PLAYSTATION 5 - dostava

poruka: 4.538
|
čitano: 958.961
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Ma sam nek bude tokom svibnja, makar i kraj. Jer srce mi ne može podnijeti više odgađanja.
 
2 1 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Mislin da nece biti ni tokom 5 mjeseca jer jos je 2tijedna a ovi ne znaju apsolutno nista...

 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Nadimak32 kaže...

Mislin da nece biti ni tokom 5 mjeseca jer jos je 2tijedna a ovi ne znaju apsolutno nista...

 Ako sutra ne budu dostavljene konzole poslovnicama u Zagrebu onda vjerojatno neće biti od toga ništa ovaj tjedan.

14 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
DoctorEvil kaže...
zelenapaprika kaže...
Rhodin kaže...

Imam kolegu koji je bio naivan, pa je rekao "Ma neću se uopće živcirati sa nardužbama oko Božića i redom čekanja, budem ja ljepo pričekao Uskrs, do tada će ih biti koliko hoćeš, pa ću otić u trgovinu ko čovjek i kupiti sinu za rođendan"

Ugl rođendan došo i prošo, još uvijek nije "prednaručio" , a tek dobivate vi koji ste uplatili u veljači... možda

 Tako sam i ja razmišljao i to sam ovdje i napisao. Mislio sam, za Božić će biti gužva, a ljudi su prednaručili još u rujnu, pa nema smisla stati u red. Čekat ću Uskrs. I tako sam i napravio. I sada čekam kao i svi ostali. Godota.

Puno ljudi je tako mislilo, i ja među njima. Sad ispada da je lakše bilo konzolu uzeti na launch day cijeli dan refreshajući ko manijak nego pričekati par mjeseci.

 

Ja sam voljan pričekati tamo negdje do kraja 9. mjeseca dok fifa ne izađe, ako do tada ne bude niš bolja situacija nabavit ću Series S pa za par godina nekakvi digitalni PS5 Pro koji će vjerojatno izaći.

 Pa nije trebalo refrešati cijeli dan ko manijak. Trebalo je samo pratiti forume, znalo se da idući dan poslije one prezentacije kreću prednarudžbe. Bar kod nas nema botova koji kupuju masovno.

 

Neko je tu na forumu onaj dan iza 5 napiso da kreću prednarudžbe. Ja sam uzeo valjda među prvima. Sjećam se da je kad sam naručivao bilo 50 ljudi gleda proizvod. Pola sata kasnije kad sam pogledao bilo je 500 ljudi gleda proizvod. Kad sam pogledao iduće jutro, bilo je 5000 ljudi gleda proizvod.

13 godina
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Žalosno je da ću ja svoju plejku već otplatit dok će tek doć u slobodnu prodaju. Na kraju su se teleoperateri popišali po svima, a Santa i ostala ekipa izradila ljude pokupila pare i ne napravila ama baš ništa. Netko je bio stavio u grupu na fbu da im je Santa slala mail da konzole nisu stigle zbog problema u Suezu. Stvarno misle da su ljudi totalni debili, treba ih tužit sve redom što su se lažn oglašavali...

Roll it up and smoke it up
Moj PC  
6 0 hvala 0
14 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

 Jučer išao zakaparit (500kn) ps5 u SD i reko mi lik da dođe oko 7mj početkom 8mj. I još sam morao uzet u kompletu s dvije igre (4600kn za gotovinu + 10% na rate). Što bude-bude imam pc-i i nije sila.

Poruka je uređivana zadnji put pon 17.5.2021 17:55 (rokonja).
Moj PC  
2 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Ako bude islo ovim tempom budi sretan ako ju dobiješ za pod bor
 
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
rokonja kaže...

 Jučer išao zakaparit (500kn) ps5 u SD i reko mi lik da dođe oko 7mj početkom 8mj. I još sam morao uzet u kompletu s dvije igre (4600kn za gotovinu + 10% na rate). Što bude-bude imam pc-i i nije sila.

 Budi sretan ak dode do Božića, a ja sam u Tcomu platio 4650 sa 2 kontrolera i 2 igre haha. 

https://card.psnprofiles.com/2/MaliGremlin69.png
14 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
atiHD kaže...
rokonja kaže...

 Jučer išao zakaparit (500kn) ps5 u SD i reko mi lik da dođe oko 7mj početkom 8mj. I još sam morao uzet u kompletu s dvije igre (4600kn za gotovinu + 10% na rate). Što bude-bude imam pc-i i nije sila.

 Budi sretan ak dode do Božića, a ja sam u Tcomu platio 4650 sa 2 kontrolera i 2 igre haha. 

 

 Ja sam svejedno sretan, pa nisam lud da sam tužan i žalostan zbog ps-a. Pod bor-bor, za uskrs-uskrs i.... To ono da sam u điru. Imam ok komp, i 100 i jedan drugi hobi + fizički posao.

13 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

 Ja sam svejedno sretan, pa nisam lud da sam tužan i žalostan zbog ps-a. Pod bor-bor, za uskrs-uskrs i.... To ono da sam u điru. Imam ok komp, i 100 i jedan drugi hobi + fizički posao.

 Ma nitko ne govori za poslove ili fizičke hobije il tko zna šta. Govorim samo kako evo Santa od tebe traži polog i tvoj teško zarađeni novac, a pojma nema kad će ti konzolu isporučiti...

https://card.psnprofiles.com/2/MaliGremlin69.png
3 godine
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
U tom je problem, nije plejka životno pitanje, ali mi nemoj srat i prodavat priče.Da su odmah rekli čeka se 3,4 mjeseca nema frke, ali raditi budale od ljudi baš nije fer.
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
rokonja kaže...

 Jučer išao zakaparit (500kn) ps5 u SD i reko mi lik da dođe oko 7mj početkom 8mj. I još sam morao uzet u kompletu s dvije igre (4600kn za gotovinu + 10% na rate). Što bude-bude imam pc-i i nije sila.

 Ja sam zakapario Digitalnu + Kontroler. Pa sad kad dode, dode.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
14 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

 

 Rekao je do kraja sedmog početka osmog mjeseca i ja mu više ne vjerujem nego vjerujem. On priča ono što mora i to je to. Slikam u temu ps5 kad dođe, a dalje samo čitam po ovoj temi.

 

 edit: evo pa čitaj https://www.hcl.hr/vijest/playstation-priprema-jos-16-objava-steamu-170897/

Poruka je uređivana zadnji put pon 17.5.2021 20:12 (rokonja).
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Novi dan, nova nada! 🤞😎
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Cncrokaj kaže...
U tom je problem, nije plejka životno pitanje, ali mi nemoj srat i prodavat priče.Da su odmah rekli čeka se 3,4 mjeseca nema frke, ali raditi budale od ljudi baš nije fer.

 To je isto kao i kad dodes na razgovor za posao pa ti kazu javit cemo vam se, pa cekas 3 mjeseca a kandidata znaju isti dan, tako znaju sigurno odma kad ce posiljka od prilike u tjedan biti isporucena samo muljaju. Izgeda da su teleoperateri opet bili prioritet, kad je lova u pitanju nema postenja, barem ne kod nas balkanaca :D

12 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
donzega kaže...

 To je isto kao i kad dodes na razgovor za posao pa ti kazu javit cemo vam se, pa cekas 3 mjeseca a kandidata znaju isti dan, tako znaju sigurno odma kad ce posiljka od prilike u tjedan biti isporucena samo muljaju. Izgeda da su teleoperateri opet bili prioritet, kad je lova u pitanju nema postenja, barem ne kod nas balkanaca :D

 

Vjeruj mi da smo mi Balkanci još dobro prošli. Kako su neki dućani u puno "kulturnijim" područjima dizali cijene konzola i po 30-50%, ovi naši su barem bili dovoljno korektni pa su stavljali normalne cijene za HR tržište i nisu ih dizali.

 

Ajde ova pi*arija sa bundleovima je pušiona jer se očito rješavaju igara koje ljudi ne kupuju ali barem dobiješ nešto za povećanu cijenu.

3 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Ma meni je smijesno da mi jos svi cekamo od 12 mjeseca pa i ovi iza nas,dok kod oparatera svako malo dolazi,i kad nekoga upitas nitko ne zna nista,mislin realno reci lipo doci ce 1.7 i okej ako dode ranije iznenadit ce nas i super a ne ovako,sad opet slusat u sljedeca dva tijedna.....

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Nadimak32 kaže...

Ma meni je smijesno da mi jos svi cekamo od 12 mjeseca pa i ovi iza nas,dok kod oparatera svako malo dolazi,i kad nekoga upitas nitko ne zna nista,mislin realno reci lipo doci ce 1.7 i okej ako dode ranije iznenadit ce nas i super a ne ovako,sad opet slusat u sljedeca dva tijedna.....

U startu se znalo da hg šrot neće moći isporučiti konzole. Istu stvar su napravili i pri izlasku PS4 na tržište. Pobrali novce a onda ljude zavlačili mjesecima. Povijest se ponavlja. Hg šrot je u startu znao da neće moći isporučiti konzole u nekom razumnom roku. Znači, domaći zastupnik ne prima narudžbe a prima ih firma koja od tog domaćeg zastupnika treba dobiti konzole? Već ako nisi pratio što se događalo pri izlasku PS4 trebalo je samo zbrojiti jedan i jedan i sve bi bilo jasno.

3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Poslo bi mail SDu jel ima kakvih novosti al više mi je neugodno.
 
1 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Dada sad mi je jasno ali Play Station 4 san kupio tek prije 2ipo godine tako da nisam znao sto je bilo prije sa Hg Spotom,da san znao naravno da nebi se odlucio za njih ali eto u momentu kad san 1.12 isao narucit jedino san kod njih mogao putem iterneta jer sam na otoku,a sad mi ne preostaje nista drugo nego cekat taj mail ili poziv da je stiglo....nadam se jako da nam svima dolazi ovih dana jer eto da bar 2 dana izigramo dok ne pocme guzve na poslu...sretno svima ekipa :)

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
SD svima garantira isporuku konzola najkasnije do 01.06.2022. Svima vama koji ste već uplatili više rata za konzole kao vjernim i strpljivim kupcima dajemo 10% popusta na mnoge igre (stariji naslovi).
Pozivamo vas da se odazovete na mnoge naše akcije i popuste te tko god od vas kupi proizvode u vrijednosti od minimalno 1000 kn njegova konzola biti spremna za dostavu 7 dana ranije nego drugim kupcima (najkasnije do 01.06.2020).
Moj PC  
0 1 hvala 0
3 godine
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Evo novog odgovora:
Pošiljke kasne.Očekujemo vrlo brzo dolazak konzola, čim dobijemo konkretan datum obavijestimo Vas.

Koji šupci..
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Ta Sancta stvarno nema niti malo srama. Ja osobno kabel za mobitel nebi kod njih više kupio. Sa takvim načinom poslovanja mogu proći samo u ljepoj našoj.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
LesGod23 kaže...
Poslo bi mail SDu jel ima kakvih novosti al više mi je neugodno.

 Zasto bi ti bilo neugodno, trazis svoj proizvod koji si platio a oni ti ga nisu u razumnom roku isporucili. Zbog takvih kao ti i je nam ovakva drzava.

8 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Da je u redu - nije. Mnogima ce ostati gorak okus svakako....

No, puno puta se vec osipalo drvlje i kamenje po raznim trgovinama pa su i dalje tu.

Da, mozda ce izgubiti kojeg kupca, no, realno, kad se strasti smire, opet ce ljudi uzimati kod njih. Posebice ako imaju nesto sto covjek zeli ili treba, po cijeni koja mu pase, rijetki su oni koji ce ih stvarno zaobilaziti.

Tako da bez obzira na sve njihove upitne poteze,muljanje, zavlacenje... Bas i ne ocekujem neku revoluciju i propast te trgovine.....
Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
3 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
lol
3 godine
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Mene prije puno godina razjebali u hgspotu ,trebalo mi je 10 g da ponovo nekaj tam zemem, stvar principa.
3 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Vec vidim da to nece doci,i kad im 1.6 posaljem upit bit ce opet da je pomaknuta isporuka za narednih 14 dana....

 
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Malo sam se raspital, pravno im nemreš niš, ali zato ih možeš prijaviti udruzi za zaštitu potrošača pa nek ih bar malo jebu.
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Evo uoravo sad me zvalo iz Hg Spota da treban nadoplatit 300tinjak kuna jer san uzeo onaj paket digutalne sa dodatnim kontrolerom da 100% dolazi do 14 dana najkasnije....jako me razveselio kad dode obavezno saljem sliku narube (datum) i olajkac kad dode 🥲🥲🥲🥲

 
4 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice