Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.575
|
čitano: 4.701.547
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
MEGATAMA kaže...

Hrpa igara ce bit 4k/30.

 

Sve vise je glasina da je Sony upecao jake third party ekskluzive tipa FF16,Silent Hill..... 

 
Kod mene nema apsolutno nikakve šanse da ću ikad više kupiti ijednu igru na 30 FPSa. Pa samo nek ih oni štancaju.

Evo, to mi je principić u zadnjih par godina, i zasad mi je super funkcionirao.

Onda nisi igrao nista osim CODa i jos par igara na konzolama?

Ili se referiras na pc ali onda sve ovisi o tvom hardveru..... 

11 godina
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
MEGATAMA kaže...

Hrpa igara ce bit 4k/30.

 

Sve vise je glasina da je Sony upecao jake third party ekskluzive tipa FF16,Silent Hill..... 

 
Kod mene nema apsolutno nikakve šanse da ću ikad više kupiti ijednu igru na 30 FPSa. Pa samo nek ih oni štancaju.

Evo, to mi je principić u zadnjih par godina, i zasad mi je super funkcionirao.

 Propuštaš mnogo dobrih igara radi tehnikalija. Jeste da je uvijek bolje s vise fps ali nije to ono sto odlucuje da li je igra dobra ili ne. Moze igra ici na 8K i 240fps ali sve djaba ako ne valja.

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
MEGATAMA kaže...
Bitanga kaže...
MEGATAMA kaže...

Hrpa igara ce bit 4k/30.

 

Sve vise je glasina da je Sony upecao jake third party ekskluzive tipa FF16,Silent Hill..... 

 
Kod mene nema apsolutno nikakve šanse da ću ikad više kupiti ijednu igru na 30 FPSa. Pa samo nek ih oni štancaju.

Evo, to mi je principić u zadnjih par godina, i zasad mi je super funkcionirao.

Onda nisi igrao nista osim CODa i jos par igara na konzolama?

Ili se referiras na pc ali onda sve ovisi o tvom hardveru..... 

 

Da, imam više platformi pa biram gdje ću što kupiti. No, 30 FPSa neću više podržavati. Znam da sam možda jedan od 10.000 koji tako misle, ali tako će biti i dalje. 

Ima previše dobrih igara koje mogu igrati svaki dan da bih podržavao nekakve ekskluzive od 15h-20h gameplaya.

 

Evo sad ću opet kupiti HZD na PCu pa igrati kako i treba, a vjerojatno odigram i Death Stranding.

 

Ako budu tako brijali i na PS5, onda se neću baš više nakupovati igara na PSNu. Zadnja koju sam i kupio je bila RDR2, i to sam požalio isto.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
arnes_king kaže...

 Propuštaš mnogo dobrih igara radi tehnikalija. Jeste da je uvijek bolje s vise fps ali nije to ono sto odlucuje da li je igra dobra ili ne. Moze igra ici na 8K i 240fps ali sve djaba ako ne valja.

 

Ne propuštam apsolutno ništa stari moj :-) Tako ja tebi mogu reći da propuštaš puno dobrih igara na PCu.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put ned 2.8.2020 11:54 (Bitanga).
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
MEGATAMA kaže...
Bitanga kaže...
MEGATAMA kaže...

Hrpa igara ce bit 4k/30.

 

Sve vise je glasina da je Sony upecao jake third party ekskluzive tipa FF16,Silent Hill..... 

 
Kod mene nema apsolutno nikakve šanse da ću ikad više kupiti ijednu igru na 30 FPSa. Pa samo nek ih oni štancaju.

Evo, to mi je principić u zadnjih par godina, i zasad mi je super funkcionirao.

Onda nisi igrao nista osim CODa i jos par igara na konzolama?

Ili se referiras na pc ali onda sve ovisi o tvom hardveru..... 

 

Da, imam više platformi pa biram gdje ću što kupiti. No, 30 FPSa neću više podržavati. Znam da sam možda jedan od 10.000 koji tako misle, ali tako će biti i dalje. 

Ima previše dobrih igara koje mogu igrati svaki dan da bih podržavao nekakve ekskluzive od 15h-20h gameplaya.

 

Evo sad ću opet kupiti HZD na PCu pa igrati kako i treba, a vjerojatno odigram i Death Stranding.

 

Ako budu tako brijali i na PS5, onda se neću baš više nakupovati igara na PSNu. Zadnja koju sam i kupio je bila RDR2, i to sam požalio isto.

Sta ce ti te konzole ako ne igras na njima? Cod mozes i na pcu igrat?

Ja imam sve konzole ove generacije i preko 300 igara za njih, 60fps je mozda 10 od tih 300+ igara..... 

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
MEGATAMA kaže...

Sta ce ti te konzole ako ne igras na njima? Cod mozes i na pcu igrat?

Ja imam sve konzole ove generacije i preko 300 igara za njih, 60fps je mozda 10 od tih 300+ igara..... 

 

Ma ne želim uopće ulaziti u diskusije tko, što, zašto, kako, koliko.

Imam ih zato što ih imam, imam svoje razloge. Samo kažem da 30 FPS igre ne mislim podržavati ni na PS5, jer nisam ni na PS4.

Pa makar bile u native 4k. A na native 4k u 30FPSa je još gore nego na 1080p jer su pomaci puno veći po broju pixela. Tko je vidio 30 FPSa u 4k zna o čemu pričam.

 

A pretpostavka da su 30 FPS igre bolje po gameplayu od drugih igara koje se potrude napraviti u 60 FPSa je čisti nonsense.

Jer upravo je grafika jedini razlog zašto je nešto u 30 FPSa, a ne gameplay.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put ned 2.8.2020 12:04 (Bitanga).
13 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
 

A pretpostavka da su 30 FPS igre bolje po gameplayu od drugih igara koje se potrude napraviti u 60 FPSa je čisti nonsense.

Jer upravo je grafika jedini razlog zašto je nešto u 30 FPSa, a ne gameplay.

 Pojma nemam od kud ti takva pretpostavka. Ali je činjenica da od 20 najboljih story driven igara koje su izašle na trenutnoj generaciji konzola, njih 80% je u 30 FPS-a. Pa svakome njegovo... tko si želi uskratiti neko gaming iskustvo čisto radi FPS-a neka.

 

Gameplay, grafika i priča su tri usko povezana elementa i u savršenom svijetu bi se sva tri nadopunjavala i činila igru boljom. Često to nije tako zbog lijenih developera, ali definitivno ima slučajeva kad bi sam gameplay patio da se inzistiralo na 60FPS lock. Ali najčešće je grafički prikaz prvi razlog.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Hexfire kaže...
Bitanga kaže...
 

A pretpostavka da su 30 FPS igre bolje po gameplayu od drugih igara koje se potrude napraviti u 60 FPSa je čisti nonsense.

Jer upravo je grafika jedini razlog zašto je nešto u 30 FPSa, a ne gameplay.

 Pojma nemam od kud ti takva pretpostavka. Ali je činjenica da od 20 najboljih story driven igara koje su izašle na trenutnoj generaciji konzola, njih 80% je u 30 FPS-a. Pa svakome njegovo... tko si želi uskratiti neko gaming iskustvo čisto radi FPS-a neka.

 

Gameplay, grafika i priča su tri usko povezana elementa i u savršenom svijetu bi se sva tri nadopunjavala i činila igru boljom. Često to nije tako zbog lijenih developera, ali definitivno ima slučajeva kad bi sam gameplay patio da se inzistiralo na 60FPS lock. Ali najčešće je grafički prikaz prvi razlog.

 

Pa gore je spomenuo da 8k i 240 FPSa nije garancija za dobru igru, pa sam zaključio da misli kako je 30 FPSa onda očito garancija za dobru igru.

Može biti, jer dobra grafika znači i veliki budžet, ali ne mora biti. Ima i puno igara sa dobrom grafikom koje su flopnule.

 

Story driven singleplayer console ekskluzive su jedina kategorija gdje je 30 FPS još normalna stvar, pričamo o stvarno malom broju igara. Za sve ostale nema nikakve isprike.

Stvarno se nadam da osim tih par ultra mega ekskluziva sve ostale igre budu u minimalno 60 FPSa.

 

Ne osjećam se da ću išta sebe u životu zakinuti ako ne odigram neku od tih igara. Ima na svu sreću hrpa dobrih igara, neke od njih vi na konzolama niste ni vidjeli pa živite :-)

 

Osim toga, možda bude remaster na ps5, možda dođe na PC kao neke druge ekskluzive. Ne vidim da moram nešto odigrati na silu odmah pod uvjetima koji mi ne odgovaraju.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put ned 2.8.2020 13:12 (Bitanga).
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...

 

Pa gore je spomenuo da 8k i 240 FPSa nije garancija za dobru igru, pa sam zaključio da misli kako je 30 FPSa onda očito garancija za dobru igru.

 Ovakve zakljucke osoba tvojih godina ne bi trebala donositi.

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Hambrle kaže...
Bitanga kaže...

 

Pa gore je spomenuo da 8k i 240 FPSa nije garancija za dobru igru, pa sam zaključio da misli kako je 30 FPSa onda očito garancija za dobru igru.

 Ovakve zakljucke osoba tvojih godina ne bi trebala donositi.

 

Ne kužiš baš sarkazam.

Naravno da ni grafika ni rezolucija ni FPS nisu garancija za dobru igru, sa bilo kojim vrijednostima.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put ned 2.8.2020 14:56 (Bitanga).
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Vidim da je rasprava oko fps,pa da se nadovezem. Vecinu vremena imam high end PC i konzolu. Konzolu cisto igram zbog exkluziva. Kad ih predjem nakon nekoliko mjeseci jednostavno prodam konzolu. Da tih 30fps naspram average 120 koje imam na kompu bode u oci,bode,al ako mi igra ima pricu i ljepu grafiku lako se priviknem nakon po sata igre. Kao sto rekoh,ako ne bude standard 4K/60hz necu trosit pare na dva kontrolera,headset,dock station i ostale djindje. Samo pley,polovne igre ubodem i uzmem novi tv,102 mi premalo,idem u sobu koja je duplo veca,pa ono.... 

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
arnes_king kaže...

 Propuštaš mnogo dobrih igara radi tehnikalija. Jeste da je uvijek bolje s vise fps ali nije to ono sto odlucuje da li je igra dobra ili ne. Moze igra ici na 8K i 240fps ali sve djaba ako ne valja.

 

Ne propuštam apsolutno ništa stari moj :-) Tako ja tebi mogu reći da propuštaš puno dobrih igara na PCu.

 Imam PC na kojem bez problema za sada vrtim sve igre koje sam probao na high/60fps pa opet ne igram nista na njemu. Probao nekoliko njih koje nisam imao na PS4 ali nisu mi nesto bile da me privuku a ne igram kgru radi fps. Vecina ovih boljih igara su PS4 eksluzive za koje mi se ne ceka nekoliko godina da bi ih igrao sa vise fps, a dodatno mi nikad nije lezao PC gaming. Jedan od razloga je bas taj sto na PC kad sta upalim vise gledam kako da optimizujem, pratim fps i temperature pa zaboravim i zasto sam upalio igru i prestanem uzivati u tome primjer, igram na 60fps i vidim da je pao na 50 i odmah mi smeta i vise to pratim nego sto igram kako treba dok na konzoli upalim i igram na 30 gdje mozda padne i ispod ali o tome i ne razmisljam  iti mi smeta, osim ako nije ekstremno, i bas se odmorim i uzivam igrajuci.

Poruka je uređivana zadnji put ned 2.8.2020 15:13 (arnes_king).
11 godina
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
Hexfire kaže...
Bitanga kaže...
 

A pretpostavka da su 30 FPS igre bolje po gameplayu od drugih igara koje se potrude napraviti u 60 FPSa je čisti nonsense.

Jer upravo je grafika jedini razlog zašto je nešto u 30 FPSa, a ne gameplay.

 Pojma nemam od kud ti takva pretpostavka. Ali je činjenica da od 20 najboljih story driven igara koje su izašle na trenutnoj generaciji konzola, njih 80% je u 30 FPS-a. Pa svakome njegovo... tko si želi uskratiti neko gaming iskustvo čisto radi FPS-a neka.

 

Gameplay, grafika i priča su tri usko povezana elementa i u savršenom svijetu bi se sva tri nadopunjavala i činila igru boljom. Često to nije tako zbog lijenih developera, ali definitivno ima slučajeva kad bi sam gameplay patio da se inzistiralo na 60FPS lock. Ali najčešće je grafički prikaz prvi razlog.

 

Pa gore je spomenuo da 8k i 240 FPSa nije garancija za dobru igru, pa sam zaključio da misli kako je 30 FPSa onda očito garancija za dobru igru.

Može biti, jer dobra grafika znači i veliki budžet, ali ne mora biti. Ima i puno igara sa dobrom grafikom koje su flopnule.

 

Story driven singleplayer console ekskluzive su jedina kategorija gdje je 30 FPS još normalna stvar, pričamo o stvarno malom broju igara. Za sve ostale nema nikakve isprike.

Stvarno se nadam da osim tih par ultra mega ekskluziva sve ostale igre budu u minimalno 60 FPSa.

 

Ne osjećam se da ću išta sebe u životu zakinuti ako ne odigram neku od tih igara. Ima na svu sreću hrpa dobrih igara, neke od njih vi na konzolama niste ni vidjeli pa živite :-)

 

Osim toga, možda bude remaster na ps5, možda dođe na PC kao neke druge ekskluzive. Ne vidim da moram nešto odigrati na silu odmah pod uvjetima koji mi ne odgovaraju.

 Puno pretpostavljas i okreces izjave. Naravno da nije fps ni rezolucija ono sto cini dobru igru, nego sama igra i njen sadrzaj. Nisam rekao nikad da je 30fps bolje od vise, ali radje cu igrati vrh igru na 30fps nego neku prosjecnu na 60.

 

 

I ja bih rado da su sve igre na PS5 60FPS sa sto boljom grafikom, ali sam siguran da cu ipak uzivati na mnogo onih koje budu 30fps kao sto sam i ove generacije.

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 2.8.2020 15:11 (arnes_king).
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
arnes_king kaže...

 Puno pretpostavljas i okreces izjave. Naravno da nije fps ni rezolucija ono sto cini dobru igru, nego sama igra i njen sadrzaj. Nisam rekao nikad da je 3pfps bolje od vise, ali radje cu igrati vrh igru na 3fps nego neku prosjecnu na 60.

 

Ja neću, eventualno šah. Za to je dosta i 1 FPS/minuti.

Ja ću rađe igrati neku vrh igru u 60 FPSa, nego vrh igru u 30 FPSa. Jel može tako?

 

Gle, ja sam rekao svoj stav, neću više nikad kupiti igru koja ima 30 FPS limit. To ne znači da i ti moraš tako.

Ja imam na čemu igrati pošteno, i imam puno toga za igrati uz ograničeno vrijeme. Novac za igranje mi nije nikakav problem, više mi je stalo do mog zadovoljstva. Pa naravno da se neću nervirati i patiti s nečim što mi nije ok. Niti se planiram zbog nečega "privikavati na 30FPSa". Prestar sam za ta sranja.

A pogotovo neću platiti to. Stvarno ne vidim gdje je problem.

 

Život je prekratak da bih "morao" nešto "odigrati". A igram svaki dan nešto.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
11 godina
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
arnes_king kaže...

 Puno pretpostavljas i okreces izjave. Naravno da nije fps ni rezolucija ono sto cini dobru igru, nego sama igra i njen sadrzaj. Nisam rekao nikad da je 3pfps bolje od vise, ali radje cu igrati vrh igru na 3fps nego neku prosjecnu na 60.

 

Ja neću, eventualno šah. Za to je dosta i 1 FPS/minuti.

Ja ću rađe igrati neku vrh igru u 60 FPSa, nego vrh igru u 30 FPSa. Jel može tako?

 

Gle, ja sam rekao svoj stav, neću više nikad kupiti igru koja ima 30 FPS limit. To ne znači da i ti moraš tako.

Ja imam na čemu igrati pošteno, i imam puno toga za igrati uz ograničeno vrijeme. Novac za igranje mi nije nikakav problem, više mi je stalo do mog zadovoljstva. Pa naravno da se neću nervirati i patiti s nečim što mi nije ok. Niti se planiram zbog nečega "privikavati na 30FPSa". Prestar sam za ta sranja.

A pogotovo neću platiti to. Stvarno ne vidim gdje je problem.

 

Život je prekratak da bih "morao" nešto "odigrati". A igram svaki dan nešto.

 Pa iskreno gledajuci tvoje postove po forumima cini mi se da bas slabo i rijetko uzivas u igrama bas radi tih stvari. Previse trazis dlake u jajetu, stalno kritikujes sve redom pa se i cudim kada spomenes da uzivas.

 

Vjerovatno se varam, to je samo moja perspektiva i neka svako radi kako njemu pase. Nisam ti ni rekao da trebas gledati isto kao ja, ali si ti napisao svoje misljenje i stav a mi ti dali odgovor sa nasim.

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
arnes_king kaže...

 Imam PC na kojem bez problema za sada vrtim sve igre koje sam probao na high/60fps pa opet ne igram nista na njemu. Probao nekoliko njih koje nisam imao na PS4 ali nisu mi nesto bile da me privuku a ne igram kgru radi fps. Vecina ovih boljih igara su PS4 eksluzive za koje mi se ne ceka nekoliko godina da bi ih igrao sa vise fps, a dodatno mi nikad nije lezao PC gaming. Jedan od razloga je bas taj sto na PC kad sta upalim vise gledam kako da optimizujem, pratim fps i temperature pa zaboravim i zasto sam upalio igru i prestanem uzivati u tome primjer, igram na 60fps i vidim da je pao na 50 i odmah mi smeta i vise to pratim nego sto igram kako treba dok na konzoli upalim i igram na 30 gdje mozda padne i ispod ali o tome i ne razmisljam  iti mi smeta, osim ako nije ekstremno, i bas se odmorim i uzivam igrajuci.

 

Pošteno, nije sve za svakoga. Nažalost, ne postoji savršena platforma za gaming. I dalje su to sve kompromisi sa svih strana, što tehnički, što financijski, što umjetno forsirani.

Oćeš g-sync, e onda ne može HDR i 4k. Oćeš HDR, kupi spori TV. Da ne nabrajam sve kombinacije svih parametara koje znamo svi mi jako dobro.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
12 godina
offline
Sony PlayStation 5

30fpsa moze biti deal breaker samo za FPS i sportske multi igre... Sve ostalo je izdrkavanje.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
arnes_king kaže...

 Pa iskreno gledajuci tvoje postove po forumima cini mi se da bas slabo i rijetko uzivas u igrama bas radi tih stvari. Previse trazis dlake u jajetu, stalno kritikujes sve redom pa se i cudim kada spomenes da uzivas.

 

Vjerovatno se varam, to je samo moja perspektiva i neka svako radi kako njemu pase. Nisam ti ni rekao da trebas gledati isto kao ja, ali si ti napisao svoje misljenje i stav a mi ti dali odgovor sa nasim.

 

Hehe, varaš se. Ali imam puno iskustva pa nisam fanboy svih stvari koje postoje, nego imam svoje mišljenje što bi moglo bolje.

Ne zanima me hvaljenje onog postojećeg - jer to već postoji, nego kritika i promišljanje što bi moglo biti još bolje. To je uostalom i poanta napretka.

Čovjek se razmazi s vremenom, netko voli bolju grafiku, netko voli fluidnu animaciju i manji input lag. Ja sam za ovo drugo.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
SimeKZ kaže...

30fpsa moze biti deal breaker samo za FPS i sportske multi igre... Sve ostalo je izdrkavanje.

 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
SimeKZ kaže...

30fpsa moze biti deal breaker samo za FPS i sportske multi igre... Sve ostalo je izdrkavanje.

 

 Za sadasnju generaciju. Ps5 bude pod normalno 60fpsa. Debilizam bi bio da nema. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Pa volio bi da je 60 fpsa svugdje, ali sad da bi propustio igre kao God of War, Ghost of Tsushima, TLoU zbog 30 fpsa? Nebi nikad. Dobro optimiziranih lockanih 30 fpsa nije uopće "neigrivo". Nije idealno ali sigurno nije ni toliko loše da nebi uživao u top igrama zbog toga.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
8 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
antimadridista kaže...

Pa volio bi da je 60 fpsa svugdje, ali sad da bi propustio igre kao God of War, Ghost of Tsushima, TLoU zbog 30 fpsa? Nebi nikad. Dobro optimiziranih lockanih 30 fpsa nije uopće "neigrivo". Nije idealno ali sigurno nije ni toliko loše da nebi uživao u top igrama zbog toga.

 

God of War ima performance mode na 60 FPSa i to je sasvim ok za ponuditi ljudima. Znači može se.

Uncharted ima 60 FPSa u multiplayeru, znači može se, ali nisu dali ljudima opciju u singleplayeru.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put ned 2.8.2020 17:31 (Bitanga).
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Hoce te igre onda na ps5 radit na vise od 30fpsa ili cemo morat cekat remastere/ps5.. izdanja?
6 godina
offline
Sony PlayStation 5

Krv ti isusovu, na ovoj temi samo "neću ništa manje od 60fps" i "ma i 30fps je vrh". 

 

Jedan baca mamac, drugi grize k'o naručen. 

 

 

'ajd sad još samo krenite s "#samokontroler" vs "samo miš i tipkovnica bajo" raspravom.

Moj PC  
11 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
robogo kaže...

Krv ti isusovu, na ovoj temi samo "neću ništa manje od 60fps" i "ma i 30fps je vrh". 

 

Jedan baca mamac, drugi grize k'o naručen. 

 

 

'ajd sad još samo krenite s "#samokontroler" vs "samo miš i tipkovnica bajo" raspravom.

 

Možemo malo i o cijeni, ja mislim da će biti jeftinija od Xboxa.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
5 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ako uzmem da kupovinom prvog Playstation mi je počela ozbiljna game-ing karijera... nikad ali nikad nisam mislio o broju slija u sekundi... isključivo SP...te priče o broju slija...o tome da se FPS nemože igrati sa gamepadom...to su priče za malu djecu...čak ni ona
to ne mogu slušati

eto očito je bitangi ps4 prva konzola u životu ..prethodne nije kupovao radi broja fps

međutim ima di mi smeta...u filmovima...volio bi da se sve to snima u 60fps...tako da kad se kamera kreće da je sve kristalno čisto

igrao sam crysis 1 na manje od 25fps...pa sam ga prešao njekoliko puta na very hard...

da je fps bitan... onda Nintendo bi odavno prestao s postojanjem

srića meni što mi roditelji nisu sa kriptona:)
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
HCMAA kaže...
Ako uzmem da kupovinom prvog Playstation mi je počela ozbiljna game-ing karijera... nikad ali nikad nisam mislio o broju slija u sekundi... isključivo SP...te priče o broju slija...o tome da se FPS nemože igrati sa gamepadom...to su priče za malu djecu...čak ni ona
to ne mogu slušati

eto očito je bitangi ps4 prva konzola u životu ..prethodne nije kupovao radi broja fps

međutim ima di mi smeta...u filmovima...volio bi da se sve to snima u 60fps...tako da kad se kamera kreće da je sve kristalno čisto

igrao sam crysis 1 na manje od 25fps...pa sam ga prešao njekoliko puta na very hard...

da je fps bitan... onda Nintendo bi odavno prestao s postojanjem

srića meni što mi roditelji nisu sa kriptona:)

 

"Ozbiljna game-ing karijera" - zvuči ozbiljno.

 

Igrao sam ja oduvijek na jadnom hardveru dok su mi roditelji kupovali računala. I igre na 20 FPSa. Svaki GTA koji sam igrao mi se vukao ko krepana krava.

Sad više ne moram.

 

Ali činjenica je da na sreću nisam odrastao na konzolama, nego na računalima pa sam nešto i naučio o svemu tome i sad se time profesionalno bavim godinama kasnije od prvog Commodorca kojeg sam dobio sa 8 godina. Današnja djeca ništa pametno na konzoli ne mogu naučiti.

Konzole imam radi klinaca (jer vole i nintendo igre i ps4 igre). No sad već kako su stariji obojica imaju svoje dobre gaming PCe, pa i po njima već vidim da se konzola pali vrlo vrlo rijetko. Nisu ni djeca bedasta.

 

Video materijali nisu toliki problem, kod njih je motion interpolation na većini novih TVa sasvim zadovoljavajuć jer je stream unaprijed dostupan i hardver ima vremena napraviti kompleksne kalkulacije i sa dosta zakašnjenja ako treba.

Kod gaminga je to kompliciranije iako neki TVi i tu rade dobar posao pa se može malo ispeglati 30 FPSa.

 

Ma samo vi rokajte u 30 FPSa, dapače. Kupujte takve igre pa ćete takve igre i dobivati, od mene više ni kune neće dobiti na platformi gdje limitiraju FPS na 30.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put pon 3.8.2020 8:23 (Bitanga).
9 godina
offline
Sony PlayStation 5

ma ja potpuno kužim Bitangu. Ja bi 30 FPSa zabranio zakonom. S obzirom na to da najviše volim singleplayer story driven igre, odigrat ću ih koliko god bili FPSa, ali potpuno kužim ljude koji nisu toliko nabrijani na takve igre.

 

U razdoblju od nekakve 2007. pa do 2013. nisam prismrdio konzolama, samo igrao na PCu, i onda kad je izašao GTA5 sam uletio u konzolu pa sam isprobao i neke druge igre. Znači hladan tuš i povratak u prošlost. Šokirao sam se kad sam vidio koliko su igre gore izgledale na konzoli. A kad mi krene zaštekavati igra, nakon što sam godinama igrao sve fluidno pa bacio bi sve skupa kroz prozor. 

Poruka je uređivana zadnji put pon 3.8.2020 10:06 (Cansee).
Moj PC  
2 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Cansee kaže...

ma ja potpuno kužim Bitangu. Ja bi 30 FPSa zabranio zakonom. S obzirom na to da najviše volim singleplayer story driven igre, odigrat ću ih koliko god bili FPSa, ali potpuno kužim ljude koji nisu toliko nabrijani na takve igre.

 

U razdoblju od nekakve 2007. pa do 2013. nisam prismrdio konzolama, samo igrao na PCu, i onda kad je izašao GTA5 sam uletio u konzolu pa sam isprobao i neke druge igre. Znači hladan tuš i povratak u prošlost. Šokirao sam se kad sam vidio koliko su igre gore izgledale na konzoli. A kad mi krene zaštekavati igra, nakon što sam godinama igrao sve fluidno pa bacio bi sve skupa kroz prozor. 

 

Tako je i kod mene nekako bilo. Svakoj igri sam dao šansu pa kupio na PS4, da bih tri dana kasnije kupovao iste igre i na PCu i igrao na njemu. Na kraju sam prodao PS4 pa kupio PS4 Pro pola godine kasnije u nadi da se nešto promijenilo. Ništa previše, čak je u nekim rijetkim slučajevima bilo još i gore jer su igre koje su radile na 1080p u 60 FPSa sad odjednom forsirale checkerboarding i radile na 30 FPSa na PS4 Pro + 4K, bez opcije za promijeniti.

 

Ma ja se stvarno nadam da će PS5 biti prva poštena konzola koja će moći bez problema zamijeniti gaming PC, barem dvije-tri godine.

No čim vidim ovakve spikice da je 30FPSa svima sasvim zadovoljavajuće i da ne treba supportati mouse+keyboard nekako mi se ta nada izgubi.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
11 godina
offline
Sony PlayStation 5

Zasto bih ja zelio na konzoli igrat mishom i tipkovnicom....pa imam pc ako zelim tako igrat. 

Cjenim kada su platforme jedinstvene ili barem pokusavaju bit....dual sense naprimjer.....Nintendo Switch.... 

Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice