PLAYSTATION 5 - dostava

poruka: 4.538
|
čitano: 961.212
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Idem sutra kupiti na njuskalu pa cu svoju kada mi dođe isto prodati za taj iznos
Ne da mi se vise cekati
 
0 2 hvala 0
9 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Neznam koliko ce vam ovo pomoci ali javio mi je frend iz Sony india da kod njih stizu konzole od 27.5.
Tj restock konzola, tako da ocekujte restock u Europi krajem svibnja i početkom lipnja. Vjerojatno ce ih biti na Amazonu.
Moj PC  
0 6 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Ništa novo ali kao i dobitku na lotu treba se nadati, SD danas:

Zbog globalne nestašice PS5 konzola , za vašu narudžbu 25.2 za PS5 dolazak konzole očekuje se krajem svibnja kako imamo okvirnu informaciju.
Nažalost nemamo točan datum dolaska konzola zbog već spomenute situacije problematične isporuke PS5 konzola.

Srdačan pozdrav,
Vaša Sancta Domenica

 

Dolazak ali ne i isporuka.

 
6 0 hvala 0
13 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

SD isporuka do petka

Poruka je uređivana zadnji put uto 25.5.2021 17:39 (mkexx).
 
1 1 hvala 0
3 godine
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Meni se ovo sve zgadilo, pa tu neznaš ko pije ko plača.Svaka poslovnica brije drugi film, stvarno jadno.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Izmišljaju odgovore jer nemaju pojma...prednarudžbi je puno a oni ništa neznaju...dakle organizacija im je nula...

 

Da nisu generalni zastupnik nebi nosza rekao...ovako pljuju sami po sebi...mora da plejke putuju iz kine kočijom i konjima bez mobitela pa neznaju kad ce stici xD 

 

 

Moj PC  
2 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Mislim da budu teleoperateri od idučeg tjedna opet imali konzole u ponudi, a nama budu nešto malo isporučili baš da ne ispadnu pi....
Moj PC  
1 0 hvala 0
4 godine
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Koliko se prosječno čeka na konzolu, 3-4 mjeseca?

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Evo čisto da se zna da ekipa u T-comu prema informacijama u petak treba dobit robu.

Poruka je uređivana zadnji put uto 25.5.2021 19:02 (donzega).
 
6 0 hvala 2
15 godina
online
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Cncrokaj kaže...
Mislim da budu teleoperateri od idučeg tjedna opet imali konzole u ponudi, a nama budu nešto malo isporučili baš da ne ispadnu pi....

Pričao sam s likom iz A1 ( imam firmu i sada mi rade neki malo veći posao pa smo u razgovoru došli i do konzola ) i kaže da su oni dil direktno dogovorili sa sonyem. Telekom Austrija AG je dogovorila posao a A1 je sastavni dio kompanije. Znači, nitko nije ništa pitao SD u ovom slučaju. Već sam postavio pitanje na nekim portalima kada već rade istraživačko novinarstvo bez ikakve logike neka se pozabave ovom temom da vidimo koji je strateški interes sonya da za pojedina tržišta direktno sklapaju poslove bez lokalnog zastupnika s teleoperaterima. Vjerojatno sony samo pošalje konzole domaćem zastupniku koji ih onda samo proslijedi teleoperaterima po već postignutom dogovoru.

Poruka je uređivana zadnji put uto 25.5.2021 19:32 (movie).
3 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Sutra je "taj" dan.....

 
2 1 hvala 0
12 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Kad dode, dode... jbt led i kuršlusa.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
online
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
SimeKZ kaže...

Kad dode, dode... jbt led i kuršlusa.

Lako tebi šime imaš PS4, imam novu momčad složenu a nemam je na čemu isprobati. Nisam tekmu odigrao sada ima već 4 mjeseca.

10 godina
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Zaželia san se baš igranja,od 2.mj suša otkad sam proda PS4 Pro :D

Ajde ima još 3 dana do kraja radnog tjedna,možda nešto i bude!

Poruka je uređivana zadnji put sri 26.5.2021 0:34 (lukaXXkralj).
 
0 1 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Ja tek prednarucio neki dan digital edition. Iskreno mi je bolje cekat par mjeseci konzolu nego traziti na njuskalu, i dobit koristenu koja moze bit u ko zna kakvom stanju(vidio na njuskalu lika koji je svoju ljepio stickerima,puna prljavstine i naravno daje ogromnu cifru). Ako sam mogo bit bez nje od izlaska, mogu jos par mjeseci.

 
3 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Još se čeka današnji mail.😁
Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Mislim da će i ovaj tjedan biti p............
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
movie kaže...
SimeKZ kaže...

Kad dode, dode... jbt led i kuršlusa.

Lako tebi šime imaš PS4, imam novu momčad složenu a nemam je na čemu isprobati. Nisam tekmu odigrao sada ima već 4 mjeseca.

 Dok ne dode 5 doma, do onda ne prodajem nista.

 

Ove sa njuskala nebi kupio da su zlatne. Majstor ju otvori, drka po njoj i onda trazi 6000kn. Strpljen spasen. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
11 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
SimeKZ kaže...
movie kaže...
SimeKZ kaže...

Kad dode, dode... jbt led i kuršlusa.

Lako tebi šime imaš PS4, imam novu momčad složenu a nemam je na čemu isprobati. Nisam tekmu odigrao sada ima već 4 mjeseca.

 Dok ne dode 5 doma, do onda ne prodajem nista.

 

Ove sa njuskala nebi kupio da su zlatne. Majstor ju otvori, drka po njoj i onda trazi 6000kn. Strpljen spasen. 

 Imaš link :D

2 godine
protjeran
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
SimeKZ kaže...
movie kaže...
SimeKZ kaže...

Kad dode, dode... jbt led i kuršlusa.

Lako tebi šime imaš PS4, imam novu momčad složenu a nemam je na čemu isprobati. Nisam tekmu odigrao sada ima već 4 mjeseca.

 Dok ne dode 5 doma, do onda ne prodajem nista.

 

Ove sa njuskala nebi kupio da su zlatne. Majstor ju otvori, drka po njoj i onda trazi 6000kn. Strpljen spasen. 

 I onda ce se prvi zaliti kad ps6 bude kostao isto toliko po izlasku

 zbog takvih poput njega i naravno onih scalpera. Jos bi shvatio

 zajebanciju da su neki ozbiljni novci ali lihvarenje zbog 1000-  2000kn. Za takve je bolje da si otvore kasicu prasicu u banci. Jer  ps5 ocito nije za njih 😄

3 godine
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Evo napokon odgovora:

Očekujemo da nam stignu konzole fizički u poslovnicu kroz dan-dva pa Vas onda obavijestimo.



Moj PC  
6 0 hvala 6
3 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Sad su već prešli sa tjedana na dane. 😄😄 Dobro je, valjda će biti sutra/prekosutra, nakon 3 mj i 4 dana čekanja. Opet bolje nego što čekaju ljudi iz HG-spota, neki već pola godine.

 
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Znam da je long shot ali ako netko u Dublinu kupuje - ima u Currys. Ja sad otisao u trgovinu i kupio najnormalnije kao da uzimam USB stick...

Freak Show Inc.
Poruka je uređivana zadnji put sri 26.5.2021 14:00 (Friday).
 
5 0 hvala 1
3 godine
protjeran
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Friday kaže...

Znam da je long shot ali ako netko u Dublinu kupuje - ima u Currys. Ja sad otisao u trgovinu i kupio najnormalnije kao da uzimam USB stick...

 Lol. Koje su cijene kod vas?

16 godina
odjavljen
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
user2206 kaže...
Friday kaže...

Znam da je long shot ali ako netko u Dublinu kupuje - ima u Currys. Ja sad otisao u trgovinu i kupio najnormalnije kao da uzimam USB stick...

 Lol. Koje su cijene kod vas?

 

399 i 499

 

Ali da ne bi bilo zabune - tu ima hrpa grupa po facebooku za to. Ljudi ih jako tesko pronalaze. Oni koji ih imaju u stocku uglavnom ni ne objave da imaju jer riskiraju veliku navalu u trgovinu a kolicina je ipak ogranicena. Moja zena je negdje procitala da bi ovi mogli imati. Mi sjeli u auto, otisli do trgovine, tamo skoro nikoga (a poprilicno velika trgovina). Kazem teti na blagajni da trebam plejku, ona mi donijela i to je to

Freak Show Inc.
Poruka je uređivana zadnji put čet 27.5.2021 9:41 (Friday).
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Napokon dobra vijest

Javio mi je prijatelj koji radi u SD Rijeka da u petak stizu konzole

Napokon!!!
 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Napokon dobra vijest

Javio mi je prijatelj koji radi u SD Rijeka da u petak stizu konzole

Napokon!!!
 
4 0 hvala 3
10 godina
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Evo malo dobrih vijesti :))

 

 Zvali me prije 10 min......lik skroz u redu,kaže 99% dolazi u petak,a   u ponedjeljak šalju 🥳🥳🥳🥳🙊

 
5 0 hvala 2
16 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Jaaaaaooo, kud ne u petak, kako sam si gospodski subotu oslobodio od žene i djeteta.
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Upravo me zvali iz SD Zadar da dodjem po konzolu u petak 😁. Narucena je 22.2.
 
8 0 hvala 2
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice