PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.767.868
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
9 godina
offline
Re: PlayStation 4

 

ja sam imao istu situaciju, krećem instalirati igru i govori mi da nemam dovoljno mjesta, a slobodno preko 100 gb. Obrisao sam onda nešto što mi ne treba pa sam mogao, al svejedno je bilo sranje

 

inače, instalirao sam Vampyre, i iako mi se sviđa atmosfera, kontrole su mi toliko primitivne i loše da mi se uopće ne da isprobavat više. Igrao sam oko pola sata, mislim da ju više neću upaliti. Mislim da bi se i potrudio da imam puno slobodnog vremena, ali imam igara koje želim preći, a za mjesec dana izlazi koješta zanimljivo.

16 godina
offline
Re: PlayStation 4
Cansee kaže...

 

ja sam imao istu situaciju, krećem instalirati igru i govori mi da nemam dovoljno mjesta, a slobodno preko 100 gb. Obrisao sam onda nešto što mi ne treba pa sam mogao, al svejedno je bilo sranje

 

inače, instalirao sam Vampyre, i iako mi se sviđa atmosfera, kontrole su mi toliko primitivne i loše da mi se uopće ne da isprobavat više. Igrao sam oko pola sata, mislim da ju više neću upaliti. Mislim da bi se i potrudio da imam puno slobodnog vremena, ali imam igara koje želim preći, a za mjesec dana izlazi koješta zanimljivo.

Odigrao sam Vampyra dva puta.

S tehnicke strane je krs. Srecom uspio sam se naviknuti na to.

Ali druga strana je dobro odradena. Atmosfera, prica, odluke, nije sve crno/bijelo u tim odlukama i vidi se da su se na tom dijelu bas potrudili.

Borba je dosta teska dok malo ne skuzis kako i sto te dok ne dobijes malo vampirskih moci.

 

Nemoj igru skroz otpisati.

Probaj progurati par sati da ti se malo razvije prica. Mislim da je i uvod malo poduzi. Ako si igrao pola sata, nisi prakticki niti krenuo.

Battletag - Gobac#2782; PoE:G0bac; Cypher: Ignorance is bliss.
6 godina
offline
Re: PlayStation 4
kero kaže...

Imam PS4 pro star 2 mjeseca, igram na 32 full hd TV-u, isplati li se po vama prelazit na peticu na tako relativno maloj televiziji?

Ako se planiraš igrati kroz dulje vrijeme, investicija u veći televizor je ulaganje u budućnost. I ja igram na 32" u 1080p i budući da je potvrđeno da će PS5 gurati 4K u 60 fps (ma neka bude i 30, to mi je totalno igrivo), veći televozor može biti samo korak naprijed. 

15 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Persona 5. Uložio 40-ak sati u nju. Ubija me. U početku sam bio zadovoljan, sad je nekakvo odrađivanje. Priča od 15 do 20 sati je čisto ok. Ovo je mrcvarenje. Još kad izgubiš dva sata na čisto udaranje po iksu samo zbog glupih razgovora. I prođe vrijeme koje imaš taj dan za zajebanciju na jeftinu beletristiku.
Moj PC  
4 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
tandara kaže...
Persona 5. Uložio 40-ak sati u nju. Ubija me. U početku sam bio zadovoljan, sad je nekakvo odrađivanje. Priča od 15 do 20 sati je čisto ok. Ovo je mrcvarenje. Još kad izgubiš dva sata na čisto udaranje po iksu samo zbog glupih razgovora. I prođe vrijeme koje imaš taj dan za zajebanciju na jeftinu beletristiku.

 Nisam probao, ali mi izgleda dosadno. 

15 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
robogo kaže...
kero kaže...

Imam PS4 pro star 2 mjeseca, igram na 32 full hd TV-u, isplati li se po vama prelazit na peticu na tako relativno maloj televiziji?

Ako se planiraš igrati kroz dulje vrijeme, investicija u veći televizor je ulaganje u budućnost. I ja igram na 32" u 1080p i budući da je potvrđeno da će PS5 gurati 4K u 60 fps (ma neka bude i 30, to mi je totalno igrivo), veći televozor može biti samo korak naprijed. 

 

Planiram igrati kroz dulje vrijeme, ali nabavljati veći tv ne. Zato sam i pitao za mišljenje. Hoće li na tako maloj tv uopće biti vidljive neke velike razlike u odnosu na 4 pro? Ako se samo radi o većem broju frameova to mi i nije toliko bitno. 

9 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
tandara kaže...
Persona 5. Uložio 40-ak sati u nju. Ubija me. U početku sam bio zadovoljan, sad je nekakvo odrađivanje. Priča od 15 do 20 sati je čisto ok. Ovo je mrcvarenje. Još kad izgubiš dva sata na čisto udaranje po iksu samo zbog glupih razgovora. I prođe vrijeme koje imaš taj dan za zajebanciju na jeftinu beletristiku.

 Kada sam čitao komentare prije igranja, ja sam mislio to je igretina level tlou, gow itd. ali to su bili komentari jrpg fanova. Po meni ta igra može biti rame uz rame sa najvećim igrama da je kraća za 2 palače ili čak 3, taman kada se zagriješ na futabinoj palači kola krenu nizbrdo. I što nije povezana priča baš najbolje.

8 godina
offline
Re: PlayStation 4
hanteed kaže...
tandara kaže...
Persona 5. Uložio 40-ak sati u nju. Ubija me. U početku sam bio zadovoljan, sad je nekakvo odrađivanje. Priča od 15 do 20 sati je čisto ok. Ovo je mrcvarenje. Još kad izgubiš dva sata na čisto udaranje po iksu samo zbog glupih razgovora. I prođe vrijeme koje imaš taj dan za zajebanciju na jeftinu beletristiku.

 Kada sam čitao komentare prije igranja, ja sam mislio to je igretina level tlou, gow itd. ali to su bili komentari jrpg fanova. Po meni ta igra može biti rame uz rame sa najvećim igrama da je kraća za 2 palače ili čak 3, taman kada se zagriješ na futabinoj palači kola krenu nizbrdo. I što nije povezana priča baš najbolje.

 Kriv sam ako si pročitao i moj komentar :)

Meni je Persona jedan od najboljih rpg-ova koje sam ikada igrao, ali da, moraš voljet taj žanr. Slažem se da dolazi do pada nakon koje palače, ali kasnije se ponovno sve zahukta i priča te zbog razno raznih plot twisteva ponovno uvuće. Jedino što je i mene malo nerviralo su bile aktivnosti u slobodno vrijeme i bildanje "osobnih" statsa, po meni previše grinda. U početku dok ti je sve to bilo novo, bilo je i zanimljivo, ali da su to malo olakšali/ubrzali nebi škodilo.

I am over 9000!!!
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Shivi kaže...
hanteed kaže...
tandara kaže...
Persona 5. Uložio 40-ak sati u nju. Ubija me. U početku sam bio zadovoljan, sad je nekakvo odrađivanje. Priča od 15 do 20 sati je čisto ok. Ovo je mrcvarenje. Još kad izgubiš dva sata na čisto udaranje po iksu samo zbog glupih razgovora. I prođe vrijeme koje imaš taj dan za zajebanciju na jeftinu beletristiku.

 Kada sam čitao komentare prije igranja, ja sam mislio to je igretina level tlou, gow itd. ali to su bili komentari jrpg fanova. Po meni ta igra može biti rame uz rame sa najvećim igrama da je kraća za 2 palače ili čak 3, taman kada se zagriješ na futabinoj palači kola krenu nizbrdo. I što nije povezana priča baš najbolje.

 Kriv sam ako si pročitao i moj komentar :)

Meni je Persona jedan od najboljih rpg-ova koje sam ikada igrao, ali da, moraš voljet taj žanr. Slažem se da dolazi do pada nakon koje palače, ali kasnije se ponovno sve zahukta i priča te zbog razno raznih plot twisteva ponovno uvuće. Jedino što je i mene malo nerviralo su bile aktivnosti u slobodno vrijeme i bildanje "osobnih" statsa, po meni previše grinda. U početku dok ti je sve to bilo novo, bilo je i zanimljivo, ali da su to malo olakšali/ubrzali nebi škodilo.

 

ma meni je sve super. Ovo mi je prvi JRPG nakon dugo dugo vremena, da ne ispadne da ju vole samo fanovi jrpga. Igra je baš uživancija. Sviđa mi se što traje dugo, nekome možda to ne paše, ali ja to volim. Ako je igra dugačka i ako ja imam i dalje želju nastaviti, e to je nešto posebno.

 

To što nam je lik u srednjoj školi mi je odlično, baš mi se sviđa ta atmosfera, i Bullya sam isto jako volio. Vidi se da je developer poklonio dosta vremena i pažnje raznim detaljima, sve mi je zabavno raditi. MOgu dati konačnu oscjenu kad završim, ali već sam je igrao toliko da mi se dosad isplatilo

5 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Stvarno me čudi čemu toliko negativnih komentara općenito vezano za TLOU2 igru, stvarno je odlična. Poanta jest da radiš stvari koje ti ne bi trebale biti ugodne, takav je svijet i situacija u kojoj se likovi nalaze. Naravno da je mučno bilo gledati zadnji okršaj ali to je i jest bit priče. I sviđa mi se kraj, iznenadilo me koliko su ga mnogi popljuvali, da Ellie kao nije dosljedna.
Poruka je uređivana zadnji put pet 16.10.2020 15:10 (zeze88).
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Kad smo kod LOU2, igra je na posebnom popustu za vikend.
375kn/40$. Do kraja 20.10.
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Pa kraj nema nikakvog smisla jer se nađeš na istom mjestu gdje si bio i prije 3h igre. Igra da završi na farmi bila bi bolja.

Ali generalno Ellie nije toliki problem kao Abby i njen neuvjerljivi "plot".
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
14 godina
offline
 
4 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PlayStation 4

 Bitno da je kod sancte koja je uvoznik 549 :D

9 godina
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4
Ma sancta je najskuplja, osim kad imaju dva-tri put godišnje sniženja, tipa black friday, Božić, e onda se uvijek da nešto ulovit, od konzola, kontrolera pa do igara
15 godina
offline
PlayStation 4

Kakva su predviđanja, jel ima šanse za TLOU 3? Nisam još igrao dvojku ali vi koji ste odigrali na temelju kraja kako vam se čini?

Bolje biti bez one stvari nego bez srece!
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Vjerojatno ce i biti, ali trenutno rade na multiplayeru dvojke
8 godina
offline
Re: PlayStation 4
Gogy7 kaže...
Vjerojatno ce i biti, ali trenutno rade na multiplayeru dvojke

 Ako će se držati "tradicije" taman će biti tamo za playstation 6.

I am over 9000!!!
3 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Dermentor kaže...

Kakva su predviđanja, jel ima šanse za TLOU 3? Nisam još igrao dvojku ali vi koji ste odigrali na temelju kraja kako vam se čini?

 Kraj TLOU2 ostavlja jaku mogućnost nastavka. Osobno se nadam nastavku ali svakako će se morati potruditi sastaviti dobru priču koja neće biti reciklaža jer su do sada već ispucali dosta toga.

9 godina
offline
Re: PlayStation 4
GtaV
Moj PC  
10 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Gogy7 kaže...
GtaV

 Ja GtaV imam na PS 3

BE HAPPY 要開心 : )
9 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Shivi kaže...
hanteed kaže...
tandara kaže...
Persona 5. Uložio 40-ak sati u nju. Ubija me. U početku sam bio zadovoljan, sad je nekakvo odrađivanje. Priča od 15 do 20 sati je čisto ok. Ovo je mrcvarenje. Još kad izgubiš dva sata na čisto udaranje po iksu samo zbog glupih razgovora. I prođe vrijeme koje imaš taj dan za zajebanciju na jeftinu beletristiku.

 Kada sam čitao komentare prije igranja, ja sam mislio to je igretina level tlou, gow itd. ali to su bili komentari jrpg fanova. Po meni ta igra može biti rame uz rame sa najvećim igrama da je kraća za 2 palače ili čak 3, taman kada se zagriješ na futabinoj palači kola krenu nizbrdo. I što nije povezana priča baš najbolje.

 Kriv sam ako si pročitao i moj komentar :)

Meni je Persona jedan od najboljih rpg-ova koje sam ikada igrao, ali da, moraš voljet taj žanr. Slažem se da dolazi do pada nakon koje palače, ali kasnije se ponovno sve zahukta i priča te zbog razno raznih plot twisteva ponovno uvuće. Jedino što je i mene malo nerviralo su bile aktivnosti u slobodno vrijeme i bildanje "osobnih" statsa, po meni previše grinda. U početku dok ti je sve to bilo novo, bilo je i zanimljivo, ali da su to malo olakšali/ubrzali nebi škodilo.

 Ako je igra kvalitetna nije mi bitan žanr ali ovdje je očito bitniji nego općenito. Ja bi p5 malo doradio, tipa od jokera kao lika bi izvukao potencijal i više bi pričao i sličniji bi bio lightu yagamiju. U srednjoj školi uopće nije zanimljivo i tu su mogli izvući više potencijala da joker priča onako isto smotan i ko da je pao s marsa. P5 cu pamtiti kao dugu igru rastegnutu sa dobrim fajtovima vrhunskim soundtrackom i dijelom vrhunskom pričom i dijalozima ali nikakvu goty igru.

 

Mene zanima kakav je vama death stranding evo skinuo sam ga za pc. Da li da to main story odigram i jesu zanimljivi side questovi. I da li ste vi igrali mgs prije death strandinga iako nema veze pitam jel jak potpis kojime tu jer mgs obozavam.

 

 

 

 

9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Death Stranding je meni jedna od najboljih, najposebnijih i najpozitivnijih igara u zadnjih nekoliko godina.

Prvo odma da se razumijemo, ovo je walking simulator. Odnosno, to je nekakvo jednostavno shvaćanje igre, ali je činjenica da je većina gameplaya hodanje. Ako se nadaš nekakvoj akciji i borbi to zaboravi. Ima borbe, ali nije baš najzanimljivija niti najbolje izvedena. Borba bude sa tim BT stvorenjima, a što se tiče ubijanja ljudi, igra to izričito obeshrabruje ali je moguće.

Ono zbog čega je ova igra najbolja je svladavanje prepreka. Moraš ići od točke A do točke B i snađi se kako god znaš u neprijateljskoj okolini. Priča je super i vuče te da nastaviš dalje, ima misterije i zanima te kako će se razviti. Glazba i grafika su fenomenalne.
Ali ono što je apsolutni vrh, i razlog zašto je igra pozitivna, je online komponenta, kojom si u komunikaciji sa drugim igračima. Jedino možeš pomoći drugima, nema toksičnosti, samo međusobno pomaganje. Ja sam sate provodio noseći materijale da izgradim razne stvari da pomognem drugim igračima.

Neće se igra svima svidjeti, neće se svima dati raditi te stvari, ali meni i mnogima je igra čisti užitak
Pitaj ako te zanima šta još
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Evo koje sve igre mozete trenutno uzeti za manje od 5$
Moj PC  
3 0 hvala 2
4 godine
protjeran
offline
PlayStation 4

Jel se skoro računa ? 

Poruka je uređivana zadnji put ned 18.10.2020 20:58 (bloodborne).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Hvala @gogy7. Uzeo sam Sleeping Dogs i Soul Suspect za 45 kuna :)
Moj PC  
1 0 hvala 1
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Sleeping Dogs za te pare je super, meni zanimljivija igra i od gta 5
12 godina
offline
PlayStation 4

Isplati li se uzimati sada PS4 Pro, pošto vidim da ih ima dosta sada po oglasima za ok novce, za nas koji nećemo vjerovatno tako brzo do petice. Oće li izlaziti novi naslovi i dalje za PS4 nakon izlaska petice?

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Ja ju prodajem za 1500 i nikako prodat, htio je jedan lik uzeti za 1000 kn ali nekako mi je to premalo za konzolu s dva gamepada. Izlaziti ce igre jos par godina, 2-3 godine minimalno.
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Gogy7 kaže...
Ja ju prodajem za 1500 i nikako prodat, htio je jedan lik uzeti za 1000 kn ali nekako mi je to premalo za konzolu s dva gamepada. Izlaziti ce igre jos par godina, 2-3 godine minimalno.

Kolko stara?

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice