Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.575
|
čitano: 4.701.025
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Jel se zna išta kojeg bi datuma došlo nešto PlayStationa kod nas na prodaju?

Imam bon za Santa Domenicu pa bi htio iskoristit...
It s just cornflakes...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Sony PlayStation 5

Izgleda da je Sony-u 4K @120, a i 4k@60 naučna fantastika.

Na telkama (XH900) ne prikazuje pravi 4k pixel per pixel nego nešto skalira manju rezu pa je sve zamućeno.

PS5 opet ne prikazuje pravi 4K.

Nažalost ništa od njih niti za ovu godinu.....novi modeli ne podržavaju 4k, allm i vrr out of the box, nego tek sa budućim frimverom.

Jedino su zadovoljni oni koji su kupili XH95 seriju jer ona niti nema podršku za HDMI 2.1, a kvaliteta slike je izvrsna.

Naravno da nekome tko planira igrati na telki taj model ne dolazi u obzir, ali model koji je reklamiran kao PS5 ready to nije.

Nemam ja ništa protiv Sony-a, čak sam htjeo i kupiti tv od njih, ali izgleda da ću ih zaobići.

Sreća je put, a ne odredište.
Moj PC  
2 7 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Da nazalost izgleda da ce i ova konzola za isporucit 4k@60 biti naucna fantastika. Kad nemogu kod ove igre a sta ce biti sa zahtjevnijim igrama.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ako ništa drugo ugodno me iznenadilo da Series S ide u 60fps lock na 1080p. Ako se svi toliko potrude nije mi sila kupovati SeX još jedno vrijeme ako i uopće.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
13 godina
offline
Sony PlayStation 5

----

To Each His Own.
Moj PC  
18 0 hvala 0
8 godina
offline
Sony PlayStation 5

Picaso limited edition.....

 

Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
4 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Qudek kaže...
Jel se zna išta kojeg bi datuma došlo nešto PlayStationa kod nas na prodaju?

Imam bon za Santa Domenicu pa bi htio iskoristit...

 Neke neslužbene procjene su kada počne rasti lišće na drveću, znači na proljeće. Možda i nešto ranije, ali to će biti male količine koje će se vjerojatno razgrabiti u par minuta. 

13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Vandit kaže...
Qudek kaže...
Jel se zna išta kojeg bi datuma došlo nešto PlayStationa kod nas na prodaju?

Imam bon za Santa Domenicu pa bi htio iskoristit...

 Neke neslužbene procjene su kada počne rasti lišće na drveću, znači na proljeće. Možda i nešto ranije, ali to će biti male količine koje će se vjerojatno razgrabiti u par minuta. 

Nije mi baš jasno da ih nigdje nema, proizvode se konstantno pretpostavljam. Kod nas je posljedni preorder bio 19.11.2020. WTF?? 2 mjeseca kasnije i dalje nema ničega...

It s just cornflakes...
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
lmutak kaže...

----

 Vrh 

13 godina
offline
Sony PlayStation 5
u njemackoj se isporucuju samo konzole koje su prednarucene.

no dok god je ovo sr.... da se u trgovinu ne moze otici i kupit, do tada ce skalperi kupit sve konzole sa online trgovina.


Ne slušaj nikoga, ostani svoj
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Robert_84 kaže...
u njemackoj se isporucuju samo konzole koje su prednarucene.

no dok god je ovo sr.... da se u trgovinu ne moze otici i kupit, do tada ce skalperi kupit sve konzole sa online trgovina.


u biti sam Sony je pridonjeo ovakvoj situaciji sa svojom politikom samo online kupovina.

 

Ne slušaj nikoga, ostani svoj
Poruka je uređivana zadnji put pon 25.1.2021 0:25 (Robert_84).
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Qudek kaže...
Vandit kaže...
Qudek kaže...
Jel se zna išta kojeg bi datuma došlo nešto PlayStationa kod nas na prodaju?

Imam bon za Santa Domenicu pa bi htio iskoristit...

 Neke neslužbene procjene su kada počne rasti lišće na drveću, znači na proljeće. Možda i nešto ranije, ali to će biti male količine koje će se vjerojatno razgrabiti u par minuta. 

Nije mi baš jasno da ih nigdje nema, proizvode se konstantno pretpostavljam. Kod nas je posljedni preorder bio 19.11.2020. WTF?? 2 mjeseca kasnije i dalje nema ničega...

 To ti je zato što su naši pametni trgovci dopustili prednarudjbu velikog broja konzola koji nisu u mogučnosti isporučiti i sad će to nadoknadjivati neko vrijeme, inaće, da su dozvolili prednarudjbu isporuke koja je moguća u razumnom vremenu, onda nebi do ovog došlo i za svaku novu pošiljku, ljudi bi mogli brzim prstom naručiti (kao što je vani slučaj)

3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
nike098 kaže...

Hitman 3 PS5 vs Xbox Series X|S Comparison



Bitno da su svi zaludili za hdmi 2.1.

 Pa vec sada imamo igara koje izgledaju a i rade bolje tehnicki od tog hitmana. Hitman igre mi nikada ni po gameplay a ni graficki nisu bile impresivne, dovoljno je vidjeti facu glavnog lika pa da se ne shvata ozbiljno  Ovo je, koliko znam, prva cros-platform igra koja ima prednost na xbox-u, i opet 1800p nije nikako lose.


Mislim da je ova generacija fino pocela, dosta bolje od prethodnih, dobili smo neke stvari kojima se nisam ni nadao s tehnicke strane, a tek trebaju doci prave next gen igre dok prodje ovaj cros-gen period. Nikada nije bila ni manja razlika izmedju xbox i ps kako na papiru tako i u praksi a obje konzole su za taj novac odlicna stvar. 

Meni kod konzola odgovara jednostavnost i udobnost, upali i igraj bez da mucim muke stimajuci i misleci se o pixelima i brojanju fps-a. Naravno da je vise uvijek bolje, i baci se pogled na ovakve videe cisto iz znatizelje ali se ne smaram time kao kad igram na PC, i do sad sam ponudjenim poprilicno zadovoljan.


Odigrao sam i ja ovaj RE8 demo, Maiden, igra izgleda super a i radi tako. Demo je dosta kratak i ogranicen ali cini se da ce u najmanju ruku biti dobra kao RE7.

Poruka je uređivana zadnji put pon 25.1.2021 14:00 (gamex1423).
3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5
Zvali me i SD-a danas da ce isporuka Digital konzole biti tek u 3. mjesecu (prednarudžba 8.10.2020) i da mogu zamjeniti za PS 5 sa diskom - nadoplata 750 kn - isporuka sigurno tijekom 2.mjeseca

Kolika je bila cijena PS5 s diskom u prednarudžbi?
 
2 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
kreso78 kaže...
Zvali me i SD-a danas da ce isporuka Digital konzole biti tek u 3. mjesecu (prednarudžba 8.10.2020) i da mogu zamjeniti za PS 5 sa diskom - nadoplata 750 kn - isporuka sigurno tijekom 2.mjeseca

Kolika je bila cijena PS5 s diskom u prednarudžbi?

 3850 kn

 

5 godina
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Ja sam 5.10. uzeo digital u SD i nitko jos nista nije javio, tolko o tome da idu kronoloski po narudzbama

 
1 0 hvala 1
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5

Jel mozes postat taj mail da se vidi da su oni to napisali. Jer kad sam im ja prije htio nadoplatit za onaj s diskom su mi rekli da ne moze. 

Ovo je stvarno vise komedija.

9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
EA PLAY 8kn za prvi mjesec.
Ponuda traje do 9.3.2021
Moj PC  
3 0 hvala 6
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
EA PLAY 8kn za prvi mjesec.
Ponuda traje do 9.3.2021

 Dali se sve ove https://www.ea.com/ea-play/games-playstation-4 igre  mogu igrat i novi star wars, i dali se moze iskljucit automatska naplata recimo nakon dva miseca

6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
nike098 kaže...
Gogy7 kaže...
EA PLAY 8kn za prvi mjesec.
Ponuda traje do 9.3.2021

 Dali se sve ove https://www.ea.com/ea-play/games-playstation-4 igre  mogu igrat i novi star wars, i dali se moze iskljucit automatska naplata recimo nakon dva miseca

 Na steamu je isti deal. Povezao s Origin (EA) accountom. Jučer aktivirao i uredno instalirao SW Jedi Fallen Order, ako na to misliš. Isključio sam odmah automatsko mjesečno produljenje pretplate. Sve će uredno raditi mjesec dana. Pretpostavljam da je sve jednako i na PSu.

12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Da moze se iskljucit i na ps4 ali vjerovatno cu koji misec produzit jer nemam ni vrimena par igri u misec dana odigrat
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Renato89 kaže...

Ja sam 5.10. uzeo digital u SD i nitko jos nista nije javio, tolko o tome da idu kronoloski po narudzbama

 

 

4 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
EA PLAY 8kn za prvi mjesec.
Ponuda traje do 9.3.2021

 To mu je i realna cijena 🤣

Discord za BUG-ovce https://discord.com/invite/7V7wPWd
7 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
EA PLAY 8kn za prvi mjesec.
Ponuda traje do 9.3.2021

 Hvala na informaciji. Vec dugo vremena gledam odigrat A Way Out, a usput cu i probat Fifu malo da me prijatelj natambura, posto ja njega derem na NBA 2k20  a i oba Unravela su tu..

Poruka je uređivana zadnji put uto 26.1.2021 18:04 (Tututuru).
15 godina
offline
Sony PlayStation 5

Pojavio se fanmade portal koji u bazi ima preko 500 PS4 naslova i za svaki vam govori kakva poboljšanja možete očekivati na PS5 konzoli. Pretragu možete sortirati u nekoliko parametara i sve prednosti su jasno prikazane.

 

 

https://www.backwards-compatible.com/

Moj PC  
18 0 hvala 10
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
bloodborne kaže...
Gogy7 kaže...
EA PLAY 8kn za prvi mjesec.
Ponuda traje do 9.3.2021

 To mu je i realna cijena 🤣

 

S kolicinom kvalitetnih naslova od EA i to je previse 

twice the pride double the fall
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
movie kaže...

Pojavio se fanmade portal koji u bazi ima preko 500 PS4 naslova i za svaki vam govori kakva poboljšanja možete očekivati na PS5 konzoli. Pretragu možete sortirati u nekoliko parametara i sve prednosti su jasno prikazane.

 

 

https://www.backwards-compatible.com/

 e to te ja pitam, hvala 

9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Igra li tko hitman 3 na ps5? Meni je glitchan Full House trofej i ne mogu dobiti platinum 😟
Super mi je triger mehanika drzanja daha prilikom ciljanja sniperom, samo blago drzis R2, volio bih to u svakoj igri sniperom.
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
Poštovani,
Hvala Vam još jednom što ste kupili PlayStation 5 konzolu u Sancta Domenici!

Nadamo se da će Vas najnovija generacija najpopularnije igraće konzole na svijetu dobro služiti i osigurati Vam bezbrižne sate ugodne zabave uz najnovije HIT naslove igara u najvišoj razini kvalitete gaming iskustva.

U znak zahvale što ste sudjelovali u procesu PS5 prednarudžbi, za Vas smo osigurali specijalni SD webshop promo kod koji Vam do nedjelje 31. Siječnja 2021. omogućava 25% popusta za kupnju izdvojenih PS5 igara sa sljedećeg linka;

https://cutt.ly/Wj45JAx
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Sancta Domenica salje kod za popuste ljudima koji su prednarucili PS5, barem meni jesu. Popust je 25% i moze se iskoristit do 31.1 samo na PS5 igre(Demon Souls, Spiderman, Sackboy). Meni moj ne treba pa ako neko moze iskoristit evo: OL93C5E8
Moj PC  
1 0 hvala 1
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice