PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.772.103
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
16 godina
offline
PlayStation 4

samo fali rezolucije od 2k per eye i veci Hz npr 240 sa sadanjih 120 a ocekujem isti 2k20 kad izadje PS5 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
CUH 1216B taj je model kod mene 1TB Ultimate player edition?

Je li ima nekih mana na koje bih trebao obratiti paznju? Kod mene je konzola vec godinu dana i prezadovoljan sam, radi super, tiha nikad nisam imao problema.

Koji je najbolji nacin za ciscenje? Imam pravi kompresor u garazi tako da sam ga jednom ispuhivao preko njega kroz otvore. Citao sam ovdje da neko preporucuje da se otvori poklopac gornji, ja sada gledap i vidim mogu otvoriti samo ovaj gdje je hdd a da bih drugi dio otvorio morao bih unistiti garanciju.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
PlayStation 4

nema potrebe otvarat ja ispusem jednom mj. i vise se ne cuje ko prije tak je barem na PRO-u 

Moj PC  
1 1 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
4mal kaže...

nema potrebe otvarat ja ispusem jednom mj. i vise se ne cuje ko prije tak je barem na PRO-u 

 ja neznam otkud vam uopce ta ideja ispuhivanja kompresorom...99% prasine u konzoli se nalazi oko ventilatora i ulaznih otvora...upuhivanjem komprimirano zraka taj isti zrak se ne kreće bas idealnom putanjom od ulaza do izlaza kao sto to radi kod prirodnog hladjena konzole te na taj nacin rasprši dio prašine po dijelovima konzole gdje je inace nebi nikad bilo i od kud je više nemozes izvuci ako ne rastavis cijelu konzolu....raditi to opetovano svaki mjesec moze dovest do stanja u kojem konzola vise ne muci muku sa prasinom na ventilatoru nego sa prasinom unutar konzole...konzolu je dovoljno ocistiti jednom godisnje na nacin da se skine poklopac, dođe do ventilatora, dobro ga se ocisti, a uz to treba pocistiti cijelu putanju kojom zrak ide od ulaza do izlaza...eventualno poslije nakon 4-5 godina mozda malo detaljnije rastavit i ocistit...

16 godina
offline
PlayStation 4

ma ne konpresor nego usasivac obican onaj sa uzim nastavkom ...krivo se izrazih...

Poruka je uređivana zadnji put sub 2.12.2017 14:13 (4mal).
Moj PC  
3 0 hvala 1
6 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

nba 2k18 sljedeća igra na "12 deals of Christmas"
https://store.playstation.com/en-hr/grid/STORE-MSF75508-12DEALS17/1

 
1 1 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

igra tu netko Rainbow six:siege ? za sada nas je dvoje nismo nesta profesionalci.

ja 20godina on 22, moj PSN: BlackHatCroatian.

 

Mikrofon smatrajte pod MUST HAVE.

Bilo je uredu kada su appel i blackberry jos bilo samo voce! - Bill Gates
Poruka je uređivana zadnji put ned 3.12.2017 10:29 (matotheBUG).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
PlayStation 4

Ima itko iskustva sa ovim ducanom u linku? Ako ima neka napise ako je bio zadovoljan dostavom i ako je sve bilo kako je i dogovoreno

 

https://www.adm.hr/product.asp?product=playseat-challenge-stolica-za-igranje-crna-compatible-with-all-steering-wheel-and-pedal-sets-on-&code=13668ADM

PSN:Tomislav025
 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: PlayStation 4
omomomomoomm kaže...

Ima itko iskustva sa ovim ducanom u linku? Ako ima neka napise ako je bio zadovoljan dostavom i ako je sve bilo kako je i dogovoreno

 

https://www.adm.hr/product.asp?product=playseat-challenge-stolica-za-igranje-crna-compatible-with-all-steering-wheel-and-pedal-sets-on-&code=13668ADM

 

Ja sam dva tri putao kupovao, ranije, i sve je bilo ok.

Preporučam.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
11 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4

Od vecih stvari sam uzeo laptop kod njih, platio virmanom, dosao sutradan. Nakon par godina (prije isteka garancije) otisao punjac od laptopa, poslao ga. Oni proslijedili na servis, zamijenili i vratili unutar 5 dana. Kupovao sam jos neke stvari, sve mi je doslo kad je dogovoreno.  od mene.

13 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Bok ljudi, ispričavam se ako ovo nije tema za to.

 

Propustio sam nažalost sva ova sniženja koja su bila za PS4 konzole i silno si želim to kupiti, pošto je zadnji PS koji sam imao bila debela verzija dvojke :( Ali toliko mi se svidjela ova nova 4-ka da ću ju definitivno kupiti, pa me zanima da li mi se isplati pričekati neka nova sniženja (ako će ih uopće biti) ili da uzmem sada? Kako ide sa Sonyjem i cijenama za Božić? Hvala.

 

P.S. uzimat ću na rate, tako da samo nove konzole dolaze u obzir.

Poruka je uređivana zadnji put ned 3.12.2017 19:55 (Marko_95).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: PlayStation 4

pregledaj njuškalo...imaš novih konzola sigurno. Pogotovo sada kad je i tele2 akcija itd. Vjerujem da se može naći....jedino upravo to što kažeš. Ne možeš na rate jbga

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
Poruka je uređivana zadnji put ned 3.12.2017 20:00 (MasterG).
6 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4

Imas sad odlicna snizenja na ekupi, ja sam neki dan ovo narucio https://www.ekupi.hr/PlayStation-4-PRO--PES-2018--Assassins-Creed-Origins-1251641.aspx mislim da jeftinije od ovoga neces docekat pogotovo ako imas maestro ili master pa dobis jos 10% na vec snizeno.

ako ti se igre ne svidaju imas i sa drugim kombinacijama

11 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4

Bit ce popusta, ali ne znam kolikih. Imas ps4 slim 500gb na goblin.hr za 1950kn. 

15 godina
offline
PlayStation 4

Za BF je bio najjeftiniji PS4 na Amazon.de za 200€, možda bude ponovo za Božić.

Poruka je uređivana zadnji put ned 3.12.2017 20:04 (Crljo).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Crljo kaže...

Za BF je bio najjeftiniji PS4 na Amazon.de za 200€, možda bude ponovo za Božić.

 Na rate pita.

13 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4

Hvala, poslao sam im upit da li je to gotovinska cijena ili također vrijedi i za kartice. 

 

U međuvremenu sam pokušao naći nekoga da je kupovao kod njih ili neka iskustva kupnje na forumu, ali bezuspješno, pa ako netko ima kakve informacije o goblin.hr, bio bih zahvalan!

11 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4

Ista je cijena, i evo ti ako nisi nasao kartice kojim mozes placati na rate.

11 godina
offline
PlayStation 4

Ovo na ekupi je najpovoljnije zasada, samo ima li uopce ekupi kodova za gotovinsko placanje? neki nemaju maestro.

 
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Može pojašnjenje kod kupovine igri sa store-a kada piše full game, bundle, psn game, game unlock. Ako ima kakav link sa pojašnjenjima možda?

 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: PlayStation 4
Reef kaže...

Može pojašnjenje kod kupovine igri sa store-a kada piše full game, bundle, psn game, game unlock. Ako ima kakav link sa pojašnjenjima možda?

 

To ni oni ne kuže. Meni još uvijek piše da sam kupio FarCry 4 (nisam - na drugom screenu mi nudi da mogu opet kupiti) iako sam igrao samo demo :-)

Bundle obično bude jedna igra za više platformi (npr. PS4, PS3, PS Vita). Ili više igara u jednoj, npr Telltale bundleovi, Uncharted Collection i sl.

PSN game nisam nikad skužio što znači, možda igra koju samo možeš kupiti na PSNu, da nema ekvivalentne disk verzije.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
9 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
Reef kaže...

Može pojašnjenje kod kupovine igri sa store-a kada piše full game, bundle, psn game, game unlock. Ako ima kakav link sa pojašnjenjima možda?

 

To ni oni ne kuže. Meni još uvijek piše da sam kupio FarCry 4 (nisam - na drugom screenu mi nudi da mogu opet kupiti) iako sam igrao samo demo :-)

Bundle obično bude jedna igra za više platformi (npr. PS4, PS3, PS Vita). Ili više igara u jednoj, npr Telltale bundleovi, Uncharted Collection i sl.

PSN game nisam nikad skužio što znači, možda igra koju samo možeš kupiti na PSNu, da nema ekvivalentne disk verzije.

 Za nekog novog kao što sam ja, potpuno nerazumljivo. Svejedno hvala, možda još netko ima više saznanja.

15 godina
online
Re: PlayStation 4
Reef kaže...

 Za nekog novog kao što sam ja, potpuno nerazumljivo. Svejedno hvala, možda još netko ima više saznanja.

 

Ma nemoj se ni opterećivati. Sve što kupiš možeš igrati. Kupi i igraj, to je moj moto :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...

...Kupi i igraj, to je moj moto :-)

Moj moto je: "Kupi i nek skuplja prasinu." 

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
hummer0 kaže...
Chaky kaže...
Dario7 kaže...
Vidimo se u Meniju i jedan šalje invite drugom.
Nakon toga ovaj drugi join-a i piše (SS)

Uh, ne bih znao. Mozda NAT Type.

 

Da li ste se probali spojiti na Public game? To radi?

@all

Ima tko instaliran Diablo da isproba s covjekom?

 

Posalji mi friend request (ako ti se nitko ne javi), pa mogu navecer instalirati ponovno Diabla.

 100% NAT Type provjeri koji imaš NAT

Rijesili. Problem je bio u NAT Type (koji je bio i prvi osumnjiceni 

@hummer0  

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Reef kaže...

Može pojašnjenje kod kupovine igri sa store-a kada piše full game, bundle, psn game, game unlock. Ako ima kakav link sa pojašnjenjima možda?

 Onako po logici:

 

Full game: Cijela igra sa svim sadržajem u trenutku izlaska. Ko da odeš u dućan i kupiš disk.

Bundle: Paket sa više igara (svejedno dal sličnog tipa, dal iste franšize ili random tipa Humble bundle) ili eventualno neka igra sa svim mogućim ekspanzijama i dodacima. Ali u pravilu je to jednostavno paket sa više igara.

PSN game: Igra koja je dostupna samo na PlayStation Networku, tj. nema je za kupiti na disku. Opet nekom logikom, vjerojatno se odnosi na sve digital only igre, a ne samo one izdane od strane Sonya.

Game unlock: Kod ili file koji ti otključava igru. Neke manje igre ne rade razliku u downloadu između trial/dema i cijele igre, nego ti skineš cijelu igru i igraš dio koji je dostupan, pa nakon što kupiš unlock code dobiješ pristup ostatku. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
9 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Hexfire kaže...
Reef kaže...

Može pojašnjenje kod kupovine igri sa store-a kada piše full game, bundle, psn game, game unlock. Ako ima kakav link sa pojašnjenjima možda?

 Onako po logici:

 

Full game: Cijela igra sa svim sadržajem u trenutku izlaska. Ko da odeš u dućan i kupiš disk.

Bundle: Paket sa više igara (svejedno dal sličnog tipa, dal iste franšize ili random tipa Humble bundle) ili eventualno neka igra sa svim mogućim ekspanzijama i dodacima. Ali u pravilu je to jednostavno paket sa više igara.

PSN game: Igra koja je dostupna samo na PlayStation Networku, tj. nema je za kupiti na disku. Opet nekom logikom, vjerojatno se odnosi na sve digital only igre, a ne samo one izdane od strane Sonya.

Game unlock: Kod ili file koji ti otključava igru. Neke manje igre ne rade razliku u downloadu između trial/dema i cijele igre, nego ti skineš cijelu igru i igraš dio koji je dostupan, pa nakon što kupiš unlock code dobiješ pristup ostatku. 

 Na tom tragu sam i sam negdje bio sam mi ovaj "bundle" nije bio jasan. Da li to znači da je cijena ta kada kupim u paketu sa još nečim ili ne. 

8 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

greska ,pardon ! :)

Nikad se ne raspravljaj sa budalom neko sa strane nece primjetiti razliku!
Poruka je uređivana zadnji put pon 4.12.2017 13:23 (goust78).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
goust78 kaže...

Zasto ljudi igraju vecinom FUt a ne sezonu ?Zar nije bolje igrati sezonu kad ti se igra ,bez pritiska ,coinsa i sl . ?

"Sto ljudi, sto cudi."

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
Poruka je uređivana zadnji put pon 4.12.2017 13:06 (Chaky).
15 godina
online
Re: PlayStation 4
Reef kaže...

 Na tom tragu sam i sam negdje bio sam mi ovaj "bundle" nije bio jasan. Da li to znači da je cijena ta kada kupim u paketu sa još nečim ili ne. 

 

Ne, to je cijena za taj bundle, a opisu piše što je u bundleu.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice