PLAYSTATION 5 - dostava

poruka: 4.538
|
čitano: 958.688
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
2 godine
protjeran
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Bernard Huky Hux kaže...

Sad sam ih kontaktirao. Danas šalju, kod nas je idući radni dan- dakle ponedjeljak.

 

Koje si igre uzeo. Ja ću zadržati Spidermana a staviti na njuškalo Nioh collection. Možda si uspijem vratiti 300kn.

 Ne znam dao sam si do kraja dana za razmišljanje.

 te igre ne vrijede ekstra gotovo 1200kn.

 negdje povlačim crtu

11 godina
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

https://www.ekupi.hr/hr/Elektronika/Gaming/Konzole/PlayStation-5-Digital-Edition-%2B-PS5-Dualsense-Wireless-Controller-%2B-PS5-Media-Remote/p/EK000396151

 

Još par komada upravo dodano pa tko stigne! PS5 Digital + kontroler + daljinski = 3.899,00

Isporuka idući tjedan.

 
1 0 hvala 1
3 godine
protjeran
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
11 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
foofajter kaže...

Piše da nema na stanju, a cijene su za plaćanje gotovinom u poslovnici... 

3 godine
protjeran
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
E jbg dok sam stavio link bilo je, i to od jutra jer mi je frend prije podne proslijedio
9 godina
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Eto napokon sam i ja vlasnik PS5. Narucen jucer s Ekupi, danas vec doslo. Ja svako toliko refresh stranice di su paketi ps5 i cim je dosao datum isporuke za 25.06 odmah sam ugrabio. Jbg malo je skuplje ali nisam vise imao strpljenja cekati.

 

p.s. Ps4 pro ide odmah na prodaju.

 
8 0 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
gravely kaže...

Eto napokon sam i ja vlasnik PS5. Narucen jucer s Ekupi, danas vec doslo. Ja svako toliko refresh stranice di su paketi ps5 i cim je dosao datum isporuke za 25.06 odmah sam ugrabio. Jbg malo je skuplje ali nisam vise imao strpljenja cekati.

 

p.s. Ps4 pro ide odmah na prodaju.

 Dal na eKupi moraš uzeti bundle?

9 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

Nazalost moras. Ipak draze mi je ovako nego od nekog preprodavaca s njuskala. Na taj nacin ne bi nikad kupio makar cekao jos 1 godinu. Pokusat cu prodat igre koje sam dobio.

11 godina
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

U SD navodno stižu digital konzole ovaj tjedan ako tko još nije kupio

 
0 0 hvala 1
2 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Čekam verziju sa čitačem.
14 godina
online
PLAYSTATION 5 - dostava

Evo šta su meni danas javili iz SD Arena:

 

"Poštovani,

DE konzole su stigle na naše centralno skladište,

te će uskoro biti dostupne, javimo povratno kada budu zaprimljene u poslovnicu."

 

Sretno svima koji cekaju :)

 
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Dva tjedna nakon što sam odbio drugi bundle stiglo je ono što sam naručio iz SD Rijeke. O kakvom se bundleu radi svjedoči da mi je dostavljena čista konzola sa 2 igre izvan kutije. Na računu je također svaki proizvod zaseban. Zna li netko ima li veze što nije kupljeno u webshopu već preko njihove ponude? Mislim da ne bi trebalo bit razlike i imam 14 dana da vratim što hoću.

Znači uplatio kauciju prije malo više od tri mjeseca kad je postalo jasno da neće do ljeta u slobodnu prodaju. Konzola 3850 i 2 igre po 450 svaka od kojih jednu namjeravam vratiti a drugu upravo igram i konzola je super.

 
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
woowhat kaže...

Dva tjedna nakon što sam odbio drugi bundle stiglo je ono što sam naručio iz SD Rijeke. O kakvom se bundleu radi svjedoči da mi je dostavljena čista konzola sa 2 igre izvan kutije. Na računu je također svaki proizvod zaseban. Zna li netko ima li veze što nije kupljeno u webshopu već preko njihove ponude? Mislim da ne bi trebalo bit razlike i imam 14 dana da vratim što hoću.

Znači uplatio kauciju prije malo više od tri mjeseca kad je postalo jasno da neće do ljeta u slobodnu prodaju. Konzola 3850 i 2 igre po 450 svaka od kojih jednu namjeravam vratiti a drugu upravo igram i konzola je super.

Svejedno na koji način si kupio, imaš 14 dana unutar kojih proizvod možeš vratiti (čl. 72, ZZP). 

Obično ne rade takve pogreške nego cijeli bundle na račun stave kao jedan artikl, pa ne možeš vratiti dijelove koje ne želiš (dodatne igre, kontroler i sl.) nego moraš vratiti sve. Super si prošao!

15 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
woowhat kaže...

Dva tjedna nakon što sam odbio drugi bundle stiglo je ono što sam naručio iz SD Rijeke. O kakvom se bundleu radi svjedoči da mi je dostavljena čista konzola sa 2 igre izvan kutije. Na računu je također svaki proizvod zaseban. Zna li netko ima li veze što nije kupljeno u webshopu već preko njihove ponude? Mislim da ne bi trebalo bit razlike i imam 14 dana da vratim što hoću.

Znači uplatio kauciju prije malo više od tri mjeseca kad je postalo jasno da neće do ljeta u slobodnu prodaju. Konzola 3850 i 2 igre po 450 svaka od kojih jednu namjeravam vratiti a drugu upravo igram i konzola je super.

 Neznam sta ti znaci ta ponuda, ali tih 14 dana se odnosi na kupnju na daljinu. Ako je kupljeno na daljinu onda imas 14 dana.

16 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Kolega s posla dobio svoju DE konzolu iz HG Spota, 18.3 je on platio, ja 19.3, ali ja još čekam.

Koristite blage riječi i jake argumente
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Meni su javili iz SD da sutra mogu preuzeti konzolu u ducanu,ali posto ide dostava putem GLS-a salju tek u ponedjeljak.

Narucena digitalna verzija 7.6. , znaci cca mjeseca dana cekanja.

Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
protjeran
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Jel ovo okej cijena ? 

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Ok je cijena, ipak bolje uzeti neki paket preko Ekupi i dođe za par dana, meni došlo za 4-5 dana.

 

Paket 1 PlayStation 5 + 3 igre (Demon's Souls PS5 + Marvel's Spider-Man: Miles Morales PS5 + Destruction AllStars) 4.899,00
Paket 2 PlayStation 5 + 3 igre (Demon's Souls PS5 + Marvel's Spider-Man: Miles Morales Ultimate Edition PS5 + Destruction AllStars) 4.999,00
Paket 3 PlayStation 5 + 3 igre (Demon's Souls PS5 + The Nioh Collection PS5 + Destruction AllStars) 4.999,00
Paket 4 PlayStation 5 + 3 igre (Marvel's Spider-Man: Miles Morales PS5 + The Nioh Collection PS5 + Destruction AllStars) 4.899,00
Paket 5 PlayStation 5 + 3 igre (Marvel's Spider-Man: Miles Morales Ultimate Edition PS5 + The Nioh Collection PS5 + Destruction AllStars) 4.999,00
Paket 6 PlayStation 5 + 3 igre (Sackboy A Big Adventure! PS5 + Demon's Souls PS5 + Destruction AllStars) 4.999,00
Paket 7 PlayStation 5 + 3 igre (Sackboy A Big Adventure! PS5 + Marvel's Spider-Man: Miles Morales PS5 + Destruction AllStars) 4.859,00
Paket 8 PlayStation 5 + 3 igre (Sackboy A Big Adventure! PS5 + Marvel's Spider-Man: Miles Morales Ultimate Edition PS5 + Destruction AllStars) 4.999,00
Paket 9 PlayStation 5 + 3 igre (Sackboy A Big Adventure! PS5 + The Nioh Collection PS5 + Destruction AllStars) 4.999,00
Paket 10 PlayStation 5 Digital Edition + dodatni PS5 Dualsense Wireless Controller 3.699,00

 

https://www.ekupi.hr/hr/gaming-akcija/GamingAkcija20/c/G00120

 

Usput ako nešto nije ok može se vratiti u roku od 14 dana od primitka paketa kada se uzme preko interneta na daljinu naruđba bez ikakvog obrazloženja razloga povratka.

BE HAPPY 要開心 : )
Poruka je uređivana zadnji put čet 1.7.2021 18:55 (Joe Cooker).
Moj PC  
0 0 hvala 2
14 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

Joe Cooker: Hvala na linku - upravo napravio narudžbu za digital edition - dostava od 14.7.

 

Inače, kako si došao do informacija o tome tom linku i što koji paket predstavlja?

Ne mogu nigdje sa glavne stranice naći link na tu stranicu, a same stranice sa paketima ne daju nikakve informacije.

Pitao sam ekupi chat support za objašnjenje i samo su mi dali mail na koji se mogu javiti za dodatno objašnjenje.

11 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
r0b3rt kaže...

Joe Cooker: Hvala na linku - upravo napravio narudžbu za digital edition - dostava od 14.7.

 

Inače, kako si došao do informacija o tome tom linku i što koji paket predstavlja?

Ne mogu nigdje sa glavne stranice naći link na tu stranicu, a same stranice sa paketima ne daju nikakve informacije.

Pitao sam ekupi chat support za objašnjenje i samo su mi dali mail na koji se mogu javiti za dodatno objašnjenje.

 Kad se javiš na taj mail, dobiješ povratno sve te informacije.

2 godine
protjeran
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

Uzeo preko njih pa šta bude i kad bude.

11 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Gledam na tim paketima na ekupi na pocetnoj stranici pise za svaki paket da je dostava od 14.07, a kad se udje u pojedini paket onda pise da je dostava od 02.08. Ko tu koga :)

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Sudeći po nekim komentarima ovdje najbolje su prošli ovi što su uzeli šreko e-kupi.

Kako to? Što je sa Santa Domenicom, kako kod njih ide, zar nisu oni službeni distributeri za Sony kod nas?

Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Najzanimljivije je to kaj sad odjednom sancta vec valjda mjesec dana ne prima prednarudzbe za ps5?

 

Koji racku?

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Čudno. Ja sam prednaručio 11.06. Što to znači?

Ponavljam, najčudniji mi je slučaj kolegice sa posla koja je u najvećoj nestašici samo došerala u SD u City centru East, naručila i dobila za 2 tjedna.

Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
amd freak kaže...

Najzanimljivije je to kaj sad odjednom sancta vec valjda mjesec dana ne prima prednarudzbe za ps5?

 

Koji racku?

 Možda im je dosadilo stalno odgovarati na mailove i telefone?

4 godine
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Point-X kaže...

Čudno. Ja sam prednaručio 11.06. Što to znači?

Ponavljam, najčudniji mi je slučaj kolegice sa posla koja je u najvećoj nestašici samo došerala u SD u City centru East, naručila i dobila za 2 tjedna.

 Pa to smo već komentirali. Mi smo uzeli određene pakete, jer digitalne verzije (bez blue raya) nije bilo u ponudi. Onda su odjednom počele dolaziti te digitalne verzije i ekipa je ovdje pisala kako su ih dobili 10-14 dana nakon narudžbe. Ja sam čupao kosu zbog toga, ali srećom, ukupno vrijeme čekanja na bundle s igrama bio je cca 2 mjeseca. Neki su čekali puno duže od mene.

15 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

 Pa to smo već komentirali. Mi smo uzeli određene pakete, jer digitalne verzije (bez blue raya) nije bilo u ponudi. Onda su odjednom počele dolaziti te digitalne verzije i ekipa je ovdje pisala kako su ih dobili 10-14 dana nakon narudžbe. Ja sam čupao kosu zbog toga, ali srećom, ukupno vrijeme čekanja na bundle s igrama bio je cca 2 mjeseca. Neki su čekali puno duže od mene.

 Oprosti, 2 mjeseca je ludo. Nadam se da ne budem toliko dugo čekao za konzolu.

4 godine
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Point-X kaže...

 Pa to smo već komentirali. Mi smo uzeli određene pakete, jer digitalne verzije (bez blue raya) nije bilo u ponudi. Onda su odjednom počele dolaziti te digitalne verzije i ekipa je ovdje pisala kako su ih dobili 10-14 dana nakon narudžbe. Ja sam čupao kosu zbog toga, ali srećom, ukupno vrijeme čekanja na bundle s igrama bio je cca 2 mjeseca. Neki su čekali puno duže od mene.

 Oprosti, 2 mjeseca je ludo. Nadam se da ne budem toliko dugo čekao za konzolu.

 Još sam dobro prošao. Pitaj ove koji su naručili u HG Spotu.

 

Sveukupno sam čekao od rujna 2020., kada je cijela priča s prednarudžbama počela.

Poruka je uređivana zadnji put uto 6.7.2021 14:04 (zelenapaprika).
14 godina
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Prije 10 dana pogledam ovu temu. Vidim link za ekupi i kao ima PS5 konzola tamo.  I stvarno bilo. Naručio digitalni sa dodatanim gamepadom i daljinskim  u petak za 3900 kn , dobio ga u ponedjeljak. To je neki rekord valjda. Za ps4 pro su mi sve digitalne . To sam prebacio na vanjski hdd i priključio na PS5. PS4 pro je prvi model i jako je glasan u gotovo svakoj igri, a PS5 je jako tih tako da mi se isplatilo već i radi toga.

i am big fan and subscriber of J.Fla
Moj PC  
6 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice