PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.787.541
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
6 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Normalno da dosadi.Nekad ne igram po dva tri dana.Ali sad sam postao ovisnik o fortniteu i to derem.A vidim da ima i akcija hitman goty izadnje pa budem ugrabio 

 
1 1 hvala 0
13 godina
online
Re: PlayStation 4
Spacecraft kaže...
Meni osobno ne dosadi. Imam ps4 i pc i uvjek nesto nadjem. Sad sam na Bloodbornu jos koji ng+ bacit pa witchera ng+ na dethmarch. Ali na pcu bar uru bacim malo pucaljki i path of exile. Kad su ovako malo kisniji i tmurniji dani igram resident evil. Sad sam uzeo origins dakle re zero i remake. Ionako sma ih igrao bec par puta pa sam se odlucio platiti jer ipak zasluzuje.

 BloodBorne rule. Tako mi je drago što sam ju počeo igrati.

6 godina
offline
PlayStation 4

Ja sam se gadno zakacio na Sniper Elite 4 Deluxe. Nakon sto sam presao sve misije i one dodatne, sada prasim online Survive sa ekipom. Rekla zena jutros da ce mi lupiti zabranu kada je cula da sam vozao od sinoc od pola 9 do jutros do 4.30...hmmmm....nezna ona da sam ja mogao i vise!!!

Igra li ga tko ? Naletio sam na par nasih,mada neznam da li su na forumu. Ja sam sa svojim nickom, pa ko prasii neka me doda, pozz!

 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
CROatVU kaže...

Ja sam se gadno zakacio na Sniper Elite 4 Deluxe. Nakon sto sam presao sve misije i one dodatne, sada prasim online Survive sa ekipom. Rekla zena jutros da ce mi lupiti zabranu kada je cula da sam vozao od sinoc od pola 9 do jutros do 4.30...hmmmm....nezna ona da sam ja mogao i vise!!!

Igra li ga tko ? Naletio sam na par nasih,mada neznam da li su na forumu. Ja sam sa svojim nickom, pa ko prasii neka me doda, pozz!

 

Igrao sam samo single player i dobra mi je bila igra. Nisam igrao prije nijednu, pa me ugodno iznenadila.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
6 godina
offline
Re: PlayStation 4
Nikolacurak kaže...
Jel vama ponekad dosadi PS ili bas igrate svaki dan? Jel igrate jednu igru neko vrijeme pa onda drugu ili svaku po malo? Jer ja sam uzeo nedavno ps i igrao sam stalno a sad danas i jucer je nisam ni upalio...

 Ako mi obaveze to dopuste igram svaki dan po sat-dva. Nekada igram tri-četiri sata u jednom danu pa onda ne igram dva dana. U pravilu igram jednu igru dok ju ne prijeđem. Ali uvijek imam još jednu igru sa strane koja mi služi za odigrat 20-ak minuta dnevno; trenutno mi je to Titanfall 2. 

 

Kod PS3 sam imao faze da ne igram par dana iako imam vremena. Mislio sam da me prošla želja za igranjem, no od PS4 mi se želja ponovno javila i uživam u igrama kao kada sam bio klinac. 

 

Moram priznati da su me pojedinci ovdje iznenadili. Igre se kupuju naveliko i onda šok - PS se ne upali po par dana. S obzirom na igre koje posjedujete mislio sam da se svakodnevno igra. Još sam se čudio kako uspijete, pogotovo oni koji imaju ženu i djecu. :D 

12 godina
offline
Moj PC  
2 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
CROatVU kaže...

Ja sam se gadno zakacio na Sniper Elite 4 Deluxe. Nakon sto sam presao sve misije i one dodatne, sada prasim online Survive sa ekipom. Rekla zena jutros da ce mi lupiti zabranu kada je cula da sam vozao od sinoc od pola 9 do jutros do 4.30...hmmmm....nezna ona da sam ja mogao i vise!!!

Igra li ga tko ? Naletio sam na par nasih,mada neznam da li su na forumu. Ja sam sa svojim nickom, pa ko prasii neka me doda, pozz!

 

Igrao sam samo single player i dobra mi je bila igra. Nisam igrao prije nijednu, pa me ugodno iznenadila.

 Ja sam se odusevio. Neki dan sam kupio preko ebay-a iz Engleske novu neotpakiranu Sniper Elite 3 Ultimate koliko sam odusevljen igricom. Vjer.sam lud ali mi toliko odgovara igrica da je to nevjerovatno. Mada kada sam krenuo igrat nisam znao ni kako cucnit u grmlje treba hahaha...

12 godina
online
Re: PlayStation 4
Ista stvar i kod mene. Pravi žitak mi je igra. Umalo uzeo i sniper elite 4, ali sačekati ću kad bude opet na nekome popustu. Uzeo sam zombie army, isti taj lik je. Ta mi je igra baš za vježbanja pucanja. Samo rokanje. Na sniper elite sam bio zapeo kad treba označiti ona tri oficira. Sad sam na onom dlc sa Hitlerom. Zabavna igra.
6 godina
offline
Re: PlayStation 4

 Bogami su na akciji :(

Moj mali ih kupio sebi za komp oko Bozica, mislim da je imao 10% popusta za kes

Poruka je uređivana zadnji put ned 25.2.2018 9:31 (CROatVU).
13 godina
online
Re: PlayStation 4
Poruka je uređivana zadnji put ned 25.2.2018 9:31 (hummer0).
6 godina
offline
PlayStation 4

On je odusevljen ne skida ih sa glave i prasi Owerwatch. Ja ih iskreno nisam bas koristio na plejki.

Inace izgledaju vrlo kvalitetno i bogato,al koliko kostaju valjda bi trebale biti ok !

 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
CROatVU kaže...

On je odusevljen ne skida ih sa glave i prasi Owerwatch. Ja ih iskreno nisam bas koristio na plejki.

Inace izgledaju vrlo kvalitetno i bogato,al koliko kostaju valjda bi trebale biti ok !

 Ja si ih gledam uzet, makar imam Skiller SGH1, teska sam ku*va sta se tice logitecha. Imam njihov mis vec 4-5 godina, prije toga isto njihov dok nisam plastiku pohabao. Jer za ovu cijenu se isplati kupit.

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
hummer0 kaže...

 

I kakve su?

 

Ja ih koristim za gejmanje na PC-ju već par godina. Moj je dojam da su sasvim ok slušalice, zvuk je kvalitetan i surround ti vjerno daje dojam prostora i gdje se nalaze "loši momci". Nisam požalio što sam ih kupio. Jedini nedostatak je što su po mom ukusu ipak malo pretihe, nedostaje mi mogućnost da ih još pojačam, pogotovo kad slušam glazbu. Uvijek su mi na maksimumu i uvijek osjećam da mi fali još malo boosta. Moguće da će drugima biti posve zadovoljavajuća glasnoća, ovo je samo moj dojam.

Poruka je uređivana zadnji put ned 25.2.2018 10:50 (Q-Tip).
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
SimeKZ kaže...
CROatVU kaže...

On je odusevljen ne skida ih sa glave i prasi Owerwatch. Ja ih iskreno nisam bas koristio na plejki.

Inace izgledaju vrlo kvalitetno i bogato,al koliko kostaju valjda bi trebale biti ok !

 Ja si ih gledam uzet, makar imam Skiller SGH1, teska sam ku*va sta se tice logitecha. Imam njihov mis vec 4-5 godina, prije toga isto njihov dok nisam plastiku pohabao. Jer za ovu cijenu se isplati kupit.

 

Logitech je vrh, samo njihovo kupujem ako postoji.

Nedavno su mi poslali novu novcatu G910 Orion Spectrum tipkovnicu jer je na mojoj G910 Orion Spark riknula plava boja jedne LEDice na jednoj tipki :-)

Nakon malo manje od 2 godine, ali još uvijek u garantnom roku.

Kontaktirao sam ih na mail i poslali mi novu bez pardona, koja košta cca 1300kn kod nas. Sad imam dvije, kupili su me zauvijek :-)

Znači, nikakva zajebancija s dućanima, otvoriš ticket na njihovom webu i rješavaju. To je savršeni customer care.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
15 godina
offline
PlayStation 4

Inače, ne pušim te 7.1 (a stereo) slušalice. Imao sam dvoje (Logitech G930 i Sony Wireless Headset 2.0) i to mi je bila čista prevara.

Kako slušalice mogu znati kako interpretirati prostornost u nekoj igri.

To jedino igra može napraviti prije nego šalje output na stereo slušalice, i to često i rade i ja u većini igara sa stereo slušalicama bez problema mogu odrediti otkud dolazi zvuk.

Kako netko ne vidi razliku između 30 i 60 FPSa, tako ja ne čujem razliku između stereo i 7.1 emulacije osim što emulirani surround ima puno lošiji zvuk :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put ned 25.2.2018 12:53 (Bitanga).
Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...

Inače, ne pušim te 7.1 (a stereo) slušalice. Imao sam dvoje (Logitech G930 i Sony Wireless Headset 2.0) i to mi je bila čista prevara.

Kako slušalice mogu znati kako interpretirati prostornost u nekoj igri.

To jedino igra može napraviti prije nego šalje output na stereo slušalice, i to često i rade i ja u većini igara sa stereo slušalicama bez problema mogu odrediti otkud dolazi zvuk.

Kako netko ne vidi razliku između 30 i 60 FPSa, tako ja ne čujem razliku između stereo i 7.1 emulacije osim što emulirani surround ima puno lošiji zvuk :-)

 To si potpuno u pravu. Emulirani zvuk nije nikako dobar. Ali opet sa druge strane ja kad igram CoD WWII tocno se osjeti taj surround. Pogotovo u nekim misijama gdje ima puno granatiranja i pucnjave, cuje se tocna lokacija pucnja/granate. Sta meni uzrokuje gosse bumps :D Samo citam da slusalice nazalost na PS4 nemaju 7.1 jer je potreban Logitech software instaliran i koristenje dongla. Dongl se moze ustekat u PS4 ali i dalje ne daje full 7.1. Tako da ce mi najvjerovatnije sljedece slusalice bit neke sa full 7.1 na PSu, sto je lako moguce da ce bit wireless original Sony jer kolko volim logitech, tolko volim bit bez zica :D 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649
12 godina
online
Re: PlayStation 4
Ps4 kontroler na pc? Radi to kako treba ili? Nešto sam pokušavao, ali na pc nemam Bluetooth. Ili da se ne zamaram sa time i uzmem xbox 360 kontroler na kabel?
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
mariclius kaže...
Ps4 kontroler na pc? Radi to kako treba ili? Nešto sam pokušavao, ali na pc nemam Bluetooth. Ili da se ne zamaram sa time i uzmem xbox 360 kontroler na kabel?

 

Radi ok, ali moraš imati InputMapper ili DS4Windows koji emulira Xbox kontroler.

I onda će ti igre pokazivati Xbox button ikone u HUDu, a ne DS4 ikone, što je posebno iritantno jer je X button na različitim pozicijama.

 

Neke igre podržavaju DS4 nativno, onda moraš imati Sony DualShock Wireless Adapter i prikazuju se DS4 button ikone. Te igre su rijetke (Witcher 3, Steep, AC Origins) ali vjerujem da će ih biti sve više.

Steam podržava isto DS4, ali iz big picture modea, i to mi je full komplicirano uvijek za podesiti pa izbjegavam.

 

S kablom mislim da radi nativno i bez adaptera u igrama koje ga podržavaju.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put ned 25.2.2018 15:09 (Bitanga).
12 godina
online
Re: PlayStation 4
Vidjeti ću da li da uzmem xbox 360 kontroler. Mogao bi ga jeftino nabaviti. Imao sam ga prije i stvarno je odličan. Imam nekih igri na pc kojih nema na ps4, a volio bi ih odigrati. Hvala bitanga na korisnim informacijama:) Lp
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
mariclius kaže...
Vidjeti ću da li da uzmem xbox 360 kontroler. Mogao bi ga jeftino nabaviti. Imao sam ga prije i stvarno je odličan. Imam nekih igri na pc kojih nema na ps4, a volio bi ih odigrati. Hvala bitanga na korisnim informacijama:) Lp

 

Ja sam isto razmišljao o Xbox kontroleru, al mi se ne da navikavati na 2 tipa kontrolera.

Zakaj nemre Xbox pobijedit u console warsu, nego to mora biti Sony :-(

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
13 godina
offline
PlayStation 4

Koristim Logitechove G930 na plejki i meni su sasvim ok. Plastika na njima je pomalo škriputava kad se stavljaju na glavu, ali ostalo je na razini. Želio sam bežične sluške koje provjereno dobro rade i s plejkom i PC-om. Reći će neki da su zbog 3.5 jacka na gamepadu sad sve slušalice "bežične", ali nije to to. Baterija im traje dosta dugo, izgledaju poprilično čvrsto, a ako se što i dogodi u garantnom roku Logitech će mi zamijeniti pa nema brige. 7.1 surround sam isprobao na PC-u i fora je to. Šteta da na plejki ne radi. 

 

Podjednako koristim Xbone i PS4 kontroler i nije mi problem "prebacivanje" s jednog na drugi. PS4 radi na PC-u samo spajanjem sa kablom, nema nikakvog filozofiranja. A sad, prepozna li ga neka igra kao takvog i prikazuje njegov button input, to je druga priča.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: PlayStation 4

Xbox360 kontroler je meni dugo vremena bio br.1.

Najviše sam korisito onaj na kabl, a kasnije sam za bežični kontroler kupio jeftini kineski receiver s Ebaya, koji radi bez greške.

Međutim, bez obzira na sitne nedostatke kod PC gaminga, Dualshock 4 mi je "ušao u krv" i nisam se imao volje više vraćati na stare X360 kontrolere.

PSN - DeniZg80
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
DeniZg kaže...

Xbox360 kontroler je meni dugo vremena bio br.1.

Najviše sam korisito onaj na kabl, a kasnije sam za bežični kontroler kupio jeftini kineski receiver s Ebaya, koji radi bez greške.

Međutim, bez obzira na sitne nedostatke kod PC gaminga, Dualshock 4 mi je "ušao u krv" i nisam se imao volje više vraćati na stare X360 kontrolere.

 Dok sam igro na PCu samo x360 controller. Nije bilo boljeg. Od kad sam presao na PS gaming, DS4 je mama, ne znam zasto, ali mi je bolje legao. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Hexfire kaže...

Koristim Logitechove G930 na plejki i meni su sasvim ok. Plastika na njima je pomalo škriputava kad se stavljaju na glavu, ali ostalo je na razini. Želio sam bežične sluške koje provjereno dobro rade i s plejkom i PC-om. Reći će neki da su zbog 3.5 jacka na gamepadu sad sve slušalice "bežične", ali nije to to. Baterija im traje dosta dugo, izgledaju poprilično čvrsto, a ako se što i dogodi u garantnom roku Logitech će mi zamijeniti pa nema brige. 7.1 surround sam isprobao na PC-u i fora je to. Šteta da na plejki ne radi. 

 

Podjednako koristim Xbone i PS4 kontroler i nije mi problem "prebacivanje" s jednog na drugi. PS4 radi na PC-u samo spajanjem sa kablom, nema nikakvog filozofiranja. A sad, prepozna li ga neka igra kao takvog i prikazuje njegov button input, to je druga priča.

 

Meni je G930 bio brutalno pretih na plejki, skoro pa neupotrebljivo. Tebi nije?

Inače su mi bile odlične za PC, al sam ih prodao nakon što sam si malo reorganizirao sound doma.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
13 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Pozz. Dosao sam u svijet ps4.. iz pc. Igram pucacine al taj joystick mi nikako ne lezi u codu. Bfu itd... pa me sad zanima ko ima iskustva sa xim4, keymaster ili max shooter one.. ili neki drugi nacin da prikopcam mis na ps4. Sad imam pa4 ak zamjenit cu za pro posto imam 4k tv

Murko
Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
murkovicdaniel kaže...

Pozz. Dosao sam u svijet ps4.. iz pc. Igram pucacine al taj joystick mi nikako ne lezi u codu. Bfu itd... pa me sad zanima ko ima iskustva sa xim4, keymaster ili max shooter one.. ili neki drugi nacin da prikopcam mis na ps4. Sad imam pa4 ak zamjenit cu za pro posto imam 4k tv

 Jasno da ti nece odmah valjat. Sa vremenom sve dode na svoje. Ja sam takoder mislio da necu nikako moc igrat na joysticku. Kasnije se priviknes i ide bez problema. Koristenje misa i tipkovnice na PS/XbO nebi htio komentirat... bolje ostani na PCu onda.

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...

 

Meni je G930 bio brutalno pretih na plejki, skoro pa neupotrebljivo. Tebi nije?

Inače su mi bile odlične za PC, al sam ih prodao nakon što sam si malo reorganizirao sound doma.

 Nikad ga ne koristim na najvećem stupnju glasnoće. Ne znam što da ti kažem. Očito imamo različito poimanje glasnoće 

 

Fora mi je što samo prebacim dongle na PC kad mi treba tamo i sve šljaka bez ikakvih komplikacija. Doduše, da me nisu došle cca 500kn, baš i ne znam da bi ih kupovao.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Hexfire kaže...
Bitanga kaže...

 

Meni je G930 bio brutalno pretih na plejki, skoro pa neupotrebljivo. Tebi nije?

Inače su mi bile odlične za PC, al sam ih prodao nakon što sam si malo reorganizirao sound doma.

 Nikad ga ne koristim na najvećem stupnju glasnoće. Ne znam što da ti kažem. Očito imamo različito poimanje glasnoće 

 

Fora mi je što samo prebacim dongle na PC kad mi treba tamo i sve šljaka bez ikakvih komplikacija. Doduše, da me nisu došle cca 500kn, baš i ne znam da bi ih kupovao.

 

Ne znam, meni je bilo full tiho na playki, a volume na slušalicama ne radi bez logitech drivera, a na playki nigdje ne možeš podešavati volume donglea.

 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
murkovicdaniel kaže...

Pozz. Dosao sam u svijet ps4.. iz pc. Igram pucacine al taj joystick mi nikako ne lezi u codu. Bfu itd... pa me sad zanima ko ima iskustva sa xim4, keymaster ili max shooter one.. ili neki drugi nacin da prikopcam mis na ps4. Sad imam pa4 ak zamjenit cu za pro posto imam 4k tv

 

Svi će ti govoriti da si glup što ti ne valja joystick, da je problem u tebi, a ne u joysticku. Ali budi uporan, idi protiv sebe, i jednog dana ćeš izrasti u pravog konzolaša koji voli joystick i pucačine i smije se onima koji igraju s mišem i imaju skupi PC za igranje jer tome nema nikakve potrebe :-P

Serem normalno, al razumijem te. Ja sam skroz otpisao bilo kakve pucačine na konzoli. Evo sad čak i MGS V igram na PCu i uživam koliko je lakše (na playki sam ga igrao na releasu i nisam odigrao ni trećinu).

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put ned 25.2.2018 21:11 (Bitanga).
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice