Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.596
|
čitano: 4.717.112
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Da li se zna do kada se mora pokupiti PS+ kolekcija?

I da li će se moći preko nova posto očito neću ubosti odmah konzolu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
3ZX1 kaže...

Da li se zna do kada se mora pokupiti PS+ kolekcija?

I da li će se moći preko nova posto očito neću ubosti odmah konzolu.

 ako se ne varam,PS+ kolekcija je trajna,znaci nema zurbe.

13 godina
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

https://www.cnet.com/news/microsoft-says-xbox-series-x-series-s-could-be-hard-to-get-until-april-2021-report-says/

 

Microsoft's next-gen consoles, the Xbox Series X and the Xbox Series S, started arriving Nov. 10, and if you didn't secure a preorder in September, you're probably not having much luck getting hold of the in-demand consoles. Last week, Xbox CFO Tim Stuart said that supply shortages will likely continue through the holiday season, according to a Monday report from Video Games Chronicle.

Getting either console (or both), could be pretty difficult until the second quarter of 2021, which starts in April.

 

 

Ocekujem da istu situaciju ima PS5. Posto je linija doslovno ista vise manje.

Poruka je uređivana zadnji put sri 18.11.2020 7:21 (Mew).
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Sony PlayStation 5

Poštovani,

 

Hvala Vam još jednom što ste prednaručili PlayStation 5 konzolu!

Ovom prilikom Vas obavještavamo da će pošiljka sa Vašom PS5 konzolom biti predana kurirskoj službi u četvrtak 19.11.2020. a isporuka na adresu se očekuje od petka 20.11.2020. na dalje.

Kurirska služba će Vas dodatno obavijestiti SMS porukom o tijeku isporuke.

 

Srdačan pozdrav,

Vaša Sancta Domenica

Bolje biti bez one stvari nego bez srece!
Moj PC  
5 1 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5

Da, doslo i meni prije 4 minute. Samo da ne bude u ponedjeljak 😀

13 godina
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Bilo bi ljepo da nas ostale informiraju da necemo dobit i daju neki estimate 

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Santana kaze...

 Tko normalan uopce prati ovu temu zadnjih dana ?

 GLS i HP Express.

3 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
Dermentor kaže...

Poštovani,

 

Hvala Vam još jednom što ste prednaručili PlayStation 5 konzolu!

Ovom prilikom Vas obavještavamo da će pošiljka sa Vašom PS5 konzolom biti predana kurirskoj službi u četvrtak 19.11.2020. a isporuka na adresu se očekuje od petka 20.11.2020. na dalje.

Kurirska služba će Vas dodatno obavijestiti SMS porukom o tijeku isporuke.

 

Srdačan pozdrav,

Vaša Sancta Domenica

 Jesi ti prednarucio u prvom ili drugom valu

3 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
dolanduk kaže...

Da, doslo i meni prije 4 minute. Samo da ne bude u ponedjeljak 😀

 Jesi prednarucio u prvom ili drugom valu

13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Meni ništa za sad nije došlo a prednaručio "u prvom valu"

 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5

Dobila sam ovo na mail od Zelde, ako netko želi probat naručit:

 

PS5 dolazi sutra! Podsjećamo, PS5 konzola će od sutra ujutro biti dostupna za naručivanje *samo putem interneta*. Nijedan proizvod sutra neće biti dostupan za kupnju u trgovini. Molimo Vas nastavite nas pratiti online za sve daljnje obavijesti.

Poruka je uređivana zadnji put sri 18.11.2020 10:10 (zeze88).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Poštovani,

Hvala Vam još jednom što ste prednaručili PlayStation 5 konzolu!
Ovom prilikom Vas obavještavamo da će pošiljka sa Vašom PS5 konzolom biti predana kurirskoj službi u četvrtak 19.11.2020. a isporuka na adresu se očekuje od petka 20.11.2020. na dalje.
Kurirska služba će Vas dodatno obavijestiti SMS porukom o tijeku isporuke.

Srdačan pozdrav,
Vaša Sancta Domenica

Eto i ja danas ujutro dobio mail od SD. Nadam se da dolazi u petak 😊😀
Bobby :D
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Jel to znaci da sutra izlazi konzola? 

 

 
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
kalacini kaže...
Dermentor kaže...

Poštovani,

 

Hvala Vam još jednom što ste prednaručili PlayStation 5 konzolu!

Ovom prilikom Vas obavještavamo da će pošiljka sa Vašom PS5 konzolom biti predana kurirskoj službi u četvrtak 19.11.2020. a isporuka na adresu se očekuje od petka 20.11.2020. na dalje.

Kurirska služba će Vas dodatno obavijestiti SMS porukom o tijeku isporuke.

 

Srdačan pozdrav,

Vaša Sancta Domenica

 Jesi ti prednarucio u prvom ili drugom valu

 Poslana narudžba 18. ruj 2020. 09:32:18

Bolje biti bez one stvari nego bez srece!
3 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bobby kaže...
Poštovani,

Hvala Vam još jednom što ste prednaručili PlayStation 5 konzolu!
Ovom prilikom Vas obavještavamo da će pošiljka sa Vašom PS5 konzolom biti predana kurirskoj službi u četvrtak 19.11.2020. a isporuka na adresu se očekuje od petka 20.11.2020. na dalje.
Kurirska služba će Vas dodatno obavijestiti SMS porukom o tijeku isporuke.

Srdačan pozdrav,
Vaša Sancta Domenica

Eto i ja danas ujutro dobio mail od SD. Nadam se da dolazi u petak 😊😀

 U kojem valu si prednarucio 

16 godina
offline
Sony PlayStation 5

Isto dobio maloprije mail 

 

1.val 18.9 u 8h Disk ver.

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 18.11.2020 10:47 (4mal).
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
kalacini kaže...
dolanduk kaže...

Da, doslo i meni prije 4 minute. Samo da ne bude u ponedjeljak 😀

 Jesi prednarucio u prvom ili drugom valu

 narucio sam 17.9. u 23:30.

13 godina
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Trenutan thread u 2 slike.

Moj PC  
6 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Prvome, tj isti dan kad su prednaruđbe krenule
Bobby :D
13 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Evo mail od Zelda, sutra u jutro tko nije uspio kupiti evo vam šanse samo treba biti brzi...
Bobby :D
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bobby kaže...
Evo mail od Zelda, sutra u jutro tko nije uspio kupiti evo vam šanse samo treba biti brzi...

 Borba za 2 konzole pocinje. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
3 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5

IMA LI KO DA JE NARUCIO U DRUGOM VALU I DA ZNA DA MU SUTRA SALJU PLAY. CEMU SE ZOVE PREDNARUDBA AKO NIJE PREDNARUDBA MAZOVI ONDA TO NARUDBA

7 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bobby kaže...
Evo mail od Zelda, sutra u jutro tko nije uspio kupiti evo vam šanse samo treba biti brzi...

 Pa to ne znaci da se sutra moc kupit i dobit konzola, nego narucit za tko zna kad.

PSN - ediholic
13 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
kalacini kaže...

IMA LI KO DA JE NARUCIO U DRUGOM VALU I DA ZNA DA MU SUTRA SALJU PLAY. CEMU SE ZOVE PREDNARUDBA AKO NIJE PREDNARUDBA MAZOVI ONDA TO NARUDBA

 Niko jos. I vjerujem da nece biti osim ako se neko iz prvog vala nije odlucio odustat il nesto.

14 godina
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Moze netko objasnit ps+ ukratko? Uzimam ps5 pa me zanima slijedece.. Kad se pretplatim na to npr dal se odma dobi ponuda nekih igra sa ps4 ili?

 
0 3 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ekipa, kada ste naručuvali u prvome ili drugome valu da li ste mogli izabrati opciju ,,plaćanje pouzećem’’ ili je isključivo kupovina bila vršena i mogla biti samo karticom, odnosno da se novac momentalno skida sa vašeg računa?
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
intelpro kaže...

Moze netko objasnit ps+ ukratko? Uzimam ps5 pa me zanima slijedece.. Kad se pretplatim na to npr dal se odma dobi ponuda nekih igra sa ps4 ili?

 Znaci ako imas PS5 u uzmes PSN+ dobijas onaj Game Collection znaci onih 15tak il koliko vec PS4 igara. Dobijes isto igre koje su u tom bundleu ovog mjeseca znaci Bugsnax za PS5 i Middle earth + Hollow Night za PS4. 

 

 

Evo Famitsu je objavio. https://mobile.twitter.com/Nibellion/status/1328992253487013893

 

Famitsu reports that PlayStation 5 sold 118.000 units in 4 days and Xbox Series X/S 21.000 units in 6 days. 

 

Znaci samo 118 tisuca jedinica za cijeli Japan u prvom valu. PS4 je u prvom tjednu prodao 322k znaci dosta veliki nedostatak konzola trenutno.

Poruka je uređivana zadnji put sri 18.11.2020 10:59 (Mew).
13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Jadni ovi ljudi što rade u dućanima koji prodaju konzole, samo ću to reći. Evo tu u Irskoj, a vjerojatno je tako svugdje, ljudi jednostavno ne čitaju i paničare bez razloga. U ovom dućanu u kojem sam kupio, prije tjedan dana su poslali svima mail točno sa koracima kako će se stvari odvijati i lijepo napisali VELIKIM SLOVIMA da tracking neće biti updatean do dana prije izlaska konzole.

 

I vidim na društvenim mrežama tisuće ljudi i dalje pitaju zašto im se tracking ne osvježava i kad će. Panika na maksimum. A sve su lijepo u mailu dobili točno napisano kako će se stvari odvijati.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Re: Sony PlayStation 5
antimadridista kaže...

Jadni ovi ljudi što rade u dućanima koji prodaju konzole, samo ću to reći. Evo tu u Irskoj, a vjerojatno je tako svugdje, ljudi jednostavno ne čitaju i paničare bez razloga. U ovom dućanu u kojem sam kupio, prije tjedan dana su poslali svima mail točno sa koracima kako će se stvari odvijati i lijepo napisali VELIKIM SLOVIMA da tracking neće biti updatean do dana prije izlaska konzole.

 

I vidim na društvenim mrežama tisuće ljudi i dalje pitaju zašto im se tracking ne osvježava i kad će. Panika na maksimum. A sve su lijepo u mailu dobili točno napisano kako će se stvari odvijati.

 

11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Mew kaže...
intelpro kaže...

Moze netko objasnit ps+ ukratko? Uzimam ps5 pa me zanima slijedece.. Kad se pretplatim na to npr dal se odma dobi ponuda nekih igra sa ps4 ili?

 Znaci ako imas PS5 u uzmes PSN+ dobijas onaj Game Collection znaci onih 15tak il koliko vec PS4 igara. Dobijes isto igre koje su u tom bundleu ovog mjeseca znaci Bugsnax za PS5 i Middle earth + Hollow Night za PS4. 

 

 

Evo Famitsu je objavio. https://mobile.twitter.com/Nibellion/status/1328992253487013893

 

Famitsu reports that PlayStation 5 sold 118.000 units in 4 days and Xbox Series X/S 21.000 units in 6 days. 

 

Znaci samo 118 tisuca jedinica za cijeli Japan u prvom valu. PS4 je u prvom tjednu prodao 322k znaci dosta veliki nedostatak konzola trenutno.

Rekoh ja da se ne radi niti o milijun komada za cijeli svijet a ekipa ispucava brojke od 3+ milijuna.....

Japan je inace tradicionalno bio najaci na launchu od svih teritorija....koliko su onda ostali dobili.....

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice