Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.575
|
čitano: 4.701.013
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
GeraltTheWhite kaže...

Također i meni je došla ista poruka. Naravno da nisu rasprodali, nego je bila greška s cijenom.  Ja ću ih pitati kako je moguće da su mi uzeli novce za nešto što nemaju na zalihi jer sam platio odmah. Radim u prodaji pa da jednom i ja budem s one strane šanka 

 

Samo da dodam, novci su mi već vraćeni na račun tako da ionako nema neke osnove za žalbu, bar mislim.

Ma seruckaju ga...samo skužili su da je zajeb...treba pogledati kasnije danas pa ako je raspoloživa igra po normalnoj cijeni,

pitati ih, kako su je uspjeli nabaviti u istom danu :)). 

 

Ma ne možeš im ništa, uredno su vratili odmah novac...da su to poslali nakon dan, dva, možda bi ih i mogao zahebavati...

3 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5

Baš sam im poslao mail nek budu iskreni i nek prodaju fore o rasprodanosti igre. I da bi bilo fer da ispoštuju narudžbe koje su prošle.

Meni se baš i nejde u tužbe niti mi se cigani radi 150 kn, ali općenito zbog bezobrazluka naših trgovina mogao bi ih prijavit mingu ili kome već.

Poruka je uređivana zadnji put čet 17.12.2020 12:27 (foofajter).
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
dragutin985 kaže...
GeraltTheWhite kaže...

Također i meni je došla ista poruka. Naravno da nisu rasprodali, nego je bila greška s cijenom.  Ja ću ih pitati kako je moguće da su mi uzeli novce za nešto što nemaju na zalihi jer sam platio odmah. Radim u prodaji pa da jednom i ja budem s one strane šanka 

 

Samo da dodam, novci su mi već vraćeni na račun tako da ionako nema neke osnove za žalbu, bar mislim.

Ma seruckaju ga...samo skužili su da je zajeb...treba pogledati kasnije danas pa ako je raspoloživa igra po normalnoj cijeni,

pitati ih, kako su je uspjeli nabaviti u istom danu :)). 

 

Ma ne možeš im ništa, uredno su vratili odmah novac...da su to poslali nakon dan, dva, možda bi ih i mogao zahebavati...

 Evo, već su ispravili cijenu na webu, samo još uvijek nije dostupno...

3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Kalmageddon kaže...
Bitanga kaže...
antimadridista kaže...

Fortnite sa novim updateom radi u 120 fps na PS5, 1440p rezolucija.

 

Jučer mi je klinac pokazao split screen u Fortniteu, predobro radi.

 Kako 1440p na ps5?

 Interna rezolucija je 1440p a output je drugaciji, npr upscalani 4K ili tako nesto, isto sto je bilo na PS4. Dosta igara ima nizu rezoluciju od 4K, interno tako npr 1440p ili 1800p ili bilo sta a output je 4K s tim da je to onda dodatno samo upscaling.


Zar biste tako rado uzeli nesto po znatno jeftinijoj cijeni ako znate da je to bila necija greska i da ce neko odgovarati za to? Razumijem da je sve proslo i poslali pa naknadno korigovali, donekle, ali ovako se stvarno cudim da ste spremni tuziti firmu i nekog uvaliti u probleme jer je napravio gresku na poslu samo kako bi vi nesto jeftinije prosli. To mi se ne cini puno drugacije od nekog scama, kradje, prevare ....

Poruka je uređivana zadnji put čet 17.12.2020 12:03 (gamex1423).
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
dragutin985 kaže...
GeraltTheWhite kaže...

Također i meni je došla ista poruka. Naravno da nisu rasprodali, nego je bila greška s cijenom.  Ja ću ih pitati kako je moguće da su mi uzeli novce za nešto što nemaju na zalihi jer sam platio odmah. Radim u prodaji pa da jednom i ja budem s one strane šanka 

 

Samo da dodam, novci su mi već vraćeni na račun tako da ionako nema neke osnove za žalbu, bar mislim.

Ma seruckaju ga...samo skužili su da je zajeb...treba pogledati kasnije danas pa ako je raspoloživa igra po normalnoj cijeni,

pitati ih, kako su je uspjeli nabaviti u istom danu :)). 

 

Ma ne možeš im ništa, uredno su vratili odmah novac...da su to poslali nakon dan, dva, možda bi ih i mogao zahebavati...

Ajmo još jednom, i moj frend je isti dan vratio novce i lik ga je tužio i lik je dobio spor. Na kraju mu je liniju morao prodati po cijeni koja je bila istaknuta u trenutku kupnje a on je platio kaznu kao direktor firme plus kaznu je platila i firma. Nekima se da s tim zajebavati a nekima ne da pa kažu kako ne mogu ništa. Možeš i te kako, naravno ako znaš i želiš. Da nemam ovaj primjer ne bih komentirao. Ponuda je bila na netu manje od pola sata dok nisu skužili i u tih pola sata lik je kupio uređaj. Sve je imao snimljeno sa stranice i samo je priložio na sudu i sve je bilo brzo gotovo.

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
dragutin985 kaže...

 Evo, već su ispravili cijenu na webu, samo još uvijek nije dostupno...

Odlično. Imaš snimljeno sa starom cijenom pa snimljeno s novom cijenom i posve je jasno zašto su otkazali narudžbu. Ovo je zicer onome kome se da s tim zajebavati.

3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
movie kaže...
dragutin985 kaže...
GeraltTheWhite kaže...

Također i meni je došla ista poruka. Naravno da nisu rasprodali, nego je bila greška s cijenom.  Ja ću ih pitati kako je moguće da su mi uzeli novce za nešto što nemaju na zalihi jer sam platio odmah. Radim u prodaji pa da jednom i ja budem s one strane šanka 

 

Samo da dodam, novci su mi već vraćeni na račun tako da ionako nema neke osnove za žalbu, bar mislim.

Ma seruckaju ga...samo skužili su da je zajeb...treba pogledati kasnije danas pa ako je raspoloživa igra po normalnoj cijeni,

pitati ih, kako su je uspjeli nabaviti u istom danu :)). 

 

Ma ne možeš im ništa, uredno su vratili odmah novac...da su to poslali nakon dan, dva, možda bi ih i mogao zahebavati...

Ajmo još jednom, i moj frend je isti dan vratio novce i lik ga je tužio i lik je dobio spor. Na kraju mu je liniju morao prodati po cijeni koja je bila istaknuta u trenutku kupnje a on je platio kaznu kao direktor firme plus kaznu je platila i firma. Nekima se da s tim zajebavati a nekima ne da pa kažu kako ne mogu ništa. Možeš i te kako, naravno ako znaš i želiš. Da nemam ovaj primjer ne bih komentirao. Ponuda je bila na netu manje od pola sata dok nisu skužili i u tih pola sata lik je kupio uređaj. Sve je imao snimljeno sa stranice i samo je priložio na sudu i sve je bilo brzo gotovo.

 Bravo, profitiraj na tudjoj greski i jos im pravi sto vece probleme. Svi ovdje ko fol protiv nemoralnih stvari a onda se ovako nesto promovira. Stavi se na drugu stranu, da si ti taj koji je napravio gresku i neko te zbog to para jos tuzi i ganja toliko da ti na kraju vjerovatno dobijes odbijeno od plate i mozda otkaz.

3 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
dragutin985 kaže...
dragutin985 kaže...
GeraltTheWhite kaže...

Također i meni je došla ista poruka. Naravno da nisu rasprodali, nego je bila greška s cijenom.  Ja ću ih pitati kako je moguće da su mi uzeli novce za nešto što nemaju na zalihi jer sam platio odmah. Radim u prodaji pa da jednom i ja budem s one strane šanka 

 

Samo da dodam, novci su mi već vraćeni na račun tako da ionako nema neke osnove za žalbu, bar mislim.

Ma seruckaju ga...samo skužili su da je zajeb...treba pogledati kasnije danas pa ako je raspoloživa igra po normalnoj cijeni,

pitati ih, kako su je uspjeli nabaviti u istom danu :)). 

 

Ma ne možeš im ništa, uredno su vratili odmah novac...da su to poslali nakon dan, dva, možda bi ih i mogao zahebavati...

 Evo, već su ispravili cijenu na webu, samo još uvijek nije dostupno...

 

Ja ne nalazim, osim verzije za ps4 po cijeni od 521 kn

3 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
gamex1423 kaže...
movie kaže...
dragutin985 kaže...
GeraltTheWhite kaže...

Također i meni je došla ista poruka. Naravno da nisu rasprodali, nego je bila greška s cijenom.  Ja ću ih pitati kako je moguće da su mi uzeli novce za nešto što nemaju na zalihi jer sam platio odmah. Radim u prodaji pa da jednom i ja budem s one strane šanka 

 

Samo da dodam, novci su mi već vraćeni na račun tako da ionako nema neke osnove za žalbu, bar mislim.

Ma seruckaju ga...samo skužili su da je zajeb...treba pogledati kasnije danas pa ako je raspoloživa igra po normalnoj cijeni,

pitati ih, kako su je uspjeli nabaviti u istom danu :)). 

 

Ma ne možeš im ništa, uredno su vratili odmah novac...da su to poslali nakon dan, dva, možda bi ih i mogao zahebavati...

Ajmo još jednom, i moj frend je isti dan vratio novce i lik ga je tužio i lik je dobio spor. Na kraju mu je liniju morao prodati po cijeni koja je bila istaknuta u trenutku kupnje a on je platio kaznu kao direktor firme plus kaznu je platila i firma. Nekima se da s tim zajebavati a nekima ne da pa kažu kako ne mogu ništa. Možeš i te kako, naravno ako znaš i želiš. Da nemam ovaj primjer ne bih komentirao. Ponuda je bila na netu manje od pola sata dok nisu skužili i u tih pola sata lik je kupio uređaj. Sve je imao snimljeno sa stranice i samo je priložio na sudu i sve je bilo brzo gotovo.

 Bravo, profitiraj na tudjoj greski i jos im pravi sto vece probleme. Svi ovdje ko fol protiv nemoralnih stvari a onda se ovako nesto promovira. Stavi se na drugu stranu, da si ti taj koji je napravio gresku i neko te zbog to para jos tuzi i ganja toliko da ti na kraju vjerovatno dobijes odbijeno od plate i mozda otkaz.

 

Nije stvar u greškama, stvar je u tome jer jedu govna. Budi iskren i napiši da je bila kriva cijena, nemoj prodavati fore da je rasprodano jer je preočito. Ono ima nas nekoliko koji smo kupili igru i svi smo dobili isti mail.

8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Here we goes...

Drvlje i kamenje, sjecate se......

Kratke crte - kupac kupuje po istaknutoj cijeni, ako se prodavac zeznuo, placa razliku iz svog djepa.

Ako je naplatio vise, to vise sprema u svoj djep, sigurno ne trci za kupcem da mu vrati razliku....

To je teorija, u praksi se nitko nece ici ciganiti za 100kn.....

Dosta ot....
Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
gamex1423 kaže...

 Bravo, profitiraj na tudjoj greski i jos im pravi sto vece probleme. Svi ovdje ko fol protiv nemoralnih stvari a onda se ovako nesto promovira. Stavi se na drugu stranu, da si ti taj koji je napravio gresku i neko te zbog to para jos tuzi i ganja toliko da ti na kraju vjerovatno dobijes odbijeno od plate i mozda otkaz.

Ja ti navodim primjer u kojem je frend platio ozbiljne kazne zbog nenamjerne greške. Poanta je bila da im ne možeš ništa. Ja kažem da možeš jer znam primjer iz kojeg je to vidljivo. S obzirom da sam i sam radio dugo s novcima u kasi najbolje znam kakva su smeća ljudi. Zajebem se i vratim 200 kn više, lik uzme i izađe iz dućana. Nije došao do vrata i ja shvatim  da sam se zajebao i pustim ga da vidim. Naravno da se nije vratio i naravno da je znao da je dobio više nego je trebao dobiti. Isto tako koliko puta sam trčao za nekim jer je dobio manje nego je trebao dobiti a nije brojao novce. Ne želim ničije ali samo komentiram ono što znam. Greške se plaćaju i nitko te ne pita je li to moralno ili nije. Nitko ih nije tjerao da stave ponudu a da je nisu provjerili i nitko im ne brani da iskreno kažu kupcu da su se zajebali. To bi bio neki normalan odnos. Ako ga nema s njihove strane zašto bi ga bilo sa strane kupca?

Poruka je uređivana zadnji put čet 17.12.2020 12:13 (movie).
3 godine
protjeran
offline
Sony PlayStation 5

Evo ja poslao upit Mingu. Objasnio sve kaj se desilo, priložio mail pa ću vidjet kaj vele. Dakle nisam podnio prijavu da se ne bi našli biseri koji bi krenuli s napadima, već samo upit da li su dužni isporučit proizvod ili ne.

 
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Sony PlayStation 5

Ovak treba biti za svaku igru.

Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Neznam kako vam se da zezati s tim, kad sam vidio tu cijenu doslo mi je da upitam prodavača dali je to greska (sto je ocita greška jer nigdje nije pisao popust na određeni artikl) a ne da iskoristim gresku za svoju dobit.
Ako vam se igra uzmite ju na ubisoft plus za 15€. Nisu oni nigdje oglasavali tu cijenu, ili vukli ljude na stranicu.
Prilikom prodaje obje strane moraju imati pravo na raskid primoprodaje. Kako vi imate zakonsko pravo na refund tako i trgovina ima pravo da vam vrati pare.
Da je istina sto govorite zasto svi ne tuzite santa Domenicu i ostale sto vam nije jos isporucen ps5 koji ste platili. A tu napadate za 150 kn
Moj PC  
5 0 hvala 1
3 godine
protjeran
offline
Sony PlayStation 5

Gospodin Playstation je konačno sletio u moje odaje. Jedino kaj mislim da će proći dosta vremena dok mu ne nađem prebivalište jer je zbilja ogroman.

Poruka je uređivana zadnji put čet 17.12.2020 15:55 (foofajter).
 
10 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Sad ispada da oni koji su kupili igru na disku mogu dobiti povrat, a oni koji su uzeli digitalnu ne mogu?

Bome ni to nije fer. Cirkus.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

@foofajter zasto ne stavis TV na zid?  Eto ti mjesta za pley i pokoje ukrasno drvce 

Poruka je uređivana zadnji put čet 17.12.2020 14:39 (Sideswipe).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Sony PlayStation 5

Evo mog setup-a za novu plejku😁

Bolje biti bez one stvari nego bez srece!
Poruka je uređivana zadnji put čet 17.12.2020 15:01 (Dermentor).
Moj PC  
23 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
Dermentor kaže...

Evo mog setup-a za novu plejku😁

 jesi ti mozda vlasnik coolture pub-a u rapskoj ?

3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Kad smo vec kod tog, ovo je moj novi setup kako sam se "preselio" u sobu pa imam sad svoju mancave gdje radim i gejmam 

 
16 0 hvala 0
6 godina
offline
Sony PlayStation 5

Dosla i meni plejka...Kao Hardcore Xboxovac moram rec da je PS5 👌👌👌.Igram Astros Playroom i neznam kad sam se zadnji put toliko smijuljio igrajuci nekaj. Uzeo sam PS5 radi DualSense-a i prvi dojam prepredobro...

 

I na slikama je konzola puno ruznija neg u stvarnosti.Glomazna je svakako al ljepo izgleda uzivo.

Moj PC  
8 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
bloodborne kaže...
Dermentor kaže...

Evo mog setup-a za novu plejku😁

 jesi ti mozda vlasnik coolture pub-a u rapskoj ?

 Nisam, to je moj brlog kraj kuće😜

Bolje biti bez one stvari nego bez srece!
3 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
Sideswipe kaže...

@foofajter zasto ne stavis TV na zid?  Eto ti mjesta za pley i pokoje ukrasno drvce 

 

Ma problemi. Sve je krenulo s neplaniranom kupnjom prevelikog tv-a od 50" 😄

 

Tv mi je inače u ćošku i kad sam u krevetu točno po dijagonali gledam u njega. S tim da sam sad kupnjom novog tv-a morao i komodu zakrenuti jer inače bi bilo kao da gledam tv malo sa strane.

 

Uglavnom trebao bi praktički sve u sobi ispremještat da bi to bilo kak treba. A ne da mi se i ima tu nekih drugih komplikacija. Već sam se navikao kad gledam filmove tak da ću i s igranjem. 

 

Skida se Nba 2k20 i Crash 4 pa će se to za početak vrtit. Igra mi se Valhalla, al mi se ne daje 60€ pa ako netko kojim slučajem prodaje za 350 kn, tu sam 😄

16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

TV nikad ne može biti prevelik... samo prostor u koji ga možeš smjestiti može biti premali (al onda rušiš zidove ako treba).

4 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
Dermentor kaže...
bloodborne kaže...
Dermentor kaže...

Evo mog setup-a za novu plejku😁

 jesi ti mozda vlasnik coolture pub-a u rapskoj ?

 Nisam, to je moj brlog kraj kuće😜

 Oho, sused 😄

Discord za BUG-ovce https://discord.com/invite/7V7wPWd
6 godina
offline
Sony PlayStation 5

Imam 2 accounta na konzoli,1 US na kojem mi je PS+ i main HR account,jel moram oznaciti konzolu kao home konzolu da mogu sa svojim HR acc-om koristit PS+ ?

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Dermentor kaže...

Evo mog setup-a za novu plejku😁

 Pravi man cave, odlično. Dobro fotka taj Mi 10T Pro. Nego meni je tu najzanimljivija ta kolekcija stripova na policama. 

9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Puno hvala, narucio sam, 280kn s Dostavom. Mnogi ce reci nepotrebno, no uzeo sam, nije da mi treba ni drugi gamepad nu uzeo sam i njega, jos samo slusalice i miran sam 5 godina. Uzeo sam jer me veseli 😄
Tko god misli da je puno 250 kn za punjac neka baci pogled na Apple MagSafe (400kn) za koji ni ne dobijes punjac (brick) nego samo wireless charger dio.
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Svima koji su narucili Immortals Fenyx rising kod mobis.hr i vratili su im novce.

Sad provjerio ima ih po 521 kn. I meni su isto vratili pare na karticu.
Ovo je njihova greška koju bi trebali ispoštovati.
Trebali bi svi poslati prigovor potrošača jer kazna za ovako nešto ide od 10000 do 15000 kn. Pa sad da plate za svakoga od nas kaznu, nekako im jeftinije izađe dati igru za 150kn.

Kako nigdje u prvotnoj kupovini nije bilo označeno da je igra na akciji i da je ograničen broj naslova za kupovinu. Svi imamo legitimno pravo dobiti igru po navedenoj cijeni. Isto tako kad je u dućanu nekakav proizvod označen krivom cijenom oni ga moraju po toj cijeni i prodati
Poruka je uređivana zadnji put čet 17.12.2020 18:27 (Dlaka).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice