Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.576
|
čitano: 4.699.434
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Sony PlayStation 5

Pa ova SONY stranica je koma. Niš ne mogu napraviti. Ne mogu uzet PS+, ne mogu napunit wallet, ništa! Ni preko plejke ni preko WEB. Stalno Errror. Try again later.

 

EDIT: Uspio sam preko Walleta

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.1.2021 19:16 (Azmo).
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
iDelete kaže...

Ekipa, igra li netko Warzon na PS5?
Zanima me kakva su vam iskustva (tipa je li trza, ima li poboljsanja u odnosu na PS4 pro...)

Unaprijed zahvaljujem na iskustvima ☺️

 Presli s ps4 slim na ps5 i razlika u slici je velika, puno je cisca nego na ps4 (ocekivano). Samim time, lakse se igra. Ne trza, ali nije trzala ni na ps4, osim kad je internet bio u banani (dl mi zna biti i manji od 1)

3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Azmo kaže...

Pa ova SONY stranica je koma. Niš ne mogu napraviti. Ne mogu uzet PS+, ne mogu napunit wallet, ništa! Ni preko plejke ni preko WEB. Stalno Errror. Try again later.

 

EDIT: Uspio sam preko Walleta

 store im je katastrofa, vise ne radi, nego sto radi...

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Zato ja sve rjesavam preko mobilne aplikacije jos od 2018 jer jedino to radi kak spada. Nikad problem s icim.
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bass kaže...
Zato ja sve rjesavam preko mobilne aplikacije jos od 2018 jer jedino to radi kak spada. Nikad problem s icim.

 Bas sam htjeo izdvojiti mobilnu aplikaciju kao najgori moguci nacin za bilo sto obavit, osim provjerit tko je online od prijatelja, teski trash, takodjer vise ne radi nego sto radi (android iskustvo)...uzas

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Hah, onda sam lucker jer mi je na s10e i sad na iphone 8+ odlicna. 🎮🎮🎮
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Da imam tolike probleme sa store prešao bi na Xcan odmah 

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
Evo konačno dobio odgovor od MINGPO u vezi Immortalsa koji smo nas nekolicina naručili u mobisu. I da odma napomenem kao što već jesam, nisam radio prijavu niti budem već samo poslao upit da znam na čemu smo.

"Poštovani,

vezano za upit koji ste nam uputili putem Centralnog informacijskog sustava zaštite potrošača očitujemo se kako slijedi.

U svom upitu navodite da ste naručili proizvod kod trgovca te dobili potvrdu da je narudžba potvrđena. Također navodite da Vas je nakon toga trgovac obavijestio da je narudžba otkazana jer je proizvod rasprodan te pretpostavljate da se radi o greški prilikom isticanja cijene. Pitate za svoja prava.

Zakon o zaštiti potrošača („Narodne novine“, broj: 41/14, 110/15 i 14/19), (dalje u tekstu: Zakon) članak 43. stavak 1. propisuje da je trgovac dužan potrošaču ispuniti ugovor u skladu s odredbama ugovora, ovoga Zakona i Zakona o obveznim odnosima.

Članak 7. stavak 7. Zakona propisuje da se trgovac mora pridržavati istaknute maloprodajne cijene.

Za sve pritužbe vezane uz Vaš ugovorni odnos s trgovcem temeljem članka 10. stavaka 1., 2. i 5. Zakona možete trgovcu podnijeti pisani prigovor i to osobno u poslovnim prostorijama trgovca, kao i putem pošte, elektroničke pošte ili telefaksa. Ističemo da je trgovac dužan odgovoriti na pisani prigovor u roku od 15 dana od dana zaprimanja istog.

Ako Vam trgovac na prigovor ne odgovori u navedenom roku u pisanom obliku ili ako i nakon zaprimljenog odgovora u pisanom obliku i dalje smatrate da su Vaša prava povrijeđena, možete podnijeti prijavu tržišnoj inspekciji Državnog inspektorata:

• putem elektroničke prijave: https://dirh.gov.hr/podnosenje-prijava/83
• putem Centralnog informacijskog sustava zaštite potrošača (CISZP) - http://prijava.mingo.hr/CD/prijava.jsp
• osobno ili poštom na adresu: Državni inspektorat, Šubićeva 29, 10 000 Zagreb.

Također, navodimo da predmetni spor možete pokušati riješiti i putem jednog od tijela nadležnih za alternativno rješavanje potrošačkih sporova koja djeluju u Republici Hrvatskoj.

Postupak možete pokrenuti pred:
1. Centrom za mirenje pri Hrvatskoj udruzi za mirenje, Zagreb, Teslina 1/I, info@mirenje.hr;
2. Profi Test d.o.o., Centrom za mirenje „Medijator“, Bjelovar, Petra Hektorovića 2,
medijator@medijator.com.hr;
3. Centrom za mirenje pri Hrvatskoj gospodarskoj komori, Zagreb, Rooseveltov trg 2,
mirenje@hgk.hr.

Sve ostale informacije o tijelima za alternativno rješavanje potrošačkih sporova i postupcima alternativnog rješavanja sporova možete pronaći na mrežnim stranicama pojedinog tijela.

Dodatno Vas obavještavamo kako su na portalu “Sve za potrošače”, koji je dostupan na mrežnoj stranici https://www.szp.hr/, na jednom mjestu dostupne sve aktualne informacije iz različitih područja zaštite potrošačkih prava (neispravna roba, jamstvo, javne usluge, financijska i medijska pismenost i dr.) te Vas pozivamo da isti posjetite i informirate se o Vašim potrošačkim pravima.

S poštovanjem,
 
3 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Hmmm citajuci vase komentare u vezi PS store-a se stvarno zacudim. Ne mogu shvatiti kako tolike probleme prijavljujete a meni radi savrseno na aplikaciji, preko web browsera i na konzoli. Jedini problem sto sam imao jeste nedavno gdje nisam odmah mogao uzeti free ps plus igre, ali to je bilo bas nesto do njih jer na US storu su svi imali taj problem prvih nekoliko sati.

Osim tog stvarno nista, kad god otvorim, bez obzira gdje, sve mi radi kako treba. Ne znam ima li veze da li se koristi HR, US ili neki treci acc, ali kod mene je US.

Aplikacija kako je ova nova verzija odlicna, ne moze bolja biti, ako nisam za konzolom sve preko nje obavljam i bas je brza i funkcionalna.

 

 

CP 2077 next gen upgrade dolazi tek u drugoj polovici 2021...

 

Cyberpunk 2077 — Our Commitment to Quality - Cyberpunk 2077 — from the creators of The Witcher 3: Wild Hunt

 

Q: When can we expect the next-gen update for Cyberpunk 2077?

A: For those who are playing the game on next-gen consoles via backwards compatibility, we are planning the free, next-gen update for Cyberpunk 2077 on Xbox Series consoles, and PlayStation 5, this year. We’re aiming for the second half of the year and we’ll reveal more when we have more to share.

Poruka je uređivana zadnji put čet 14.1.2021 10:33 (gamex1423).
 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Sony PlayStation 5

Evo imate i "povoljno" slušalice i punjač.

 

https://www.njuskalo.hr/ps5-konzole/ps5-3d-headset-stalak-punjenje-oglas-33369237

 

Baš sam poslao upit, vjerojatno netko iz SD jer ih nema nigdje, tražim svaki dan. 

 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Upravo uzo ps plus na popustu, taman jucer isteklo :D

 
3 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
Strelok kaže...

Evo imate i "povoljno" slušalice i punjač.

 

https://www.njuskalo.hr/ps5-konzole/ps5-3d-headset-stalak-punjenje-oglas-33369237

 

Baš sam poslao upit, vjerojatno netko iz SD jer ih nema nigdje, tražim svaki dan. 

Zašto ako netko nešto prodaje mora uvijek biti iz SD? Ja imam nekoliko stvari u oglasu a nisam zaposlenik SD.

14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
movie kaže...
Strelok kaže...

Evo imate i "povoljno" slušalice i punjač.

 

https://www.njuskalo.hr/ps5-konzole/ps5-3d-headset-stalak-punjenje-oglas-33369237

 

Baš sam poslao upit, vjerojatno netko iz SD jer ih nema nigdje, tražim svaki dan. 

Zašto ako netko nešto prodaje mora uvijek biti iz SD? Ja imam nekoliko stvari u oglasu a nisam zaposlenik SD.

 Zato jer tako piše u ustavu RH.

14 godina
offline
Sony PlayStation 5

@AFARON kad si već toliki poslanik zore pravednika, daj malo prošetaj po Markovom, hvala. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Sony PlayStation 5

Tko vam je kriv što niste pročitali ustav RH. Tamo to lijepo stoji. 

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bas mi je sjeo Days Gone, kupio sam ga godinu dana prije za 20$ i nikad nisam nasao vremena za njega.
Na PS5 radi glatko bez ikakvih problema.
Podsjeća me na Last of us, volim skupljanje i craftanje stvari, volio bih da su vise paznje posvetili tome da mozemo craftati i upgrade oruzja.
Misije su mi bile dobre, igra strasno dugo traje ali mi nije dosadila, nisu klasicni fetch questovi.
Priča, tj prezentacija same price je glavni problem igre, da je malo bolje napisana, kvalitetnije ispričana bila bi to vrhunska igra. Likovima fali ono nešto, hladni su, nema tu emocija iz LoU igara. Sve u svemu, igra me ugodno iznenadila, ako ju niste igrali na PS4, dajte joj sansu na PS5. Sad se bacam na Uncharted igre 😄
Moj PC  
6 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Bas mi je sjeo Days Gone, kupio sam ga godinu dana prije za 20$ i nikad nisam nasao vremena za njega.
Na PS5 radi glatko bez ikakvih problema.
Podsjeća me na Last of us, volim skupljanje i craftanje stvari, volio bih da su vise paznje posvetili tome da mozemo craftati i upgrade oruzja.
Misije su mi bile dobre, igra strasno dugo traje ali mi nije dosadila, nisu klasicni fetch questovi.
Priča, tj prezentacija same price je glavni problem igre, da je malo bolje napisana, kvalitetnije ispričana bila bi to vrhunska igra. Likovima fali ono nešto, hladni su, nema tu emocija iz LoU igara. Sve u svemu, igra me ugodno iznenadila, ako ju niste igrali na PS4, dajte joj sansu na PS5. Sad se bacam na Uncharted igre 😄

 

Ja čekam da malo odigram Death Stranding pa onda Days Gone i Ghost of Tsushimu. Opet mi se jebački nakuplja backlog. Sreća pa nema boljih igara trenutno.

Samo Valhalla mi je pojela 110h života, a o Warzoneu da ni ne pričam.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ja sam odigrao Valhallu, Immortals i Spidermana prosli mj. Dobro pa je Spiderman samo 5h dug. Ovaj mjesec sam mislio Prince of Persia Remake ali su ga odgodili, Hitman 3 me ne zanima pa igram starije naslove s Ps Plus Collectiona. Warzone sam obrisao jer onda neigram nista drugo osim tog, ali daleko najkvalitetnija free2play pucačina.
15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Ja sam odigrao Valhallu, Immortals i Spidermana prosli mj. Dobro pa je Spiderman samo 5h dug. Ovaj mjesec sam mislio Prince of Persia Remake ali su ga odgodili, Hitman 3 me ne zanima pa igram starije naslove s Ps Plus Collectiona. Warzone sam obrisao jer onda neigram nista drugo osim tog, ali daleko najkvalitetnija free2play pucačina.

 

A shit, Immortals sam i zaboravio, znači još i to, već je kupljeno :-D

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put čet 14.1.2021 18:43 (Bitanga).
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ultra brzi ssd u ps5 instalira pola sata fucking update od 400mb....

Pa jbt, na floppy bi zapisao brze....
Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
3 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Mnogi updatei su postali takvi, pogotovo kod velikih igara. Recimo taj update od 400mb moze procesirati 100GB, odnosno punu veličinu igre.
Update nije samo copy paste datoteka, potrebno ga je procesirati.
Za Cyberpunk update od 1.6GB je bilo potrebno cak 130GB prostora. 100GB
zauzima igra, dodatnih 30GB su potrebnih da se update procesira, zamjeni i nadogradi datoteke, i na kraju ispadne oko 105GB ukupno, ali update je obradio oko 130GB podataka. 😄
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ma moram nesto prigovarati,ne obazirite se na mene......

Nego, ima li smisla na 1080p only tv-u forsirati "graphic" mode u igrama, ili nista ne gubim u kvaliteti slike ako idem na performance?
Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Performance mode je fokusiran na fps a resolution na rezoluciju.
Ovisno o tome sto trazis od igre.
Vecina igara je trenutno 1200p-1440p upscale na 4k ali s vecim detaljima i manjim fps.
Na 1080p rezoluciji ti izbor spada samo na kolicinu detalja.
Sigurno gubis na detaljima i fpsu, pitanje dali ces primjetiti razliku na 1080p
Recimo da je Performance mode Medium-High details na 60fps, dok je resolution mode Ultra ali 30fps.
Poruka je uređivana zadnji put čet 14.1.2021 20:58 (Gogy7).
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Evo sotr itekako ima vidljive razlike cak i na sirotinja tv-u, naravno, vidi se i razlika u fps-u i to bas ono... Vidi se.

Ali slika.... Vrh.

Pricam o pocetku, ono selo.... Cak cu igrati u 30fps za takvu sliku....
Children Shouldnt Play with Dead Things
Poruka je uređivana zadnji put čet 14.1.2021 21:03 (Damir22).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Sony PlayStation 5

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Sideswipe kaže...

@AFARON kad si već toliki poslanik zore pravednika, daj malo prošetaj po Markovom, hvala. 

 

Broj riječi koje sam razumio je prenizak. Potrebno još riječi.

9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Evo kako je prosao ps5 preorder day u Indiji. Sve se rasprodalo u par minuta, za sve narudžbe koje prelaze dostupan broj konzola trgovci su automatski slali refund. Nema liste čekanja kao sto je kod nas ekipa cekala nove posiljke, digitalna verzija se nije mogla prednaruciti.
Konzola im izlazi u veljači i tad ce opet moci naruciti odreden broj konzola.
Slicno kao i kod nas za launch.
Bilo bi super da i kod nas trgovci prodaju samo onoliko koliko imaju a ne da ljudi cekaju mjesecima i pitaju svako malo kad će.
Moj PC  
3 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Jbg kad su nasi trgovci prelakomi, bilo bi dobro da pise stanje kada ides nesto narucivat kao na ebay i sl, jbg zao mi je vas koji morate tolko cekat , pogotovo sa digitalnom verzijom

13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Marcek555 kaže...

Jbg kad su nasi trgovci prelakomi, bilo bi dobro da pise stanje kada ides nesto narucivat kao na ebay i sl, jbg zao mi je vas koji morate tolko cekat , pogotovo sa digitalnom verzijom

 Ja isto cekam BR, naruceno 7.10. i vidim da dosta ljudi pisu kako im je zao SD sto ih ljudi smaraju/zivkaju/salju mailove. Iako nisam jedan od tih drago mi je sto ostali to rade. Sami su si pucali u nogu sto su ostavili prednarucivanje otvoreno. Na redditu, ljudi iz drugih eu zemalja cekaju da mogu odma kupit konzolu i dobit ju kroz par dana, a ne prednarucit pa cekat 3-4mj. Iskreno bilo bi mi lakse da nisam ni platio u 10. pa jednostavno kupio kad bude dostupno.

3 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
Pa kad su nesposobni. Sjećam se sancte prije dvije godine kad su prodavali kontrolere u svim mogućim bojama po 240 kn. I svi su naravno naručivali šarene kontrolere. Kad je trebalo isporučiti, imali su samo crne.

Pa sad nek meni neko kaže, jesu oni tolko retardirani da ne mogu složit sustav u koji će unijeti kolko čega ima pa da ne dolazi do takvih problena...očito jesu.
Poruka je uređivana zadnji put pet 15.1.2021 11:48 (foofajter).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice