Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.613
|
čitano: 4.733.744
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Imperijas kaže...

Znači sustav su re-programirali još u studenom, al valjda do zadnjeg gledaju kak da iscijede još veću maržu na ionak napuhanim HRK cijenama. Vidio sam sad u prethodnim porukama da se može preko Aircasha tako da sam mogao taman uzeti 2 najjeftinija bona za Returnal.

 Kupiš bon na Tisku. Ja sam platio 182 kn u kunama na Tisku unio kod i toliko sam dobio u valet.

14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
movie kaže...
Crotiger kaže...

 Sony PlayStation®5 uz 2 igre i GoW dodatni kontroler (hrvatskitelekom.hr)

Nemoguće je naći ako ne tražite.

Ići na mobilne tarife, mobiteli, pa izabrat Sony i ispadne PS5.

 

 Dobri su u t-comu, za gotovinu konzola 5900 kn, na rate ispadne još više. Sasvim isplativo.

Uz Mangenta ponudu je 4945 kn sa jednim mobitelom , i fiksnom. Na rate!

Ako imaš više pretplata cijena još pada koju kunu.

 

Ja sam bio u T com centru jučer i dobio tu ponudu ali ja kod njih selim fiksnu i 2 mobilne pretplate,sa A1, ali u T comu je stvarno "kako koga znaš" ponuda i za tarife i uređaje.

Ako platim tipa 600 kn odmah za uređaj na kraju uštedim 1200 kn uz tih 600 odmah i slične gluposti.

Ja nemam potrebu za PS5 više pa ga neću ni uzimati. Ali je kolega pitao gdje uz razumnije cijene nego dučan gola konzola tipa 6500 kn , a ovo je još na rate.

I da si potpisao ugovor sa A1  ili Telemachom prije 20 dana imaš ga pravo raskinuti bez penala i uzet si recimo tu PS5. Ako ti odgovaraju uslovi.

 

Ja osobno "da nemam nekoga" sada nebih još 8-15 dana ništa uzimao jer tek očekujem neke ponude za mobitele jer sada počinje zivkanje za prebacivanje iz mreže A u mrežu B  ili C.

 

I Btw ni u A1 na početku nisu davali Konzum bon 500 kn, nego kako kome. Ali kada se pročulo da su neki dobili svatko tko je tražio dobio je.

Doslovno ugovori po babi i stričevima.

3 godine
offline
Sony PlayStation 5

Kakve lude cijene 🤦. Prije točno godinu dana PS5 disk verzija + 2 josticka 470€. Kupio prijatelj u Sloveniji i donio mi.

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Na koju foru je taj tvoj prijatelj kupio konzolu ispod preporučene prodajne cijene?
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
3 godine
offline
Re: Sony PlayStation 5
antimadridista kaže...
Na koju foru je taj tvoj prijatelj kupio konzolu ispod preporučene prodajne cijene?

 

Iskreno, pojma nemam. Pokupio sam PS u Zadru, dao mu 470€ i to je to. Točno 01.02.2022. je to bilo.

10 godina
suspendiran
offline
Re: Sony PlayStation 5
antimadridista kaže...
Na koju foru je taj tvoj prijatelj kupio konzolu ispod preporučene prodajne cijene?

 

ispalo iz kamiona vjerojatno.

3 godine
offline
Re: Sony PlayStation 5
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...
antimadridista kaže...
Na koju foru je taj tvoj prijatelj kupio konzolu ispod preporučene prodajne cijene?

 

ispalo iz kamiona vjerojatno.

 Iz kamiona ili aviona, apsolutno me ne muči. Ja sam prošao vrhunski a vi slinite i dalje 🙋‍♂️

14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Pote kaže...
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...
antimadridista kaže...
Na koju foru je taj tvoj prijatelj kupio konzolu ispod preporučene prodajne cijene?

 

ispalo iz kamiona vjerojatno.

 Iz kamiona ili aviona, apsolutno me ne muči. Ja sam prošao vrhunski a vi slinite i dalje 🙋‍♂️

 Niko ne slini. Nego bez računa ti niko ne vjeruje.

Xbox gamertag: RENZOR GT 01
Poruka je uređivana zadnji put ned 15.1.2023 23:30 (x18x05x).
3 godine
offline
Re: Sony PlayStation 5
x18x05x kaže...
Pote kaže...
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...
antimadridista kaže...
Na koju foru je taj tvoj prijatelj kupio konzolu ispod preporučene prodajne cijene?

 

ispalo iz kamiona vjerojatno.

 Iz kamiona ili aviona, apsolutno me ne muči. Ja sam prošao vrhunski a vi slinite i dalje 🙋‍♂️

 Niko ne slini. Nego bez računa ti niko ne vjeruje.

 Zbog toga neću moći spavati...neki su i jeftinije prošli koji su ga još ranije nabavili

14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Pote kaže...
x18x05x kaže...
Pote kaže...
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...
antimadridista kaže...
Na koju foru je taj tvoj prijatelj kupio konzolu ispod preporučene prodajne cijene?

 

ispalo iz kamiona vjerojatno.

 Iz kamiona ili aviona, apsolutno me ne muči. Ja sam prošao vrhunski a vi slinite i dalje 🙋‍♂️

 Niko ne slini. Nego bez računa ti niko ne vjeruje.

 Zbog toga neću moći spavati...neki su i jeftinije prošli koji su ga još ranije nabavili

 Nobody gives a shit.

Xbox gamertag: RENZOR GT 01
15 godina
offline
Sony PlayStation 5

Sad će pasti cijene, samo što nisu :-P

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Pote kaže...

Kakve lude cijene 🤦. Prije točno godinu dana PS5 disk verzija + 2 josticka 470€. Kupio prijatelj u Sloveniji i donio mi.

 To je cijena za koju sam ja uzeo digitalnu plus dva dualsensa. Ne vidim nikakvu veliku vijest u ovome.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Onda se treba napomenuti da je riječ o digitalnoj verziji. Jer ove cijene na koje se on nadovezao su se odnosile na verziju sa diskom.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Frend kupio rabljenu plejku u Sloveniji, prodao ovom liku pod novo i sad se oko toga drami već dvije stranice.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
15 0 hvala 1
5 godina
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Ja sam mislila da će barem do 15. PSN stavit cijene u eure kad ono još ništa. Znam da imaju puno igara ali otkad se već zna da nas euro čeka, stvarno su smješni.

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
zeze88 kaže...

Ja sam mislila da će barem do 15. PSN stavit cijene u eure kad ono još ništa. Znam da imaju puno igara ali otkad se već zna da nas euro čeka, stvarno su smješni.

 Premalo tržište pa nismo visoko na listi prioriteta, pretpostavljam.

3 godine
offline
Re: Sony PlayStation 5
Hexfire kaže...

Frend kupio rabljenu plejku u Sloveniji, prodao ovom liku pod novo i sad se oko toga drami već dvije stranice.

 Ma koja rabljena, što pričaš gluposti napamet. 

14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Nevezano za samu konzolu, ali jest za PlayStation. Izašla je prva epizoda The Last of Us na HBO. Mogu reći da su savršeno prenijeli atmosferu iz igre na TV ekrane. Ovo je vjerojatno prvi primjer da je neka igra dobila seriju ili film i da je to odrađeno dobro. Doduše treba pričekati cijelu sezonu pa donijeti zaključak, ali izgleda jako obećavajuće. Baš se vidi da je u projekt uložen ogroman budžet.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
10 0 hvala 2
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
antimadridista kaže...

Nevezano za samu konzolu, ali jest za PlayStation. Izašla je prva epizoda The Last of Us na HBO. Mogu reći da su savršeno prenijeli atmosferu iz igre na TV ekrane. Ovo je vjerojatno prvi primjer da je neka igra dobila seriju ili film i da je to odrađeno dobro. Doduše treba pričekati cijelu sezonu pa donijeti zaključak, ali izgleda jako obećavajuće. Baš se vidi da je u projekt uložen ogroman budžet.

 

Recenzije su iznimno pozitivne.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Stvarno su savršeno prenijeli radnju.
Drago mi je sto nisu previše izmišljali, jer prica je sama po sebi savrseno ispričana. Meni je ova prva epizoda cak i bolja od igre, toliko toga su razradili i povezali. Pedro Pascal je sjajan glumac, svidjela mi se ona mala promjena na kraju s onim vojnikom, cisto da se vidi kako je Joel nasilan i sto ga pokreće na to.
Svaka mala izmjena cini pricu boljom i jedva cekam da vide kako su odradili ostatak price.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
antimadridista kaže...

Nevezano za samu konzolu, ali jest za PlayStation. Izašla je prva epizoda The Last of Us na HBO. Mogu reći da su savršeno prenijeli atmosferu iz igre na TV ekrane. Ovo je vjerojatno prvi primjer da je neka igra dobila seriju ili film i da je to odrađeno dobro. Doduše treba pričekati cijelu sezonu pa donijeti zaključak, ali izgleda jako obećavajuće. Baš se vidi da je u projekt uložen ogroman budžet.

 

Recenzije su iznimno pozitivne.

 Dobra ekipa radi na seriji, tako da bi trebali napokon imati kvalitetnu ekranizaciju igre.

3 godine
offline
Sony PlayStation 5

Koje bezicne slusalice uzeti za PS5 do 150€ ?

Hvala

Poruka je uređivana zadnji put uto 17.1.2023 13:55 (Pote).
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ja ima  pulse 3d, zadovoljan njima, al kod kolege probao steelseries arctic (sad nezz tocno koji model) slusalice i prejebene su mi, a mislim damsu kostale nekih 130€

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
antimadridista kaže...

Nevezano za samu konzolu, ali jest za PlayStation. Izašla je prva epizoda The Last of Us na HBO. Mogu reći da su savršeno prenijeli atmosferu iz igre na TV ekrane. Ovo je vjerojatno prvi primjer da je neka igra dobila seriju ili film i da je to odrađeno dobro. Doduše treba pričekati cijelu sezonu pa donijeti zaključak, ali izgleda jako obećavajuće. Baš se vidi da je u projekt uložen ogroman budžet.

 Kao veliki fan the last of us-a morao sam odmah pogledati prvu epizodu i jedino sto mogu reci je = savrsenstvo.

You don't choose to be a Liverpool fan. You get chosen.
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Callisto Protocol je 20% OFF Na Storeu
Gotham Knights 1 hour trial na PS+ Premium
Poruka je uređivana zadnji put sri 18.1.2023 12:43 (Gogy7).
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ne mogu kupiti kredite za Rocket League preko PS Storea. "Unexpected Error". Korisnička je prakticki nepostojeca. Jel jos netko ima taj problem?

Edit: sad vidim da je zbog prelaska na Euro. Majke ti, pa 18.1. je...
Poruka je uređivana zadnji put sri 18.1.2023 17:48 (Great Scott!).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Kakva sprdačina...oni još uvijek imaju kune na storeu...

 
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Hvala sto kupujete kod nas, jako vas cijenimo.... ;)

Polako, biti ce..... :)
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ja sam upravo shvatio da moramo platiti 75€ ($80) za igru koja kosta 70$ u USA, govorim o Hogwarts Legacy, i naravno da ju kupujem na US Accountu. Dolar je dosta pao. 10$ vise nije mala stvar.
Moj PC  
1 2 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Ja sam upravo shvatio da moramo platiti 75€ ($80) za igru koja kosta 70$ u USA, govorim o Hogwarts Legacy, i naravno da ju kupujem na US Accountu. Dolar je dosta pao. 10$ vise nije mala stvar.

 

Misliš ojačao. Da, sad vrijedi više od eura.

A kod nas je 599kn još uvijek, sramota. A to je 80€ 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put sri 18.1.2023 19:10 (Bitanga).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice