PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.789.035
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
16 godina
offline
Re: PlayStation 4

Znaci da je napisao, meni se igra/combat ne svida, umjesto meni je igra/kombat pizdarija, tebe to ne bi pogodilo kao sada?

 

I zasto bi se netko imao potrebu objasnjavati, ako mu se nesto ne svida?

Te da ti objasni, da mu se ne svida, jer nema vremena uciti gameplay, da vise voli button mashing igre, da mu je pretamna, ... to bi ponistilo rijec "pizdarija"?

 

Po meni bi se to trebalo nekoga samo ticati, ako je sudjelovao u kreiranju igre.

 

P.S. Ovo je samo moje misljenje cijele situacije. Ne mislim da su souls "pizdarija", ni da si ti "pizdarija" 

Bitanga 

Eto nazvao mi omiljenu igru pizdarijom. WTF Bitanga. Micem te odmah s liste prijatelja.

Battletag - Gobac#2782; PoE:G0bac; Cypher: Ignorance is bliss.
Poruka je uređivana zadnji put sri 13.5.2020 9:52 (Chaky).
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Santana kaže...

 Kad malo daš šansu igri i skuzis kak radi ( a ne ko u drugim igrama gdje stisnes R1 pa se tvoj lik sam došece do neprijatelja i lupi ga, tipa Batman, samo lupas po kontroleru, a on ide sam od neprijatelja do neprijatelja) nisu uopce teske

Stare igre tipa contra i slicne su mi bile daleko teze i puno manje praštaju. Soulsi su mala beba

 

Ma ne sviđa mi se uopće setting. Ako treba ginuti milijun puta na istim nivoima za neki progress onda mi je daleko zabavnija i jedna od boljih igara Dead Cells.

Nikad nisam davao šansu igrama koje me u prvih pola sata nisu totalno zainteresirale. Naravno da nije sve za svakoga.

 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Chaky kaže...

Znaci da je napisao, meni se igra/combat ne svida, umjesto meni je igra/kombat pizdarija, tebe to ne bi pogodilo kao sada?

 

I zasto bi se netko imao potrebu objasnjavati, ako mu se nesto ne svida?

Te da ti objasni, da mu se ne svida, jer nema vremena uciti gameplay, da vise voli button mashing igre, da mu je pretamna, ... to bi ponistilo rijec "pizdarija"?

 

Po meni bi se to trebalo nekoga samo ticati, ako je sudjelovao u kreiranju igre.

 

P.S. Ovo je samo moje misljenje cijele situacije. Ne mislim da su souls "pizdarija", ni da si ti "pizdarija" 

Bitanga 

Eto nazvao mi omiljenu igru pizdarijom. WTF Bitanga. Micem te odmah s liste prijatelja.

 

Hehe, baš sam nedavno igrao Shadow of Tomb Raider što sam dobio u Humble Choiceu.

Jednostavno ne mogu :-) Došao sam do nekih 15% i iznervirao se quick-time eventima i linearnošću. Isto ko i Uncharted. Meni je to potpuno zastario koncept.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
8 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
Chaky kaže...

Znaci da je napisao, meni se igra/combat ne svida, umjesto meni je igra/kombat pizdarija, tebe to ne bi pogodilo kao sada?

 

I zasto bi se netko imao potrebu objasnjavati, ako mu se nesto ne svida?

Te da ti objasni, da mu se ne svida, jer nema vremena uciti gameplay, da vise voli button mashing igre, da mu je pretamna, ... to bi ponistilo rijec "pizdarija"?

 

Po meni bi se to trebalo nekoga samo ticati, ako je sudjelovao u kreiranju igre.

 

P.S. Ovo je samo moje misljenje cijele situacije. Ne mislim da su souls "pizdarija", ni da si ti "pizdarija" 

Bitanga 

Eto nazvao mi omiljenu igru pizdarijom. WTF Bitanga. Micem te odmah s liste prijatelja.

 

Hehe, baš sam nedavno igrao Shadow of Tomb Raider što sam dobio u Humble Choiceu.

Jednostavno ne mogu :-) Došao sam do nekih 15% i iznervirao se quick-time eventima i linearnošću. Isto ko i Uncharted. Meni je to potpuno zastario koncept.

 Meni je uncharted oke jer se ne uzima za ozbiljno i likovi su donekle zabavni skupa sa radnjom. Zezancija, pucanje i odlicne lokacije.
Dok ova Lara stenje non stop. Igra se tak drzi ozbiljno da mi postane komicno. Likovi su za zaborav.

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Santana kaže...

 Meni je uncharted oke jer se ne uzima za ozbiljno i likovi su donekle zabavni skupa sa radnjom. Zezancija, pucanje i odlicne lokacije.
Dok ova Lara stenje non stop. Igra se tak drzi ozbiljno da mi postane komicno. Likovi su za zaborav.

 

Da, to je istina. I još izgleda ko djevojčica.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
4 godine
protjeran
offline
PlayStation 4

meni je na unchartedu, tomb raideru pa i novom sw okej sve osim samog combat-a.
nisam siguran kojim rijecima bi tocno opisao combat ali u nijednoj od tri navedene mi nije sjeo.
jednostavno je cudan i neprirodan ne znam. dok star wars nisam jos prosao jbg ne palim plejku bas,
ali mi svijet iako graficki lijep nekad ostavlja dojam praznog, pustog. ne znam zasto kao da fali nekad zivota.

p.s. tony hawk meni osobno su bili najdrazi 3 i 4. 1 i 2 su bile okej, ali usudim se reci da je mi je cak 3 bio najdrazi.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Znao sam da ce se masa.ljudi uvrijediti jer brani te souls.igre kao sveto pismo Za pocetak nisam nikoga uvrijedio,podcjenjivao i sl. kako ste poceli aludirati nego sam jednostavno iznio svoje misljenje da je to meni teska pizdarija.Nekome.se to naravno sviđa i ja tu rijeci nisam rekao niti me smeta sto je to toliko popularan zanr.Sad zasto su pojedinci izvrnuli moje napisano ne znam.Poanta mog posta je bila subjektivno misljenje kakvu igru bi zelio igrati i to je to.Za mene je igra da ss zabavim uz nju a ne da ju "učim igrati" pola godine kao da se pripremam za kolokvij iz kvantne fizike

 

P.S. i dalje tvrdim da je meni OSOBNO takav combat pizdarija.

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Moj PC  
7 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4

11 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
Santana kaže...

 Meni je uncharted oke jer se ne uzima za ozbiljno i likovi su donekle zabavni skupa sa radnjom. Zezancija, pucanje i odlicne lokacije.
Dok ova Lara stenje non stop. Igra se tak drzi ozbiljno da mi postane komicno. Likovi su za zaborav.

 

Da, to je istina. I još izgleda ko djevojčica.

 Bolje nego da izgleda kao nabildani lik koji povremeno igra golfa

8 godina
offline
Re: PlayStation 4
big_guy kaže...

Znao sam da ce se masa.ljudi uvrijediti jer brani te souls.igre kao sveto pismo Za pocetak nisam nikoga uvrijedio,podcjenjivao i sl. kako ste poceli aludirati nego sam jednostavno iznio svoje misljenje da je to meni teska pizdarija.Nekome.se to naravno sviđa i ja tu rijeci nisam rekao niti me smeta sto je to toliko popularan zanr.Sad zasto su pojedinci izvrnuli moje napisano ne znam.Poanta mog posta je bila subjektivno misljenje kakvu igru bi zelio igrati i to je to.Za mene je igra da ss zabavim uz nju a ne da ju "učim igrati" pola godine kao da se pripremam za kolokvij iz kvantne fizike

 

P.S. i dalje tvrdim da je meni OSOBNO takav combat pizdarija.

 Meni nema bolje borbe nego u Bloodborne i Sekiro. Adrenalin kad te pukne u boss borbama je nekaj najjace :), a tek kad ti invader dođe ima da se znojiš.
Ovo drugo gdje te igra navodi mi je dosadno. Nema dubine. Zato sam na souls igre potrosio sigurno 1000 sati jer je replay value ogroman. Dok Assasin je smor. Black Flag mi je bio oke, al nisam nit tog zavrsio zbog glupih questova i automatizirane borbe

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4

ja sam jucer pa jedno dobrih 2h samo invade-o ljude u ringed city-u. :D

edit: zabrijao sam jedne me vuce na drugo. zvuci slicno

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.5.2020 11:59 (bloodborne).
7 godina
offline
Re: PlayStation 4
Santana kaže...

Zato sam na souls igre potrosio sigurno 1000 sati jer je replay value ogroman.

 Takoder, po mon misljenju odlicno napravljene igre. Bas me neki dan prijatelj pita da kako to da jos igran Bloodborne, ali ga nisan prisa. Ja govorin jesan nekih 50ak puta, al to me nece zaustavit da u njega bacin jos par tisuca sati  

 

bloodborne kaže...

ja sam jucer pa jedno dobrih 2h samo invade-o ljude u elden ringu. :D

 

Podili i sa nama, nemoj bit sebican

PSN - ediholic
Poruka je uređivana zadnji put sri 13.5.2020 11:56 (Tututuru).
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
Chaky kaže...

Znaci da je napisao, meni se igra/combat ne svida, umjesto meni je igra/kombat pizdarija, tebe to ne bi pogodilo kao sada?

 

I zasto bi se netko imao potrebu objasnjavati, ako mu se nesto ne svida?

Te da ti objasni, da mu se ne svida, jer nema vremena uciti gameplay, da vise voli button mashing igre, da mu je pretamna, ... to bi ponistilo rijec "pizdarija"?

 

Po meni bi se to trebalo nekoga samo ticati, ako je sudjelovao u kreiranju igre.

 

P.S. Ovo je samo moje misljenje cijele situacije. Ne mislim da su souls "pizdarija", ni da si ti "pizdarija" 

Bitanga 

Eto nazvao mi omiljenu igru pizdarijom. WTF Bitanga. Micem te odmah s liste prijatelja.

 

Hehe, baš sam nedavno igrao Shadow of Tomb Raider što sam dobio u Humble Choiceu.

Jednostavno ne mogu :-) Došao sam do nekih 15% i iznervirao se quick-time eventima i linearnošću. Isto ko i Uncharted. Meni je to potpuno zastario koncept.

 Te nove Tomb Raider igre su ništa drugo nego wanna be Uncharted igre. Ni blizu kvalitete onih starih Tomb Raider igara. Uncharted recimo ima lošu priču ali to izvlači dobrim settingom gdje u svakoj igri imaš neke levele koji izgledaju fenomenalno. Kod Tomb Raidera se ne sjećam baš ničega.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
9 godina
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4
Čekaj, Tony Hawk remasteri izlaze for real ili su to još one info od prije par mjeseci?
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Izlaze u rujnu. 1 i 2 remaster.

Igrao sam samo 3 i 4, solidno se zabavio. Budem čekirao.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
9 godina
offline
PlayStation 4

Novi Sale - Extended Play. Traje do 28. Svibnja

Ponuda krcata Season Passovima i Deluxe Edicijama. Vjerojato i najbolja akcija ove godine. Za cijenu manju od obične verzije dobijes Deluxe Edition sa svim dodatcima.

Izdvoji sam Najbolje Deluxe i Premium igre na akciji: Fifa 20, Gta 5, Witcher 3, AC Odyssey Gold, Sw jEDI Fallen Order, RDR2 i hrpa dlca, recimo za simse 4.

Radio sam svaki sale do sada i ovo je sigurno top sale ove godine, namojte propustiti ako volite pune verzije igara.

 

Deal Of Week je JUST CAUSE 4 Već od 67kn, Complete Edition 125KN

 

 

 

Moj PC  
4 0 hvala 4
11 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Gogy7 kaže...

Novi Sale - Extended Play. Traje do 28. Svibnja

Ponuda krcata Season Passovima i Deluxe Edicijama. Vjerojato i najbolja akcija ove godine. Za cijenu manju od obične verzije dobijes Deluxe Edition sa svim dodatcima.

Izdvoji sam Najbolje Deluxe i Premium igre na akciji: Fifa 20, Gta 5, Witcher 3, AC Odyssey Gold, Sw jEDI Fallen Order, RDR2 i hrpa dlca, recimo za simse 4.

Radio sam svaki sale do sada i ovo je sigurno top sale ove godine, namojte propustiti ako volite pune verzije igara.

 

Deal Of Week je JUST CAUSE 4 Već od 67kn, Complete Edition 125KN

 

 

 

 Vrijedi li ovaj Just Cause uzeti za te pare? Zadnji put sam aktivno igrao dvicu na PS3 i tad mi je dobra bila. Na PS4 sam igrao tricu i dosadila mi je jako brzo, a ova cetvorka mi se cini zabavna...

13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Ne znam iz prve ruke, ali nedavno su ljudi kad je bio free na epic storeu komentirali da nije baš nešto. Ali ono, za te pare ne vjerujem da je toliko loš.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
arnes_king kaže...
Gogy7 kaže...

Novi Sale - Extended Play. Traje do 28. Svibnja

Ponuda krcata Season Passovima i Deluxe Edicijama. Vjerojato i najbolja akcija ove godine. Za cijenu manju od obične verzije dobijes Deluxe Edition sa svim dodatcima.

Izdvoji sam Najbolje Deluxe i Premium igre na akciji: Fifa 20, Gta 5, Witcher 3, AC Odyssey Gold, Sw jEDI Fallen Order, RDR2 i hrpa dlca, recimo za simse 4.

Radio sam svaki sale do sada i ovo je sigurno top sale ove godine, namojte propustiti ako volite pune verzije igara.

 

Deal Of Week je JUST CAUSE 4 Već od 67kn, Complete Edition 125KN

 

 

 

 Vrijedi li ovaj Just Cause uzeti za te pare? Zadnji put sam aktivno igrao dvicu na PS3 i tad mi je dobra bila. Na PS4 sam igrao tricu i dosadila mi je jako brzo, a ova cetvorka mi se cini zabavna...

 

pogledaj malo gameplay po netu. Ja sam bio jednom probao taj Just Cause i ja to ne mogu igrati, nikako nije moj đir. Ali ima puno ljudi koji su nabrijani na te igre, znam da se svakakav kaos može raditi u igri, i sigurno da ima razloga zašto ih toliko ljudi voli, ali škicni obavezno malo gameplaya pa sam procjeni

13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Meni je Just Cause 3 bio zabavan samo na kompu sa trainerom/modovima. Onda si stvarno mogao raditi zabavne stvari.


Loš sale... Ne kužim ovu foru da je na popustu samo dlc, a ne igra. Možda bih nešto i kupio.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
11 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Hexfire kaže...
Ne znam iz prve ruke, ali nedavno su ljudi kad je bio free na epic storeu komentirali da nije baš nešto. Ali ono, za te pare ne vjerujem da je toliko loš.

 Uzeo sam ga i ja na epic store ali nit volim nit znam nit mogu igrati na PC jer nije neka masina 

16 godina
offline
Re: PlayStation 4
arnes_king kaže...

 Vrijedi li ovaj Just Cause uzeti za te pare? Zadnji put sam aktivno igrao dvicu na PS3 i tad mi je dobra bila. Na PS4 sam igrao tricu i dosadila mi je jako brzo, a ova cetvorka mi se cini zabavna...

Ako ti nije valjao JC3, vjerojatno nece ni JC4. 

Battletag - Gobac#2782; PoE:G0bac; Cypher: Ignorance is bliss.
9 godina
offline
PlayStation 4

tko ima vremena, upravo kreće stream 

 

Moj PC  
3 0 hvala 2
9 godina
offline
PlayStation 4

prikazali su unreal engine 5, i to na PS5, predobro izgleda, preporučam pogledat snimku

Moj PC  
4 0 hvala 3
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Demo kao demo, uljepšani marketing. Mozes i ti pokrenuti Avangerse u 4k, to ne znaci da ce igre izgledati tako.
Ako se samo sjetite UE 4 demoa sa onom fororealisticnom sobom u parizu, jos uvijek nismo došli na tu razinu da tako sto vidimo u igrama.
Demo je super, ali je demo.
Puno lijepih demoa za igre smo vidjeli i na ovoj generaciji, Watch dogs, Anthem, pa pogledajte kakav smo zavrsni proizvod dobili.
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Sve si u pravu, ali definitivno će PS5 imati itekakve koristi od UE5. Jedva čekam da vidimo kako će to sve izgledati nagodinu, a možemo samo zamisliti kako će izgledati PS5 ekskluzive za 3-4 godine
15 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Usporedite samo gta 5,jednu od prvih igara za ps4 te rdr2 koji je dosao pred kraj ps4 ere.Rdr2 je grafičko remek djelo a kakve ce tek biti igre za ps5 kad se malo 'zalaufaju" sa grafikom za ps5.Mislim da ćemk slinit pred tv-om.

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Ima tko kakav prijedlog za slusalice da su koliko toliko okej za 200 kn?

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4
big_guy kaže...

Ima tko kakav prijedlog za slusalice da su koliko toliko okej za 200 kn?

 Bit ce sad u Linksa akcija na Cloudice 2, očekujem cijenu do 300kn. Sad kako one rade s PS4 neznam

Have no fear, Vlad is here
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Ali GTA V je rađen i za prošlu generaciju konzola. Nije baš usporedivo. Ako gledaš recimo 5 godina stari Uncharted 4 i sad RDR2 nije baš drastična razlika.

Daleko od toga da igre neće biti impresivnije, ali nekako si mislim da će taj wow faktor biti puno slabiji nego s prelaska na ovu generaciju. Živi bili...
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice