Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.573
|
čitano: 4.697.360
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
I ja cekam, znat cu kroz par sati pa ti javim
13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ekipica da pitam, recimo imao sam instaliran RDR2 na PS4 (i imam PS+) i sad kad instaliram RDR2 na PS5 hoće li mi se odmah preuzeti i save ili ću morati sve od početka?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Marcek555 

Mislim dali možda imaš nekog u uredu tko ustvari ima info ili je rekla SZK. Jer meni danas na telefonu lik kaže da ne šalju konzole dok ne završe prednarudžbe koje traju do kraja prosinca.

 

A curke na chatu rekle da se šalje danas. I ja sam u 9 mj dobio info od ajmo reći više rangirane osobe u Tele2 da će ispoštovati preordere...ali ih sjebo praznik sada

 

Sideswipe aj baš javi ako ti se pojavi šta.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 19.11.2020 20:45 (lars82).
4 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5

Ja sam skoro narucio, ali ne treba mi pretplata + ne smijem kupit ps5. A bas me svrbi zelim ga kupit 😂

13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
bloodborne kaže...
crocro23 kaže...

Uzeo sad 3 komada kod tcoma hahaha

 Os prodat koji

 Hocu, 4799 kn ako im ne padne cijena prije, ako padne jebiga. Stižu 14-16.prosinca. Sve konzole su sa diskom.

3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
stiffler13 kaže...

Stigao SMS od pošte da mi sutra dostavlja paket od TComa, jel oni jave okvirno vrijeme ili kad dođe? Ili ja moram osobno ili može supruga preuzet? Nemam puno iskustva snjima

 Meni nisu još ništa poslali. Di se ti nalaziš. 

6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
bloodborne kaže...

Ja sam skoro narucio, ali ne treba mi pretplata + ne smijem kupit ps5. A bas me svrbi zelim ga kupit 😂

 Pa se ti zamjeri curi...

8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Da ne salju do kraja prosinca lol, taj ocito nezna sta prica

4 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
crocro23 kaže...
bloodborne kaže...
crocro23 kaže...

Uzeo sad 3 komada kod tcoma hahaha

 Os prodat koji

 Hocu, 4799 kn ako im ne padne cijena prije, ako padne jebiga. Stižu 14-16.prosinca. Sve konzole su sa diskom.

 Ufff, ponudio bi ti 3k i ps4 ali ps4 moram poklonit a za ps5 nedam vise od 4k 😁

Vandit kaže...
bloodborne kaže...

Ja sam skoro narucio, ali ne treba mi pretplata + ne smijem kupit ps5. A bas me svrbi zelim ga kupit 😂

 Pa se ti zamjeri curi...

 Zaprijetila mi je da ce me ostavit ak kupim ps5, a danas 

 je kupila depilator za 2500kn s tim da mi je rekla da je to super

 cijena jer inace je 3500, ja kazem aha znaci ko ps5 ? 

13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ekipa vi koji ste naručili u SD kojem GLS dostavlja, kako vama stoji kad stavite tracking? Meni je: U tranzitu (2. stavka)....

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
bloodborne kaže...

 Zaprijetila mi je da ce me ostavit ak kupim ps5

Rekao bih da je vrijeme za next-gen konzolu i next-gen curu.

13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ja sam zvao gls, piše da je u Popovcu. Rekli su da je sutra u dostavi i da pripremim logici:)

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Grga1984 kaže...

Ja sam zvao gls, piše da je u Popovcu. Rekli su da je sutra u dostavi i da pripremim logici:)

 mene samo bura može sutra zaj****

8 godina
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Ima i na tele 2 prednarudzba ko nije uspio ugrabit,krajem prosinca se ocekuje

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Marlic980 kaže...

 Meni nisu još ništa poslali. Di se ti nalaziš. 

 U Vinkovcima

3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5

...

Poruka je uređivana zadnji put čet 19.11.2020 21:24 (Thomas A. Anderson).
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
crocro23 kaže...
bloodborne kaže...
crocro23 kaže...

Uzeo sad 3 komada kod tcoma hahaha

 Os prodat koji

 Hocu, 4799 kn ako im ne padne cijena prije, ako padne jebiga. Stižu 14-16.prosinca. Sve konzole su sa diskom.

 

Ozbiljno?

 

Ja se predbilježim odmah za 4799kn ako dođu do Božića. 

3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Pokupio svoj primjerak danas u mikronisa i doslovno od 14h nisam prestao peglati po astru i Demon s soulsu. Hype je opravdan, sve je već rečeno na temu dualsensa i fkt je nešto drukčije. Vi koji još čekate...shvacam vašu bol ali brzo vrijeme ide, doći će ta konzola 

 

 
7 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Thomas A. Anderson kaže...
crocro23 kaže...
bloodborne kaže...
crocro23 kaže...

Uzeo sad 3 komada kod tcoma hahaha

 Os prodat koji

 Hocu, 4799 kn ako im ne padne cijena prije, ako padne jebiga. Stižu 14-16.prosinca. Sve konzole su sa diskom.

 

Ozbiljno?

 

Ja se predbilježim odmah za 4799kn ako dođu do Božića. 

Nema predbilježbe, jednostavno objavim fotke ovdje u topic sa sve 3 konzole i tko tada prvi pokupi u ZG istok. Samo keš. Ako cijena konzola naraste, promjenim, ako padne, spustim. Ako ostanu ovakve (5500-6000kn) ja dam za 700 kn manje jer nisam šupak. Uzeo na poslovne mobove na koje ionako ja ne platim pretplatu haha. Konzole me izađu 150 kn mj x 3. Sitnica i lagani profit.

4 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
robogo kaže...
bloodborne kaže...

 Zaprijetila mi je da ce me ostavit ak kupim ps5

Rekao bih da je vrijeme za next-gen konzolu i next-gen curu.

 Haha ma nije dobra je ona, uzela si je plejku jucer kod sebe.

 Isao nesto gledat na store vidim piči simse 😂

 Htio sam sad uzet ps5 u htu, al mi ne treba pretplata 

 pa cu radije pricekat da stigne u ducane.

10 godina
offline
Sony PlayStation 5

Nista od Tele2 sada nemogu ni kontaktirati preko chata.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Iwan7SeVeN kaže...

Nista od Tele2 sada nemogu ni kontaktirati preko chata.

 

Mislim da im je chat dostupan do 21h

8 godina
offline
Sony PlayStation 5

Preko facea odgovaraju

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5

Ja sam zvao danas više puta, navodno ce biti sutra poslane ako ne sutra onda najkasnije u pon...tak su mi agenti rekli.

13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Evo i eKupi je poslao tracking biti će nešto.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
crocro23 kaže...
Thomas A. Anderson kaže...
crocro23 kaže...
bloodborne kaže...
crocro23 kaže...

Uzeo sad 3 komada kod tcoma hahaha

 Os prodat koji

 Hocu, 4799 kn ako im ne padne cijena prije, ako padne jebiga. Stižu 14-16.prosinca. Sve konzole su sa diskom.

 

Ozbiljno?

 

Ja se predbilježim odmah za 4799kn ako dođu do Božića. 

Nema predbilježbe, jednostavno objavim fotke ovdje u topic sa sve 3 konzole i tko tada prvi pokupi u ZG istok. Samo keš. Ako cijena konzola naraste, promjenim, ako padne, spustim. Ako ostanu ovakve (5500-6000kn) ja dam za 700 kn manje jer nisam šupak. Uzeo na poslovne mobove na koje ionako ja ne platim pretplatu haha. Konzole me izađu 150 kn mj x 3. Sitnica i lagani profit.

 Jbt led... Daj se strpite za te konzole, nego kaj dajete ovima cijenu PS Headseta, dvoje igara ili 2 dualsensa. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
SimeKZ kaže...
crocro23 kaže...
Thomas A. Anderson kaže...
crocro23 kaže...
bloodborne kaže...
crocro23 kaže...

Uzeo sad 3 komada kod tcoma hahaha

 Os prodat koji

 Hocu, 4799 kn ako im ne padne cijena prije, ako padne jebiga. Stižu 14-16.prosinca. Sve konzole su sa diskom.

 

Ozbiljno?

 

Ja se predbilježim odmah za 4799kn ako dođu do Božića. 

Nema predbilježbe, jednostavno objavim fotke ovdje u topic sa sve 3 konzole i tko tada prvi pokupi u ZG istok. Samo keš. Ako cijena konzola naraste, promjenim, ako padne, spustim. Ako ostanu ovakve (5500-6000kn) ja dam za 700 kn manje jer nisam šupak. Uzeo na poslovne mobove na koje ionako ja ne platim pretplatu haha. Konzole me izađu 150 kn mj x 3. Sitnica i lagani profit.

 Jbt led... Daj se strpite za te konzole, nego kaj dajete ovima cijenu PS Headseta, dvoje igara ili 2 dualsensa. 

 

U pravu si, pustit će me vjerojatno sutra. 

15 godina
online
Sony PlayStation 5
PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
SimeKZ kaže...
crocro23 kaže...
Thomas A. Anderson kaže...
crocro23 kaže...
bloodborne kaže...
crocro23 kaže...

Uzeo sad 3 komada kod tcoma hahaha

 Os prodat koji

 Hocu, 4799 kn ako im ne padne cijena prije, ako padne jebiga. Stižu 14-16.prosinca. Sve konzole su sa diskom.

 

Ozbiljno?

 

Ja se predbilježim odmah za 4799kn ako dođu do Božića. 

Nema predbilježbe, jednostavno objavim fotke ovdje u topic sa sve 3 konzole i tko tada prvi pokupi u ZG istok. Samo keš. Ako cijena konzola naraste, promjenim, ako padne, spustim. Ako ostanu ovakve (5500-6000kn) ja dam za 700 kn manje jer nisam šupak. Uzeo na poslovne mobove na koje ionako ja ne platim pretplatu haha. Konzole me izađu 150 kn mj x 3. Sitnica i lagani profit.

 Jbt led... Daj se strpite za te konzole, nego kaj dajete ovima cijenu PS Headseta, dvoje igara ili 2 dualsensa. 

 Molim da me ne stavljaš u isti koš sa preprodavacima jer to nisam. Ja imam konzolu sutra, a ovo danas sam napravio jer mogu i jer ionako trebam pretplatu, a u plusu cu bit, ako i ne budem imam ljude koji ce trebat za Bozic ps pa ce dobit po cijeni koja je mene izasla, a ja te rate zamjenit sa lovom. Nemam namjeru dizat cijene kao glodavci s Njuskala. Nemam namjeru ni tražit kaparu kao ti ljudi, vidiš da sam napisao, kad dobijem i ovisno o tome kakva ce cijena biti tako cu razumno i postaviti. Naravno da necu stavit istu cijenu koju sam platio, ali ne mislim profit neki imat osim do 500 kn, ako uzmeš u obzir da je konzola inače bez popusta 4200 kn, a ne 3899 kn kao u preorderu, ja tražim 500 kn više.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice