Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.576
|
čitano: 4.706.777
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Crotiger kaže...
wenclino kaže...

Preporuka za one koji traže jeftin a kompartibilan SSD

 

https://www.adm.hr/adata-ssd-1tb-legend-840-pcie-40-4x-m2-2280-nvme-aleg-840-1tcs/72772/product/

 

SSD dolazi s malim(pre) heatsinkom, za 100 EUR teško da može biti bolje.

 

 Jesi siguran da paše po spec za PS 5, taman sam u potražnji za proširenjem za PS5?

 

Ty

Da !

Jučer sam ga kupio i instalirao
Nakon instaliranja, PS ga je prepoznao i izmjerio kompatibilne brzine (5+ Gbs)
Nakon toga krenilo je mukotrpno skidanje igara :)

16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Sta nebi trebalo ici neki s heatsinkom? Ovaj ga nema po slikama
Moj PC  
0 0 hvala 0
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Ljudi, vidim da je NFS Unbound 40% off u Japanu. Ocekujte slican popust sutra kod nas.

Mene je Unbound ugodno iznenadio, strasno zabavna arkada, auta super izgledaju i jako glatko se voze. Meni puno bolja igra od Heata.

Eto pa tko zeli, nek baci pogled sutra na PS Store, stize hrpa novih popusta na January Sale.

 

 

Kako misliš kupovati na PS Store, kad još nisu updateali KN -> EUR?

 

 

9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Nfs unbound je 360kn ($42) na ps storeu
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Mozda ima US ili neki drugi account.
Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Playstation hrvatska je objavila da se obskrbimo psn karticama prije nove godine. Pa eto ako netko ima sredstva na storeu moze kupiti bez problema.
Nadam se da ova konverzija nece trajati vise od tjedna do dva tjedna.
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gemmy kaže...
Sta nebi trebalo ici neki s heatsinkom? Ovaj ga nema po slikama

Ima mali komad aluminija, nije bog zna šta ali poštuje Sony preporuku.
Navodno se zbog ne pre brzog kontrolera i ne grije, previše.

 

Jučer sam skinio 500 Gb igara i igrao nekih 1h
Pre rano za reći ali ne očekujem probleme.


Na stranicama ADATA, vidi se da je PS5 kompatibilan.

Sigurno postoje bolji SSD-ovi ali meni je bila bitna cijena i kompatibilnost

9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Imate wd black za 130€ na amazonu s dosta vecim brzinama i boljim heatsinkom
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
wenclino kaže...
Gemmy kaže...
Sta nebi trebalo ici neki s heatsinkom? Ovaj ga nema po slikama

Ima mali komad aluminija, nije bog zna šta ali poštuje Sony preporuku.
Navodno se zbog ne pre brzog kontrolera i ne grije, previše.

 

Jučer sam skinio 500 Gb igara i igrao nekih 1h
Pre rano za reći ali ne očekujem probleme.


Na stranicama ADATA, vidi se da je PS5 kompatibilan.

Sigurno postoje bolji SSD-ovi ali meni je bila bitna cijena i kompatibilnost

 

Nećeš imati nikakve probleme jer skoro nijedna igra ne treba takve brzine za sad. A i pitanje jel hoće ikad.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Sony PlayStation 5

 

kupio sam PS5 zajedno s FW i GT7 u paketu. I krenuo igrati FW i shvatio da aposlutno ništa ne shvaćam, tko je ovaj tip, što ovaj hoće, zašto ove mašine, tko je ova lara croft wannabe, zašto ima spomenik, ... nikad u životu niti jedan video od te igre vidio nisam, znao sam da je popularna ali apsolutno ništa o njoj.

 

Na kraju nije bilo drugog izbora nego otišao i kupio Zero Dawn (100kn!!), i sad evo moram to prvo riješiti pa tek onda FW.

 

Inače, jako mi se dopada . Nisam nikad imao PS, a pravo da kažem igrao sam igre možda prije 10 godina, i to onako "preko ku*ca". Sad je vrijeme došlo da provjerim kako ovi Ratchet, Crash, GOW i TLOU funkcioniraju... naravno, nakon što prvo izmrcvarim dovoljnu količinu ovih mehaničkih ovčica.

 

 

btw. na fotki 55" OLED u službi monitora za rad, ekrana za gledanje Disney+ te od neki dan i za ubijanje virtualnih beštija.

Poruka je uređivana zadnji put sri 4.1.2023 11:58 (ZovemseZoranidolazimizRijeke).
Moj PC  
8 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Imate wd black za 130€ na amazonu s dosta vecim brzinama i boljim heatsinkom

40% skuplji, možda i više zbog troškova slanja
Veličina hestsinka je nebitna kao i brzina dok god se drži specifikacija.

Da kupujem za PC, možda bi me bolila briga

11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
I eto, sad kad bih i htio kupiti nešto sa storea (Disco Elysium), nemogu, jer debili i dalje imaju kunu kao valutu...jel postoji neka trgovina koja prodaje nadopunu walleta preko koda, tj. maila?
In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

 

btw. na fotki 55" OLED u službi monitora za rad, ekrana za gledanje Disney+ te od neki dan i za ubijanje virtualnih beštija.

 Strah me i pitati na kojoj udaljenosti sjediš dok radiš. :) 

 

Nisi pogriješio sa Horizon. Meni su obje igre (Zero Dawn i Forbidden West) najdraže dvije igre u PS4/PS5 eri, tako da samo rokaj. Šteta što su toliko podcjenjene, pogotovo s tehničke strane. 

 

Obavezno prvo odigraj prvi dio, drugi dio se fino nastavlja, a ono što će te ugodno iznenaditi je svakako grafički skok između dvije igre. 

14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Meni su obje bolje recimo od GOW-a, Forbidden West kad sam krenuo nisam stao do platine, uživao u svakom trenutku. Evo Ragnarok uzeo prije tjedan dana, nikako da se natjeram da idem dalje 

 
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Meni je prosli God of war bio dosadan sto se tice cijelog God of war serijala. Odigrao sam ga tek tolko da nesto igram.

Prosli nastavci su mi bili puno bolji.

Zato i ne zurim sa Ragnarokom.

Gale
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
stiffler13 kaže...

Meni su obje bolje recimo od GOW-a, Forbidden West kad sam krenuo nisam stao do platine, uživao u svakom trenutku. Evo Ragnarok uzeo prije tjedan dana, nikako da se natjeram da idem dalje 

 

Klinci su ga kupili još kad je izašao, i uopće me ne vuče da igram.

Da, izgleda prekrasno, ali ne čini mi se nimalo zanimljiv gameplay.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
stiffler13 kaže...

Meni su obje bolje recimo od GOW-a, Forbidden West kad sam krenuo nisam stao do platine, uživao u svakom trenutku. Evo Ragnarok uzeo prije tjedan dana, nikako da se natjeram da idem dalje 

 

Baš sam ovih dana htio pitati jesam li ja jedini ili ima još nekoga tko je stao s novim GOW-om i ne da mu se dalje. Ja sam odigrao nekih 30-ak sati, došao dosta daleko, ali stao sam negdje prije božićnih praznika i više mi se jednostavno ne da dalje... Radije igram remaster Witchera nego da pokrenem GOW. 

 

Ne znam zašto, prvog sam odigrao bez problema, ovaj ne ide pa ne ide.

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Igra je extra, priča je top, grafika mega ali mene osobno ubija provlačenje kroz hodnike.
Svako provlačenje mi ide buba u glavi ovo je igra za PS4 ne PS5.
 
1 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
stiffler13 kaže...

Meni su obje bolje recimo od GOW-a, Forbidden West kad sam krenuo nisam stao do platine, uživao u svakom trenutku. Evo Ragnarok uzeo prije tjedan dana, nikako da se natjeram da idem dalje 

 

Klinci su ga kupili još kad je izašao, i uopće me ne vuče da igram.

Da, izgleda prekrasno, ali ne čini mi se nimalo zanimljiv gameplay.

 Klinici kupuju igre? Bome si ti stari lik onda 

Xbox gamertag: RENZOR GT 01
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gajotres kaže...
Igra je extra, priča je top, grafika mega ali mene osobno ubija provlačenje kroz hodnike.
Svako provlačenje mi ide buba u glavi ovo je igra za PS4 ne PS5.

 

Da, taj dio mi je stvarno zaostao u vremenu. Nema nikakve slobode kretanja, samo put koji je igra odredila i to je to. Provuci se između dvije stijene, pa u hodnik do sljedeće dvije stijene... meh. Dosadilo.

 

Kako je krenulo, teško da ću završit igru, možda se za par mjeseci zaželim opet iako ću dotad zaboraviti i kontrole i priču.

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
x18x05x kaže...

 Klinici kupuju igre? Bome si ti stari lik onda 

 

Da, naučio sam ih da ako baš jako žele odmah neku igru moraju sami dati pare za nju. Ja im kupim, ali oni daju pare. Uglavnom imaju lovu što dobiju za razne prigode od rodbine pa sami odluče kako će potrošiti.

Nekad nas i ja počastim, ali ne mogu sve financirati :-)

Tako da je GoW Ragnarok mlađi klinac odlučio kupiti, ja ga osobne ne bih vjerojatno nikad kupio.

 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
5 godina
offline
Sony PlayStation 5

Da li vi mozete skinuti ps+ igre za sijecanj?

Nece mi potvrdit visa karticu. Je li to nozda zbog prijelaza na euro?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Junior335 kaže...

Da li vi mozete skinuti ps+ igre za sijecanj?

Nece mi potvrdit visa karticu. Je li to nozda zbog prijelaza na euro?

 

Upravo sam ih poklikao bez problema.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
12 godina
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Ovako nešto bi prije očekivao od Buga, ali što je tu je. Nije loše ni na našim potalima pročitati nešto a da nije crna kronika ili bloom... 

 

https://www.index.hr/chill/clanak/u-2023-stize-gomila-super-igara-donosimo-pregled-po-mjesecima/2425909.aspx

 

Ovako na prvu vidim dosta zanimljivih naslova. Starfield, The Expanse, Stalker 2, Alan Wake 2, Hades 2, Spider-Man 2, The Wolf Among Us 2...

 

Koja je vama najnapetija? 

 

 
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Wolf, Hades i Spiderman na prvu. Sigurno neće sve s tog popisa biti 2023.

Starfield i Skull and Bones očekujem da budu najveći promašaji.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
16 mjeseci
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Hexfire kaže...
Wolf, Hades i Spiderman na prvu. Sigurno neće sve s tog popisa biti 2023.

Starfield i Skull and Bones očekujem da budu najveći promašaji.

 Hades II će za sada biti samo na PC kao early access

Poruka je uređivana zadnji put čet 5.1.2023 8:50 (Magician).
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Hexfire kaže...
Wolf, Hades i Spiderman na prvu. Sigurno neće sve s tog popisa biti 2023.

Starfield i Skull and Bones očekujem da budu najveći promašaji.

 i jedna i druga igra imaju potencijal da budu ili najveće igre 2023 ili najveći flop ikad.

nadam se da neće podbacit jer dijete u meni želi bit gusar/ svemirski gusar :D

[url=https://valid.x86.fr/2kezbs][img]https://valid.x86.fr/cache/banner/2kezbs-6.png[/img][/url]
15 godina
offline
Sony PlayStation 5

Mislio sam da je Telltale propao, a vidim sad izbacuju dvije nove igre ove godine.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...

Mislio sam da je Telltale propao, a vidim sad izbacuju dvije nove igre ove godine.

 Propali su 2018, ali je netko onda otkupio pravo na ime i kao oživio tvrtku. Koliko je sad tamo te originalne ekipe i može li se to uopće smatrati istim developerom, teško je reći. Ali fingers crossed da se vrate na stare staze slave.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
6 godina
offline
Sony PlayStation 5

Meni je već prošli God of War bio onak, meh? Objektivno super igra, ali meni jednostavno nije sjela. Tako da trenutno uopće nemam želju igrati Ragnarok. 

 

Zadnje što me baš navuklo i to onak na moje veliko iznenađenje je Days Gone. Igra puna mana i tehničke nedorađenosti, ali sam je uspio platinirati (dosta jednostavno) i baš sam se zabavljao igrajući je. 

 

Sada sam počeo igrati Star Wars igru što je na PS+ i nakon 20-ak minuta nisam baš impresioniran. 

 
8 0 hvala 1
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice