Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.619
|
čitano: 4.741.542
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Što je neočekivano?
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Hexfire kaže...
Što je neočekivano?

 Recimo u 4k modu i RT modu XSX ima prednost ne veliku ali je ima, dok recimo ukljuce performance mode dakle 1080p i 120hz XSX ima dropove na 60 fpsa dok ps5 tu ostaje iznad 100, sve je vidljivo..

U najmanju ruku cudno ponasanje... moguce je da je do API-a ps5 pa tu ima tolko bolje rezultate... uglavnom bas me zanimaju ovakve stvarcice... teoretski bi XSX trebao biti brzi u svakom scenariju.

Bnet: mNik987#2148
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Arai kaže...

Očekivao sam da budu normalni u T-Scumu ali vidim da je i to za njih preveliko očekivanje, a ne da mi nude veću cijenu za ugovornu obveznu nego bez iste. Trebaju oni mene zadržati kao mušteriju, neću im samo tako produžiti pretplatu.

 

A upravo su to napravili s PS4 Pro kad su mi ga ponudili na debelom popustu kada konzola još nije ni izašla. Isto kao što rade s novim mobitelima na pretplatu, ne vidim di je razlika. Zato ću sada odbiti i uzeti jeftiniju ponudu, na razliku manjeg mjesečnog računa nadoplatiti nešto i uzeti PS5 negdje drugdje.

 

Nebi bilo problema da me s tom današnjom glupom poslovnom politikom nisu syebali pa nisam napravio preorder i sad pitanje kad će PS5 biti dostupan.

Stari, ja imam 6 mobitela, tri telefonske linije, dvije internet veze i dvije iptv usluge. Uz to im plaćam i nekoliko licenci za office, ne znam sad napamet točno koliko.Tražio sam dva mobitela  S9 po razumnoj cijeni da im produžim pretplatu. Kaže lik 6k kuna po telefonu ili odjebi. I odo ja a da nisu niti trepnuli. Sad mi za 3 mjeseca ponovno izlazi ugovor i već vidim da ću opet promijeniti operatera jer si im interesantan samo kao novi pretplatnik. To mi je lik rekao otvoreno i sam mi predložio da odem godinu dana u vip jer ću dobiti bolje uvjete a onda da im se vratim pa ću onda kao prebjeg dobiti bolje uvjete kod njih. Zar to nije smiješno? I sada sam ti godinu dana kod t coma pa onda godinu dana kod vipa i tako u krug. Luda kuća...

14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
antimadridista kaže...
emerik kaže...
antimadridista kaže...
emerik kaže...
antimadridista kaže...
Mitch kaže...
Meni je moj u USA na putu, a nisam jos tamo...

Medutim, ovaj PS Plus Collection deal je stvarno nevjerojatan. Uzet cu za Black Friday pretplatu za 1 god jer je oko 40% jeftinije, a dobije se 20 igara koje su prakticki vrijedne $450+.

Jedva cekam zaigrat Last of Us remaster. Uglavnom taj PS Plus deal, podrska za Wifi 6 i USB C su deal breaker za mene u odnosu na XSX

 Imaš još uvijek deal na cdkeys. Godinu dana PS+ za US account je 26 eura.

https://www.cdkeys.com/playstation-network-psn/playstation-plus/1-year-playstation-plus-membership-ps3-ps4-ps-vita-digital-code

Taj PS+ vrijedi i za PS4 i PS5? Oprostite na pitanju, ne znam je li vec prije bilo odgovoreno, ima negdje neki postupak kako aktivirati US account kod nas? Vidim na ovom linku da pise da nije dostupno u HR.

 Vrijedi za sve konzole da. Nije neki teški postupak za napraviti US account. Samo upišeš fake US adresu pri registraciji i to je to. Ne treba ti ni VPN. Samo pripazi ako napraviš US account, ne možeš koristiti naše kartice na njihovom storeu. Tako da kupuješ PS bonove online i onda ih ukucaš u PS store. Tako ja kupujem igre. 

 Odlicno, hvala! Na kojim stranicama se kupuju PS bonovi?

 Ja kupujem na US amazonu, tamo ti prolaze sve kartice uredno i ne naplaćuju ništa dodatno. Dobiješ kod u roku par sekundi.

 

btw, na kinguin je 30eura 365 dana PSN PLUS (US)

 

edit: nisam vidio da je već rečeno ranije na temi..

Poruka je uređivana zadnji put sri 11.11.2020 20:43 (AFARON).
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
toxic kaže...
Hexfire kaže...
Što je neočekivano?

 Recimo u 4k modu i RT modu XSX ima prednost ne veliku ali je ima, dok recimo ukljuce performance mode dakle 1080p i 120hz XSX ima dropove na 60 fpsa dok ps5 tu ostaje iznad 100, sve je vidljivo..

U najmanju ruku cudno ponasanje... moguce je da je do API-a ps5 pa tu ima tolko bolje rezultate... uglavnom bas me zanimaju ovakve stvarcice... teoretski bi XSX trebao biti brzi u svakom scenariju.

 I pokazuje da je capcom sposoban napravit hrpu modova od kojih pola ne valja...

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
toxic kaže...

Jeste vidli ovo?

 

 

pogledajte do kraja, neocekivani rezultati

 

 MS je izgleda malo nahaypao XsX........

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gajotres kaže...

Ne znam da li je već netko spomenu ali stigao SMS HP Expres da u iduća tri dana stiže naruđba iz SD-a. PS5 periferija. 

Da, i ja sam dobio. Kažu da je pošiljka zaprimljena i da će je dostaviti u roku tri dana. Ono, tri jebena dana im treba da dostave ono što je kod njih? Ništa čudnog kad dolazi preko HP. S njima imam izrazito loša iskustva. Dvije pošiljke su mi ukrali. Razočaran sam ako će oni i konzolu dostavljati. To neće biti dobro.

Poruka je uređivana zadnji put sri 11.11.2020 21:25 (movie).
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Dobro pa meni nitko nista ne javlja  al ono,nikad 

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Hp baš današnje iskustvo: Poslao tipu ps4 igru, on plaća poštarinu, plaćanje pouzećem - naplatili mu 60 kuna - pošizili i on i ja... Dođem kući, baka preuzela paket iz Conrada (mišolovke), znači paket kao da je pregažen kamionom, jedna vrećica pukla, druga mišolovka u raspadu, otpremnica i račun zgužvani i poderani. Baš uvijek neki problemi snjima, toliko su mi se zgadili da pređem cestu da ne prolazim pokraj pošte. I najbolja stvar: ako slučajno plaćate karticom poštanske usluge, šupci vam uzmu dodatnih 10 kuna (kao da ste dizali lovu na bankomatu Poštanske banke)

 
2 0 hvala 1
15 godina
offline
Sony PlayStation 5

Drugi kažu čak i sat koji će doči, HP expres kaže iduća tri dana. Ako te nema ili ako im se ne da onda samo ostave papirić.  Onda sutra u poštu osim naravno ako ne vrate paket u ZG pa tek prekosutra se može podići. Tako je meni bilo prošli tjedan, nešto sam naručivao iz SD. Tragikomedija. 

Poruka je uređivana zadnji put sri 11.11.2020 22:24 (Gajotres).
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Sony PlayStation 5

Sjećam se prije desetak godina da sam DHL znao platiti i po 100kn i bio sam sretan da mi uopće i dođe nešto.

Nemam ništa protiv da je poštarina i 50kn ako će biti pouzdana, brza i kvalitetni tracking.

No ne dijele svi tu moju ideju, pa onda se ruše cijene, sve je jeftinije, ali isto tako i nekvalitetnije i nemaš alternativu nego moraš uzet ono što dobiješ.

Nitko nema nikakvih opcija premium dostava pa taman i da platiš ekstra dok ti je ekstra bitno. Ja sigurno bih.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put sri 11.11.2020 22:49 (Bitanga).
Moj PC  
4 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5

pogotovo ovo ako te nema... bio doma xy puta, ako sam i jednom osobno preuzeo pošiljku.. a kad ostave onaj papirić , možeš pokupit tek drugi dan.. katastrofa od usluge

12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Znači ponovno mi slijedi hebanje majke dostavljaču i natezanje...sjajno...
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Sony PlayStation 5

Ja znam cesto stavit adresu na kojoj zive moji

jer su baka i deda stalno doma i svejedno kad

dodem po njih sav sretan me doceka papiric.

 

Ono baka ide u ducan ak nije u ducanu onda je doma 

il na vrtu iz kojeg se vidi ulaz u dvoriste i svejedno

me nikad ne doceka paket nego se moram jebat ic po 

njega, pa mi ga ne moze preuzet buraz koji ce prolaziti tim

putem danas, sutra nego moram iskljucivo ja.

 

Hp slowekspress je sranje.

 

Narucim iz sante ( gls ) cekam 2 dana, covjek me

zove kroz 45 min sam kod vas ja mu kazem

baka i deda su doma veli on nema problema

ima baka kakvih kolaca ? Ja kazem ma pustite vi kolace

ima kod bake domaceg vina i rakije, nasmije se covjek

dode, ja kasnije pokupim. A ovaj HP je dobar kao i klor u vodi.

Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
bloodborne kaže...

Ja znam cesto stavit adresu na kojoj zive moji

jer su baka i deda stalno doma i svejedno kad

dodem po njih sav sretan me doceka papiric.

 

Ono baka ide u ducan ak nije u ducanu onda je doma 

il na vrtu iz kojeg se vidi ulaz u dvoriste i svejedno

me nikad ne doceka paket nego se moram jebat ic po 

njega, pa mi ga ne moze preuzet buraz koji ce prolaziti tim

putem danas, sutra nego moram iskljucivo ja.

 

Hp slowekspress je sranje.

 

Narucim iz sante ( gls ) cekam 2 dana, covjek me

zove kroz 45 min sam kod vas ja mu kazem

baka i deda su doma veli on nema problema

ima baka kakvih kolaca ? Ja kazem ma pustite vi kolace

ima kod bake domaceg vina i rakije, nasmije se covjek

dode, ja kasnije pokupim. A ovaj HP je dobar kao i klor u vodi.

 Sorry, malo offtopic, slažem se sa svime što si napisao, ali vizualni stil kojim si složio ovu poruku me podsjeća na neku pjesmicu iz udžbenika poezije :))) Trebao si dodati još rimu i to bi bilo to :)

4 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5

Jbg imenjače nejde mi pismeno izražavanje.

krivim smartphone, no i sebe jer sam prestao čitati knjige.

8 godina
offline
Sony PlayStation 5

pa ajde da se ja pridruzim...

Ovaj tjedan su mi trebale doc 3 vrece hrane za pesa, dosle su 2 za sada odvojeno... 3. jos cekam.
Narucio sam overseas dostavu da pokupe paket koji treba poslat tu kolegi sa foruma. U utorak je pisalo da ce pokupit jos nisu pokupili...

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

mislim da sam preko GLS-a znao stavit neku INA bezninsku pumpu blizu mene i pokupim paket tamo....stalno rade pa mi svejedno

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Vidim da ova tema ide u pet pravaca.... a sve nekako vezano za PS5

 

 

Moram pohvalit Overseas iz Slavonskog Broda, puno paketa saljem Hermesom kojeg Overseas preuzima.... sve je uvijek bilo perfektno i dostavljeno bez vecih problema.

 

No Overseas iz Rijeke, katastrofa. Slao sa u muzej par apple racunala, ama bas svaki puta je bila drama.

 

Peek & Poke je morao ganjat dostavljace po gradu. onda sam i od njih saznao kako su im se par puta paketi vratili dostavljacu jer su decki jednostavno bez dolaska upisali kako nikoga nije bilo kuci.

 

 

 

 

 

Ne slušaj nikoga, ostani svoj
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Iskreno, za Dual sense mi je tak svejedno. Ionako ga mogu samo otvorit,pogledat i vratiti u kutiju. Bitno da me ne skaraju s dostavom konzole.
Jebote zivot, amazon dostavlja pakete dronom i ne znam cime ne, dok smo mi osudeni na polupismene, prepotentne seljacine s kombijem o kojem ovisi kak se taj dan ustal iz kreveta i hoce li uopce doci na adresu dostave.. strava..
Moj PC  
2 1 hvala 0
13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Da se malo maknemo od "teme" dolaska, HCL prikazuje novi Spider-Man i Dirt 5 pa da odgledamo

 

 
4 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Ako vam ista znaci, naše konzole koje smo narucili u SD u BiH su na carini, doc ce za dan dva kod nas u SD, sto znaci da su vase na sigurnom. Isto tako mi je potvrđeno da dolaze 19.11. na adrese.

 
7 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
miikaa77 kaže...

Ako vam ista znaci, naše konzole koje smo narucili u SD u BiH su na carini, doc ce za dan dva kod nas u SD, sto znaci da su vase na sigurnom. Isto tako mi je potvrđeno da dolaze 19.11. na adrese.

 Ja sam naručio 18tog, ako sam dobro razumio, SD u BiH je prodala onoliko koliko je i nabavljeno, znači nema tzv. drugog kruga ? 

9 godina
offline
Sony PlayStation 5

Mozete dodati Bugsnax Igru u Library iako još nemate PS5

Moj PC  
2 0 hvala 2
8 godina
offline
Sony PlayStation 5

kod mene (Malta) su nas objestili da druga tura po dostupnim informacijama stize u Ozujku/travnju, jedino je uvoznik nesluzbeno rekao da mozda dobije malu kolicinu oko bozica

 

ducan sa 500 prednarudzbi je dobio u prvoj turi 30 komada, a slicno su prosli i ostali elektronicki ducani

 

jedini koji imaju preko 100 konzola (mislim, nemaju jer su sve prodali) su uvoznici za sony

 

 

ma dobar je i PS4 

 

 

 
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
malak kaže...
miikaa77 kaže...

Ako vam ista znaci, naše konzole koje smo narucili u SD u BiH su na carini, doc ce za dan dva kod nas u SD, sto znaci da su vase na sigurnom. Isto tako mi je potvrđeno da dolaze 19.11. na adrese.

 Ja sam naručio 18tog, ako sam dobro razumio, SD u BiH je prodala onoliko koliko je i nabavljeno, znači nema tzv. drugog kruga ? 

 To ti stvarno ne bi znao rec. Uglavnom u nas vamo sve dolazi iz HR iz vase Sancte. Konzole, periferija, igre i sve je na carini pa ce doc za dan, dva u nas. Raspitivo sam se oko 2K jer je danas trebala doc pa da vidim jesu poslali radi dostave jer necu bit tu. Pitao me da posalje igru u ponedeljak utorak odma ali sam rekao da ubaci s konzolom odma. Znaci vama u HR je sve doslo vec.

Poruka je uređivana zadnji put čet 12.11.2020 13:09 (miikaa77).
15 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ja sam u Harvey Normanu uzeo. Za vrijeme drugog vala prednarudžbi, do kraja godine bi trebalo biti. Bar tako kažu

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
miikaa77 kaže...
malak kaže...
miikaa77 kaže...

Ako vam ista znaci, naše konzole koje smo narucili u SD u BiH su na carini, doc ce za dan dva kod nas u SD, sto znaci da su vase na sigurnom. Isto tako mi je potvrđeno da dolaze 19.11. na adrese.

 Ja sam naručio 18tog, ako sam dobro razumio, SD u BiH je prodala onoliko koliko je i nabavljeno, znači nema tzv. drugog kruga ? 

 To ti stvarno ne bi znao rec. Uglavnom u nas vamo sve dolazi iz HR iz vase Sancte. Konzole, periferija, igre i sve je na carini pa ce doc za dan, dva u nas. Raspitivo sam se oko 2K jer je danas trebala doc pa da vidim jesu poslali radi dostave jer necu bit tu. Pitao me da posalje igru u ponedeljak utorak odma ali sam rekao da ubaci s konzolom odma. Znaci vama u HR je sve doslo vec.

 Ja sam iz BiH . Zato pitam, jer koliko sam shvatio u nas je SD zatvorila daljnje narudžbe čim se prodala raspoloživa količina.

6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
stvarno strašno... puna brada next gen igara a ne možeš kupiti konzolu da ih igraš...sad moraš riskirati igrajući na last genu da ti glava eksplodira od 1080/30fps

ovo je na razini ratnog zločina
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
2 12 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
HCMAA kaže...
stvarno strašno... puna brada next gen igara a ne možeš kupiti konzolu da ih igraš...sad moraš riskirati igrajući na last genu da ti glava eksplodira od 1080/30fps

ovo je na razini ratnog zločina

 Nhf, ali imaš li ti išta za napisati u temi osim ponavljanja jedne te iste stvari? Ok, skužili smo da tebi PS5 trenutno nije napet. Nama u ovoj temi jest, dosta nas je na ovom forumu upravo zato što smo ludi za ovim stvarima, PC, konzolama, mobitelima. 

 

Mi želimo imati konzolu day 1, ti ne želiš i shvatili smo to prethodnih 40 puta koliko si nam dao znanje. Sad pusti nas ostale smrtnike da budemo uzbuđeni zbog launcha konzole bez neke patetike i izrugivanja...

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put čet 12.11.2020 16:06 (antimadridista).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice