Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.578
|
čitano: 4.707.981
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
lars82 kaže...
Evo promjene statusa kod mene

 Kod mene ćorak...

8 godina
offline
Sony PlayStation 5

Izgleda da tek obradjuju 18.9 zasada, al ajde bar se pokrenulo, bas me zanima kolko ce trebat da dodje do mene ja sam 22 9, vjerovatno kojih mjesec dana xd

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
A evo i odgovora na prigovor od prije cca tjedan dana,mozda malo vise.
Zar nisu mogli odmah tako reci, ako je to prava istina...
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
bloodborne kaže...

ma istina, ali ti agenti isto mozda dodu traze info i dobe odjeb od nadredenog.

 

demon souls na mrsavoj akciji 540kn

 u Infomarku je vec tjednima 475kn kao i svi ostali PS5 naslovi
https://infomark.hr/proizvod/playstation-5/ps5-igre/ps5-demons-souls/

tu sam uzeo u petak i joystick i DS i Spidermana i došlo je jutros... svaka pohvala

https://steamcommunity.com/id/HeatPwnz/
12 godina
offline
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Meni promjena isto kod tele2. Pise prosljeđeno u skladiste.

Uvijek postoji način, ali obično ne funkcionira.
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5

Kod mene promjene nema, a odgovore me i sram poslati tu. Jer su smiješni. 13.X. napravljena narudžba

8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Fre3man69 kaže...

Meni promjena isto kod tele2. Pise prosljeđeno u skladiste.

 Ti si isto pretpostavljam 18.09 narucio?

14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Marcek555 kaže...
Fre3man69 kaže...

Meni promjena isto kod tele2. Pise prosljeđeno u skladiste.

 Ti si isto pretpostavljam 18.09 narucio?

 Tako je

Uvijek postoji način, ali obično ne funkcionira.
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5

 I PS4 je imao vise razlicitih modela ventilatora. Kod mene na PS5 je ovaj model B.

3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Prednaruceno 6.10. i upravo je autorizirano 

 
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

 ma bit ce PS5 s vremenom glasniji,nemojte se zavaravat.Kad krenu malo zahtjevnije igre morat ce ubrzat vent ...

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 30.11.2020 16:21 (PCNjubara).
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Gdje provjerite taj status narudžbe? 🤔

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gnjezdo kaže...

Prednaruceno 6.10. i upravo je autorizirano 

 Ozbiljno? Onda ocito neidu po redu

8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Sideswipe kaže...

Gdje provjerite taj status narudžbe? 🤔

 odes na tele 2 i imas status narudzbe na koji kliknes i uneses broj narudzbe i oib , onda ti izbaci

11 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
shecky kaže...
Kalmageddon kaže...
Marcek555 kaže...
Gnjezdo kaže...
Samo ću ovo ovdje ostaviti.

 Haha a sta drugo reci, pas im milu mamicu, ovo treba sve skupiti u jedan prigovor i poslat hakomu

 Nista, ajmo se organizirati, skupit SSeve, dopisivanja razna, mejlanja i prijaviti hakomu? Sad mi vise nije ni do konzole, nego do tjeranja inata...

Vec se radi na tome, bez brige...

Prva slika je moj zadnji upit od petka,  druga slika njihova nova laž te moj zadnji odgovor njima.. Nece na ovome ostati budite sigurni...

 Izgleda da ti je prijetnja urodila plodom, ali samo sto se tice statusa narudzbe, evo meni promjenili status prije koji min hahahahha

3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Ja prednarucio 29.09. i nista status narudzbe stoji isto...

 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
Daneix kaže...

Ja prednarucio 29.09. i nista status narudzbe stoji isto...

 Ja 22.9 i ista stvar. Bit ce. Nekaj se pokrenulo...barem

8 godina
offline
Sony PlayStation 5

Zivi bili p vidjeli

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
gamex1423 kaže...

 I PS4 je imao vise razlicitih modela ventilatora. Kod mene na PS5 je ovaj model B.

Kako provjeris koji model ventilatora imas? 

12 godina
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
Korisnik1251 kaže...
gamex1423 kaže...

 I PS4 je imao vise razlicitih modela ventilatora. Kod mene na PS5 je ovaj model B.

Kako provjeris koji model ventilatora imas? 

 Odes na tele2, pa status doatave.... Salim se. Po broju kojo pise na naljepnoci konzole ili na kutiji pakiranja..

 

9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Han kaže...
Korisnik1251 kaže...
gamex1423 kaže...

 I PS4 je imao vise razlicitih modela ventilatora. Kod mene na PS5 je ovaj model B.

Kako provjeris koji model ventilatora imas? 

 Odes na tele2, pa status doatave.... Salim se. Po broju kojo pise na naljepnoci konzole ili na kutiji pakiranja..

 

  doooobra!!! 

Btw, prednarucila u tele2 20.11. i jos mi se nije promijenio status narudzbe... Kako to kako to??? 

16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Jel moze netko napisati uopće dojmove nakon kupnje PS5?
Kakav vam je dualsense, trigeri i haptic? Kakav je Demon's Souls? Jel to jedina prava next gen igra? Kakav vam je UI i brzina sucelja i igara. Trebam li uzeti slusalice? Dosadno je citati o isporukama svaki dan. Nista do sredine mjeseca i gotovo. Ja sam se pomirio s tim. Htio bih cuti dojmove

Slicno kao Bitanga 

RL is pain in the ass.

 

Uspio odigrati sat vremena Astrobota.

Dualsense je cudo, ali ako se developerima bude dalo zezati s tim opcijama. Pretpostavljam da ce to svi Sony studiji i voljni indie koristiti.

Trigeri se odupiru. Vibracije stvarno dinamicki prolaze kroz njega, pa imas osjecaj da mali s*ronja stvarno struze slicuhama po dlanu s jednog kraja na drugi i sl. Oponasa razlicite "podloge". Mikrofon je cudo. Mali vise ne koristi mikrofon s headseta. Sto je najgore nisam mogao na brzinu niti naci gdje se ukljucuje mikrofon headseta.

 

Za nove igre nisam mjerodavan.

Demon Souls, ne dam 500kn, da je zlatan. Goodfall ce na PS+ kad tad. Malome uzeo Dirt 5 za rodendan, pa cu to isprobat kad otpakira poklon :D

Ali zato klinci lupaju Astrobota, Fallguys (konacno ne stekaju neke mape na startu), Rocket League, ARK ucitava PUNO brze.

 

Konzola je tiha, jer se nije stigla napuniti prasinom, ali doci ce i to na red. Puse vruce tamo gdje treba, ali decibeli ne rastu previse.

Nisam spajao eksterni HDD, jer ga koristim na PS4. Kad se pokaze potreba kupit cu drugi za PS5.

Konzola mi je uredno u rest modu. Gasim igru kad zavrsim, nakon toga, pustim da se ispuse prije nego ode u rest.

 

UI je brz. Malo treba za privikavanje.

Fale mi folderi s PS4. Nedostaje mi pokraj igre opcija za kontrolu savea. Nego moras ici u options, save. To ce se jos tweekati, ali glupavo da maknu one stvari koje su bile dobre na PS4. Klasicni Sony, pa ce imat sad sta opet godinama popravljati.

 

Najvise sam se brusio na "novi zvuk". Ocito sam gluh, jer ne kuzim razliku 

 

PSN Store je govno na kvadrat. Samo Sony od sjebanog storea, moze napraviti jos sjebaniji 

 

Izgleda da konacno mis+tipkovnica rade nativno, ali nisam jos isprobao.

 

 

edit01:

Cyberpunk 2077 (PS4) ce mu biti pravi test. I to prva zbugirana verzija 

Battletag - Gobac#2782; PoE:G0bac; Cypher: Ignorance is bliss.
Poruka je uređivana zadnji put pon 30.11.2020 17:12 (Chaky).
3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Ja narucio 26.9. i jos se nije status mjenjao...

Takoder sam dobio odgovor da 25.11. Krece isporuka i da je rok 5 radnih dana, znaci sutra.

Apsolutno sam za da zajedno skupimo sve oblike razgovora s agentima, ja bi cak i zatrazio snimke razgovora posto su tamo najvise lagali.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Evo malo i mojih dojmova. Konzola je naručena 18.9. iz eKupi i uredno je stigla prošli ponedjeljak, nije bilo nikakvih problema, disk verzija.

 

Kutija u kojoj je zapakirano je malkice glomazna, ali je sve logično posloženo, sviđa mi se što je zaštićeno. Dizajn mi je moderan i neobičan, ne smeta mi pretežno bijela boja. Veća je nego što sam očekivao, medjutim mislim da većina nas ima mjesta, pogotovo ako stoji vertikalno. Kontroler je taman za moje ruke, ugodan i dovoljne težine.

 

UI je jasan, brz i fluidan. Nisam imao prošle generacije pa ne mogu usporediti, ali se lako može snaći i do željenih postavki i igara, nije uopće štekao.

 

Prvo sam igrao Astro's Playroom, simpatični platformer, pravi trip down the memory lane. Definitivno napravljeno kao demonstracija kontrolera koji me ugodno iznenadio. Mislio sam da će to više biti marketinški trik, ali haptički feedback i triggeri su stvarno super. Nadam se da će ih što više devova iskoristiti kako treba, baš podižu doživljaj.

 

Uzeo sam PS Plus sad na popustu, budući da nisam imao prošlu generaciju imam što nadoknaditi 😁. Prvi ma redu su God of War, Final Fantasy, Mortal Kombat, ma ovaj Collection je kao naručen za nas. Igram još i free naslove, Apex Legends i Warframe. 

 

Grafika je zasada odlična, sve je čisto, bistro, nema zastajanja. Warframe je jedini od trenutnih igara s nadogradnjom za next gen i izvrsno izgleda. Sama komzola u radu je dosta tiha, ne bih rekao nečujna, ali mišta upadljivo. Nisam imao nikakvih lagova ni slično. Koristim i rest mode za download, nisam uočio bugove ni probleme. 

 

Zasada sve pohvale, nadam se samo zanimljivim naslovima idućih godina. 😁

 

 

Moj PC  
5 0 hvala 1
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

I ako je narudžba napravljena i plaćena 18.09.2020 kasno uvečer,stoji ne promjenjena...

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Jel ima netko tko je naručio 19.11 pa da mu se promjenio status. Vidim nekima koji su naručili u 10tom mjesecu se promjenilo. A koliko sam čitao oni spadaju u isti val kao mi koji smo 19.11 izvršili narudžbu.

 
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Sony PlayStation 5

ništa ušetajte u santu ko zna. 

Moj PC  
4 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
ViktorPS kaže...

Jel ima netko tko je naručio 19.11 pa da mu se promjenio status. Vidim nekima koji su naručili u 10tom mjesecu se promjenilo. A koliko sam čitao oni spadaju u isti val kao mi koji smo 19.11 izvršili narudžbu.

 Ja sam u 3 ujutro 06. 10. 2020. narucio i sve je isto Luceed - Rezervacija

15 godina
offline
Sony PlayStation 5

Oni Game Presets. Ako stavim performance mode, da li je to default samo za prvo pokretanje igre ili za svako pokretanje igre.

Tj. ako to podesiš da je nešto drugo od "game default" da li se može za neke igre odabrati quality/resolution mode ako se baš bude htjelo i tako će zapamtiti za tu igru ili će kod sljedećeg paljenja igre vratiti nazad na performance mode.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice