Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.593
|
čitano: 4.715.375
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ja se nadam novom Ps plus formatu, da multiplayer vise nije dio ps plusa ali dobijes 3 igre, jednu veliku i 2 indie igre
13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Da predstave uslugu sličnu kao GamePass ili preoblikuju PS Now još više u tom smjeru, ne znam što bi me natjeralo da uzmem Xbox pored PS5.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
Cansee kaže...
 

 

I zadnja stvar, imamo pravo biti nahajpani i nabrijani. Odavno sam skužio da ti uvijek spuštaš loptu, ništa ti se ne sviđa, ni jedan trailer tebe ne može nahajpat, nikad ti nije jasno zašto se netko raduje nekoj igri, evo sad ne kužiš zašto se ložimo. Pa ložimo se jer to volimo, volimo prikazivanje novih konzola, novih igara, zato i jesmo tu. Barem ja jesam. Da mi je to sve glupost šta bi koji kurac radio ovdje

 

Obožavam takve psihoanalize, daj još pliz, što još znaš o meni :-)

Ma nitko ti ništa ne brani :-) Samo gledam to objektivno, a ne ko malo dijete koje otkriva svijet i kome je sve shiny & new. Tako moj trinaestogodišnji klinac reagira.

 

BTW, vjeruj mi da sam "uložio" jako puno para u tehniku i igre kroz život do sada, pa imam i iskustva :-P

90% toga sam i kupio radio hypea :-)

 

Svi mi podlegnemo nekom hypeu prije ili kasnije, ali ja to ne vidim kao nešto pozitivno i čime bi se trebao hvaliti.

To je ustvari loša osobina jer ne razmišljaš svojom glavom.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put sub 30.5.2020 21:17 (Bitanga).
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
Cansee kaže...
 

 

I zadnja stvar, imamo pravo biti nahajpani i nabrijani. Odavno sam skužio da ti uvijek spuštaš loptu, ništa ti se ne sviđa, ni jedan trailer tebe ne može nahajpat, nikad ti nije jasno zašto se netko raduje nekoj igri, evo sad ne kužiš zašto se ložimo. Pa ložimo se jer to volimo, volimo prikazivanje novih konzola, novih igara, zato i jesmo tu. Barem ja jesam. Da mi je to sve glupost šta bi koji kurac radio ovdje

 

Obožavam takve psihoanalize, daj još pliz, što još znaš o meni :-)

Ma nitko ti ništa ne brani :-) Samo gledam to objektivno, a ne ko malo dijete koje otkriva svijet i kome je sve shiny & new. Tako moj trinaestogodišnji klinac reagira.

 

BTW, vjeruj mi da sam "uložio" jako puno para u tehniku i igre kroz život do sada, pa imam i iskustva :-P

90% toga sam i kupio radio hypea :-)

 

Svi mi podlegnemo nekom hypeu prije ili kasnije, ali ja to ne vidim kao nešto pozitivno i čime bi se trebao hvaliti.

To je ustvari loša osobina jer ne razmišljaš svojom glavom.

 

nisam stvarno htio ulaziti u neke psihoanalize i oprosti ako je tako ispalo, ili ako sam bio bezobrazan, nije bila namjera i stvarno se ispričavam.

 

Činjenica je da sam baš tebe zapamtio da znaš "gasiti" hype, to naravno može biti i dobro, ali može i doći do toga da nestane bilo kakve radosti oko novih igara/konzola. Osobno nisam baš balavac i teško da ću bilo što kupiti radi nekog "hypea", evo npr. bio sam nahajpan na last of us 2 ali bome ne kupujem dok sve dobro ne odvažem. I mislim da je to većinom pametno napraviti, ali postoje neki događaji i igre za koje se isplati biti nahajpan jer se pokažu odličnima. Eto npr. rasprava je počela o PS5 eventu, a ja sam dosta uvjeren da ćebiti stvarno dobro, i meni je normalno da se radujem tom četvrtku

15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
Cansee kaže...
Bitanga kaže...
Cansee kaže...
 

 

I zadnja stvar, imamo pravo biti nahajpani i nabrijani. Odavno sam skužio da ti uvijek spuštaš loptu, ništa ti se ne sviđa, ni jedan trailer tebe ne može nahajpat, nikad ti nije jasno zašto se netko raduje nekoj igri, evo sad ne kužiš zašto se ložimo. Pa ložimo se jer to volimo, volimo prikazivanje novih konzola, novih igara, zato i jesmo tu. Barem ja jesam. Da mi je to sve glupost šta bi koji kurac radio ovdje

 

Obožavam takve psihoanalize, daj još pliz, što još znaš o meni :-)

Ma nitko ti ništa ne brani :-) Samo gledam to objektivno, a ne ko malo dijete koje otkriva svijet i kome je sve shiny & new. Tako moj trinaestogodišnji klinac reagira.

 

BTW, vjeruj mi da sam "uložio" jako puno para u tehniku i igre kroz život do sada, pa imam i iskustva :-P

90% toga sam i kupio radio hypea :-)

 

Svi mi podlegnemo nekom hypeu prije ili kasnije, ali ja to ne vidim kao nešto pozitivno i čime bi se trebao hvaliti.

To je ustvari loša osobina jer ne razmišljaš svojom glavom.

 

nisam stvarno htio ulaziti u neke psihoanalize i oprosti ako je tako ispalo, ili ako sam bio bezobrazan, nije bila namjera i stvarno se ispričavam.

 

Činjenica je da sam baš tebe zapamtio da znaš "gasiti" hype, to naravno može biti i dobro, ali može i doći do toga da nestane bilo kakve radosti oko novih igara/konzola. Osobno nisam baš balavac i teško da ću bilo što kupiti radi nekog "hypea", evo npr. bio sam nahajpan na last of us 2 ali bome ne kupujem dok sve dobro ne odvažem. I mislim da je to većinom pametno napraviti, ali postoje neki događaji i igre za koje se isplati biti nahajpan jer se pokažu odličnima. Eto npr. rasprava je počela o PS5 eventu, a ja sam dosta uvjeren da ćebiti stvarno dobro, i meni je normalno da se radujem tom četvrtku

 

Ma ne vrijeđam se ja lako :-P Znam da često serem, hehe.

 

Navikao sam na kvalitetne long-term igre pa me onda ove story driven igre više baš i ne vesele. Uvijek spomenem da mi je World of Warcraft upropastio sve igre poslije njega.

 

Znaš čemu se veselim? Veselim se nekom boljem PS VRu, boljoj rezoluciji. O tome se ništa ne priča.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
Cansee kaže...
Bitanga kaže...
Cansee kaže...
 

 

I zadnja stvar, imamo pravo biti nahajpani i nabrijani. Odavno sam skužio da ti uvijek spuštaš loptu, ništa ti se ne sviđa, ni jedan trailer tebe ne može nahajpat, nikad ti nije jasno zašto se netko raduje nekoj igri, evo sad ne kužiš zašto se ložimo. Pa ložimo se jer to volimo, volimo prikazivanje novih konzola, novih igara, zato i jesmo tu. Barem ja jesam. Da mi je to sve glupost šta bi koji kurac radio ovdje

 

Obožavam takve psihoanalize, daj još pliz, što još znaš o meni :-)

Ma nitko ti ništa ne brani :-) Samo gledam to objektivno, a ne ko malo dijete koje otkriva svijet i kome je sve shiny & new. Tako moj trinaestogodišnji klinac reagira.

 

BTW, vjeruj mi da sam "uložio" jako puno para u tehniku i igre kroz život do sada, pa imam i iskustva :-P

90% toga sam i kupio radio hypea :-)

 

Svi mi podlegnemo nekom hypeu prije ili kasnije, ali ja to ne vidim kao nešto pozitivno i čime bi se trebao hvaliti.

To je ustvari loša osobina jer ne razmišljaš svojom glavom.

 

nisam stvarno htio ulaziti u neke psihoanalize i oprosti ako je tako ispalo, ili ako sam bio bezobrazan, nije bila namjera i stvarno se ispričavam.

 

Činjenica je da sam baš tebe zapamtio da znaš "gasiti" hype, to naravno može biti i dobro, ali može i doći do toga da nestane bilo kakve radosti oko novih igara/konzola. Osobno nisam baš balavac i teško da ću bilo što kupiti radi nekog "hypea", evo npr. bio sam nahajpan na last of us 2 ali bome ne kupujem dok sve dobro ne odvažem. I mislim da je to većinom pametno napraviti, ali postoje neki događaji i igre za koje se isplati biti nahajpan jer se pokažu odličnima. Eto npr. rasprava je počela o PS5 eventu, a ja sam dosta uvjeren da ćebiti stvarno dobro, i meni je normalno da se radujem tom četvrtku

 

Ma ne vrijeđam se ja lako :-P Znam da često serem, hehe.

 

Navikao sam na kvalitetne long-term igre pa me onda ove story driven igre više baš i ne vesele. Uvijek spomenem da mi je World of Warcraft upropastio sve igre poslije njega.

 

Znaš čemu se veselim? Veselim se nekom boljem PS VRu, boljoj rezoluciji. O tome se ništa ne priča.

 Cansee

Odgovor je jednostavan Bitanga je odrastao , a nas mašta još nije napustila. Mi još volimo sanjati.

15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
hummer0 kaže...

 Cansee

Odgovor je jednostavan Bitanga je odrastao , a nas mašta još nije napustila. Mi još volimo sanjati.

 

Imati maštu i živjeti u mašti su različite stvari :-P

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
7 godina
offline
Sony PlayStation 5

Prema turskom izvoru, koji tvrdi da se PS5, pokriti kompatibilnost videoigara sve do PS2. Ne znam hoće li se doista dogoditi, ali zvuči lijepo.

Die and be free of pain or live and fight your sorrow! - Auron
Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
thekeyofdestiny13 kaže...

Prema turskom izvoru, koji tvrdi da se PS5, pokriti kompatibilnost videoigara sve do PS2. Ne znam hoće li se doista dogoditi, ali zvuči lijepo.

 

Nema nikakvog razloga da nema, to se rješava emulatorima. 

Nintendo ima emulatore svega u svakoj konzoli, i to čak i sa time rewindom.

 

Pitanje je da li im je to isplativo. Jer su mogli već napraviti emulator starih konzola i za PS4, ali pošto ulažu u PSNow ne znam koliko se isplati raditi emulator za 20 godina stare konzole.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put ned 31.5.2020 10:50 (Bitanga).
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
thekeyofdestiny13 kaže...

Prema turskom izvoru, koji tvrdi da se PS5, pokriti kompatibilnost videoigara sve do PS2. Ne znam hoće li se doista dogoditi, ali zvuči lijepo.

 

Nema nikakvog razloga da nema, to se rješava emulatorima. 

Nintendo ima emulatore svega u svakoj konzoli, i to čak i sa time rewindom.

 

Pitanje je da li im je to isplativo. Jer su mogli već napraviti emulator starih konzola i za PS4, ali pošto ulažu u PSNow ne znam koliko se isplati raditi emulator za 20 godina stare konzole.

 

A i to bi bilo nešto što bi koristili jedno 15 minuta samo da zadovoljimo porive nostalgije, i ne bi više nikada upalili u životu.

13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Yep. Ljudi misle da žele igrati opet 20 godina staru igru dok god ju ne probaju.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
10 0 hvala 0
4 godine
odjavljen
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ja bi prvi odigrao sve stare GOW sa PS3. Znam da većinu to ne zanima ali ima nas dosta koji imamo želju odigrati klasike poput GOW ili MGSa
Have no fear, Vlad is here
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
thekeyofdestiny13 kaže...

Prema turskom izvoru, koji tvrdi da se PS5, pokriti kompatibilnost videoigara sve do PS2. Ne znam hoće li se doista dogoditi, ali zvuči lijepo.

 

Samo nek oni pokriju PS 4 igre kako spada, da ne bi bilo da možemo igrati samo par igara,onda džabe puni accounti igara...a za ostalo ćemo lako, baš to što kolege kažu, kada upališ nešto starije od 10 godina na 15 min i vidiš grafiku bude hvala i doviđenja.

6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
lobotomac90 kaže...

Samo nek oni pokriju PS 4 igre kako spada, da ne bi bilo da možemo igrati samo par igara,onda džabe puni accounti igara...a za ostalo ćemo lako, baš to što kolege kažu, kada upališ nešto starije od 10 godina na 15 min i vidiš grafiku bude hvala i doviđenja.

Mislim da će Sony morati ipak dati nekakav backwards compatibility: 

 

https://www.gsmarena.com/xbox_series_x_will_play_four_generations_of_xbox_titles_some_in_hdr_and_120fps-news-43470.php

13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ne znam baš kako bi izveli PS3 backwards compatibility. To je zahtjevan hardver koji je bio dosta drugačiji od bilo koje druge konzole. PS1 i PS2 je lako emulirati.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
antimadridista kaže...

Ne znam baš kako bi izveli PS3 backwards compatibility. To je zahtjevan hardver koji je bio dosta drugačiji od bilo koje druge konzole. PS1 i PS2 je lako emulirati.

 Mogu to oni bez problema samo treba ulozit novaca i radit optimizacije igru po igru, al nekak ne vjerujem da ce to napravit kad su rekli da ce PS4 igre ic na provjeru pa di ce to jos radit i za PS3 igre

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
11 godina
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
robogo kaže...
lobotomac90 kaže...

Samo nek oni pokriju PS 4 igre kako spada, da ne bi bilo da možemo igrati samo par igara,onda džabe puni accounti igara...a za ostalo ćemo lako, baš to što kolege kažu, kada upališ nešto starije od 10 godina na 15 min i vidiš grafiku bude hvala i doviđenja.

Mislim da će Sony morati ipak dati nekakav backwards compatibility: 

 

https://www.gsmarena.com/xbox_series_x_will_play_four_generations_of_xbox_titles_some_in_hdr_and_120fps-news-43470.php

 Potvrdili su bc za ps4 i to mi je sasvim dovoljno. Sigurno ne kupujem novu generaciju konzole da bih igrao ps1-3 igre. Vjerujem da ima onih kojima to znaci ali ja sam sretan sve dok u to ne ulazu previse vremena i novca jer se moze posvetiti boljim i precim stvarima.

15 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ne trebamo sad očekivati brda i doline, meni je odlična vijest bila da će ps 4 igre raditi na novoj konzoli jer imam dosta igara na accountu pa što da ne iskoristim to...iako i tu već ima dileme koje će igre biti podržane, a mi sad već skačemo na cijelu generaciju konzola od početka izlaska pa do danas. Što se mene tiče samo da bude podrška za sve ili barem većinu igara sa PS 4, a za stare konzole me boli ona stvar iskreno, iako nemam ništa protiv da bude ali nekako mi neralno očekivati još i to. A da ne pričam da se svi nadamo još i nekoj cijeni do 4000 kn, mislim da nećemo dobiti i ovce i novce 

Poruka je uređivana zadnji put ned 31.5.2020 18:01 (lobotomac90).
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Launch naslovi koje cemo vjerojatno vidjeti u četvrtak:
AC Valhalla, Dirt 5, Fifa21, NFL 21, NHL 21, Godfall, Observer System Redux, OutRiders, Quantum Error
Poruka je uređivana zadnji put pon 1.6.2020 9:59 (Gogy7).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Morat će to mnogo bolje da bih uopće razmislio o day one nabavi.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Launch naslovi koje cemo vjerojatno vidjeti u četvrtak:
AC Valhalla, Dirt 5, Fifa21, NFL 21, NHL 21, Godfall, Observer System Redux, OutRiders, Quantum Error

 AC Valhalla sigurno nećemo vidjet jer Microsoft ima sva marketinška prava na tu igru. A sumnjam da ćemo uopće i vidjeti toliko puno third party igara. Mislim da će se Sony više posvetiti first party igrama na ovoj konferenciji. Vjerujem da će samo pokazati novi CoD jer imaju marketinška prava na CoD franšizu.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put pon 1.6.2020 11:08 (antimadridista).
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Hexfire kaže...
Morat će to mnogo bolje da bih uopće razmislio o day one nabavi.

 Točno. Pogotovo ako većina igara bude dostupna i na PS4. 

13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ja se nadam da će pokazati Silent Hill reboot. To čekam već duže vrijeme. 

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
1 0 hvala 1
11 godina
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Launch naslovi koje cemo vjerojatno vidjeti u četvrtak:
AC Valhalla, Dirt 5, Fifa21, NFL 21, NHL 21, Godfall, Observer System Redux, OutRiders, Quantum Error

 Ne vidim ni jednu PS5 eksluzivu a vjerujem da ce biti bar 1.

9 godina
offline
Sony PlayStation 5

 

priča se o nekom SF IPu koji bi se trebao prikazati u četvrtak, ako je istina zvuči super

 

https://www.neogaf.com/threads/japan-studios-ambitious-new-aaa-ip-set-in-space-to-be-unveiled-at-ps5s-event.1544613/

 

dakle mogli bi vidjeti u četvrtak Horizon Zero Dawn 2, Silent hill Reboot i taj novi SF IP.

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Eskluzive mozemo zasad samo nagađati, tek cemo vidjeti koje cemo dobiti i radi li se o launch naslovima ili eskluzivama za sredinu ili kraj godine ako ne i nove generacije. Sjetite se samo koje godine je predstavljen Cyberpunk 2077 a kad ce tek izaći. Mislim da su ipak bitniji launch naslovi od eskluziva. Sto mi vrijedi ako najave horizon zero dawn a izlazi tek krajem iduće godine. Naveo sam igre koje bi jako vjerojatno mogle biti launch naslovi a za koje se vec zna, za ostalo cekajmo četvrtak.
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Launch naslovi koje cemo vjerojatno vidjeti u četvrtak:
AC Valhalla, Dirt 5, Fifa21, NFL 21, NHL 21, Godfall, Observer System Redux, OutRiders, Quantum Error

Teško da će biti prikazane EA igre jer je EA najavio za 11.06.2020. PlayLive na kojem će pokazati sve svoje ovogodišnje igre. Ako bi sony pokazao EA sportske igre onda njihova konferencija gubi svaki smisao. Stoga sumnjam da će se to dogoditi ovaj tjedan. Koliko se govorilo na ovoj prezentaciji bit će isključivo igre koje je razvijao sony i studiji pod njihovom kontrolom.

16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
movie kaže...
Gogy7 kaže...
Launch naslovi koje cemo vjerojatno vidjeti u četvrtak:
AC Valhalla, Dirt 5, Fifa21, NFL 21, NHL 21, Godfall, Observer System Redux, OutRiders, Quantum Error

Teško da će biti prikazane EA igre jer je EA najavio za 11.06.2020. PlayLive na kojem će pokazati sve svoje ovogodišnje igre. Ako bi sony pokazao EA sportske igre onda njihova konferencija gubi svaki smisao. Stoga sumnjam da će se to dogoditi ovaj tjedan. Koliko se govorilo na ovoj prezentaciji bit će isključivo igre koje je razvijao sony i studiji pod njihovom kontrolom.

 Mogu pustit najavu neke igre, a onda na kraju traila stave da full gameplay mogu vidjeti na Playlive. Tako će još više nabrijati ekipu da prate 11.06.2020 Playlive.

BF3:fluffy_inside
10 godina
odjavljen
offline
Re: Sony PlayStation 5
Kakva Fifa21, kakav EA, to mogu gledati svaku njihovu prezentaciju unazad 5 godine da mi je do tih njihovih money grabbing igara. Ac nema sanse da vidimo kad je pod MS krilom.
PeTak
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
IvanDado kaže...
Kakva Fifa21, kakav EA, to mogu gledati svaku njihovu prezentaciju unazad 5 godine da mi je do tih njihovih money grabbing igara. Ac nema sanse da vidimo kad je pod MS krilom.

 

tako je, sve te sportske igre koje izlaze svake godine bi bile čisti promašaj u nekom ekskluzivnom eventu

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice