Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.619
|
čitano: 4.741.059
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

 Pročitati ću cijelu vijest kasnije, ali po naslovu ako je istinito, onda mi je jasno zašto već par mjeseci mi dolazi 15-20 kn veći račun za struju. 

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Još meni ćudno što je prošli mjesec došao obraćun struje za 650kn više. 

8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Znaci, oni tvrde da ugaseni uredjaj trosi vise nego upaljeni uredjaj.

I jos navode da je spojen na net, radi download i slicno, i to ne u safe modu, vec ugasen.

Svasta sam cuo, ali nikad da nesto ugaseno treba struju da bi bilo ugaseno.
Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
7 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Damir22 kaže...
Znaci, oni tvrde da ugaseni uredjaj trosi vise nego upaljeni uredjaj.

I jos navode da je spojen na net, radi download i slicno, i to ne u safe modu, vec ugasen.

Svasta sam cuo, ali nikad da nesto ugaseno treba struju da bi bilo ugaseno.

Krivo si procitao. Btw, kakav safe mode...

Neku struju sigurno troši, ali i meni se ovo čini nategnuto. Ako je to i istina rješivo je softverski.

Par watta sigurno ne uzrokuje primjetno povećanje računa za struju.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
16 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ako troši struju onda nije izgašen, čupaj kablove

PSN: user432b2b
Poruka je uređivana zadnji put pon 15.3.2021 8:56 (malak).
 
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Krivo.procitano, no poanta ostaje, na sto tocno trosi kad je ugasen?

Safe mode mi je jasan, da ima kakvu stand by lampicu, indikator....ali ovako, na sto trosi ta 2w po satu?
Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Sony PlayStation 5

O jebote sony, nista idemo svi na KFC konzolu.

Em ti se pece piletina, em igras 😀

Discord za BUG-ovce https://discord.gg/Yu9aTxk
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Sony PlayStation 5

Najteže mi je sada što ne mogu naći video s Pervanom (ne Hloverka i Budiša), da li gori svjetlo u hladnjaku nakon što se zatvore vrata. Pa Zuhra pokazuje rezultate ankete među gledateljima, naravno anketa umjesto 100% ima 120%. 

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Damir22 kaže...
Krivo.procitano, no poanta ostaje, na sto tocno trosi kad je ugasen?

Safe mode mi je jasan, da ima kakvu stand by lampicu, indikator....ali ovako, na sto trosi ta 2w po satu?

 

Pa ako ništa drugo troši na napajanje ploče radi BT konekcije da se može upaliti kad klikneš na power button controller.

Trafo je isto unutar konzole pa i to troši struju u rangu od par W čak i kad ništa na drugom kraju ne troši struju.

 

Osim toga ovo je vijest od par dana prije releasea, tko zna jel uopće istina i jel još uvijek aktualno.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put pon 15.3.2021 9:51 (Bitanga).
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
Damir22 kaže...
Krivo.procitano, no poanta ostaje, na sto tocno trosi kad je ugasen?

Safe mode mi je jasan, da ima kakvu stand by lampicu, indikator....ali ovako, na sto trosi ta 2w po satu?

 

Pa ako ništa drugo troši na napajanje ploče radi BT konekcije da se može upaliti kad klikneš na power button controller.

Trafo je isto unutar konzole pa i to troši struju u rangu od par W čak i kad ništa na drugom kraju ne troši struju.

 

Osim toga ovo je vijest od par dana prije releasea, tko zna jel uopće istina i jel još uvijek aktualno.

 pa tko ima onaj mali uređaj za mjerenje potrosnje lagano to provjeri

inace sva ta elektronika u standby modu trosi struju

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Poruka je uređivana zadnji put pon 15.3.2021 10:21 (Santana).
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Santana kaže...

 pa tko ima onaj malo uređaj za mjerenje potrosnje lagano to provjeri

inace sve to u standby modu trosi struju

 

Ma da, al siguran sam da bi bilo više tekstova na tu temu da je istinita, jer nije normalno da u "turned off" stateu troši više struje od rest mode statea (koji je još i spojen na net).

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put pon 15.3.2021 10:24 (Bitanga).
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Stand by mod je jedno, ugasen uredjaj je drugo, barem je to tako nekada bilo.

Dok su stari tv bili, oni s dugmetom, gasenje na daljinskom je bio stand by, normalno da trosi nesto struje.

Gasenje na dugme je bilo gasenje, dakle, nista nije pod naponom,nema sto trositi.....

Jedino ovo za paljenje preko kontrolera, mozda radi bt nije totalno off.....
Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Damir22 kaže...
Stand by mod je jedno, ugasen uredjaj je drugo, barem je to tako nekada bilo.

Dok su stari tv bili, oni s dugmetom, gasenje na daljinskom je bio stand by, normalno da trosi nesto struje.

Gasenje na dugme je bilo gasenje, dakle, nista nije pod naponom,nema sto trositi.....

Jedino ovo za paljenje preko kontrolera, mozda radi bt nije totalno off.....

 

I playka je u standbyu kad ju "turnoffaš". Inače bi imala mehanički prekidač za dovod napajanja.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Moj ps5 je spojen na produzni kabel s prekidačem, zajedno s punjačem za dualsense. Kad god ne igram ps5 uopce ne radi dok ne stisnem prekidac na produznom kabelu.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Santana kaže...
Bitanga kaže...
Damir22 kaže...
Krivo.procitano, no poanta ostaje, na sto tocno trosi kad je ugasen?

Safe mode mi je jasan, da ima kakvu stand by lampicu, indikator....ali ovako, na sto trosi ta 2w po satu?

 

Pa ako ništa drugo troši na napajanje ploče radi BT konekcije da se može upaliti kad klikneš na power button controller.

Trafo je isto unutar konzole pa i to troši struju u rangu od par W čak i kad ništa na drugom kraju ne troši struju.

 

Osim toga ovo je vijest od par dana prije releasea, tko zna jel uopće istina i jel još uvijek aktualno.

 pa tko ima onaj mali uređaj za mjerenje potrosnje lagano to provjeri

inace sva ta elektronika u standby modu trosi struju

Vidiš mogao bih po svoj otići. Uređaj je bio  spas za detekciju neispravnog brojila. 

9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Infomark pocinje prodavati PS5 pakete uz polog od 300kn.

 

Edit Santana ne mogu ti odg na pm, dobit će ograničenu količinu konzola koje žele prodati samo u paketu (veći promet za njih),

potrebno je javiti se na mail kontakt@infomark.hr ako je netko zainteresiran za kupnju kompleta. 

Poruka je uređivana zadnji put pon 15.3.2021 18:03 (Gogy7).
Moj PC  
2 0 hvala 5
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Cisto za info, bio sam jucer u SD i pitao kad ce biti isporuka za one koji su narucili krajem 2. mjeseca (ja sam konkretno 26.2.). Rekao mi je covjek vrlo skoro vjerojatno do kraja mjeseca.
 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
greysaint0 kaže...
Cisto za info, bio sam jucer u SD i pitao kad ce biti isporuka za one koji su narucili krajem 2. mjeseca (ja sam konkretno 26.2.). Rekao mi je covjek vrlo skoro vjerojatno do kraja mjeseca.

 Tako su i meni rekli jučer. Nadam se da je istina.

Koja poslovnica je dala informaciju?

6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Kakav je novi Crash? Pošto je izašao PS5 upgrade, jel vrijedi 30-ak eura igra?

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Tezak. Dark Souls platformer. U original trilogiji je bilo par teskih misija, ovdje svako malo. Umires puno puta, kontrole nisu toliko precizne, moras koristiti moci a milijun toga na ekranu, prepreka, boja, svega. Meni je bio tezak, zivcirao sam se i odustao. Zasto moraju komplicirati obicni platformer. Nije da nemam skill, ali zasto raditi sitne male platforme i nemoguće prepreke kad znas da nemas precizne kontrole. U jednoj misiji na početku moras udariti kutiju na vrhu 10 nitro kutija. Skocim, udarim ju, samo ona pukne i aktivira nitro kutije. Igrao sam 30 puta taj dio i nisam mogao preci taj bonus dio i odustao. Neda mi se zivcirati oko igre kojoj se tezina svodi na neprecizne kontrole a zahtjeva preciznost.
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Tezak. Dark Souls platformer. U original trilogiji je bilo par teskih misija, ovdje svako malo. Umires puno puta, kontrole nisu toliko precizne, moras koristiti moci a milijun toga na ekranu, prepreka, boja, svega. Meni je bio tezak, zivcirao sam se i odustao. Zasto moraju komplicirati obicni platformer. Nije da nemam skill, ali zasto raditi sitne male platforme i nemoguće prepreke kad znas da nemas precizne kontrole. U jednoj misiji na početku moras udariti kutiju na vrhu 10 nitro kutija. Skocim, udarim ju, samo ona pukne i aktivira nitro kutije. Igrao sam 30 puta taj dio i nisam mogao preci taj bonus dio i odustao. Neda mi se zivcirati oko igre kojoj se tezina svodi na neprecizne kontrole a zahtjeva preciznost.

 

Par teških? Ja sam odustao već na drugoj misiji prvog crasha... don't have time for that shit. Meni je to relikt prošlosti, ne zanimaju me više takve igre.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put pon 15.3.2021 20:02 (Bitanga).
10 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

kad piše play station 5 - onda se misli na BR verziju jel?

a za digitalnu piše baš?

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
MasterG kaže...

kad piše play station 5 - onda se misli na BR verziju jel?

a za digitalnu piše baš?

 Da. Playstation 5 i Playstation 5 Digital EDITION.

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Lik se dobro zajebava.

16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
antimadridista kaže...

Kakav je novi Crash? Pošto je izašao PS5 upgrade, jel vrijedi 30-ak eura igra?

Vrijedi.

Ali je prokleto tezak ili sam ja prokleto star. Sve sto je @Gogy7 napisao stoji.

A vrijedi ne samo 30€, nego zasluzuje i punu cijenu.

I dalje je to onaj predivni sareni Crash. Ali su dodali toliko novih stvari (zbog kojih je tezi). Nivoi su duzi (znaci vise igre). Neprijatelji saljivi. Dodani ekstra leveli koje otkljucavas s skupljanjem video kazeta (previse hard core za mene), ali znaci jos vise igre. Meni ne djeluju kontrole neprecizne. Vecinom sam umirao zbog svojih refleksa i sl (nisam probao 60fps mode). I onda jos povrh svega kad zavrsis mozes ukljuciti razne fitere/mutatore za levele, npr mirror svijeta, i sl.

 

Znaci na osnovu kontenta i sta je sve unutra vrijedi punu cijenu. A tezina je druga strana medalje.

Battletag - Gobac#2782; PoE:G0bac; Cypher: Ignorance is bliss.
10 godina
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Znači ima šanse da stigne konzola do kraja miseca :D

Naručena 24.2 u SD

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Sony PlayStation 5

Zna li netko koliko je jamstvo na konzole iz A1? Imam račun i neku potvrdu, ali nigdje ne piše koliko mjeseci traje jamstvo,a zanima me čisto informativno.

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Sony PlayStation 5
lukaXXkralj kaže...

Znači ima šanse da stigne konzola do kraja miseca :D

Naručena 24.2 u SD

 Pa nadam se, poceli su sad svi s prednarudzbama, mozes uzet prakticki di zelis i kazu isporuka u travnju. Onda bi mi iz 2. mjeseca trebali dobiti u 3. Mjesecu. Al to su sve lijepe zelje dok ne dobijemo poziv 😀

3 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
Sve kupljeno u EU ima jamstvo 2 godine
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice