Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.573
|
čitano: 4.697.257
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
2 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

PlayStation je jedan od službenih partnera Summer Game Fest

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 19.5.2021 18:13 (GabrielBacak1994).
 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Poz svima,

 

Znači preko PS Plusa se mogu redeemat one igrice iz kolekcije na PS5 i to mi je jasno.

 

Može li se za nekog drugog, tj za neki drugi account redeemat preko istog PS5 i na koji način?

 

Hvala vam :) 

 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
lovropg kaže...

Poz svima,

 

Znači preko PS Plusa se mogu redeemat one igrice iz kolekcije na PS5 i to mi je jasno.

 

Može li se za nekog drugog, tj za neki drugi account redeemat preko istog PS5 i na koji način?

 

Hvala vam :) 

 Moze, ulogujes se s tim acc na svom PS5, ides u library dodas sve te igre u library i to je to. S tim da treba napomenuti da je rizik i da je bilo banova jer su ljudi to zloupotrebljavali i prodavali tako accounte sa igrama. Ja sam dodao dvojici ili trojici prijatelja, u odvojenim periodima, i nismo imali problema.

10 godina
offline
Sony PlayStation 5

Jel ima to čudo negdje za kupit? Baš mi se konzoliše.

Nadglednik dina
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Entry Point kaže...

Jel ima to čudo negdje za kupit? Baš mi se konzoliše.

 Odi na susjednu temu da izgubiš volju

 

https://forum.bug.hr/forum/topic/igrace-konzole/playstation-5-dostava/279235.aspx?jumpto=6364125&sort=asc&view=flat&page=108

10 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
A u pm. Sad mi je žao što sam četvorku prodao.
Nadglednik dina
Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
A u pm. Sad mi je žao što sam četvorku prodao.
Nadglednik dina
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Jel netko zainteresiran za Ratchet and Clank Rift Apart po izlasku?
Ako netko može cekati tjedan dana prodam mu svoju igru za 400kn i saljem u svom trošku.
Igrat cu igru na izlasku i trebat ce mi oko tjedan dana max za videa i guidove.
Ako netko zeli nek mi sa javi.
Neda mi se prepucavati s likovima s Njuškala. Stvarno su neki postali bezobrazni. Nude mi 250kn za Village i 200 kn za Demon's Souls. U trgovinama su oko 500kn.
Nedam ispod cijene.
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ne bi možda neki IN account pa popola?
13 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Jel netko zainteresiran za Ratchet and Clank Rift Apart po izlasku?
Ako netko može cekati tjedan dana prodam mu svoju igru za 400kn i saljem u svom trošku.
Igrat cu igru na izlasku i trebat ce mi oko tjedan dana max za videa i guidove.
Ako netko zeli nek mi sa javi.
Neda mi se prepucavati s likovima s Njuškala. Stvarno su neki postali bezobrazni. Nude mi 250kn za Village i 200 kn za Demon's Souls. U trgovinama su oko 500kn.
Nedam ispod cijene.

Ubijaju me ti likovi šta se cigane ko zadnje ku... razumijem da cijena igara pada, ali ne možeš ni 100 kuna nudit za igru koja vrijedi 300-350 što je realna cijena i za DS i za ReV

https://psnprofiles.com/MaliGremlin69
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
422 kn je u Indiji.
Mozemo pola pola ako želiš. Mozemo preko PP da ne spamamo temu.
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Knockout City je Free to play 10 dana, dostupan je i na EA Play.
https://store.playstation.com/en-hr/product/EP0006-CUSA19588_00-KNOCKOUTCITY2020
Moj PC  
1 0 hvala 2
3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Zanimljiva razlika u velicini nekih igara na PS5 i Xbox Series konzolama:

 

Control: 25.7 vs 43.6

Hitman 3: 61.9 vs 77.8

Subnautica: 3.8 vs 8.3

Crash 4: 20.0 vs 28.0

Tony Hawk: 23.3 vs 31.9

Marvel’s Avengers: 74.1 vs 116.6

AC Valhalla: 41.8 vs 72.5

Watch Dogs Legion: 50.6 vs 61.1

Immortals Fenyx Rising: 22.3 vs 32.9

Borderlands 3: 51.1 vs 63.8

Dirt 5: 50.9 vs 63.3

Mortal Shell: 4.6 vs 8.6

 

TOTAL: 430.1GB vs 608.4GB

 

Da se sve ove igre instaliraju na obe konzole na PS5 bi ostalo slobodno 236.9GB a na Series X 193.6GB.

 

Sve ove igre na PS4 zauzimaju jos vise prostora.

Poruka je uređivana zadnji put uto 25.5.2021 9:56 (gamex1423).
 
8 0 hvala 0
6 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
gamex1423 kaže...

Zanimljiva razlika u velicini nekih igara na PS5 i Xbox Series konzolama:

 

Control: 25.7 vs 43.6

Hitman 3: 61.9 vs 77.8

Subnautica: 3.8 vs 8.3

Crash 4: 20.0 vs 28.0

Tony Hawk: 23.3 vs 31.9

Marvel’s Avengers: 74.1 vs 116.6

AC Valhalla: 41.8 vs 72.5

Watch Dogs Legion: 50.6 vs 61.1

Immortals Fenyx Rising: 22.3 vs 32.9

Borderlands 3: 51.1 vs 63.8

Dirt 5: 50.9 vs 63.3

Mortal Shell: 4.6 vs 8.6

 

TOTAL: 430.1GB vs 608.4GB

 

Da se sve ove igre instaliraju na obe konzole na PS5 bi ostalo slobodno 236.9GB a na Series X 193.6GB.

 

Sve ove igre na PS4 zauzimaju jos vise prostora.

 

Zanimljivo.

Pretpostavljam da se to može ovome zahvaliti:

https://www.extremetech.com/gaming/323046-playstation-5-hits-game-data-compression-ratios-the-xbox-doesnt-touch

9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Novi State of Play je na rasporedu ovog četvrtka... Prikazati ce 15min gameplaya iz Horizon Forbidden West
Moj PC  
10 0 hvala 6
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Novi State of Play je na rasporedu ovog četvrtka... Prikazati ce 15min gameplaya iz Horizon Forbidden West

 Oj napokon, bas cekam kad ce novosti za nju prikazati :D

13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Najviše me zanima datum izlaska.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Jesen sigurno 9-11 mj. Samo da ju ne odgode za iducu godinu.
3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Zna li ko kakav bude kvalitet videa na ovom state of play? Je li lose kao oni live streamovi ili bude odmah full kvalitet u 4k?

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Sony PlayStation 5

Uvjek je prvo ultra losi 1080p stream pa se kasnije pojavi 4k video.

Moj PC  
0 0 hvala 1
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
MEGATAMA kaže...

Uvjek je prvo ultra losi 1080p stream pa se kasnije pojavi 4k video.

 Steta, na tim streamovima toliko los kvalitet bude da se ne moze ni vidjeti grafika igre. Znaci bit ce naknadno gledanje na TV-u kada dodje 4K verzija.

13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Mislim si uzeti neki volan sad za F1 2021, igra izlazi za 2 mjeseca. Jel probao netko volane na PS5? Jel radi Logitech G29 sa PS5 verzijama igara? I koje su najbolje opcije za wheel stand? Nemam stol nego mi baš treba neki stalak ili kao mini cockpit za volan. 

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
antimadridista kaže...

Mislim si uzeti neki volan sad za F1 2021, igra izlazi za 2 mjeseca. Jel probao netko volane na PS5? Jel radi Logitech G29 sa PS5 verzijama igara? I koje su najbolje opcije za wheel stand? Nemam stol nego mi baš treba neki stalak ili kao mini cockpit za volan. 

 Volan ako želiš počet sa simulacijama onda ti je entry level G29 i imaš za uzet od Playseata baš sjedalo s postoljem koje dode nekih 1500 kn. I onda vidiš ako oćeš dalje ulagat i kupovat ideš na Thrustmaster ili Fanatec, ali opet sve ovisi koliko si spreman platiti. Npr za Thrustmaster addon za volan baš F1 verzija je solo oko 1500 kn.

https://psnprofiles.com/MaliGremlin69
12 godina
online
Re: Sony PlayStation 5

Nezz za G29, al kod mene T300RS radi bez problema na PS5

13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
atiHD kaže...
antimadridista kaže...

Mislim si uzeti neki volan sad za F1 2021, igra izlazi za 2 mjeseca. Jel probao netko volane na PS5? Jel radi Logitech G29 sa PS5 verzijama igara? I koje su najbolje opcije za wheel stand? Nemam stol nego mi baš treba neki stalak ili kao mini cockpit za volan. 

 Volan ako želiš počet sa simulacijama onda ti je entry level G29 i imaš za uzet od Playseata baš sjedalo s postoljem koje dode nekih 1500 kn. I onda vidiš ako oćeš dalje ulagat i kupovat ideš na Thrustmaster ili Fanatec, ali opet sve ovisi koliko si spreman platiti. Npr za Thrustmaster addon za volan baš F1 verzija je solo oko 1500 kn.

 Da, mislim uzeti nešto što je donekle kvalitetno a opet nije za neku ultra realističnu simulaciju vožnje nego čisto da je osjećaj dosta bolji od gamepada. G29 bi tu bio ok?

Grozni_Zabac kaže...

Nezz za G29, al kod mene T300RS radi bez problema na PS5

 Jesi probao baš PS5 verzije igara ili samo backwards compatible PS4? Čisto da budem siguran jer kod gamepada recimo radi dualshock 4 ali samo na PS4 verzijama igara.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
13 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
antimadridista kaže...
atiHD kaže...
antimadridista kaže...

Mislim si uzeti neki volan sad za F1 2021, igra izlazi za 2 mjeseca. Jel probao netko volane na PS5? Jel radi Logitech G29 sa PS5 verzijama igara? I koje su najbolje opcije za wheel stand? Nemam stol nego mi baš treba neki stalak ili kao mini cockpit za volan. 

 Volan ako želiš počet sa simulacijama onda ti je entry level G29 i imaš za uzet od Playseata baš sjedalo s postoljem koje dode nekih 1500 kn. I onda vidiš ako oćeš dalje ulagat i kupovat ideš na Thrustmaster ili Fanatec, ali opet sve ovisi koliko si spreman platiti. Npr za Thrustmaster addon za volan baš F1 verzija je solo oko 1500 kn.

 Da, mislim uzeti nešto što je donekle kvalitetno a opet nije za neku ultra realističnu simulaciju vožnje nego čisto da je osjećaj dosta bolji od gamepada. G29 bi tu bio ok?

Grozni_Zabac kaže...

Nezz za G29, al kod mene T300RS radi bez problema na PS5

 Jesi probao baš PS5 verzije igara ili samo backwards compatible PS4? Čisto da budem siguran jer kod gamepada recimo radi dualshock 4 ali samo na PS4 verzijama igara.

 G29 je potvrđeno da radi na ps5 normalno i da radi na svim igrama tako da što se tiče toga nemaš problema. Samo moj savjet ti je da ga ili uzmeš novog ili uzmeš od nekog od koga znaš šta i kako. Imam frenda koji vozi GranTurismo hrv ligu i čovjek je baš u tim simulacijama i imao sam priliku kupiti polovan g29 sa sjedalom za ok cijenu, ali je preskakao force feedback što kaže frend da je na njima mana. Pripazi na to.

https://psnprofiles.com/MaliGremlin69
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
antimadridista kaže...

Mislim si uzeti neki volan sad za F1 2021, igra izlazi za 2 mjeseca. Jel probao netko volane na PS5? Jel radi Logitech G29 sa PS5 verzijama igara? I koje su najbolje opcije za wheel stand? Nemam stol nego mi baš treba neki stalak ili kao mini cockpit za volan. 

 

Ja sam za G29 uzeo Wheel Stand Pro:

https://www.wheelstandpro.com/products/wheel-stand-pro/for-logitech-g29-g920-g27-g25-deluxe-v2

 

 

Nije cockpit, ali mi ni ne treba. Nemam ionako prostora za cockpit, a ovo je sklopivo i lako se spremi kad ne igram.

 

Kvalitetan je, masivan i težak stalak, pa ne kliže po podu. Podesivo po visini i po dubini kako ti odgovara, mogućnost instalacije dodatka za mjenjač (ja nemam mjenjač). 

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
14 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
antimadridista kaže...

Mislim si uzeti neki volan sad za F1 2021, igra izlazi za 2 mjeseca. Jel probao netko volane na PS5? Jel radi Logitech G29 sa PS5 verzijama igara? I koje su najbolje opcije za wheel stand? Nemam stol nego mi baš treba neki stalak ili kao mini cockpit za volan. 

 

      Za thrustmaster znam da su potvrđeni za ps5 svi volani od T150 (kojeg i ja imam) pa na gore, a za Logitech ne znam. Btw preporučujem T150 (ali verziju sa boljim pedalama), mislim da je oko 2000kn, a sasvim je dovoljno precizan za simulacije. Ne znam koje su cijene g29, a ako se dobro sjećam po recenzijama T150 ima nešto bolji volan (mislim na preciznost i ff, a ne na kvalitetu izrade koja je ok u oba).

 

  Takođe znam da su nekada davno logitech volani imali problem sa preciznosti na 0 stupnjeva (kada pokušavaš ići ravno auto ide blago lijevo-desno). Nadam se da to više nije slučaj, ali provjeri recenzije itd..

Poruka je uređivana zadnji put uto 25.5.2021 17:36 (AFARON).
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Horizon Forbiden West ce izgleda biti cross gen PS4/PS5 igra, sto mi nije bas drago. Slijedeca PS5 exkluziva nakon Rift Apart je God of War Ragnarok... Neće doci na PS4.
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice