Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.582
|
čitano: 4.710.833
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Sony PlayStation 5

Naručio konzolu u Harvey Normanu 25.09 , i rekoh idem danas do tamo viditi da nožda nije došlo pa pokupim ako imam sreće. Pošto sam im par mailova poslao, a nisu odgovorili. Uglavnom uopće nisu dobili danas ni jednu, a dobit će 5 komada za sutra. Ja sam na spisku, provjerio sam. i Dobivam konzolu do kraja godine.

 
1 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5

Pojednostavis si stisnes na zadnju stranicu i procitas sve s nje i to ti je to. 

8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Dali je taj prvi update mandatory ili opcija?

Jel nesto sam.citao da je konzola neupotrebljiva sa stock firmom, odnosno da te forsa da apdejtas prije nego mozes ista s njom,a kamoli nesto igrati? Mozda nisam.dobro shvatio
Children Shouldnt Play with Dead Things
15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
Damir22 kaže...
Dali je taj prvi update mandatory ili opcija?

Jel nesto sam.citao da je konzola neupotrebljiva sa stock firmom, odnosno da te forsa da apdejtas prije nego mozes ista s njom,a kamoli nesto igrati? Mozda nisam.dobro shvatio

 Mozes upalit onaj astroboy bez da updateas, ali naravno ne mozes se spojit na psn bez updatea. 

8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Tnx, no sto je s ps4 igrama, koje imaju firmware req vezan za ps4 verzije, mogu li ubaciti disk i igrati normalno, ili ipak treba prehtodni apdejt?

Mozda je netko vec stigao isprobati?
Children Shouldnt Play with Dead Things
15 godina
online
Sony PlayStation 5

To ti nazalost ne mogu rec jer nemam nijedan ps4 disk. 

Kad sam palio astro pisalo je kao za najbolje performanse updateaj ali mozes i nastavit bez updatea. 

Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Sony PlayStation 5

PlayStation "preuzeo" znakove i stanice londonskog metroa:
Ovdje vijesti i slike. Nešto prelijepo.

Inače jako dobar potez Sony da BD izdanje izda skuplje za 100 USD kada znam oda proizvodnja BluRay čitača ne košta ni 10 USD :-D

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Sony PlayStation 5

sony reklamira uređaj koji nema na stocku ....sramota...

onda su trebali odgoditi release day do božića, a ne raditi ovakav cirkus

 
4 1 hvala 0
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Taj dio me zbunjuje, jer svi navode kao "ubacis ps4 disk,.instaliras,.onda ti ponudi.apgrejd na ps5 verziju"....

No nigdje nisam nasao sto i kako.ako ne zelim apdejtati vec igrati as is.....
Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Sony PlayStation 5

Tele 2 kaze da veceras salju sve prednarudzbe, mozda dodje sutra, tako mi obicno stizalo od njih

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Marcek555 kaže...

Tele 2 kaze da veceras salju sve prednarudzbe, mozda dodje sutra, tako mi obicno stizalo od njih

 To provjerena informacija ili neki od njihovih SZK ljudi to rekao?

12 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
bloodborne kaže...

Pojednostavis si stisnes na zadnju stranicu i procitas sve s nje i to ti je to. 

nema preskakanja, ne bi mogao živjeti sa mišlju da sam preskočio možda koji pametan i koristan post. 

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Mortiis kaže...

sony reklamira uređaj koji nema na stocku ....sramota...

onda su trebali odgoditi release day do božića, a ne raditi ovakav cirkus

To je osobno za mene jako dobra vijest. Konzolu (kao privatnu) nisam nikada imao.. ali ako ikada budem imao biti će to Sony PS5. Izgleda da se do svih dobrih stvari u zadnjih nekoliko godina jako teško dolazi u početku.

4 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
mzopg kaže...
bloodborne kaže...

Pojednostavis si stisnes na zadnju stranicu i procitas sve s nje i to ti je to. 

nema preskakanja, ne bi mogao živjeti sa mišlju da sam preskočio možda koji pametan i koristan post. 

 Dobro ima istine dosada se dalo procitati svasta of fpsa do dostave. 😂

Envy kaže...
Mortiis kaže...

sony reklamira uređaj koji nema na stocku ....sramota...

onda su trebali odgoditi release day do božića, a ne raditi ovakav cirkus

To je osobno za mene jako dobra vijest. Konzolu (kao privatnu) nisam nikada imao.. ali ako ikada budem imao biti će to Sony PS5. Izgleda da se do svih dobrih stvari u zadnjih nekoliko godina jako teško dolazi u početku.

 Oprosti, ali da li to znaci da prognoziras jos slicnih pizdarija poput covida ? 

14 godina
offline
Sony PlayStation 5

@lars82 nikakav mail potvrde nisam dobio, čato sam sa agentom. Imam acc na Overseas pa provjerim pred spavanje jel imaju kakvu pošiljku za mene. Trebam dobit i od ekupi. Sa njihove strane na upit dobio sam odgovor da će bit 20.11.-23.11.2020 dostava.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
lars82 kaže...
Marcek555 kaže...

Tele 2 kaze da veceras salju sve prednarudzbe, mozda dodje sutra, tako mi obicno stizalo od njih

 To provjerena informacija ili neki od njihovih SZK ljudi to rekao?

 Nezz sta smatras pod provjerenom informacijom, ali kontaktirao sam danas tele 2 na 3 nacina i svaki puta dobio takav odgovor, da ce sve konzole biti danas poslane.

 

Znam da overseas obicno pokupi posiljku iza 9h sa njihovog skladista

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Mortiis kaže...

sony reklamira uređaj koji nema na stocku ....sramota...

onda su trebali odgoditi release day do božića, a ne raditi ovakav cirkus

 koda nebi za bozic bilo isto sranje, aj ne baljezgaj

https://steamcommunity.com/id/HeatPwnz/
4 godine
protjeran
offline
Sony PlayStation 5

Situacija je takva kakva je zbog covida.

Evo primjer ljetos sam kupovao kosilicu 

model koji sam ja htio je bio rasprodan, a 3 kom

koja je frajer imao na lageru su bila zakaparena.

 

I ja sam rekao okej pricekat cu novu turu i tada mi je 

covjek rekao da ovo sve sta trenutno ima da ce to biti to

za ovu godinu, da ih vrlo vjerojatno vise zbog situacije

nece moci nabaviti. Tak da jebiga covid i ljudska glupost su ujebali

sve. Vi isto radite paniku, a kroz 2-3 mj ce plejka bit na policama

ko trenutno ps4. Fakat picajzlite malo too much.

Moj PC  
8 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Scrappy kaže...
Mortiis kaže...

sony reklamira uređaj koji nema na stocku ....sramota...

onda su trebali odgoditi release day do božića, a ne raditi ovakav cirkus

 koda nebi za bozic bilo isto sranje, aj ne baljezgaj

 sa 3 put vise konzola nego sto ih je sada bilo, bilo bi 3 put manje sranje, toliko o baljezganju

15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Da te ispravim....
Hype je oko konzole na kojoj mozes igrati skoro sve ps4 igre u boljem framerateu. Mozes igrati nove igre u 4k bez da das bubreg za grafičku. Igras na vjerjatno najboljem gamepadu na trzistu i 3d audiu.
I to sve za 3800kn. Da ni ne spominjem da konzolu ni necujes dok radi.

Da te nadopunim, možeš igrati sve to i za 3100 kn ako uzmeš digital verziju konzole ako ti je 3800 kn previše.

14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Stigao SMS od pošte da mi sutra dostavlja paket od TComa, jel oni jave okvirno vrijeme ili kad dođe? Ili ja moram osobno ili može supruga preuzet? Nemam puno iskustva snjima

 
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
bloodborne kaže...
Kolacic kaže...
Bruh

 Jesi cuo kad izlazi plejka ? 

 E jel znas mozda?

3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
stiffler13 kaže...

Stigao SMS od pošte da mi sutra dostavlja paket od TComa, jel oni jave okvirno vrijeme ili kad dođe? Ili ja moram osobno ili može supruga preuzet? Nemam puno iskustva snjima

 meni su do sada uvijek dolazili u periodu između 10 i 12.. nikad prije, nikad kasnije..

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Mortiis kaže...

sony reklamira uređaj koji nema na stocku ....sramota...

onda su trebali odgoditi release day do božića, a ne raditi ovakav cirkus

 Najbolje do ljeta barem, a onda bi rdna2 i ZEN3 bili slabi, pa čekat rdna3 i zen4, pa ddr5, pa onda Božić 2022. pa štancat 10miliona pa opet zastarjeli HW pa...

 

Dajte se više unormalite sa ovakvim glupim izjavama. Ak su imali 4-5 mil, to je super. Pa nisu to zrna pšenice, treba to negdje skladištit, koji vam je?

Shvatite da nikada više u budućnosti čovječanstva neće biti "normalnog releasea" jer će svi imati milion do 4-5 miliona komada.

Svaki proizvod koji izlazi ima isti problem, a to je da je globalna potražnja sve veća i sve više građana ima kupovnu moć i želju si to priuštit.

 

Ko prvi njegova djevojka!

 

Sve ostalo je pitanje hoće li bit Covid-19 i sličnih gluposti i koliko brzo se mogu srediti backorderi i que.

Poruka je uređivana zadnji put čet 19.11.2020 20:29 (Rhodin).
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Rhodin kaže...
Mortiis kaže...

sony reklamira uređaj koji nema na stocku ....sramota...

onda su trebali odgoditi release day do božića, a ne raditi ovakav cirkus

 Najbolje do ljeta barem, a onda bi rdna2 i ZEN3 bili slani, pa čekat rdna3 i zen4, pa ddr5, pa obda Božić 2022. pa štancat 10miliona pa opet zastarjeli HW pa...

 

Dajte se više unormalite sa ovakvim glupim uzjavama. Ak su imali 4-5 mil, to je super. Pa nisu to zrna pšenice, treba to negdje skladištit, koji vam je?

Shvatite da nikada više u budućnosti čovječanstva neće biti "normalnog releasea" jer će svi imati milion do 4-5 miliona komada.

Svaki proizvod koji izlazi ima isti problem, a to je da je globalna potražnja sve veća i sve više građana ima kupovnu moć i želju si to priuštit.

 

Ko prvi njegova djevojka!

 

Sve ostalo je pitanje hoće li bit Covid-19 i sličnih gluposti i koliko brzo se mogu srediti backorderi i que.

 i samsung telefoni i iphone-i su trazena roba na izlasku i reklamira se nenormalno i svi ih imaju i nikad ama bas nikakav problem oko njih....

4 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
Kolacic kaže...
bloodborne kaže...
Kolacic kaže...
Bruh

 Jesi cuo kad izlazi plejka ? 

 E jel znas mozda?

 Kazu danas, al nikom ne stize. Navodno sljedeci val

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
bloodborne kaže...
* * *

 Oprosti, ali da li to znaci da prognoziras jos slicnih pizdarija poput covida ? 

Ma nije mi Covid ni na um pao, vjerovao ti meni ili ne.

Ako ćeš iskreno sjetio sam se kada sam bio u CH i kada sam dvojicom braće (ne moje) išao po cijelo Germaniji od grada do grada kako bi njih dvojica mogli kupiti iPhone 7+. Svaki je nosio po 1500€ u džebu... tad.. kada je bio iP7.

Padaju mi još neke stvari na umu ali da ne offtopičarimo.  

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Mortiis kaže...
Rhodin kaže...
Mortiis kaže...

sony reklamira uređaj koji nema na stocku ....sramota...

onda su trebali odgoditi release day do božića, a ne raditi ovakav cirkus

 Najbolje do ljeta barem, a onda bi rdna2 i ZEN3 bili slani, pa čekat rdna3 i zen4, pa ddr5, pa obda Božić 2022. pa štancat 10miliona pa opet zastarjeli HW pa...

 

Dajte se više unormalite sa ovakvim glupim uzjavama. Ak su imali 4-5 mil, to je super. Pa nisu to zrna pšenice, treba to negdje skladištit, koji vam je?

Shvatite da nikada više u budućnosti čovječanstva neće biti "normalnog releasea" jer će svi imati milion do 4-5 miliona komada.

Svaki proizvod koji izlazi ima isti problem, a to je da je globalna potražnja sve veća i sve više građana ima kupovnu moć i želju si to priuštit.

 

Ko prvi njegova djevojka!

 

Sve ostalo je pitanje hoće li bit Covid-19 i sličnih gluposti i koliko brzo se mogu srediti backorderi i que.

 i samsung telefoni i iphone-i su trazena roba na izlasku i reklamira se nenormalno i svi ih imaju i nikad ama bas nikakav problem oko njih....

 Doslovce se rasproda unutar sat vremena u RH i onda nastupa čekanje 🙄

 

Znači sve i jedan release je isti, samo je sjećanje kratko do slijedećeg.

 

Uostalom 1 PS5 kutija zauzima isto mjesta ko 30ak? onih mobitela. Da ne spomenem slušalice, punjače, daljinske, controllere itd.

15 godina
offline
Sony PlayStation 5

Nego, da se vratimo na korisne teme onima koji su dobili, hoće li sutra krenut BlackFriday na PS store, trebam uzet PS Plus pretplatu, jel se raspitivao netko?

Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Sony PlayStation 5

Evo narucio i ja u HT. Imamo u obitelji tarifu S 116 kn mjesecno i na to smo kupili konzolu na 24 rate po cijeni 178 kn mjesecno(4.300 kn ispadne cijena konzole). Isporuka u 12 mjesecu. Valjda nece zajebat treba mi za pod bor. Mogao sam uzeti jos jednu na drugi broj u magenti u obitelji ali nisam htio. Izgubio bi neki popust od prije po tom broju pa bi me druga konzola ispala oko 5.000 kn

 
1 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice