PLAYSTATION 5 - dostava

poruka: 4.538
|
čitano: 959.179
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
2 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Btw, informacija za ove koji su platili u potpunosti i rekli da salju na kucnu adresu. Zvali me danas da salju konzolu i pitali hocu li jos nesto uz nju(kazu da mora bit sve na jednom racunu da daju popust za extra stvar, ne moze odvojeno). Dali mi 25% popusta na slusalice, tako da znate da se moze uzet jos nesto cak i ako ne idete osobno u poslovnicu. 

 

Budem napiso dozivljaj kad stigne ✌🏼

 
1 1 hvala 0
14 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Evo i ja napokon dobivam plejku. Dosao mail iz svijeta medija,da je paket predan overseas expressu.

Narucio sam 14.3. digitalnu verziju.

 
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Nemogu vjerovat da su mi na upit "jel mogu prednaruciti ps5" rekli "samo bundle blueray"... da sam ga narucio... i da sada cekam najdulje od svih jer... mora bas bit bundle blueray? SD ko je tu lud, za boga miloga samo zelim PS5 bilokoji zasto to nije bila opcija.

 

Dugo nisam bio ovako isfrustriran disorganizacijom jednog prodavaca. 

 
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Ja sam dobio svoj Ps5 krajem 5 u SD, slusajte sad pricu dali mi dodatni dualsense otvoreni koji sam skuzio tek kad san dosa kuci da kutija nije orginal i neces virovat taj dualsense (nece da puni) ne radi i onda sam se sa njima nateza 4 dana da mi ga zaminu za novi. Katastrofa razocaran u njih totalno da mogu bit toliko bezobrazni

 
0 1 hvala 0
6 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
R4zOR229 kaže...

Po EU zakonu garancija mora biti min. 2god, nebitno kolko sony daje oni moraju pokrit tih dodatnih godinu dana.

To se odnosi na materijalni nedostatak a ne na garanciju. Iphone ima god dana garancije npr..

6 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Nije istina, u slučaju iPhonea Apple daje 1 godinu dok prodavač tj Teleoperater ili tko god daje drugu. Vjerujem da je isto tako sa Sony.
12 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Prayer kaže...
Nije istina, u slučaju iPhonea Apple daje 1 godinu dok prodavač tj Teleoperater ili tko god daje drugu. Vjerujem da je isto tako sa Sony.

 

Istina je. Garancija na PS5 je 12 mjeseci. Materijalni nedostatci i garancija nisu isto. Malo je tricky razlikovati jer je vrlo slično a opet različito:

 

http://ecc-croatia.hr/materijalni-nedostaci-i-garancija

10 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

baš sam jučer sa kolegom pričao o garanciji i dodatnom jamstvu za PS5...to još nije dostupno, ali nije bilo niti za PS4 u početku.

Ne sjećam se doduše kad je krenulo to sa produljenim jamstvom.

 

btw zato imamo kolegu ihush koji je profić u jamstvima, garancijama, nedostacima i sve to :)

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
Poruka je uređivana zadnji put sri 9.6.2021 11:50 (MasterG).
4 godine
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Hexfire kaže...
A zbog čega točno ljudi ne naruče onda u Sancti, a od HG Spota traže povrat sredstava + kamate?

Lijenost? Razlika u cijeni? Nadaju se i dalje da će svaki čas doći?

 Sve to po malo.

 

Lijenost? Ne da mi se provoditi dane i noći razmišljajući o nekakvoj konzoli i istraživati gdje će prvo doći. Pa ne ovisi mi život o njoj.

 

Slučajno su dobro prošli oni koji su nedavno naručili digital edition. Moglo je biti da digital edition ne bude u ponudi još dugo, kao što smo zaključili mi koji smo naručili bundle u trenutku kada smo naručili bundle. Kao kupac, nemam blagog pojma o stanju po skladištima po svijetu i ne mogu znati ništa o tome. Ako ti trgovac kaže kakva je situacija s nabavom konzole i pritom slaže, onda s njime više ne treba imati posla.

 

Razlika u cijeni? Svakako. HT nudi PS5 po 5998 kuna i onda nudi popust uz mobilne tarife. Ako netko želi dati 6000 kuna, ima i oglasnik(e).

 

I fizička udaljenost trgovine, ako se kupuje ili preuzima u trgovini, isto ima važnu ulogu. I zato sam otišao u Sanctu Domenicu i CCO West.

 

I kako itko može znati unaprijed da je firma X najbolja varijanta?


Jesam li odgovorio?

 

4 godine
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Javus0234 kaže...

Nemogu vjerovat da su mi na upit "jel mogu prednaruciti ps5" rekli "samo bundle blueray"... da sam ga narucio... i da sada cekam najdulje od svih jer... mora bas bit bundle blueray?

 Moralo je. Jer su tada kada si naručivao imali samo najavu toga. Vjerojatno. Isto je sa mnom. Da sam mogao birati - digital edition ili blue ray - odabrao bih prvo, jer se danas sadržaji distribuiraju većinom internetom i blue ray je samo još jedan dio konzole koji se može pokvariti.

 

14 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

 Jel ok cijena za digitalni ps5 4300 + joystick i 3mj. ps+?

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
rokonja kaže...

 Jel ok cijena za digitalni ps5 4300 + joystick i 3mj. ps+?

 realno...skuplje je za 800kn nego u dućanu po ponudi u SD recimo (ne računam 3mj PS+)

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
11 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
rokonja kaže...

 Jel ok cijena za digitalni ps5 4300 + joystick i 3mj. ps+?

 

Preporučena cijena (MSRP) za digital edition je 3.099 kn, kontroler je oko 500. Što se tiče PS+, danas ti završava Days of play, gdje možeš kupiti godinu dana za 328 kn (27 kn/mj). 

 

Ja bih na tvom mjestu uzeo u Sancti Domenici bundle: PS5 Digital + kontroler za 3890 kn (10% popusta za gotovinu, 5% do 12 rata) i kupio godinu dana PS+.

Poruka je uređivana zadnji put sri 9.6.2021 17:30 (botox-hr).
14 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

 Ma hvala ekipa, al zahebo stvar i onako refleksivno uzeo. Ko ga... to je tak danas. Lik uzeo na ekupi i račun mu na 4300kn pa reko da je ok... Sorry ekipa što vas nisam slušao, a realni ste... Sorry

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
rokonja kaže...

 Ma hvala ekipa, al zahebo stvar i onako refleksivno uzeo. Ko ga... to je tak danas. Lik uzeo na ekupi i račun mu na 4300kn pa reko da je ok... Sorry ekipa što vas nisam slušao, a realni ste... Sorry

A gle, to što si izgubio u vrijednosti je jedne PS5 igre ili kontrolera, a zaobišao si par tjedana/mjeseci čekanja... nije grčka tragedija. 

14 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Napravio predbilježbu prije 10 dana u SD za digital. Da mi dođe kroz mjesec, dva, konzola stigla. 

 
5 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Evo ga napokon 🥲🥲 1.12 naruceno u Hg Spota danas ujutro doslo ekipa stvarno sretno svima bilo mi je drago 🤟

Yolo disi? 

 
10 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

ajde napokon, možda stignu i nama koji smo u veljači naručili digitalke. 

3 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Ja se jako nadam da ce svima doci sto prije ali svi imaju sa isporukom digitalnih jer se jako malo proizvode duplo vise se radi konzole sa Cd-om tako da ono,ekipa sretno 😊

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Nadimak32 kaže...

Ja se jako nadam da ce svima doci sto prije ali svi imaju sa isporukom digitalnih jer se jako malo proizvode duplo vise se radi konzole sa Cd-om tako da ono,ekipa sretno 😊

Ne rade se konzole s CD-eom, bar ne PS5.

12 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Stigle blu ray verzije u SD.

Za preordere od 14.03. do prve polovice petog.

 

Nova edicija Ratchet and Clank.

Tako da zovu i odaberete kaj da maknu iz bundlea od prije. Ili jedan kontroler ili igru. Tak da vam ostane Ratchet i kontroler. Ili Demon Souls i kontroler ako maknu Ratcheta.

 
3 0 hvala 1
2 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Stigo moj prije 2 dana pa evo misljenja.

Odusevljen dualsense kontrolerom, odigro astro boy. Trenutno nemam next gen igara posto mislim odigrat igre s playstation collectiona (nisam imao cetvorku pa zaostajem) konzola je tiha, ne cujem neki coil whine dok je u rest modu.

 

Jedino cime nisam bas odusevljen su pulse 3d slusalice. Za te pare mogli su bolje materijale koristit jer imam osjecaj ko da imam neke jeftine slusalice od 200kn na glavi, zvuk je ok a mikrofon prosjecan. Nisam jos s nikim igro a i moram vidjet dal se moze narihtat nekako. Primarno mi je veci problem build quality.

 
0 0 hvala 1
2 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

Kaj su te danas zvali i di si uzeo? Idem im bas sibnut mail da vidim kaj ce rec

2 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Vi koji uzimate PS5 iz Sancte prilikom preuzimanja kad vam daju popust uzmite si Arctis 3 console sluške. Ako vam ne smeta da sluške spajate u kontroler za te novce to je daleko najbolja opcija. Skoro pa duplo jeftinije od Pulse 3D, a build quality, udobnost i zvuk neusporedivi.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Naručio je prijatelj u West Gateu.

Sancta Domenica, zvali ga danas.

Zvao me odmah sav sretan.

 

Veli da je naručio 13.03.2021. i strikno narudžbe idu tako. Po redu. Platio je odmah cijeli iznos oko 4700 13.03. Informacije zadnje su da te pošiljke pokrivaju do prve polovice petog mjeseca i to ako.

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

E kupi vam ima par komada dostupnih odmah u paketu

Saljem slika paketa.Znaci paket 11 i 12 imaju raspolozive odmah

ORIGIN: LtMoNkK
Moj PC  
4 0 hvala 4
9 godina
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Pratim ovu temu povremeno pa ako koga zanima naručio sam sredinom trećeg u Rijeci SD Megastore disk verziju sa bundle Demon Souls i Nioh. Zvalo me danas da imaju konzolu ali sa drugim bundleom, ako sam dobro razumio Ratchet&Clank i Spiderman pa ako ću to uzet i potecijalno nadoplatit ovo drugo. Rekao sam čovjeku da ću sačekat ono što sam naručio kako je rekao do nekih mjesec dana. Meni nije žurba ali eto možda će netko koga zanima dobit tu koju ja nisam htio brže. U svakom slučaju nešto se pokrenulo.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Doca15 kaže...

E kupi vam ima par komada dostupnih odmah u paketu

Saljem slika paketa.Znaci paket 11 i 12 imaju raspolozive odmah

 

Hvala na info, napravio sam narudžbu za Paket 12 pa ćemo vidjet...

 

EDIT: poslao upit na mail, dobio informaciju da narudžba štima, imaju na lageru i šalju uredno.

Poruka je uređivana zadnji put pet 11.6.2021 16:05 (Imperijas).
15 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Jel ima i dostupnih bundlova sa Miles Morales i kontrolerom u SD (west gate, br verzija)?
Nitko ne zove :(
Poruka je uređivana zadnji put pet 11.6.2021 15:13 (tintin).
 
0 0 hvala 0
10 godina
odjavljen
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
@woowhat

Ovo mi je smijesno i zalosno. Imamo konzolu, ali ne mozes dobiti sa igrama kojim si narucio... Pa jel manjak konzola ili igri na trzistu trenutno...
PeTak
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice