Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 26.219
|
čitano: 5.206.489
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ne vrijedi više, baš je jako pao, goglaj euro vs dollar da sad ne lijepim kilometarski link od googlea
13 godina
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Dolar je sad ispod nekadašnjih 7kn (6.97kn), dok je jedno vrijeme bio i jači od eura.

 

Kako inflacija usporava tako će i dolar padati, tako da je to u biti dobro za nas. 

 
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Društvo jel netko eventualno naručivao sa stranice tonerpartner?

 

Vidim da imaju GTA 5 povoljno ali htio bih biti siguran u ono što kupujem :)

 

Link: https://www.tonerpartner.hr/ps5-hra-grand-theft-auto-v-72452hr/

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
mzopg kaže...

Dolar je sad ispod nekadašnjih 7kn (6.97kn), dok je jedno vrijeme bio i jači od eura.

 

Kako inflacija usporava tako će i dolar padati, tako da je to u biti dobro za nas. 

 
Ma, nešto sam sinoć zabrijao u glavi. Elden Ring me spržio pa sve vidim naopačke.

Trebalo je ispred mog posta pisati ”Liar ahead, therefore caution”.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
mzopg kaže...

Dolar je sad ispod nekadašnjih 7kn (6.97kn), dok je jedno vrijeme bio i jači od eura.

 

Kako inflacija usporava tako će i dolar padati, tako da je to u biti dobro za nas. 

 
Ma, nešto sam sinoć zabrijao u glavi. Elden Ring me spržio pa sve vidim naopačke.

Trebalo je ispred mog posta pisati ”Liar ahead, therefore caution”.

  ovo me dobro nasmijalo 

9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
mzopg kaže...

Dolar je sad ispod nekadašnjih 7kn (6.97kn), dok je jedno vrijeme bio i jači od eura.

 

Kako inflacija usporava tako će i dolar padati, tako da je to u biti dobro za nas. 

 
Ma, nešto sam sinoć zabrijao u glavi. Elden Ring me spržio pa sve vidim naopačke.

Trebalo je ispred mog posta pisati ”Liar ahead, therefore caution”.

 

jel igraš opet Eldena?

11 godina
offline
Sony PlayStation 5

Prvi put od kada je Ps5 izasao da ga ima u slobodnoj prodaji(bez rezervacija) i na policama Mediamarkta i Saturna.

Moj PC  
10 1 hvala 2
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Cansee kaže...

 

jel igraš opet Eldena?

 

Uh, ovaj put sam se navukao jako. Igram već danima kolko god mogu, sad sam na jedno 80h igre, lvl 107 i nisam još brijem ni na pola.

Kupio sam na akciji na PCu, pa sad igram kao mage, lakše mi je tak izdaleka tamanit ekipu :-)

Al stvarno je dobra igretina, ogromna i razrađena.

 

Jedino što me smeta je što su questovi loše napravljeni i što za nijedan item u principu nemaš pojma što ti daje jer ništ nije specificirano, pa moram non stop čitati raznorazne wikije i pratiti kartu. Uopće ne znam otkud ekipa sazna te informacije.

 

Na kraju ispada kao i svaka open world igra samo pošto nema kartu sa upitnicima i oznakama nemaš feeling da moraš sve počistiti jer ni ne znaš čega sve ima.

A pošto ja gledam mapgenie kartu, onda mi je kao da imam milijon upitnika na ingame karti kao u Witcheru 3 :-) 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
8 godina
offline
Sony PlayStation 5

Uff igras magea, budes vidio kad udjes u pecine i katakombe di nemas mnogo mjesta kako mage nevalja xd, al uvijek se mozes respecat

Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
MEGATAMA kaže...

Prvi put od kada je Ps5 izasao da ga ima u slobodnoj prodaji(bez rezervacija) i na policama Mediamarkta i Saturna.

 606€ za disk varijantu? Bogme

16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Marcek555 kaže...

Uff igras magea, budes vidio kad udjes u pecine i katakombe di nemas mnogo mjesta kako mage nevalja xd, al uvijek se mozes respecat

 

Da zna biti malo tricky dok je skučeni prostor, a bosevi se uglavnom zaletavaju dosta agresivno. 

To sam baš frendu jučer pričao da sam se više namučio sa nekim katakombama nego sa legendary bossevima.

No dosta mi dobro ide za sad jer sam se potrudio u početku biti overlevelan za te fightove, a i vukovi mi pomognu dovoljno dugo ometat protivnika da ga uništim u par castova. 98% bosseva sam ubio uglavnom iz prvog pokušaja.

Pobio sam ama baš sve u Limgraveu, Liurniji, Caelidu, Dragonborrowu, Mt. Gelmiru pa sad idem dalje kako me vodi priča i questovi. Riješio sam za sad i Rennalu i Radahna. Rennala je pala iz drugog pokušaja jer u prvom nisam kužio šta treba radit.

Može se bez problema, a s druge strane je puno bolji generalno u svim drugim situacijama gdje je otvoreniji fight ili čišćenje mobova. Toliko je dobar da izgleda kao cheatanje.

 

Ali da, kako kažeš, može se respecat ako baš bude zatrebalo no vjerujem da neće.

 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put čet 19.1.2023 12:38 (Bitanga).
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Filip720 kaže...
MEGATAMA kaže...

Prvi put od kada je Ps5 izasao da ga ima u slobodnoj prodaji(bez rezervacija) i na policama Mediamarkta i Saturna.

 606€ za disk varijantu? Bogme

 Da skupo je ali to je sa igrom.

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Pote kaže...

Koje bezicne slusalice uzeti za PS5 do 150€ ?

Hvala

 Uzmi neke STEELSERIES wireless , cijela serija je dobra, svi modeli su slični, izuzetno udobne, odličan zvuk , vrhunske sluške za gamere 

3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Marcek555 kaže...

Uff igras magea, budes vidio kad udjes u pecine i katakombe di nemas mnogo mjesta kako mage nevalja xd, al uvijek se mozes respecat

 Samo moonveil uz to i nema brige bilo na daljinu ili na blizu. Ja sam s takvim buildom presao igru bez po muke :D

13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
MEGATAMA kaže...
Filip720 kaže...
MEGATAMA kaže...

Prvi put od kada je Ps5 izasao da ga ima u slobodnoj prodaji(bez rezervacija) i na policama Mediamarkta i Saturna.

 606€ za disk varijantu? Bogme

 Da skupo je ali to je sa igrom.

 600€ (4500kn) skupo?

10 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
MEGATAMA kaže...
Filip720 kaže...
MEGATAMA kaže...

Prvi put od kada je Ps5 izasao da ga ima u slobodnoj prodaji(bez rezervacija) i na policama Mediamarkta i Saturna.

 606€ za disk varijantu? Bogme

 Da skupo je ali to je sa igrom.

 Htio sam reć da je u redu, nije skupo naspram naše cijene. 

11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Filip720 kaže...
MEGATAMA kaže...
Filip720 kaže...
MEGATAMA kaže...

Prvi put od kada je Ps5 izasao da ga ima u slobodnoj prodaji(bez rezervacija) i na policama Mediamarkta i Saturna.

 606€ za disk varijantu? Bogme

 Da skupo je ali to je sa igrom.

 Htio sam reć da je u redu, nije skupo naspram naše cijene. 

Pa posto je konzola kostala 499eu kad sam ju ja kupio smatram da je ovo skupo.

11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
quickr kaže...
MEGATAMA kaže...
Filip720 kaže...
MEGATAMA kaže...

Prvi put od kada je Ps5 izasao da ga ima u slobodnoj prodaji(bez rezervacija) i na policama Mediamarkta i Saturna.

 606€ za disk varijantu? Bogme

 Da skupo je ali to je sa igrom.

 600€ (4500kn) skupo?

Ja sam ju platio oko 3700kn prije vise od 2 godine pa bi bilo logicno da je danas jeftinija a ne skuplja,zato sam naapisaoa da je skupa.

14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
MEGATAMA kaže...
quickr kaže...
MEGATAMA kaže...
Filip720 kaže...
MEGATAMA kaže...

Prvi put od kada je Ps5 izasao da ga ima u slobodnoj prodaji(bez rezervacija) i na policama Mediamarkta i Saturna.

 606€ za disk varijantu? Bogme

 Da skupo je ali to je sa igrom.

 600€ (4500kn) skupo?

Ja sam ju platio oko 3700kn prije vise od 2 godine pa bi bilo logicno da je danas jeftinija a ne skuplja,zato sam naapisaoa da je skupa.

 Zašto bi bilo logično da je jeftinija? Pa cijene konzola ne padaju skoro nikad. PS4 i dan danas novi u dućanu košta skoro ko PS5 digital.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
antimadridista kaže...
MEGATAMA kaže...
quickr kaže...
MEGATAMA kaže...
Filip720 kaže...
MEGATAMA kaže...

Prvi put od kada je Ps5 izasao da ga ima u slobodnoj prodaji(bez rezervacija) i na policama Mediamarkta i Saturna.

 606€ za disk varijantu? Bogme

 Da skupo je ali to je sa igrom.

 600€ (4500kn) skupo?

Ja sam ju platio oko 3700kn prije vise od 2 godine pa bi bilo logicno da je danas jeftinija a ne skuplja,zato sam naapisaoa da je skupa.

 Zašto bi bilo logično da je jeftinija? Pa cijene konzola ne padaju skoro nikad. PS4 i dan danas novi u dućanu košta skoro ko PS5 digital.

Ja se sjecam da sam vidio Ps4 Slim za 199eu u Mediamarktu nekad prije,ne znam koliko je sad.

8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
Cansee kaže...

 

jel igraš opet Eldena?

 

Uh, ovaj put sam se navukao jako. Igram već danima kolko god mogu, sad sam na jedno 80h igre, lvl 107 i nisam još brijem ni na pola.

Kupio sam na akciji na PCu, pa sad igram kao mage, lakše mi je tak izdaleka tamanit ekipu :-)

Al stvarno je dobra igretina, ogromna i razrađena.

 

Jedino što me smeta je što su questovi loše napravljeni i što za nijedan item u principu nemaš pojma što ti daje jer ništ nije specificirano, pa moram non stop čitati raznorazne wikije i pratiti kartu. Uopće ne znam otkud ekipa sazna te informacije.

 

Na kraju ispada kao i svaka open world igra samo pošto nema kartu sa upitnicima i oznakama nemaš feeling da moraš sve počistiti jer ni ne znaš čega sve ima.

A pošto ja gledam mapgenie kartu, onda mi je kao da imam milijon upitnika na ingame karti kao u Witcheru 3 :-) 

 Questovi su idealno napravljeni, NPC-evi su uvijek blizu grace sitea, a item koji ti daju ako ni ne možeš skužiti za što i za koga je uvijek ti se pojavi kao opcija u dijalogu kad naiđeš na pravog NPC-a za koga je namjenjeno. Samo u zadnjem koraku njihovog questa možda nisu kraj grace sitea, ali su blizu ili na putu. Ako misliš na iteme vezane za build, ekipa ti sazna za što su time što ih isproba  Na kraju ne ispada ko svaka druga open world igra i baš imaš feeling da moraš zaviriti u svaki kutak mape, jer svugdje možeš dobiti neki ključan item za build ili napredak i pogotovo jer znaš da From Software voli ubaciti hrpu tajni, kako vele kolege ako istražuješ rješit ćeš i sve questove. Završio sam prije par dana Horizon Forbidden West i zbog Eldena mi igra ima 2 ocjene manje samo na temelju usporedbe open worlda, jebiga taj filing više ni Elden Ring 2 ne može ponoviti.

Map Genie kartu za Elden Ring neću ni komentirati.

 

16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
NathanDrek kaže...

 Questovi su idealno napravljeni, NPC-evi su uvijek blizu grace sitea, a item koji ti daju ako ni ne možeš skužiti za što i za koga je uvijek ti se pojavi kao opcija u dijalogu kad naiđeš na pravog NPC-a za koga je namjenjeno. Samo u zadnjem koraku njihovog questa možda nisu kraj grace sitea, ali su blizu ili na putu. Ako misliš na iteme vezane za build, ekipa ti sazna za što su time što ih isproba  Na kraju ne ispada ko svaka druga open world igra i baš imaš feeling da moraš zaviriti u svaki kutak mape, jer svugdje možeš dobiti neki ključan item za build ili napredak i pogotovo jer znaš da From Software voli ubaciti hrpu tajni, kako vele kolege ako istražuješ rješit ćeš i sve questove. Završio sam prije par dana Horizon Forbidden West i zbog Eldena mi igra ima 2 ocjene manje samo na temelju usporedbe open worlda, jebiga taj filing više ni Elden Ring 2 ne može ponoviti.

Map Genie kartu za Elden Ring neću ni komentirati.

 

 

Ne moraš komentirati kartu :-) Meni je zakon jer nemam vremena igrati 500h da nađem nešto ili ne profulam nešto.

 

Mislim na iteme općenito. Ima hrpa itema koja daje neke virtualne statse koji nigdje nisu navedeni, ako ne pročitaš neki wiki nema šanse da sam to otkriješ kako što djeluje.

 

Questovi su idealno napravljeni? Ne znam, nisi ti vidio očito idealno napravljene questove.

 

Neki dan sam došao u situaciju da moram startat nešt da bih mogao ubiti bossa da mogu dalje sa questom od jednog NPCa, a da bih to startao moram pričat s tim NPCom, a on neće pričat sa mnom dok ne ubijem tog bossa.

Znači moram ubit bossa da bih mogao pričat s NPCom koji mi treba omogućit put do tog bossa. Idealno napravljen quest, nema šta :-)

Sreća pa postoji alternativni put za startat taj event za koji sam isto saznao s interneta, a ne iz igre.

 

Igra je preogromna da bih bauljao po karti i isprobavao kombinacije, toliko vremena nemam baš, možda ti imaš.

Ne igraš par dana i nema šanse da se sjećaš tko ti je kakav zadatak zadao i kud trebaš ići jer nigdje nema nikakav journal log.

Evo nekih likova se uopće ni ne sjećam da sam susreo i da su mi dali quest, nego tek poslije preko karte otkrijem da postoje.

 

Ili npr, dropa ti nešt, pokaže se u sekundi neko kriptično ime koje je slično kao i 10 drugih, pa ti traži po inventoryu šta si to dobio i gdje se nalazi, jel spell, jel talisman, jel tear, bokte pitaj šta je :-)

Nema nikakav conversation log da vidiš.

 

Najbolje da sam sve pišem u tekicu :-)

 

Nemoj me krivo shvatiti, oduševljen sam igrom, ali nekim stvarima nisam oduševljen jer sam vidio i neke druge igre i znam kako dobro stvari mogu biti sređene.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
Cansee kaže...

 

jel igraš opet Eldena?

 

Uh, ovaj put sam se navukao jako. Igram već danima kolko god mogu, sad sam na jedno 80h igre, lvl 107 i nisam još brijem ni na pola.

Kupio sam na akciji na PCu, pa sad igram kao mage, lakše mi je tak izdaleka tamanit ekipu :-)

Al stvarno je dobra igretina, ogromna i razrađena.

 

Jedino što me smeta je što su questovi loše napravljeni i što za nijedan item u principu nemaš pojma što ti daje jer ništ nije specificirano, pa moram non stop čitati raznorazne wikije i pratiti kartu. Uopće ne znam otkud ekipa sazna te informacije.

 

Na kraju ispada kao i svaka open world igra samo pošto nema kartu sa upitnicima i oznakama nemaš feeling da moraš sve počistiti jer ni ne znaš čega sve ima.

A pošto ja gledam mapgenie kartu, onda mi je kao da imam milijon upitnika na ingame karti kao u Witcheru 3 :-) 

 

Ja si nikako nisam mogao opravdati kupnju jer sam znao da mi vjerojatno neće sjesti, pa sam isprobao na PC-ju piratsku verziju i shvatio da sam dobro napravio, jer bi mi bilo žao tih 500+ kuna. 

 

Da mi se svidjelo, kupio bih na PS5, ali jednostavno to nije za mene. Skoro ništa nije objašnjeno, a definitivno ne želim igrati igru na način da visim pola vremena na wikiju. Niti mi je jasna priča, niti znam što sam pokupio i zašto uopće skupljam pol stvari na koje naiđem... Ne znam ni jel uopće dobro razvijam lika, koje statse da forsiram, koja oružja da koristim i levelam. Vjerojatno je nekome to gušt, ali ja bih se nakon posla opustio, a ne da čitam projektnu dokumentaciju. 

 

Osim toga, moram igrati na mišu i tipkovnici jer DualSense nije podržan, a to je užas sam po sebi jer ovo nije igra za to...  I ne, ne da mi se ni za to instalirat kojekakve hackove i čitat wikije da bi osposobio kontroler. 

 

 

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Q-Tip kaže...

Ja si nikako nisam mogao opravdati kupnju jer sam znao da mi vjerojatno neće sjesti, pa sam isprobao na PC-ju piratsku verziju i shvatio da sam dobro napravio, jer bi mi bilo žao tih 500+ kuna. 

 

Da mi se svidjelo, kupio bih na PS5, ali jednostavno to nije za mene. Skoro ništa nije objašnjeno, a definitivno ne želim igrati igru na način da visim pola vremena na wikiju. Niti mi je jasna priča, niti znam što sam pokupio i zašto uopće skupljam pol stvari na koje naiđem... Ne znam ni jel uopće dobro razvijam lika, koje statse da forsiram, koja oružja da koristim i levelam. Vjerojatno je nekome to gušt, ali ja bih se nakon posla opustio, a ne da čitam projektnu dokumentaciju. 

 

Osim toga, moram igrati na mišu i tipkovnici jer DualSense nije podržan, a to je užas sam po sebi jer ovo nije igra za to...  I ne, ne da mi se ni za to instalirat kojekakve hackove i čitat wikije da bi osposobio kontroler. 

 

 

 

Da, pa kažem, to i mene smeta.

 

Al razumijem da ima neku čar i otkako sam ju probao vuklo me da odigram do kraja i to ću i napraviti.

Odlično mi je istraživati neki veliki dvorac i otkrivati tajne prolaze i aktivirati prečice.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
NathanDrek kaže...
Bitanga kaže...
Cansee kaže...

 

jel igraš opet Eldena?

 

Uh, ovaj put sam se navukao jako. Igram već danima kolko god mogu, sad sam na jedno 80h igre, lvl 107 i nisam još brijem ni na pola.

Kupio sam na akciji na PCu, pa sad igram kao mage, lakše mi je tak izdaleka tamanit ekipu :-)

Al stvarno je dobra igretina, ogromna i razrađena.

 

Jedino što me smeta je što su questovi loše napravljeni i što za nijedan item u principu nemaš pojma što ti daje jer ništ nije specificirano, pa moram non stop čitati raznorazne wikije i pratiti kartu. Uopće ne znam otkud ekipa sazna te informacije.

 

Na kraju ispada kao i svaka open world igra samo pošto nema kartu sa upitnicima i oznakama nemaš feeling da moraš sve počistiti jer ni ne znaš čega sve ima.

A pošto ja gledam mapgenie kartu, onda mi je kao da imam milijon upitnika na ingame karti kao u Witcheru 3 :-) 

 Questovi su idealno napravljeni, NPC-evi su uvijek blizu grace sitea, a item koji ti daju ako ni ne možeš skužiti za što i za koga je uvijek ti se pojavi kao opcija u dijalogu kad naiđeš na pravog NPC-a za koga je namjenjeno. Samo u zadnjem koraku njihovog questa možda nisu kraj grace sitea, ali su blizu ili na putu. Ako misliš na iteme vezane za build, ekipa ti sazna za što su time što ih isproba  Na kraju ne ispada ko svaka druga open world igra i baš imaš feeling da moraš zaviriti u svaki kutak mape, jer svugdje možeš dobiti neki ključan item za build ili napredak i pogotovo jer znaš da From Software voli ubaciti hrpu tajni, kako vele kolege ako istražuješ rješit ćeš i sve questove. Završio sam prije par dana Horizon Forbidden West i zbog Eldena mi igra ima 2 ocjene manje samo na temelju usporedbe open worlda, jebiga taj filing više ni Elden Ring 2 ne može ponoviti.

Map Genie kartu za Elden Ring neću ni komentirati.

 

 Pretjerujes. Uzeo sam platinu i osim par side questova gdje ti kazu nesto sto mozes povezati skoro sve ostale nema teoretske sanse da bi skontao side quest kako sta da ne pratis guide. To mi je velika zamjerka jer su pretjerali i neke stvari bez comunity nikad niko samostalno ne bi uvezao. Oni ovo i jesu zamislili kao asinhroni MP gdje porukama i internetom sav comunity se razmjenjuje i povezuje dio po dio. Hajd sto ne bi znao ni sta trebas ali i same NPC naci onako random hodanjem je skoro nemoguce kad se stalno pomjeraju po ogromnoj mapi sad negdje dalje pa se vrate i slicno. Ja sam sve obilazio, bas dobro pratio sta govore i sta bi trebalo ali kada sam poceo koristiti guide nisam mogao vjerovati kakvih stvari ima.

Poruka je uređivana zadnji put čet 19.1.2023 17:11 (gamex1423).
9 godina
offline
Sony PlayStation 5

Uopce nije poanta da sve skupi u jednom prolazu niti da sve questove sredite. Igrajte svoju igru bez opterecenja pomalo i napravite svoj jedinstven build.

 

Wiki je oke, ak se zapne negdje. Realno ne treba vam da prođete igru.

 

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Moj PC  
2 0 hvala 1
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Santana kaže...

Uopce nije poanta da sve skupi u jednom prolazu niti da sve questove sredite. Igrajte svoju igru bez opterecenja pomalo i napravite svoj jedinstven build.

 

Wiki je oke, ak se zapne negdje. Realno ne treba vam da prođete igru.

 

 Platim igru masnih 60$ i zelim da odigram sve sto je zanimljivo a kao sto bitanga kaze nemam bas 500 sati da sam istrazujem (i opet ne bi se povezao), i sa guide sam igrao 150. Da nisam pratio i pitao build bi mi bio fail s kojim se ne bi moglo igrati jer ti igra nista ne pojasni. Meni je ER bila super igra, jedna od zabavnijjih ove godine, ali treba ostati realan.

Poruka je uređivana zadnji put čet 19.1.2023 17:19 (gamex1423).
9 godina
offline
Sony PlayStation 5

A gle ima nas svakakvih. Neki se iskljuce sa interneta dok ne prođu souls igru dok drugi prate mapu i wiki za sve.

Nemam ja nist protiv toga. Svaki zna kak mu paše :)

Barem je Elden Ring olakšao igru novim igracima.

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Santana kaže...

Uopce nije poanta da sve skupi u jednom prolazu niti da sve questove sredite. Igrajte svoju igru bez opterecenja pomalo i napravite svoj jedinstven build.

 

Wiki je oke, ak se zapne negdje. Realno ne treba vam da prođete igru.

 

 

Naravno, sve je to optional. No i u drugom walkthroughu bi ionako došao na isti problem da ne znaš jel dobro radiš. Neki questovi daju jako dobre rewarde, al i ih možeš usrati ako događaje odradiš krivim redoslijedom npr. Pa ne budem započinjao ponovo igru nakon 80h zato jer sam nešto zajebo jer nisam pratio guide. Makar, kao što kažeš potpuno je svejedno.

 

No bez karte bih ja osobno promašio puno toga, pogotovo u područjima nakon početnog gdje sam još entuzijastično svuda zavirivao, s vremenom dosadi baš iza svakog kamena zavirivati da se ne krije možda tamo neka špilja skrivena ili katakomba.

 

Ionako ne planiram igrati igru još koji put jer je preogromna da bih ju ponavljao.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put čet 19.1.2023 17:36 (Bitanga).
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Santana kaže...

A gle ima nas svakakvih. Neki se iskljuce sa interneta dok ne prođu souls igru dok drugi prate mapu i wiki za sve.

Nemam ja nist protiv toga. Svaki zna kak mu paše :)

Barem je Elden Ring olakšao igru novim igracima.

 

Da, to je super, ovo je prvi njihov game da mi je gušt igrati.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice