Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.575
|
čitano: 4.701.622
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ares001 kaže...
Moja ima isto coil whine kad skidam igru ali gubi i net konekciju preko wifi 5ghz.Lan nisam probao.
Imam Samsung q80t i spojio sam konzolu na hdmi 2.1(4port) i nemogu stavit 120hz 4k?

Digital verzija konzole je u pitanju.

 ekipa po netu masovno pise da im je konekcija bolja na 2.4ghz nego na 5. 

11 godina
offline
Sony PlayStation 5

Recenzenti su nahvalili konzolu kako je tiha a sad kad ju imaju i igraci javljaju se da je coil vine vrlo izrazen u loadu....to mislim da konzole nikad do sad nisu manifestirale.

Vjerovatno je problem taj dinamicni boost sto je sony omogucio....

Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
Matija4321 kaže...

Čitam i ne vjerujem da ima odraslih "muškaraca" u ovoj temi kojima cura može branit da kupe igračku od 400 eura , ozbiljno se nadam nadam da je ovo zajebancija.

 Kolega vjerojatno jer sam je prosle god sokirao s igrackom 

 od 50k€ bez dogovora i znanja 😁

3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
MEGATAMA kaže...

Recenzenti su nahvalili konzolu kako je tiha a sad kad ju imaju i igraci javljaju se da je coil vine vrlo izrazen u loadu....to mislim da konzole nikad do sad nisu manifestirale.

Vjerovatno je problem taj dinamicni boost sto je sony omogucio....

 PS4 je imao coil whine, samo je negdje izrazen vise negdje manje. Imao Pro 2 godine, tek nakon tog perioda podivljao coil whine, koji je par sedmica bio bas glasan, par dana bude pa ne bude i na kraju prestalo samo od sebe.

I meni je malo hinjski da to niko nigdje nije spomenuo a ne vjerujem da nikog od ovih sto su ranije dobili nije potrefio model kod kojeg se primjeti.

15 godina
offline
Sony PlayStation 5

Jel još nekom na PSN web stranici u browseru sve bez cijena? Ne vidim cijenu za ništa ni u gridu ni kad otvorim pojedinu igru (sve verzije igre imaju prazan box gdje bi trebala biti cijena).

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
gamex1423 kaže...
MEGATAMA kaže...

Recenzenti su nahvalili konzolu kako je tiha a sad kad ju imaju i igraci javljaju se da je coil vine vrlo izrazen u loadu....to mislim da konzole nikad do sad nisu manifestirale.

Vjerovatno je problem taj dinamicni boost sto je sony omogucio....

 PS4 je imao coil whine, samo je negdje izrazen vise negdje manje. Imao Pro 2 godine, tek nakon tog perioda podivljao coil whine, koji je par sedmica bio bas glasan, par dana bude pa ne bude i na kraju prestalo samo od sebe.

I meni je malo hinjski da to niko nigdje nije spomenuo a ne vjerujem da nikog od ovih sto su ranije dobili nije potrefio model kod kojeg se primjeti.

Ja na svom Pro na svu srecu nikad nisam cuo Coil a takodjer niti na jednoj konzoli koju imam sad i koje sam imao prije.

4 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...

Jel još nekom na PSN web stranici u browseru sve bez cijena? Ne vidim cijenu za ništa ni u gridu ni kad otvorim pojedinu igru (sve verzije igre imaju prazan box gdje bi trebala biti cijena).

 povremeno al se refresha. kad udem u igru cijena se izlista nakon par sec.

 ugl bolje je izgledalo to sve na starom store-u i app...

16 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Pozdrav! Da li postoji način instaliranja Spotifya na PS5 u Hrvatskoj? Čitam da lijepa naša nije podržana.
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

recka

 

 
1 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Matija4321 kaže...

Čitam i ne vjerujem da ima odraslih "muškaraca" u ovoj temi kojima cura može branit da kupe igračku od 400 eura , ozbiljno se nadam nadam da je ovo zajebancija.

 Vjeruj mi, nije zajebancija. Ima svega, šta ćeš? 

8 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Evo pokupio digitalku u instaru, kazu lik da su ih samo par imali
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Sony PlayStation 5

Nabijem ih ja 100 bolje da ne pisem cega.... 2.1 kabel je kraci 40ak cm i sad nikako ne mogu spojiti tv i ps5 a da ne izgleda ko saka u oko (tv mi je na zidnom nosacu koji ima unutar njega rupu u zidu a koja vodi ka drugoj rupi u blizini poda)..pa popizdil bum..

Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Purger155 kaže...

Nabijem ih ja 100 bolje da ne pisem cega.... 2.1 kabel je kraci 40ak cm i sad nikako ne mogu spojiti tv i ps5 a da ne izgleda ko saka u oko (tv mi je na zidnom nosacu koji ima unutar njega rupu u zidu a koja vodi ka drugoj rupi u blizini poda)..pa popizdil bum..

 

Vjeruj mi, al baš sam o tome jutros razmišljao, što ako bude ovaj kabel kraći :-D

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put pet 20.11.2020 15:28 (Bitanga).
13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Mene zvali iz SM da će mi kroz sat vremena dostaviti.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Sony PlayStation 5
https://www.youtube.com/watch?v=1EAHz5PgHa0
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
Purger155 kaže...

Nabijem ih ja 100 bolje da ne pisem cega.... 2.1 kabel je kraci 40ak cm i sad nikako ne mogu spojiti tv i ps5 a da ne izgleda ko saka u oko (tv mi je na zidnom nosacu koji ima unutar njega rupu u zidu a koja vodi ka drugoj rupi u blizini poda)..pa popizdil bum..

 

Vjeruj mi, al baš sam o tome jutros razmišljao, što ako bude ovaj kabel kraći :-D

 Jel ovo dobra alternativa?

 

https://www.sancta-domenica.hr/bandridge-bvl2102-ultra-high-speed-hdmi-8kat60hz-i-4kat120hz-48gbps-2-0m.html

12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
antimadridista kaže...

Sinoć nakon posla odigrao nekih 4-5 sati pa da javim prve dojmove. Najveća razlika u odnosu na PS4 je definitivno gamepad. Ovo je jednostavno preporod koliko je bolji od dualshock 4 u apsolutno svakom smislu. Teži je, veći, bolje leži u ruci, vibracije su nemjerljivo bolje, triggeri itd. Znači drugi svijet u odnosu na prošlu generaciju.

Konzola je ultra brza ne samo što se tiče loadinga nego ostalih radnji. Na PS4 Pro recimo nisam mogao ništa skidati u pozadini ako bi mi bila upaljena igra jer bi download totalno usporio. Ovdje sam skinuo 3 igre u full brzini dok sam igrao Spidermana u isto vrijeme. Isto tako sama wifi kartica je bolja. PS4 Pro mi često nebi hvatao pun signal iz sobe, a PS5 stalno ima full signal.

Konzolu jedva da čuješ za vrijeme igre, jos jedna nebo i zemlja razlika u odnosu na PS4.

Zasad nisam uočio nekakve bugove ni greške, mada nisam prebacivao igre sa PS4 na PS5 nego sam sve nanovo skidao jer sam čitao da postoje neki problemi s time.

Igrao sam recimo GTA Online sinoć i ako ste igrali tu igru na PS4, onda znate kako počne štekati i zapinjati ako je 30-ak ljudi na serveru. Ovdje apsolutno zakucan fps, ne pada ni u jednom trenutku. I to u igri koja nije dobila PS5 patch.

 

Sve u svemu, jako zadovoljan zasad. Ako imate nekih pitanja, slobodno pitajte.

Osvježenje od posta za razliku od postova o valovima.

Samo ti piši koje si sve igre isprobao (sa ps4). Sinoć gledao na youtube days gone izgleda odlično. Jedva čekam da isprobam sve te igre. Još da netko ima ghost recon wildlands da isproba

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

 

Ne znam, imam loša iskustva sa HDMI 2.0 kablovima za PS4 Pro, nijedan mi nije supportao na kraju HDR nego jedino originalni Sonyev.

Pa me sad još više strah kupovati :-)

 

Možda netko drugi zna.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put pet 20.11.2020 15:39 (Bitanga).
10 godina
offline
Sony PlayStation 5

Jel dobio netko od TCOMa? Meni nitko niš još nije javio. :(

 

On the bright side...

 

Kupljen dodatni kontroler!  Još mi treba dock za punjenje.

 

A kupljene i prve igre! Unchartedi i i oba Last of Us! Jedva čekam hehehe 

 

Vidim da ste svi navalili na ove sluške za PS5 al recenzije su nekako meh. Niš posebno a skup je. Što ne bi bilo bolje kupit STEELSERIES ARCTIS 7P kojeg je recenzirao naš Davor?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...

 

Ne znam, imam loša iskustva sa HDMI 2.0 kablovima za PS4 Pro, nijedan mi nije supportao na kraju HDR nego jedino originalni Sonyev.

Pa me sad još više strah kupovati :-)

 

Možda netko drugi zna.

 Niš, idem probat pa ko ga jebe. Lako koristim i ovaj od PROa ak ovaj ne bu pasal .

12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Azmo kaže...

Jel dobio netko od TCOMa? Meni nitko niš još nije javio. :(

 

On the bright side...

 

Kupljen dodatni kontroler!  Još mi treba dock za punjenje.

 

A kupljene i prve igre! Unchartedi i i oba Last of Us! Jedva čekam hehehe 

 

Vidim da ste svi navalili na ove sluške za PS5 al recenzije su nekako meh. Niš posebno a skup je. Što ne bi bilo bolje kupit STEELSERIES ARCTIS 7P kojeg je recenzirao naš Davor?

 Last of us dobijes besplatno sa Ps+ kolekcijom. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
SimeKZ kaže...
Azmo kaže...

Jel dobio netko od TCOMa? Meni nitko niš još nije javio. :(

 

On the bright side...

 

Kupljen dodatni kontroler!  Još mi treba dock za punjenje.

 

A kupljene i prve igre! Unchartedi i i oba Last of Us! Jedva čekam hehehe 

 

Vidim da ste svi navalili na ove sluške za PS5 al recenzije su nekako meh. Niš posebno a skup je. Što ne bi bilo bolje kupit STEELSERIES ARCTIS 7P kojeg je recenzirao naš Davor?

 Last of us dobijes besplatno sa Ps+ kolekcijom. 

 bome i uncharted 4 isto. 

14 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
SimeKZ kaže...
Azmo kaže...

Jel dobio netko od TCOMa? Meni nitko niš još nije javio. :(

 

On the bright side...

 

Kupljen dodatni kontroler!  Još mi treba dock za punjenje.

 

A kupljene i prve igre! Unchartedi i i oba Last of Us! Jedva čekam hehehe 

 

Vidim da ste svi navalili na ove sluške za PS5 al recenzije su nekako meh. Niš posebno a skup je. Što ne bi bilo bolje kupit STEELSERIES ARCTIS 7P kojeg je recenzirao naš Davor?

 Last of us dobijes besplatno sa Ps+ kolekcijom. 

 I glavni Uncharted - 4ku.

 

Samo da javim, da naravno da mi nije HP danas dostavio konzolu. Od 8 ujutro stoji status da je na skladištu u ZG. A od jučer u 22h je najavljen. 

Znači ponedjeljak... Maybe.

14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Što se tiče T-coma: sinoć dobio SMS poruku sa tracking brojem HP-a, da ću danas dobit paket, a od 13:00 dostava na adresu u tijeku... Još ništa ali se željno čeka. Na kraju odustao od prodaje, ne da mi je žao nekog opelješit, već ne mogu ga opet mjesecima čekati... Već par tjedana slabo spavam, čitam recenzije po noći, baš sam nabrijan, kao da mi dijete dolazi... A još uz to najavljuju rad od kuće, izolacije itd

 
5 0 hvala 0
12 godina
offline
Sony PlayStation 5
http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
6 0 hvala 0
10 godina
offline
Sony PlayStation 5

Jel mogu tražit refund? :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
Azmo kaže...

Jel mogu tražit refund? :D

 ako si ih kupio fizicki mozes ih zamijenit posto vjerujem da nisi otvarao.
 ako si piknuo prek store-a onda mozes posto jos nisi ni zaigrao.

14 godina
offline
Sony PlayStation 5

@x360gamer nije to niš,ako dobijemo od Tele2 do srijede bit će čudo. Nikakvog traga ni zvuka od njih..

Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
morbida kaže...

Jos jedna gaming revolucija u reziji Sony-a

 

 

/s

Poruka je uređivana zadnji put pet 20.11.2020 16:02 (PCNjubara).
10 godina
offline
Sony PlayStation 5

Hahaha kako sam se zeznuo. :)

 

Al te igre tehnički nisu moje jel tak?

 

Ako uzmem PS+ jel automatski dobijem taj collection ili trebam nešto posebno kliknut? S obzirom da još nemam PS5 a koliko sam shvatio taj collection je samo za PS5.

Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice