PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.768.193
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
7 godina
offline
Re: PlayStation 4
arnes_king kaže...
Zec04 kaže...

dali mozda netko od vas ima ps4 pro na full hd tv-u bez hdr? znam da je glupo pitanje ali bas me zanima koliko je razlika u igranju ako je netko napravio prijelaz sa full hd na 4k ili na neki monitor. jer gledam uzet ps5, ali iskreno neznam dali ce mi se trosit lova i za neki tv ili monitor samo radi tu i tamo igranja

 Imao sam stari Vivax 40" FHD i koristio na njemu pro i bio zadovoljan. Medjutim nakon sto sam kupio 58" 4K HDR samsung i to niski budzet TV nisam mogao da povjerujem kolika je razlika. Primjeti se svakako i rezolucija ali pogotovo se vidjela razlika u prikazu boja naspram starog TV-a. 

 

Ovaj samsung ima kofol 10 Bit HDR ali ipak se radi o 8 bit + frp te nema dovoljnu svjetlinu za pravi HDR, ali ipak dobro izgleda kako u filmovima tako i u igrama sa HDR. Ako vidim da mi u nekim izgleda "lose" na game mode tad samo prebacim na dinamicni prikaz ili malo pojacam svjetlinu i boje i bude vrh.

 

hvala na odgovoru :) vidjet cu, nisam ni sam pametan. kupujem ps5 radi horizon forbidden west, nisam gamer, nego imam par igrica koje odigram u godini, pa nisam siguran dali mi se dava 3000kn za tv/monitor samo radi grafike

14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Zec04 kaže...

hvala na odgovoru :) vidjet cu, nisam ni sam pametan. kupujem ps5 radi horizon forbidden west, nisam gamer, nego imam par igrica koje odigram u godini, pa nisam siguran dali mi se dava 3000kn za tv/monitor samo radi grafike

 

"dava"

 

 

stani malo

 

 

Jel to on reče "dava"?

 

 

 

sorry na grammar nacizmu ali presmiješno je..

 

 

12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Prije 10-ak dana uzeo novi ps4 kontroler. Preko interneta, trgovina iz Rijeke. Kad igram većinom u zadnje vrijeme ghost recon igre i kad npr. ciljam sa snajperom puška se diže gore, a ja stišćem za dole. Je li moguće da je nov kontroler u kvaru? Moram isprobati neke druge pucačine. Svako toliko se to desi. Radi normalno sat, dva i onda počne tako pa malo zavrtim gljive i vrati se u normalu. Ima onih 14 dana za povrat robe? Mora se prvo njih nazvati ili kako to ide?
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
mariclius kaže...
Prije 10-ak dana uzeo novi ps4 kontroler. Preko interneta, trgovina iz Rijeke. Kad igram većinom u zadnje vrijeme ghost recon igre i kad npr. ciljam sa snajperom puška se diže gore, a ja stišćem za dole. Je li moguće da je nov kontroler u kvaru? Moram isprobati neke druge pucačine. Svako toliko se to desi. Radi normalno sat, dva i onda počne tako pa malo zavrtim gljive i vrati se u normalu. Ima onih 14 dana za povrat robe? Mora se prvo njih nazvati ili kako to ide?

 

Ako radi dobro pa poslije ne onda je sigurno problem u driftu, nešto što na DS4 nisam još vidio, ali na Switch JoyConima je česta pojava.

Reklamiraj ga. Moraš imati 14 dana povrat ako si kupovao preko neta.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
11 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
mariclius kaže...
Prije 10-ak dana uzeo novi ps4 kontroler. Preko interneta, trgovina iz Rijeke. Kad igram većinom u zadnje vrijeme ghost recon igre i kad npr. ciljam sa snajperom puška se diže gore, a ja stišćem za dole. Je li moguće da je nov kontroler u kvaru? Moram isprobati neke druge pucačine. Svako toliko se to desi. Radi normalno sat, dva i onda počne tako pa malo zavrtim gljive i vrati se u normalu. Ima onih 14 dana za povrat robe? Mora se prvo njih nazvati ili kako to ide?

 Drug nedavno kupio nov PS4 slim sa 1 kontrolerom i isto tako mu se desavalo. Vremenom je postajalo sve gore i nije se moglo rijesiti osim zamjenom.

9 godina
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4
Izgleda da svi kontroleri iz ove godine imaju gadnih problema. Netko je gadno zajebao u sonyu. Frend je dva puta nosio na servis, sjebali se nakon 10-ak dana.
 
1 0 hvala 1
7 godina
offline
Re: PlayStation 4

pa oprosti. inace pricam na čakavski jer sam iz okolice rijeke ali se trudim pisat na knjizevni, ali mi tu i tamo pobjegne

7 godina
offline
Re: PlayStation 4
AFARON kaže...
Zec04 kaže...

hvala na odgovoru :) vidjet cu, nisam ni sam pametan. kupujem ps5 radi horizon forbidden west, nisam gamer, nego imam par igrica koje odigram u godini, pa nisam siguran dali mi se dava 3000kn za tv/monitor samo radi grafike

 

"dava"

 

 

stani malo

 

 

Jel to on reče "dava"?

 

 

 

sorry na grammar nacizmu ali presmiješno je..

 

 

 pa oprosti. inace pricam na čakavski jer sam iz okolice rijeke ali se trudim pisat na knjizevni, ali mi tu i tamo pobjegne

6 godina
offline
Re: PlayStation 4
AFARON kaže...

 sorry na grammar nacizmu ali presmiješno je..

Reče sova vrapcu da ima veliku glavu. 

 

"Jel ovo znači"

 

"tačna"

 

"htjeo"

 

"primjeti li se"

 

"htjeo" opet

 

 

Ako ćeš se već nekome rugati zbog nečega, prvo pogledaj u svoje dvorište, pa onda komentiraj. 

14 godina
offline
Re: PlayStation 4
robogo kaže...
AFARON kaže...

 sorry na grammar nacizmu ali presmiješno je..

Reče sova vrapcu da ima veliku glavu. 

 

"Jel ovo znači"

 

"tačna"

 

"htjeo"

 

"primjeti li se"

 

"htjeo" opet

 

 

Ako ćeš se već nekome rugati zbog nečega, prvo pogledaj u svoje dvorište, pa onda komentiraj. 

 

wow, svaka čast na istrazi. Šta sad i ja trebam tebi izvući hrpu grešaka sa foruma? I onda ti zabraniti da komentiraš dok ih ne pogledaš? 

 

JKJK, hvala na ispravkama u svakom slučaju!

6 godina
offline
PlayStation 4

Meni Sony nije dao 10€ voucher za 10 godina PSN-a, ali danas su mi poslali mail da mogu sudjelovati u System Software Beta programu. Ako je ovo utješna nagrada, nisu me utješili. Meni osobno hrpa nebitnih stvari osim ove: 

 

● Two-step verification is now available using authenticator apps. After entering your sign-in ID and password on your PS4, you can complete the sign-in process by allowing the app access. You can download authenticator apps from the App Store or Google Play™. We do not guarantee the functionality of all authenticator apps.

 

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Vandit kaže...

Meni Sony nije dao 10€ voucher za 10 godina PSN-a, ali danas su mi poslali mail da mogu sudjelovati u System Software Beta programu. Ako je ovo utješna nagrada, nisu me utješili. Meni osobno hrpa nebitnih stvari osim ove: 

 

● Two-step verification is now available using authenticator apps. After entering your sign-in ID and password on your PS4, you can complete the sign-in process by allowing the app access. You can download authenticator apps from the App Store or Google Play™. We do not guarantee the functionality of all authenticator apps.

 

 

 Ja sam dobio kod za 34% popusta na 3 ili 12 mjeseci ps+ pretplate koji mogu iskoristiti do 9.8. Volio bi voucher ali i ovo je nesto.

 

 

 

GET TO DA CHOPPAAA!!!!!!!!!!
11 godina
offline
PlayStation 4

Nitko ne spominje Fall Guyse...ja igrao preko 7h u komadu, samo na početku imao neke diskonekcije 2-3 puta, ali to je sve...a igra je prezabavna, ušao par puta u finalnu rundu i na heksagonima začoukao kad sam ostao 1 na 1...što se timskih igara tičpe, tu imam osjećaj da u 80% slučajeva upadnem u najgoru ekipu.

In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
 
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: PlayStation 4
m77 kaže...

Nitko ne spominje Fall Guyse...ja igrao preko 7h u komadu, samo na početku imao neke diskonekcije 2-3 puta, ali to je sve...a igra je prezabavna, ušao par puta u finalnu rundu i na heksagonima začoukao kad sam ostao 1 na 1...što se timskih igara tičpe, tu imam osjećaj da u 80% slučajeva upadnem u najgoru ekipu.

 Vidio sam nešto malo na netu o igri. O čemu se točno radi? 

11 godina
offline
Re: PlayStation 4
Wipeout + Takeshi's Castle.
In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Nisam znao da je dostupna svima, čekirat ću
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
PlayStation 4

Za Ps+ je free. Ostali moraju platiti.

Battletag - Gobac#2782; PoE:G0bac; Cypher: Ignorance is bliss.
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
PlayStation 4

Nikome se nije dešavalo to da mu se konzola ugasi kada je u rest modu pa kada je pali piše da je nije propisno ugasio?

I am over 9000!!!
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: PlayStation 4
Shivi kaže...

Nikome se nije dešavalo to da mu se konzola ugasi kada je u rest modu pa kada je pali piše da je nije propisno ugasio?

Pad napona, nestanak struje, problemi u kućnoj instalaciji/utičnici, napajanje na izdisaju - biraj. 

8 godina
offline
Re: PlayStation 4
robogo kaže...
Shivi kaže...

Nikome se nije dešavalo to da mu se konzola ugasi kada je u rest modu pa kada je pali piše da je nije propisno ugasio?

Pad napona, nestanak struje, problemi u kućnoj instalaciji/utičnici, napajanje na izdisaju - biraj. 

Pomislio sam na to, ali mi se ovo dešava duže vrijeme tak da to nije razlog...

Također mi se to dešavalo prije par mjeseci pa prestalo samo od sebe. Nema pada napona niti problema sa instalacijama i strujom nego sam uvjeren da je 99% do konzole, a toliko sam uvjeren jer su još neki osjetljivi uređaji spojeni na isto napajanje kao PS4 i sa njima nema nikakvih problema, a uz to sam prebacio PS na drugo napajanje na tjedan dana i dešava se ista stvar.

Nekako mi smrdi na softverski problem, ali nemam ideje kako bih to mogao provjeriti, da li postoji neki build in troubleshooter ili dijagnostika?

I am over 9000!!!
11 godina
protjeran
offline
PlayStation 4

Imam PS4 pro star oko 2 godine koji radi bez problema ali veceras mi se odjednom pojavio neki zvuk, kao neko zujanje. Gkedao sam ventilator i nije do njega, cini se kao da je iz napojne i gledao sam po netu sto su drugi snimili identican zvuk pa im govore da je coil whine...

 

Nije isto glasno i nekada se jace cuje nekada slabije a evo nakon par minuta prestane i skroz, nakon nekog. Igram trenutno Ghost of Tsushima i izgleda da se javlja samo kad su cutscene i kad otvorim mapu a dok je gameplay prestane pa izgleda da i to ukazuje da je coil whine prema iskustvima drugih.

 

Sad me brine sto se pocelo desavati odjednom da bude ovako glasno i da se ne pokvari skroz pa da vidim ima li iko slicno iskustvo i sta je najbolje raditi?

 

Radi li sancta domenica popravke konzola koje nisu kod njih kupljene?

 

 

Edit: desilo se bilo 2-3 puta i ev ima vec pola sata igram i ne cuje se vise.

 

Evo video sa yt kako zvuci. Kod mene je samo ovako zujalo, nije bo ovih dodatnih zvukova.

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 5.8.2020 22:07 (arnes_king).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Meni se to culo kad sam tek uzeo ps4 pro, i to cesto se culo, skoro svaki put u prvih mjesec, dva, dana. Sada nista, zaboravio sam skroz da se to nekada culo, podsjetio si me kad sam procitao post :)
PSN Tokioplastic292
11 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
LordSnow kaže...
Meni se to culo kad sam tek uzeo ps4 pro, i to cesto se culo, skoro svaki put u prvih mjesec, dva, dana. Sada nista, zaboravio sam skroz da se to nekada culo, podsjetio si me kad sam procitao post :)

 Ev igrao sam par sati i nije se vise desavalo. Nadam se da nece ucestiti :)

 

Poslao video ovim iz sancta domenice oni kazu prvo da ne vrse nikako popravke van garantnog roka a drugo da misle da se napunio prasinom pa procesor teze radi 

 

Pa kod njih sam mislio kupiti PS5 i mislio sam da su ozbiljniji ali cuj ne rade popravke van garancije, e svasta.

Poruka je uređivana zadnji put čet 6.8.2020 11:09 (arnes_king).
6 godina
offline
Re: PlayStation 4
Shivi kaže...

Pomislio sam na to, ali mi se ovo dešava duže vrijeme tak da to nije razlog...

Također mi se to dešavalo prije par mjeseci pa prestalo samo od sebe. Nema pada napona niti problema sa instalacijama i strujom nego sam uvjeren da je 99% do konzole, a toliko sam uvjeren jer su još neki osjetljivi uređaji spojeni na isto napajanje kao PS4 i sa njima nema nikakvih problema, a uz to sam prebacio PS na drugo napajanje na tjedan dana i dešava se ista stvar.

Nekako mi smrdi na softverski problem, ali nemam ideje kako bih to mogao provjeriti, da li postoji neki build in troubleshooter ili dijagnostika?

Postoji reinicijalizacija konzole iz safe mode-a, vraća konzolu na apsolutne početne postavke. Ako se događa i nakon toga, napajanje je pri kraju i ne bi ga bilo loše zamijeniti.

9 godina
offline
Re: PlayStation 4
State of play
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
PlayStation 4

zasad cirkus kolorado

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Bećari, jel itko ovdje poklonik strategija tipa Civilization VI? Naravno, na PS4, ipak je ovo tema za PS4. Civilizaciju sam igrao početkom ove godine i oduševio se, ubila mi je dva mjeseca spavanja. Ali sad bih nešto drugo.

Dvoumim se između Stellarisa i Age of Wonders: Planetfalla.

Je li itko igrao nešto od toga ili obje pa da može preporučiti?

Molim one koji takve igre igraju na PCu i fanatično brane tezu da je to najbolje igrati na PCu, da se suzdrže - slažem se, takve je igre najbolje igrati na PCu, ali imam kompjuter star 15 godina i ne mislim kupit novi, PS4Pro zadovoljava sve moje potrebe za igranjem.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Oukeyish state of play.

Crash vjerojatno neću igrati, ali fora je.

Godfall izgleda ko God of War za siromašne. Pošto je tu Gearbox očekujem fokus na mtx. Pass.

Hitman je ista igra zadnjih par godina, sad ima VR. Barem nešto...

Pathless, 7/10

Braid remaster i Spelunky 2... To dvoje će sigurno biti odlično.

Sve u svemu, niti sam šta očekivao niti sam šta dobio.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
PlayStation 4

hahah state of play? kaj je to bilo jučer? Igre ko da ih pet likova radi doma u garaži...sony hebem te takvog siromašnog...

 

Ali realno nema jedne igre za sada da kažem da hocu ps5.

 

Užas živi.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
PlayStation 4

Što više ovih state of play-ova vidim, to mi više djeluje da će i ova generacija konzola biti slideshow fest.

Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice