PLAYSTATION 5 - dostava

poruka: 4.538
|
čitano: 957.290
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Ekupi više nema na lageru xD

 

A od sancte sam dobio mail da trenutno ne primaju narudžbe jer plejki nema wtf?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
amd freak kaže...

Ekupi više nema na lageru xD

 

A od sancte sam dobio mail da trenutno ne primaju narudžbe jer plejki nema wtf?

Koju su probao naručiti - digital ili BR?

16 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

disk verziju...kazu da paketa 11 i 12 više nema uopce.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

sancta je i meni danas isto odgovorila da su ukinuli prednarudžbe. Znači sada je u principu GG? Neće ih biti u slobodnoj prodaji kraja godine.

12 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

double

Poruka je uređivana zadnji put uto 15.6.2021 13:20 (KiloOne).
11 godina
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

znači vjerojatno ćemo se i mi koji smo naručili zadnji u SD načekati... 🎉

a ekupi piše 15.7. 🤔

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
KiloOne kaže...

sancta je i meni danas isto odgovorila da su ukinuli prednarudžbe. Znači sada je u principu GG? Neće ih biti u slobodnoj prodaji kraja godine.

 Možda je to znak da dolaze na police xD

2 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
amd freak kaže...

Ekupi više nema na lageru xD

 

A od sancte sam dobio mail da trenutno ne primaju narudžbe jer plejki nema wtf?

 hahaha dobra stara sancta, iako razumijem stanje na tržištu. Ja sam im posalo mail da sam dobio info da su ljudi počeli dobivat konzole i je li ja ulazim s datumom prednarudžbe 30.04 u tu pošiljku. I naravno nisam dobio nikakav odgovor. Vidim da su neki pisali da su naručili BR verziju 23.04 i dobili pa da vidim a i tak i tak me jedino mogu sad iznenadit pozivom ili odgovorom na mail

14 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Stigla plejka od eKupi (Paket 12). Međutim, Spiderman koji je bio naveden u opisu paketa nisam dobio u kutiji... ovak za sad imam same pozitivne dojmove, pogotovo za kontroler kojeg najbolje može demonstrirat Astro's Playroom i nove funkcionalnost su fenomenalne, pogotovo haptic feedback! NVMe SSD je prebrz za moju WiFi vezu jer učitavanje PS Storea, igre ili bilo kojeg drugog menija je skoro pa instantno!

Poruka je uređivana zadnji put uto 15.6.2021 19:29 (Imperijas).
Moj PC  
3 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

Ne znam za druge sa igricama i pakiranjem, ali isto naručio u subotu paket 12 došao Rachet bluray u kutiji Playstationa a Spiderman bluray bio van kutije playstationa u onom smeđem skupnom pakiranju takoreć. Tako da svakako pitaj službu da nije neka greška do njih bila ako išta tu možeš, sretno. A za dostupnost paketa su mi rekli iz službe u mailu da samo na stanju imaju pakete koji u kutu imaju napisano isporuka odmah i ako ne bude dostupno da će im navodno krajem mjeseca nova pošiljka dolazit. Čak mi poslali i popis što je paket 1-9 jer su se na onom ranijem screenshotu jedino vidjeli 10-12. Došlo danas, sasvim uredno bez problema čak mi mailom jučer potvrdili da se isporuka sinoć kasno slala. Evo link za pakete https://www.ekupi.hr/hr/gaming-akcija/GamingAkcija20/c/G00120 pa refreshajte s vremena na vrijeme, meni recimo u petak nije bilo paket 12 dostupan ali je zato u subotu ujutro se pojavio vjerovatno netko odustao u međuvremenu od prednarudžbe. Hvala OP što je postao taj screenshot spasilo me čekanja mjesecima.

14 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
FlameSkarr kaže...

Ne znam za druge sa igricama i pakiranjem, ali isto naručio u subotu paket 12 došao Rachet bluray u kutiji Playstationa a Spiderman bluray bio van kutije playstationa u onom smeđem skupnom pakiranju takoreć. Tako da svakako pitaj službu da nije neka greška do njih bila ako išta tu možeš, sretno. A za dostupnost paketa su mi rekli iz službe u mailu da samo na stanju imaju pakete koji u kutu imaju napisano isporuka odmah i ako ne bude dostupno da će im navodno krajem mjeseca nova pošiljka dolazit. Čak mi poslali i popis što je paket 1-9 jer su se na onom ranijem screenshotu jedino vidjeli 10-12. Došlo danas, sasvim uredno bez problema čak mi mailom jučer potvrdili da se isporuka sinoć kasno slala. Evo link za pakete https://www.ekupi.hr/hr/gaming-akcija/GamingAkcija20/c/G00120 pa refreshajte s vremena na vrijeme, meni recimo u petak nije bilo paket 12 dostupan ali je zato u subotu ujutro se pojavio vjerovatno netko odustao u međuvremenu od prednarudžbe. Hvala OP što je postao taj screenshot spasilo me čekanja mjesecima.

 

Evo, javili mi na mail de će spiderman biti poslan zasebno

11 godina
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Da mi je itko rekao da ću trebat vezu u SD za inside info, rekao bi da me za*ebava... 😆 ima itko kakve nove informacije? jel znamo uopće koliko često dođu isporuke - tjedno, mjesečno, random? 🤔

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

PS5 digitalna verzija odmah dostupna na bug oglasniku. Nije jeftina ali povoljnije nema nigdje. 

 
0 1 hvala 0
8 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Jel moguce da su svi dobili konzole, nekako je pretiho ovdje xd

Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Samo hg ekipa tuzno ceka
 
5 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Romel470 kaže...
Samo hg ekipa tuzno ceka

 meni stigla u ponedjeljak preko A1, "naručena" tjedan dana prije....šteta kaj moram čekat mjesec i pol da završim stan (kompletan adaptacija krenula u utorak) XD

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
11 godina
neaktivan
offline
8 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Romel470 kaže...
Samo hg ekipa tuzno ceka

 Naručio sam ja prošli petak u SD garden, rekli su krajem 8 mj, možda prije. 

4815162342
13 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

 Pretpostavljam da je ovo cijena za dvije konzole. 

Pa jebote koji idioti omg.

7 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Jos nekako mi i prolazi kad ljudi kupe 5 komada pa ocu zaradit svako zna svoje al kad firme za duplo prodaju to je dno dna
15 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
vuki696 kaže...
Jos nekako mi i prolazi kad ljudi kupe 5 komada pa ocu zaradit svako zna svoje al kad firme za duplo prodaju to je dno dna

Ako trgovac nije ovlašteni dućan za prodaju PS branda niti nema ugovor sa domaćim zastupnikom SD nije obavezan prodavati robu po preporučenim cijenama. Može staviti cijenu koju on želi. Ovlašteni PS dućan mora poštivati preporučene cijene za pojedino tržište i ako krši pravila igre može ga se prijaviti ovlaštenom distributeru za to tržište ili nadležnoj inspekciji.

13 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Zašto onda Sancta ne prodaje po MSRP?
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
12 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Hexfire kaže...
Zašto onda Sancta ne prodaje po MSRP?

 Prodaje, al je sve u bundleu ili necem slicnom. Osim digitalne, jer tu ne mogu davat muda pod bubrege.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
13 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Znači da ne prodaje...
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
2 godine
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Zbog čega forsiraju te svoje bundleove?Te igre se mogu nać po 200kn na Njuški.Mene ne zanimaju njihovi bundleovi,želim samo konzolu po ispod 4.000kn !
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
MSXhunT3R kaže...
Zbog čega forsiraju te svoje bundleove?Te igre se mogu nać po 200kn na Njuški.Mene ne zanimaju njihovi bundleovi,želim samo konzolu po ispod 4.000kn !

 Zato što su pederčine i žele što veću zaradu.

11 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
MSXhunT3R kaže...
Zbog čega forsiraju te svoje bundleove?Te igre se mogu nać po 200kn na Njuški.Mene ne zanimaju njihovi bundleovi,želim samo konzolu po ispod 4.000kn !

jer ne smiju podići cijenu, pa iskorištavaju manjak konzola na tržištu da bi te prisislili da kupiš 500 - 2000 kn bespotrebnih gluposti uz nju, koje inače ne bi kupio. i uz sve to ih kratkoročno financiraš polozima koje drže 3 - 6 mjeseci, bez isplate kamate koju su ti po zakonu dužni isplatiti

12 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

Meni je drago da forsiraju bundleove jer onda kad ja uzmem samo konzolu ce polovne igre bit bagatela

Poruka je uređivana zadnji put ned 20.6.2021 9:32 (nike098).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Ali zašto onda pored svega i dalje kupujete kod njih? Oni vam ga metnu, vas zaboli, ali dođete kad tad opet po još:)
Moj PC  
2 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice