronosus kaže...
QKYMON kaže...

 

Kaj si ti lud, pa od te podrške nema nikave koristi.

Ja ih zovem prije 2 dana da ih pitam za kompatibilnost miša i tipkovnice i doslovno mi ništa nisu znali reć.

Kaže on meni, pošaljtie nam na mail koju tipkovnicu i miš imate, pa ćemo provjeriti. A možemo i istražiti koje bi odgovarale.

Mislim si ja super, bit će nešto od toga.

Nakon 24 sata dobivam mail, ne, nisu kompatiblni sa PS5. WTF - pa to sam skužio i sam jer mi ne radi!

 

Opet šaljem mail novog miša i tipkovnice da mi kažu da li su možda one kompatibilne (još pošaljem link da vide i čemu se radi - Sancta Domenica webshop) - znači njihov partner?!?!?!?!?

Dobijem nakon 24 sata ovakav odgovor: Nažalost, ne možemo otvarati poveznice koje nismo zatražili. Informacije o kompatibilnosti i korištenju uređaja potražite u uputama koje ste dobili s uređajem. Ne rade svi uređaji s Vašom konzolom.

Hahaha, pa ja ću se ranit, al iskreno! Vidiš iz linka o kojoj se tipkovnici radi, pa daj je upiši u google i nađi je.

 

Sve u svemu, skužio sam da PS podrška u Hrvatskoj nema nikakvog jebenog smisla.

Napisao sam im da motaju kablove i idu doma, tko njih plaća da mi je znat. Očito mi.

 

Da je neka podrška kod nas, onda bi par tih dotičnih otvorili account na bug.hr ili nekom drugom adekvatnom forumu i malo se potrudili oko svega.

Sorry, al za tipkovnicu i miša si mogao i sam izguglati, što bi ti trebali oni reć?

 

Jok, nisam.  

 

 

Chronosus kaže...
QKYMON kaže...

 

Kaj si ti lud, pa od te podrške nema nikave koristi.

Ja ih zovem prije 2 dana da ih pitam za kompatibilnost miša i tipkovnice i doslovno mi ništa nisu znali reć.

Kaže on meni, pošaljtie nam na mail koju tipkovnicu i miš imate, pa ćemo provjeriti. A možemo i istražiti koje bi odgovarale.

Mislim si ja super, bit će nešto od toga.

Nakon 24 sata dobivam mail, ne, nisu kompatiblni sa PS5. WTF - pa to sam skužio i sam jer mi ne radi!

 

Opet šaljem mail novog miša i tipkovnice da mi kažu da li su možda one kompatibilne (još pošaljem link da vide i čemu se radi - Sancta Domenica webshop) - znači njihov partner?!?!?!?!?

Dobijem nakon 24 sata ovakav odgovor: Nažalost, ne možemo otvarati poveznice koje nismo zatražili. Informacije o kompatibilnosti i korištenju uređaja potražite u uputama koje ste dobili s uređajem. Ne rade svi uređaji s Vašom konzolom.

Hahaha, pa ja ću se ranit, al iskreno! Vidiš iz linka o kojoj se tipkovnici radi, pa daj je upiši u google i nađi je.

 

Sve u svemu, skužio sam da PS podrška u Hrvatskoj nema nikakvog jebenog smisla.

Napisao sam im da motaju kablove i idu doma, tko njih plaća da mi je znat. Očito mi.

 

Da je neka podrška kod nas, onda bi par tih dotičnih otvorili account na bug.hr ili nekom drugom adekvatnom forumu i malo se potrudili oko svega.

 

Eto, meni su napravili refund kad sam kupio DLC za koji sam mislio da je standalone, a nisam imao baznu igru.

 

Fascinantno da se ljudi žale što Sony plaća lokalni support. Jel bi bio sretniji da zoveš nekog indijca?

 

Ja ti nebi dao refund, pa čitaj bolje.

 

Ako bi mi Indijac dao odgovor, zašto ne?

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 30.11.2023 10:10 (QKYMON).
12 godina
offline
Sony PlayStation 5

kad smo vec kod indijaca...neznam dal da si napravim account indijski za ps essential preplatu? imam us, al ni tamo nije bas jeftino trenutno, nas store necu ni komentirat. moglo bi bit za bozic/ng nesto akcija pa cu vidjet di mi jeftinije ispadne, trenutna us preplata mi istice sredinom prvog mjeseca

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
QKYMON kaže...

Ja sam odustao od njih.

 

Primoran sam uzimati igre na disc-ovima, a to nikako ne volim.

 

Muka mi je stalno stavljat disc da bi igrao neku igru. 

 alternativa je američki store

PSN - darklydexter
5 godina
offline
Sony PlayStation 5

Šteta što nema turskih giftcarda više za PS. Sjećam se nekada sam trošio po Turskoj na Xbox One konzoli nemilo! Tam je bilo lakše jer nisi morao imati account za svaku regiju posebno, moglo se šarati.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Resident Evil 4 VR mode stize 8.12.
-Bit ce dostupan besplatno
-Bit ce i demo verzija ako nemate igru
Btw koliko vas ima PSVR2?
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Napravi anketu
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice