PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.798.665
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
9 godina
offline
PlayStation 4

Novi PSN Sale - Games Under 20 €

Far Cry 5, Tekken 7, F1 2019,UFC 3, God Of War, AC Origins, Watch Dogs 2 i još hrpa igara.

Traje do 14. Svibnja

Deal Of The Week je FIFA 20

 

Moj PC  
5 0 hvala 6
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Ps plus May 2020 Farming Simulator 19 i Cities Skylines
Moj PC  
2 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Kao i obično, leakovi si bili jako točni...
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Hexfire kaže...
Kao i obično, leakovi si bili jako točni...

 

Hehe, Farming Simulator 19 je nedavno Epic dijelio for free. Probao na pola sata i ugasio. Ne razumijem to jednostavno :-)

A Cities Skylines sam kupio na Steamu prije valjda 4 godine za 10€.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Netocno, svi leakovi ove godine su dosada bili točni. Ovo je prvi put ove Godine.
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Tako nekako i ja. Farming me ne zanima, a Skylines je bio u nekom humble bundleu ak se ne varam. A i da ga nemam bome ga ne bih igrao s kontrolerom.

Što se mene tiče, jedan od lošijih mjeseci.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Kakve veze ima ova godina s ičime? 3 godine sam u ovoj temi pa valjda znam koliko puta se najavljivalo sve i svašta pa se ljudi razočarali.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
10 godina
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4
Onaj realisticni leak od kolege sa Uncharted Lost Legacy i AC Ezio collection bih uzio any day over this 🤣 Losiji mjesec u zadnje vrijeme definitvno.
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
PlayStation 4

kupio sam vanilla tekken pred koji mjesec, i sad vidim da ima jos 3 season passa za komletirat igru sa svim likovima. Ima neki jeftiniji nacin za dobit sve likove u igri? Neda mi se 3 season pasa uzimat. Neznam jeli na prijasnjim verzijama bila neka "ultimate" verzija di bi se moglo sve likove dobit kroz upgrade?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Prvi put od kad imam ps+ preplatu, a imam je od day one, da igre necu ni u library ubaciti.
PSN Tokioplastic292
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
PlayStation 4

Ajde što kukate treba obnoviti znanje iz poljoprivrede kažu da je Hrvatska ekonomija u banani morati ćemo se svi vratiti na poljoprivredu selo je in i obrada zemlje to vam Sony ustvari pomaže.

Moj PC  
6 0 hvala 0
4 godine
offline
Re: PlayStation 4
Klinci su sretni, željeli su Farming, 300 kuna je bilo too much...s druge strane, Skylines sam želio sam isprobati...

Nije napeto kako su neki najavljivali, mogu reći da sam zadovoljan, ako već ne zbog sebe... 💁‍♂️

 
3 0 hvala 0
6 godina
offline
PlayStation 4

Ja ću iz fore probati Farming Simulator. Idem otvorenog uma vidjeti to čudo.

 
3 0 hvala 0
16 godina
offline
PlayStation 4

Ma Farming je top. Imam ga od day one. Mali obozava FS jos od FS15. Impresivna kolicina strojeva za sve namjene :D

Battletag - Gobac#2782; PoE:G0bac; Cypher: Ignorance is bliss.
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
PlayStation 4

Odlična ponuda za travanj, isto i za svibanj:  farma za klince, Cities radi reda za probu, uz to i ovi pokloni za stay at home. Za nekoga tko je novi u ps svijetu odličan kvartal.

 
2 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: PlayStation 4
Poruka je uređivana zadnji put čet 30.4.2020 12:40 (robogo).
Moj PC  
2 0 hvala 2
15 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
13 godina
offline
Re: PlayStation 4

Jel ima tko Crash Bandicoot N.Sane Trilogy za Ps4 da bi prodao ili mjenjao za neku igru....Trazim da mi zena nepije vise zivce ..hehe

15 godina
offline
Re: PlayStation 4
big_guy kaže...

 

To su već dijelili prije godinu dana.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
galinjo24 kaže...

Jel ima tko Crash Bandicoot N.Sane Trilogy za Ps4 da bi prodao ili mjenjao za neku igru....Trazim da mi zena nepije vise zivce ..hehe

 

Jucer je bio bundle Crash Nitro Fueled + CTR na popustu za 300kn, sad vidim da je stara cijena (540kn). Ne znam postoji li jos uvijek sansa da dodjes do cijene s popustom. :(

11 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Eric Prydz kaže...
Klinci su sretni, željeli su Farming, 300 kuna je bilo too much...s druge strane, Skylines sam želio sam isprobati...

Nije napeto kako su neki najavljivali, mogu reći da sam zadovoljan, ako već ne zbog sebe... 💁‍♂️

 Farming simulator ovaj koji su dali free je nedavno bio na PSN za 0,49$.

11 godina
protjeran
offline
PlayStation 4

 

 

 

Eto nagadjanja su bila istinita sto se tice AC novog :) 

Moj PC  
4 0 hvala 4
6 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Cijela 1. sezona hitmana je dostupna ali mozes igrati do 3.5. 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 30.4.2020 14:34 (stribs).
 
0 0 hvala 0
10 godina
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4
Ja mislio za stalno lol. Necu onda ni trosit vrijeme na skidanje
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
arnes_king kaže...

 

 

 

Eto nagadjanja su bila istinita sto se tice AC novog :) 

 Kul od grcke mitologije, kleopatre, pirata s kariba, rima dosli i do vikinga.

 Mozda nakon toga zadnje u nizu bude nesto i stili area 51 da obrade i vanzemaljce 

 pa da ube vise taj AC serijal i smisle nesto novo. To mi je kao od frenda LoL skinovi se mijenjajuva heroj i dalje ostaje isti.

10 godina
offline
Re: PlayStation 4

Pa ne znam baš...meni su dosta različiti i zanimljivi bili do sada...u biti "najmanji" skok sam vidio iz originsa u Odessey...ali generalno obje su mi apsolutno veličanstvene u mehanici i u izgledu i u priči.

Moram priznati da sam više uživao u zadnja dva AC-a koliko i još od dvojke.

 

Mislim da je skandinavska mitologija dobar potez i moglo bi biti jako interesantno.

 

...al gle...ukusi se razlikuju...meni recimo BB i te fore nisu sjele nimalo (NHF) 

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
Poruka je uređivana zadnji put čet 30.4.2020 19:28 (MasterG).
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
bloodborne kaže...
...To mi je kao od frenda LoL skinovi se mijenjajuva heroj i dalje ostaje isti.

 

Nešto ko soulsborne igre?

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put čet 30.4.2020 19:28 (Bitanga).
8 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
bloodborne kaže...
...To mi je kao od frenda LoL skinovi se mijenjajuva heroj i dalje ostaje isti.

 

Nešto ko soulsborne igre?

 Ak igras souls igre od pocetka osjetit ces evoluciju nakon svakog nastavka
naravno da je jezgra ista zato i je souls igra
Njih su 3 i bloodborne je opet nesto drugaciji. I tu je kraj.

Ass Creed ima kolko ono nastavaka ?

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Santana kaže...
Bitanga kaže...
bloodborne kaže...
...To mi je kao od frenda LoL skinovi se mijenjajuva heroj i dalje ostaje isti.

 

Nešto ko soulsborne igre?

 Ak igras souls igre od pocetka osjetit ces evoluciju nakon svakog nastavka
naravno da je jezgra ista zato i je souls igra
Njih su 3 i bloodborne je opet nesto drugaciji. I tu je kraj.

Ass Creed ima kolko ono nastavaka ?

 

Pretpostavljam da se i Sekiro ubraja u taj žanr.

 

Nakon Originsa i Odysseya mi se ovi prethodni čine posve nebitni za igranje, ali tko ih je igrao osjeti itekakvu evoluciju. 

Čak i između Originsa i Odysseya je veliki napredak.

Ja sam odigrao Black Flag, vrlo malo Unity i Syndicate jer su mi bili glupi, ali sam zato Origins i Odyssey odigrao full.

 

Jako se veselim Vikinškoj tematici, iako me trailer uvelike podsjetio na scene iz Vikings serije na momente.

 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put čet 30.4.2020 20:08 (Bitanga).
10 godina
offline
Re: PlayStation 4
Santana kaže...
Bitanga kaže...
bloodborne kaže...
...To mi je kao od frenda LoL skinovi se mijenjajuva heroj i dalje ostaje isti.

 

Nešto ko soulsborne igre?

 Ak igras souls igre od pocetka osjetit ces evoluciju nakon svakog nastavka
naravno da je jezgra ista zato i je souls igra
Njih su 3 i bloodborne je opet nesto drugaciji. I tu je kraj.

Ass Creed ima kolko ono nastavaka ?

 kakve veze ima koliko ima nastavaka...dakle sve sportske igre su sranje odmah?

Dakle souls games je bilo svega nekoliko u 10-tak godina? Ili si ih ti igra svega nekoliko u to vrijeme?

Mislim da je prvi AC izašao prije prve "soul" igre.

 

Meni osobno je bitna priča i ajmo reć u neku ruku težina igre...ne sjećam se kad sam zadnji put igrao igru na manje od "hard".

Al ne sad da ko da u BB rasturam 5h jednog bossa samo da skužim 10 pokreta koji on radi u točno kojoj sekundi i da ga onda pobjedim...ili da skužim da ga nemreš pobjedit nego moraš protrčat pored njega...apsurdno mi je to.

Isto tako mi je apsurdno da za platiniranje nekih igara moram proć igru tri puta, jer mi ostali leveli nisu dostupni dok ih ne pređeš na tom i tom levelu prije...totalni apsurd.

 

kao što rekoh...ukusi su različiti

 

 

Bitanga alo heej...prijatelju...ne diraj mi Black Flag :)

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
Poruka je uređivana zadnji put čet 30.4.2020 20:32 (MasterG).
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice