PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.764.980
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
12 godina
offline
PlayStation 4

Battlefield 5 na ea play je cijela igra ili samo dio? Ja i kolega djelimo profil i uzeli ea play. Ja samo probao fifu 21, a on skinuo Battlefield 5. Kaže da nije cijela, a ja ne vidim nigdje da piše da li ima samo kao neki demo ili full game.

Poruka je uređivana zadnji put pet 9.10.2020 15:39 (mariclius).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: PlayStation 4
mariclius kaže...

Battlefield 5 na ea play je cijela igra ili samo dio? Ja i kolega djelimo profil i uzeli ea play. Ja samo probao fifu 21, a on skinuo Battlefield 5. Kaže da nije cijela, a ja ne vidim nigdje da piše da li ima samo kao neki demo ili full game.

 je cijela je

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
14 godina
offline
PlayStation 4

Da li je netko uspio skinuti Black Ops betu, navodno je free ovaj vikend? 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
PlayStation 4

Sto se ovo sad dogada? Kupio sam psn kod od 60$ i aktivirao ga i idem kupiti fifu i odaberem proceed to checkout i odvede me da odaberem nacin placanja, kreditne kartice, paypal ili kodovi?? Zasto ne povuce odmah s walleta kao i obicno?

 

Edit: Uveli pederi porez od 4,95$  na kraju kad to sve poplaćam ni ne ispadne mi puno jefitinije kupovati preko americkog accounta. kupio bon od 60$, platio ga 63$ i sad porez 5$

http://trakt.tv/user/MjezZza
Poruka je uređivana zadnji put sub 10.10.2020 21:59 (maxy0).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Ta drzava na koju si se registrovao uvela pdv na digitalnu kupovinu. To se meni desilo, drzava na koju sam se prijavio prvobitno u medjuvremenu uvela obavezu placanja pdv. Samo izvrsi promjenu adrese na psn profilu i to je to. Alaska npr.
PSN Tokioplastic292
Poruka je uređivana zadnji put ned 11.10.2020 0:48 (LordSnow).
15 godina
offline
Re: PlayStation 4

https://www.fakenamegenerator.com/   

 

Izgeneriraj si fake adresu u Alajski ili Montatni i nemaš problema. 

13 godina
offline
Re: PlayStation 4
maxy0 kaže...

Sto se ovo sad dogada? Kupio sam psn kod od 60$ i aktivirao ga i idem kupiti fifu i odaberem proceed to checkout i odvede me da odaberem nacin placanja, kreditne kartice, paypal ili kodovi?? Zasto ne povuce odmah s walleta kao i obicno?

 

Edit: Uveli pederi porez od 4,95$  na kraju kad to sve poplaćam ni ne ispadne mi puno jefitinije kupovati preko americkog accounta. kupio bon od 60$, platio ga 63$ i sad porez 5$

 Kupuj bonove preko amazona i platit ces tocno 60$. I na PSN odaberi zemlju bez poreza. I svaka igra ce te koštati 60$.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
14 godina
offline
Re: Play Station 4
Trebao bi prodati plejku.
Što trebam napraviti da prebacim acc sigurno s svim trofejima i save games na PS5 kada mi dođe?
Može se preko USBa koliko čitam?
Ps+ nemam trenutno, znam da je on pohranio sve u cloud.
13 godina
offline
Re: Play Station 4
x360gamer kaže...
Trebao bi prodati plejku.
Što trebam napraviti da prebacim acc sigurno s svim trofejima i save games na PS5 kada mi dođe?
Može se preko USBa koliko čitam?
Ps+ nemam trenutno, znam da je on pohranio sve u cloud.

 Sa PS4 na PS4 se moglo preko USB-a. Vjerojatno će se isto moći sa PS4 na PS5. To je što se tiče save gamea. A trofeji su ti vezani za account, ne za konzolu tako da u vezi trofeja ne trebaš ništa. Prebaci sve sejvove na USB i onda se odjavi sa svog accounta i makni account sa konzole prije nego prodaš. Mada bi ti bilo puno lakše da imaš PS+ i sve se sprema preko clouda.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put ned 11.10.2020 19:10 (antimadridista).
14 godina
offline
Re: Play Station 4
Hvala.
Jel bi prošao da napravim novi acc i uzmem 14 dana free trial za ps+?
Označim taj novi acc primarni, prebacim na "moj glavni" acc? Hoće potegnuti sve u cloud ili ta igra primarni / sekundarni radi za sve osim za savevove?
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Nemozes prebacivati save datoteke s racuna na racun niti koristiti drugi ps plus za cloud save
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Krenuo igrat tlou2.
Malo je sporo za sada.
Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Kill Frenzy kaže...
Krenuo igrat tlou2.
Malo je sporo za sada.

 Ma nemoj se ništa brinuti krenut će akcija.

15 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Imam PS4 pro star 2 mjeseca, igram na 32 full hd TV-u, isplati li se po vama prelazit na peticu na tako relativno maloj televiziji?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Kill Frenzy kaže...
Krenuo igrat tlou2.
Malo je sporo za sada.

 

Kad moraš svirat gitaru :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
kero kaže...

Imam PS4 pro star 2 mjeseca, igram na 32 full hd TV-u, isplati li se po vama prelazit na peticu na tako relativno maloj televiziji?

Isplativost je sinonim ako imaš viška novca za kojeg ne znaš što ćeš s njime 

Nije samo bitna dijagonala, bitna je i veličina prostorije gdje bi stavio veći televizor

 

meni je npr 55" na 4 metra udaljenosti i to je taman

 

Zamisli da imaš monitor 32" za gaming PC/PS4 pa to je ogromna dijagonala jer sjediš blizu njega, zašto bi smatrao da je TV 32" premali ?

 

 

 

3 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Kill Frenzy kaže...
Krenuo igrat tlou2.
Malo je sporo za sada.

 Ako voliš story driven igre neboj se, uživat ćeš. A ako voliš TLOU 2 likove gitara scenu nećeš tako lako zaboraviti.

10 godina
online
PlayStation 4

Imam LG OLED 55 ,udaljenost 2,5-3m,i da,mali mi je:) naravno da mi je žao što nisam uzeo od 65 i stavio ga na zid ako treba,sad je na polici.
Teško mi je zamisliti da sa PS5 jednog dana pređem na 35 incha.

Moje je iskustvo(i ne samo moje) da nikad nije dovoljno veliko,navikneš se vrlo lako na veličinu novih 4k tv.

Poruka je uređivana zadnji put sri 14.10.2020 17:57 (torente 35).
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
Kill Frenzy kaže...
Krenuo igrat tlou2.
Malo je sporo za sada.

 

Kad moraš svirat gitaru :-)

 

 Super obrada.

Original iz 1985 A-ha

 

12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
Kill Frenzy kaže...
Krenuo igrat tlou2.
Malo je sporo za sada.

 

Kad moraš svirat gitaru :-)

 

Pa meni je to s gitarom fenomenalno. Nešto što je totalno sporedno oni su jebeno dobro razradili, doslovno da ljudi mogu odsvirati što god hoće ako se potrude i da Ellie pritom ispravno postavlja prste gdje treba, a ne grebe bezveze po gitari.

 

Ja nisam mogao ništa naravno, totalni sam antitalent za sviranje. Kad se kucnem čašom s nekim promašim ton, ali mi je svejedno to bio super doživljaj.

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
13 godina
offline
PlayStation 4

Scena sa gitarom u TLoU 2 je meni vrh, a nije niti obavezna. Tako da ako netko te stvari smatra gubljenjem vremena, može se zaobići ta scena. 

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
hummer0 kaže...
Bitanga kaže...
Kill Frenzy kaže...
Krenuo igrat tlou2.
Malo je sporo za sada.

 

Kad moraš svirat gitaru :-)

 

 Super obrada.

Original iz 1985 A-ha

 

 

Tnx, eto sad sam pogledao to pa mogu skipat u igri :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
4 godine
protjeran
offline
PlayStation 4

Ja sam se na gitari zadrzao pola sata prvi put. 

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Meni je LoU2 promjenio pogled na igre i unistio svaku prije nje.
Uvijek su mi igre bile za opuštanje osim DS igara.
Nijedna igra mi nije bila tako ljudska, tako dobra i mučna a opet lijepa. Jedan tren koljes ljude a vec u drugom si u muzeju i igras se astronauta ili sviras gitaru. Nakon te igre sve druge su mi meh. Cak mi je i GoT bio meh spram nje iako se radi o vrhunskoj igri. Nikad nisam igrao igru koja je surova kao LoU2.
3 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Ni sam to nebi bolje napisao.
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Gogy7 kaže...
Meni je LoU2 promjenio pogled na igre i unistio svaku prije nje.
Uvijek su mi igre bile za opuštanje osim DS igara.
Nijedna igra mi nije bila tako ljudska, tako dobra i mučna a opet lijepa. Jedan tren koljes ljude a vec u drugom si u muzeju i igras se astronauta ili sviras gitaru. Nakon te igre sve druge su mi meh. Cak mi je i GoT bio meh spram nje iako se radi o vrhunskoj igri. Nikad nisam igrao igru koja je surova kao LoU2.

 Igra je meni posebna jer ima ogroman kontrast između lijepih i smirujućih scena (kao ova s gitarom) i onda brutalnog nasilja i ostalog s druge strane. Niti jedna igra prije toga me nije baš toliko pogodila. Prva igra i ona scena sa žirafom je nešto slično kao ovo s gitarom. 

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
4 godine
protjeran
offline
PlayStation 4

Ekipa prijavljuje probleme nakon novog 8.0 update-a.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
bloodborne kaže...

Ekipa prijavljuje probleme nakon novog 8.0 update-a.

 Psn network ima problema trenutno

13 godina
offline
PlayStation 4

Današnjom 8.0 nadogradnjom pojavili su se veliki problemi na PSN-u.

 

 

https://ffa.hr/vijesti/nije-do-vas-do-sonyja-je/51120/

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: PlayStation 4

Kako rijesiti kad ti PS4 kaze da nema prostora na discu, a ima 110GB slobodnog prostora, u pitanju je update za MW !?

I prosli put mi je isto tako napravio i izbriso sam sve igre osim MW, koji sada zauzima li-la 280GB od 408GB.

 

Edit: 203GB 

 

Thx !

Odmori u Istini! :-)
Poruka je uređivana zadnji put čet 15.10.2020 0:49 (veseli007).
Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice